Limit wypłat żetonów

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: limit wypłat
09 maja 2019, 15:23


Re: limit wypłat
09 maja 2019, 15:56


Biustwo pisze:Fapka, a podatek też zapłacisz? :D
Nie.
Podatki we własnym zakresie.
Umywam ręce jak SU. Nie robię usługi w ramach działalności.
To tak jakbym miał podatek robić od tego, że kolega mi oddał hajsy za zakupy jakie robiliśmy.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: limit wypłat
20 maja 2019, 11:28


Ja tam nie widzę problemu w uzbieraniu 10k żetonów w 6-8h. Wątpię w to, że limit zniknie - jak już to do 5k żetonów :?:
Digi


10 000
01 sie 2019, 17:47


Czy ktoś wie kiedy się zmniejszą minimum kwoty z wypłaty?
Awatar użytkownika
transmitująca
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick.tomorowlad
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sprzedajaca-zetony




Dziewczyny a nie wie któraś coś o zmianie limitu ? Nie siedzę tu tak często jak każda i powiem szczerze nie chce mi się wchodzić jak jest tysiąc :/
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Showup25 pisze:Dziewczyny a nie wie któraś coś o zmianie limitu ? Nie siedzę tu tak często jak każda i powiem szczerze nie chce mi się wchodzić jak jest tysiąc :/



Wydaje mi się, że gdyby mieli zmniejszyć ten limit to już by to zrobili ..
Innocent




Nie zmniejszą... Mniej przelewów muszą robić, większa kontrola nad oszustami, transmitujacy mają motywacje do częstszego siedzenia na stronie co za tym idzie większy hajs dla nich. I tak ich jedyną konkurencją kamerkową jest zbiornik, więc mogą robić co im się żywnie podoba ;)
Ja z jednej strony się cieszę, bo przynajmniej nazbierałam sobie na telefon, a tak wypłacałam po 200-300zł i wydawałam zaraz na głupoty. Z drugiej strony jednak często gęsto nie mam kasy i denerwuje mnie to że wirtualnie mam kilka stówek, a w kieszeni wiatr hula :dontknow:
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342




LittleStar342 pisze:Nie zmniejszą... Mniej przelewów muszą robić, większa kontrola nad oszustami, transmitujacy mają motywacje do częstszego siedzenia na stronie co za tym idzie większy hajs dla nich. I tak ich jedyną konkurencją kamerkową jest zbiornik, więc mogą robić co im się żywnie podoba ;)
Ja z jednej strony się cieszę, bo przynajmniej nazbierałam sobie na telefon, a tak wypłacałam po 200-300zł i wydawałam zaraz na głupoty. Z drugiej strony jednak często gęsto nie mam kasy i denerwuje mnie to że wirtualnie mam kilka stówek, a w kieszeni wiatr hula :dontknow:


No ja niby tak samo właśnie ze szybko tracilam ale szybciej mi się zarabialo a teraz powiem szczerze że nawet nie chce mi się siedzieć jak widzę ten tysiąc. A nie mam czasu na ciągłe siedzenie . Kurcze szkoda :/ chociaż do 500 zł by mogli :(
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
21 sie 2019, 16:20


A w ile godzin/dni udaje wam się uzbierać to 10k? Mi 2/3 dni w tyg, w weekend szybciej idzie :?
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
16 wrz 2019, 11:06


Są jakieś nowe wieści kiedy ewentualnie obniżą limit ?
Awatar użytkownika
siksaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 12 gru 2017, 12:54
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
17 wrz 2019, 16:19


Raczej się nie zapowiada
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
18 wrz 2019, 12:06


Sexy_Lejdis pisze:A w ile godzin/dni udaje wam się uzbierać to 10k? Mi 2/3 dni w tyg, w weekend szybciej idzie :?


2-3 dni na spokojnie siedzac po 3h. Jakbym sie bardzo postarala i nameczyla to i 1 dzien mysle ale wole sie nie zniechecac i rozlozyc prace


Odkąd jest limit wypłat mam lepsze zarobki. Tez z początku bylam zla ale lepiej na tym wychodze niz co 100 zl zlecac i na biezace sprawy wydawac. Tak to 1000 zl i juz mozna na cos konkretnego
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
23 wrz 2019, 17:21


