_ula_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: _ula_
02 kwie 2020, 11:33
Ja tam podzielam zdanie "trolla i przegrywa", nie jesteś sam. Uważam, że jeśli ktoś decyduje się na zarabianie ciałem to powinien o swoje źródło dochodu dbać (*wiadomo, że są różne fetysze ale bez jaj)
Awatar użytkownika
Invi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 08 gru 2019, 12:47
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _ula_
02 kwie 2020, 12:38
Warto zapoznać się ze znaczeniami słów: „krytyka” i „krytykanctwo” i uważać, żeby nie stać się hejterem, A ci, którzy są niezadowoleni z usługi, często potrzebują miejsca, aby wyrzucić swoje emocje.
W przypadku Januszka- to zwykły troll nie ma nic wspólnego, z konstruktywną opinią. Ani z zasadamy dobrych manier czy kulturą w swoich wypowiedziach.
Wyładowanie swoich emocji nic więcej, nic nie wnoszą a mogą zaszkodzić, nawoływać no przemocy w interneci oraz linczu, co widać po wpisać . Dużo nie brakuje.
Nie podobają się dziewczyny to po co je oglądać i się wyżywać na forach? :roll:
Nie widziałem tej transmisji i nie wiem co się tam działo, choć miałem okazję wejść tudzież byłem na innej transmisji. Nie zmuszam się na siłę nie katuję jeśli ktoś mi nie odpowiada :D
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


02 kwie 2020, 13:05
Drogi Maxim to był sarkazm w stronę pana Rogera. Co do mojego wieku to jestem jedną z nielicznych które,nie mają problemu z przyznaniem się co do wieku. Dla przypomnienia w tym roku zacznę 39 lat. Co do mojego wyglądu to ja zdaje sobie sprawę z tego że jednemu się spodobam a drugiemu nie. Na Showup jest dziesiątki kobiet o różnych kształtach ciała itd. Praktycznie każda z kobiet potraficie skomentować negatywnie jak nie na tym forum to na drugim. Przykłady:począwszy od uzębienia skończywszy na stopach. No ja pierdole nikt nie jest doskonały i nie ma takiej osoby co by każdemu przypadła do gustu. Ważę na tą chwilę 69 kg i dobrze mi z tym. Mam cellulit i schaby po boczkach , zmarszczki na twarzy i siwe włosy od zmartwień,ale mi jest z tym dobrze i akceptuję wszystko w swoim ciele. Czuję się atrakcyjną kobietą bardziej teraz niż jak byłam młodsza czy też szczuplejsza. Mój wiek jest dla mnie tylko cyferkami i niczym więcej. Póki będę czuła się tak jak czuję , wyglądam tak jak wyglądam to mój zawód e-prostytutki potrwa jeszcze trochę,gdyż nie narzekam na brak zainteresowania z strony mężczyzn w świecie wirtualnym. Ja wiem że teraz większość z nas nie ma łatwo przez to co się dzieje. Siedzimy zamknięci w domu i każdy z nas czeka aż to się skończy by wrócić do normalnego życia. Aczkolwiek myślę że już nigdy nie będzie tak jak było. I tymi słowami kończę dyskusję z wami na temat mojego wyglądu czy też wieku.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: _ula_
02 kwie 2020, 19:34
@fajna--po30
I fajnie, że wszystko to akceptujesz, tylko zrozum, że nie każdemu musisz się podobać z wyglądu lub zachowania.
Wychodzi na to, że już nie można nic złego napisać na dziewczynę z kamerki wyrażając swoją opinię,
bo zaraz jest się starym chujem, albo stalkerem.
Byłem ta tej trans jakieś 10 minut przed drugą chyba grupową, to co zobaczyłem nie podobało mi się i wyraziłem swoje zdanie.
Więcej nie mam zamiaru oglądać Ciebie czy Twojej koleżanki.
Tyle mam w tej sprawie do powiedzenia.
Awatar użytkownika
Januszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 29 mar 2020, 21:28
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Januszek


Re: _ula_
03 kwie 2020, 06:50
BaBiK32 pisze:Nie podobają się dziewczyny to po co je oglądać i się wyżywać na forach?