Jedna dziewczyna ma lepsze zarobki druga gorsze... Wiele dziewczyn jak ja wpadało sobie na SU "dorobić" parę stówek... wolałam posiedzieć parę godzin i mieć 200-300 zł niż siedzieć parę dni aby mieć 1000 zł... tendencja na SU jest mocno spadkowa... weszłam sobie z ciekawości zobaczyć co się dzieje w weekend... w piątek i sobotę szok :shock: :shock: kiedyś w weekendy scrollowanie by przejść na dół strony zajmowało sporo czasu... a teraz.... żenada :) mało dziewczyn :shock: te same twarze :shock: zero nowych pań :shock: i zanim ktoś napisze, że SU zarabia wychodzi na swoje takim limitem :D :D :D moim zdanie to "G" prawda" :laugh3: to usługi... strona już swoje kosztowała... nawet Panie z tak zwanych "dołów" w skali roku generowały spore zyski dla tego portalu... 80% z nich zniknęło... zniknęło też sporo Pań ze środka listy ;) a nowych zero :o więc wszystkim Paniom zachwalającym limit 10 000 żetonów zachęcam pomyśleć, kiedy ten portal po raz kolejny będzie niewypłacalny i limit wypłat wzrośnie do 50 000 zet :lol: :lol: podnoszenie limitu wypłat do chorych kwot nie jest jak widać lekarstwem na powodzenie portalu :ugeek:
Awatar użytkownika
Sarka07
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:54
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
23 wrz 2019, 21:27


Sarka07, zgadzam się. Może słupki się jeszcze zgadzają, ale portal nie tętni życiem. Coraz więcej darmowych widzów (tych co najgłośniej krzyczą "pokaż" i "zrób", ale nigdy nic nie dają). Coraz mniej w tym wszystkim zabawy, coraz więcej wzajemnych oczekiwań i uszczypliwości.

Co do motywowania dziewczyn do nadawania... Nigdy nie lubiłam gdy ktoś mi coś narzucał, limitował i utrudniał. Dlatego mam własny biznes... i dlatego też robiłam w kamerkach. Możliwość dorobienia kilku stówek w kilka godzin, raz na jakiś czas, kiedy akurat mam czas i ochotę była spoko. Jeżeli muszę siedzieć dłużej czy "starać się bardziej" (nie bardzo wiem do czego niektórzy piją, ja zawsze dawałam z siebie 300%) to już nie jest ten luz, który mnie przyciągnął. Nowy limit zmotywował jedynie do tego, by na stałe wynieść się z SU na zagraniczne kamerki. Bywam na SU z sentymentu, "na zawołanie", jeśli ktoś się umówi na priv, bo trochę mi żal po latach olać stałych klientów. Wielu z nich nie stać na zabawę za dolary. Na pozyskiwanie nowych fanów się nie nastawiam, bo obserwując to, co się dzieje u koleżanek stwierdzam, że... nie ma sensu. I nie jest to kwestia mojego lenistwa czy złej woli, ale. gdybym miała co chwile odpowiadać na pytania "Co na priv za 100?", "Zrobisz grupową?", "Czemu tak drogo, inne dają za free" to chyba kupiłabym kałasza i zaczęła strzelać do ludzi ;)

Pozdrawiam wszystkie, które jeszcze chcą się bawić na SU i życzę im wytrwałości :)
Biustwo


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 07:28


Ja również się z tym zgadzam, jak pisalam gdzieś w innym temacie początkowo limit nie przeszkadzal mi tak bardzo, czulam sie zmotywowana, zachęcona by zrabiać więce, starać się bardziej czy siedzieć dlużej. Teraz? szczerze mam to gdzieś, też się wynoszę z tego portalu. Wpadam na dosyć krótko, czasami jest lepiej czasami gorzej. Czasami trzaskam drzwiami wyjściowymi zanim dobrze się rozsiąde.

I tak owszem tendencja jest mocno spadkowa jeśli chodzi o wszystko na SU, wielu ludzi odeszlo przez problemy techniczne (strona widzów), wiele osób już odeszlo przez limit (strona modelek). Zrobiło się paskudnie, roszczeniowo po każdej ze stron.

Wiele dziewczyn zagląda tam okazjonalnie. Ilość okienek spada z dnia na dzień, nie wierze ze statystyki nadal się zgadzają. Jak dla mnie dno i tona mułu
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 09:31


Ekonomicznie to była dla nich najlepsza decyzja, wiem że Waszego punktu widzenia do jest złe, piałem to już klika razy, dzięki limitowi zmalała gigantycznie liczba przelewów, nie ma obawy że codziennie konto będzie czyszczone przez wypłacające. Każdy zlecony przelew kosztuje (to inne konto niż bezpłatne osobiste mobilne itp). 1000 żetonów kosztuje 168 złotych, czyli przed opodatkowaniem SU ma na czysto 68 złotych, nawet jak unikają podatków (nie było by to opłacalne płacąc podatki) siedząc na adresie spółki krzak w USA, każdy przelew kosztuje, setki wychodzących i przychodzących przelewów dziennie w końcu wzbudzi czyjeś zainteresowanie.
SU nie zależy na dziewczynach które wpadają co jakiś czas dorobić 500-600 pln, podejrzewam że obsługa tych incydentalnych nadających kosztuje więcej niż zysk z nich. (łącza, transfer, nie znam się na tym ale pewnie ilość kamer wpływa na koszty miesięczne)

Decyzja o tym żeby wprowadzić limit była z ich strony mistrzostwem świata, po roku takiego funkcjonowania, mają spółkę w której jak będą chcieli pochwalić się wynikami przed np inwestorem to mają to co najważniejsze, dużą stopę zwrotu, wiarygodność i środki na bieżącą działalność.

Nie wiem jak jest z dziewczynami, ale nawet jak odchodzą te z dołu, które miały po 30-60 widzów, to ci oglądający pójdą na inne transmisje bo alternatywy od SU nie mają. Na zabawę za dolary na CB większości nie stać.
Skąd teoria że Panie z dołu generują spore zyski? Myślę że dobrze prowadzone 2 rzędy robią tyle co 5 ostatnich. Jest też dużo dziewczyn które zarabiają tylko na privach.
Ze starego koleżeńskiego SU z koleżankami do pogadania, przechodzi to w typową komercję
Jak ktoś nie wierzy w kondycję SU to mogę się o 1000 PLN założyć że limitu nie zniosą, i że portal będzie dalej świetnie funkcjonował. Możemy jakąś graniczną datę przyjąć np 31.12.2019 żeby to nie trwało zbyt długo.
Podnoszenie limitu wypłat nigdy nie miało być lekarstwem na prowadzenie portalu.

Biustwo, sama widzisz że większość Twoich klientów stać na zabawę za dolary, ale niektórzy wolą bawić się za złotówki, nawet jak ich stać na dolary, te co mają swoich stałych widzów, na tym że odejdzie trochę dziewczyn z dołu nic nie tracą, co szansa jest że ta kasa która nie została wydana na bottomki wróci do nich. Bardziej się będą obawiać nowych topek (przykład Dazi, nowa robiła dobre zasięgi, to już gdzieś ją postraszyli, poszukali i odeszła)

Bardziej może boleć odejście dziewczyn które bazują na stałych klientach, pomijam takiej osoby jak Monti czy Spajki, to są wyjątki na których nie można opierać planowania i tym bardziej funkcjonowania biznesu.
Nie wiem jaki udział w zyskach SU mają stali klienci, ale o te dziewczyny SU na pewno dba. Dostają kasę szybciej, bo nikt nie chce ich utracić. I kolejną sprawą której nie można lekceważyć jest otwarcie się na rynek wschodni, to raczej nie jest przypadek że nagle tak wiele pojawia się dziewczyn ze wschodu.
W mojej ocenie, marketingowo i ekonomicznie SU jest prowadzone świetnie. Problemy z łaczami itp to jest wkurzające, ale z braku alternatywy nie przekłada się na widzów. Konkurencji nie ma a myślę że na wejście trzeba dużo zainwestować żeby otworzyć coś co by SU mogło zagrozić. Na pewno trzeba by podkupić kilka topek na wyłączność i lecieć z rok na stratach. Jednak działanie tylko na naszym rynku to za mało żeby takie inwestycje robić, zysk może być nie warty ryzyka.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 10:50


Limit żetonów fakt mógłby być np. 5000 żet, ale kasa się nadal zgadza, będąc atrakcyjną można nadal wyciągnąć sporą sumkę.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 11:04


Adela, byłem przekonany że taki będzie po 2 miesiącach od wprowadzenia, ew od po wakacjach (aby przez wakacje zmobilizować te które nadawały wakacyjnie). Widocznie bardzo dobrze im to wychodzi że go nie zmniejszają. Gdyby mieli na tym straty, już by go nie było. Sama się w temacie udzielasz, więc wiesz ze przy mobilizacji nie masz problemu żeby taki limit wyrobić, i SU idzie chyba w tą stronę. Bycia platformą dla chcących zarabiać dużo, dla których limit nie będzie problemem. Te okazjonalne mogą pewnie w ich założeniu przenieść się na zbiorniki czy fotki. Jak policzą że tu z limitem mogą zarobić przykładowo 1300 a na innych 800, to będą wolały nie wypłacać po 3 tyg 1000 tylko poczekać i dorobić jeszcze 300 na koniec miesiąca. Tak to wg mnie będzie wyglądać.
SU to portal który przede wszystkim ma zarabiać jak najwięcej dla siebie, i każda decyzja która ułatwia mu funkcjonowanie (dużo mniejsza liczba przelewów, środki które zostają na koncie bo co 100 nie są zabierane) a nie przynosi strat będzie podtrzymywana.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 15:16