Tym razem troche zescie sie tego Januszka uczepili. Moze ten jego wpis nie byl zbyt mily, nawet powiem ze troche brutalny... ale hejt? No nie wiem... Gosciu mogl byc delikatniejszy, ale klamac nie klamal... a i "dziewczyny" powinny zrozumiec ze wraz z wiekiem, kolejnymi kilogramami, zmarszczkami, celullitem takich komentarzy bedzie przybywac... Tak, teoretycznie SU jest dla wszystkich i w mysl zasady "kazda potwora znajdzie swego amatora" faktycznie jest miejsce dla kazdego... ale tez trzeba pogodzic sie z tym ze im laski starsze i mniej atrakcyjne tym wicej bedzie sie pojawiac opinii negatywnych... Taka po prostu kolej rzeczy. To jest jedna z tych branz gdzie niestety z wiekiem sie zaczyna przegrywac...
Osobiscie nie mam nic do Uli czy Fajnej, znam, widzialem, nie wchodze bo nie moja estetyka, luz. Dziwie sie troche ze burzycie sie przy takich wpisach...doswiadczenie nabyte po latach na SU powinno wam mowic ze sa nieuniknione, a i odrobina samokrytyki bylaby wskazana...
Ula, niby mowisz ze jestes swiadoma swoich faldek, zmarszczek itd a jednak zloscisz sie gdy ktos Ci je wytknie? Z krytyka wypada sie pogodzic chyba? ym bardziej ze w tym wypadku nie jest to jakas krytyka nieuzasadniona.... Januszek przytoczyl fakty, a ze wyrazil je ciut brutalnie? Coz... chyba nie jest to niczym nowym na foro.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: _ula_
03 kwie 2020, 08:49
A gdzie ty widzisz komin w moich wypowiedziach złość?
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: _ula_
03 kwie 2020, 10:06
fajna--po30, fakt, sorrka Ula, troche sie rozpedzilem z tym ze sie zloscisz... Troche mnie ta nagonka na Januszka zmylila chyba... nie zeby Januszek swiety byl, bo mu sie nieuzasadniona nadgorliwosc w niektorych tematach zdarza...
zreszta, tego co napisal tutaj tez nie pochwalam. Czasem nawet jak nam sie cos nie podoba wystarczy przemilczec, no ale to moje zdanie... Januszek najwyrazniej nalezy do tych co lubia sie przypierdolic nawet jak nic z tego dla niego nie wynika. Forum jest jakie jest, rozni ludzie, rozne podejscie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: _ula_
03 kwie 2020, 10:15
komin pisze:fajna--po30, fakt, sorrka Ula, troche sie rozpedzilem z tym ze sie zloscisz... Troche mnie ta nagonka na Januszka zmylila chyba... nie zeby Januszek swiety byl, bo mu sie nieuzasadniona nadgorliwosc w niektorych tematach zdarza...
zreszta, tego co napisal tutaj tez nie pochwalam. Czasem nawet jak nam sie cos nie podoba wystarczy przemilczec, no ale to moje zdanie... Januszek najwyrazniej nalezy do tych co lubia sie przypierdolic nawet jak nic z tego dla niego nie wynika. Forum jest jakie jest, rozni ludzie, rozne podejscie.


Przeczytaj wszystkie komentarze janusza to może inaczej na sto spojrzysz, moja wypowiedz nie tyczyła się w temacie uli, a pozostałych dziewczyn które obraża. Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _ula_
03 kwie 2020, 10:38
BaBiK32, nom, mam go "na oku" :P i widze... ale daje wszystkim szanse, ja tez w swoich poczatkach na foro bylem zbyt brutalny, potem sie jakos tam ogarnalem i ustabilizowalem ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: _ula_
03 kwie 2020, 10:44
komin,
Widzę że przeszedłeś długą drogę od poczwarki do pięknego motylka :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: _ula_
03 kwie 2020, 10:56
Cieszy mnie to że chociaż tutaj można poczytać o czymś innym .
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: _ula_
03 kwie 2020, 11:13
komin pisze:BaBiK32, nom, mam go "na oku" :P i widze... ale daje wszystkim szanse, ja tez w swoich poczatkach na foro bylem zbyt brutalny, potem sie jakos tam ogarnalem i ustabilizowalem ;)