W odpowiedzi do tomoxx :heart: :heart:

Ekonomicznie to była dla nich najlepsza decyzja, wiem że Waszego punktu widzenia do jest złe, piałem to już klika razy, dzięki limitowi zmalała gigantycznie liczba przelewów, nie ma obawy że codziennie konto będzie czyszczone przez wypłacające. Każdy zlecony przelew kosztuje (to inne konto niż bezpłatne osobiste mobilne itp). 1000 żetonów kosztuje 168 złotych, czyli przed opodatkowaniem SU ma na czysto 68 złotych, nawet jak unikają podatków (nie było by to opłacalne płacąc podatki) siedząc na adresie spółki krzak w USA, każdy przelew kosztuje, setki wychodzących i przychodzących przelewów dziennie w końcu wzbudzi czyjeś zainteresowanie.

1) ;) Po pierwsze nigdzie nie napisałam, że warto powrócić do limitu 1000 żetonów, ale realny limit według mnie powinien oscylować w granicach 5000 żetonów

SU nie zależy na dziewczynach które wpadają co jakiś czas dorobić 500-600 pln, podejrzewam że obsługa tych incydentalnych nadających kosztuje więcej niż zysk z nich. (łącza, transfer, nie znam się na tym ale pewnie ilość kamer wpływa na koszty miesięczne)

2) :D O tym, że SU W OGÓLE nie zależy na dziewczynach to zdążyłam doskonale sama zauważyć. Miałam na myśli dziewczyny które zarabiały jednak trochę więcej (piszę o sobie) w granicach 3 000 zł miesięcznie, na swoich warunkach bez prasji "ciułania zetków" 3000 zł miesięcznie razy 12 miesięcy to 36 000 zł razy chociaż 30 dziewczyn takich jak ja to w skali roku ponad 1 mln złotych z czego oględnie licząc 60% dla portalu to 600 000 zł To tylko drobny przykład bo jednak tendencja jest mocniej spadkowa moim zdaniem, a koszty mój drogi które generuje ten portal :lol: są raczej stałe.

Decyzja o tym żeby wprowadzić limit była z ich strony mistrzostwem świata, po roku takiego funkcjonowania, mają spółkę w której jak będą chcieli pochwalić się wynikami przed np inwestorem to mają to co najważniejsze, dużą stopę zwrotu, wiarygodność i środki na bieżącą działalność.

3) :haha: :lol2: Tą opinią jednak rozbawiłeś mnie najbardziej :D Czym się mogą pochwalić? Że w weekendy transmituje ok 60 dziewczyn z czego połowa to Ukrainki które nawet nie mówią w języku polskim? Gdzie na innych portalach zagranicznych jest kilkadziesiąt stron Pań transmitujących a scrollowanie strony zajmuje sporo czasu :lol: :lol:

Nie wiem jak jest z dziewczynami, ale nawet jak odchodzą te z dołu, które miały po 30-60 widzów, to ci oglądający pójdą na inne transmisje bo alternatywy od SU nie mają. Na zabawę za dolary na CB większości nie stać.

4) :D Chyba w żadnej kwestii nie mogę się z Tobą zgodzić... Panowie też mają różne gusta jedni lubią chudsze inni grubsze... jeszcze inni takie które oprócz tego, że zrobią fajny pokaz to jeszcze pogadają i wykażą trochę zainteresowania... więc gdy znika ulubiona "modelka" znika też często "sponsor" i nie idzie wcale wyżej lub niżej tylko po prosty odchodzi ;)

Skąd teoria że Panie z dołu generują spore zyski? Myślę że dobrze prowadzone 2 rzędy robią tyle co 5 ostatnich. Jest też dużo dziewczyn które zarabiają tylko na privach.

5) ;) Stąd, że jestem jedną z takich pań i wiem o czym mówię/piszę (patrz pkt 2)... Byłam na SU od 2012 roku i była naprawdę fajna zabawa bez presji... Nie jest chyba przypadkiem, że po zmianie limitów, ogólnym niezbyt fajnym podejściem do pań portal stracił bardzo dużo transmitujących a nowych jakoś ho ho nie widać na horyzoncie :D

Ze starego koleżeńskiego SU z koleżankami do pogadania, przechodzi to w typową komercję
Jak ktoś nie wierzy w kondycję SU to mogę się o 1000 PLN założyć że limitu nie zniosą, i że portal będzie dalej świetnie funkcjonował. Możemy jakąś graniczną datę przyjąć np 31.12.2019 żeby to nie trwało zbyt długo.