Ja to wszystko rozumiem:P każdemu trzeba dać szansę, myślę że takie delikatne nakierowanie Janusza i delikatne sugestie to dobra lekcja na przyszłość może trochę otworzy mu oczy że nie do konca to co myślimy że jest ok jest słuszne, nikt go nie chce też tu krzywdzić a tym bardziej zniechęcać do pisania postów, chyba krzywda mu się nie dzieję jeśli ktoś również uzna że nie zgadza się z jego poglądami.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _ula_
03 kwie 2020, 11:36
fajna--po30 pisze:Cieszy mnie to że chociaż tutaj można poczytać o czymś innym .

Nom :D dobrze ze nie o koronawirusie i wyborach 10maja ;) wszystko inne, lacznie z Januszkiem da sie zniesc ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: _ula_
03 kwie 2020, 15:26
Z tego co czytam, to @komin jest tu na tym forum "prorokiem" skoro wszystkie laski mu się kłaniają.

Powiem krótko, jeśli ktoś/coś mi się nie podoba to przepraszam, ale nie będę pisał, że jest inaczej.
I osobiście nie mam nic do Uli czy Szefowej, bo ich nie znam osobiście, oceniam tylko to co widzę
w czasie trwania transmisji publicznej na portalu erotycznym.

Cała reszta nie ma znaczenia.

Pozdrawiam - weekend!
Awatar użytkownika
Januszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 29 mar 2020, 21:28
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Januszek


Re: _ula_
03 kwie 2020, 18:40
I masz do tego pełne prawo! Konstruktywna krytyka to co innego niż chamskie hejtowanie. Nie chodzi o to, że chcemy tylko ochy i achy na nasz temat, ale rzetelna ocena towaru jest jak najbardziej ok! :mrgreen: :bye:
Awatar użytkownika
szefowa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 04 wrz 2016, 22:00
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie!
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: szefowa


Re: _ula_
04 kwie 2020, 00:10
kocham szefowa i _ula_ i co teraz, a tydzień temu przegapiłem ten crossover i niewiem po dalej zyc

https://showup24.tv/_ula_
https://showup24.tv/profile/_ula_
Awatar użytkownika
andrzejwww
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 22 lip 2016, 19:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _ula_
10 kwie 2020, 15:39
andrzejwww pisze:kocham szefowa i _ula_ i co teraz, a tydzień temu przegapiłem ten crossover i niewiem po dalej zyc


Jakiś uprzejmiaczek wrzucił to już na camwhores... Twoje życie może znów nabrać sensu :)
Awatar użytkownika
Empien
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2019, 16:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MokraMisia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Wiejski_Jebaka


Re: _ula_
08 sty 2021, 22:41
Ładna kobieta, ale jak przypomnę sobie jej szczuplutkie ciałko sprzed ciąży, a teraz to niebo, a ziemia. Ciąża ciążą, ale jak się chce można spokojnie zgubić te kg, nie wszystkie kobiety po ciąży przytyją +20kg...
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 02:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: _ula_
09 sty 2021, 00:34
Dzięki za komplement, ale wiesz mój świat nie kręci się wokół kg. Tak na marginesie gdybym zrzuciła 20 kg to bym była jak patyk,ja nie chce być taka. Małe 5 kg i bym była usatysfakcjonowana.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: _ula_
09 sty 2021, 16:25
fajna--po30 pisze:Dzięki za komplement, ale wiesz mój świat nie kręci się wokół kg. Tak na marginesie gdybym zrzuciła 20 kg to bym była jak patyk,ja nie chce być taka. Małe 5 kg i bym była usatysfakcjonowana.


Chyba wole kiedy kobieta ma więcej ciałka, pod warunkiem, że jest to ciałko zadbane :fap:

https://showup24.tv/_ula_
https://showup24.tv/profile/_ula_
Awatar użytkownika
Rambo 666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 08 sty 2021, 13:37
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Hetrique, simpleman123 i 51 gości