6) Oooo, a jednak znalazłam jeden punkt w którym się zgodzę... "Stare" SU odeszło w zapomnienie... nie ma już z kim pogadać pośmiać się, tylko faktycznie obustronne roszczenia. :( I także uważam, że limit nie zostanie zmniejszony.

W mojej ocenie, marketingowo i ekonomicznie SU jest prowadzone świetnie. Problemy z łaczami itp to jest wkurzające, ale z braku alternatywy nie przekłada się na widzów. Konkurencji nie ma a myślę że na wejście trzeba dużo zainwestować żeby otworzyć coś co by SU mogło zagrozić.

7) SU jest ekonomicznie prowadzone świetnie :haha: wnioskujesz to ilości transmisji w weekendy czy masz inną tajemną wiedzę którą zechciałbyś się podzielić? :derisive: :derisive: Jeżeli ilość transmisji z kilkuset spada do 60-70 w najlepszym weekendowym czasie to jest Twoim zdaniem mistrzostwo biznesu?

A co do wypłat kaski z SU... To chyba nie do końca tak, że oni jakoś specjalnie dbają o dziewczyny z większymi zasięgami, którym zlecają szybciej przelewy... Robiłam kilka wypłat już po zmianie limitu i tu chyba bardziej chodzi o tzw "stare konta" Mam to samo konto od wielu lat i nigdy nie czekałam na wypłatę pieniędzy dłużej niż 1 dzień. Zazwyczaj realizowane są dnia następnego, często nawet zlecone rano tego samego dnia ;) Więc jeżeli chodzi o wypłaty muszę przyznać, że nie dzielą dziewczyn na gorsze i lepsze, wydaje mi się, że bardziej tutaj ma znaczenie od jak dawna dziewczyna ma konto na portalu ;)

Nie lubię takich słownych przepychanek, ale musiałam zabrać głos bo gorszych bzdur już dawno nie czytałam :kiss: :kiss:
Awatar użytkownika
Sarka07
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:54
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
24 wrz 2019, 17:52


tomoxx pisze:Decyzja o tym żeby wprowadzić limit była z ich strony mistrzostwem świata, po roku takiego funkcjonowania, mają spółkę w której jak będą chcieli pochwalić się wynikami przed np inwestorem to mają to co najważniejsze, dużą stopę zwrotu, wiarygodność i środki na bieżącą działalność.


Pochwalić to się mogą coraz mniejszym ruchem i coraz większą liczbą darmowych użytkowników. Gdybym była inwestorem, ktoś by za to stracił pracę.

tomoxx pisze:Nie wiem jak jest z dziewczynami, ale nawet jak odchodzą te z dołu, które miały po 30-60 widzów, to ci oglądający pójdą na inne transmisje bo alternatywy od SU nie mają. Na zabawę za dolary na CB większości nie stać.


Jesteś w błędzie. Może stron takich jak SU nie ma wielu (na szczęście, bo to słaby serwis), ale od bidy jest jeszcze Zbiornik. Zdecydowanie najlepszą alternatywą dla SU jest Skype. I tam odchodzi najwięcej nadających dziewczyn. Razem z nimi odchodzi duża część ich klientów i już raczej nie wrócą, bo mają lepszej jakości łącze, mniej płacą i nie obowiązują ich zakazy z regulaminu.

tomoxx pisze:Skąd teoria że Panie z dołu generują spore zyski? Myślę że dobrze prowadzone 2 rzędy robią tyle co 5 ostatnich. Jest też dużo dziewczyn które zarabiają tylko na privach.


Nie wkładałabym pań, które są "na dole" do jednego worka. Tych z góry zresztą też nie. To, że nadająca ma wielu widzów nie znaczy wcale że coś zarobi. Jeżeli facet dostaje za darmo wszystko czego potrzebuje, to nie ma potrzeby za to płacić. Oczywiście są tacy, którzy sypną złotem (z wielu powodów, ale to temat na osobny post), ale 90% popatrzy, zaspokoi swoją potrzebę i bez słowa wyjdzie.

Co do pań z dołu... Część jest tam bo jest mało atrakcyjna, część bo tak chce. Jako dumna reprezentantka tej drugiej grupy powiem, że zdecydowanie wole siedzieć w spokoju na dole i zarabiać w detalu (priv) niż robić show dla tysiąca gapiów i liczyć na hojność kilku procent z nich. Nie każda z nas ma naturę showmenki ekshibicjonistki. Ja wiem, z męskiego punktu widzenia takie są lepsze - można się pobawić za free i ewentualnie coś odpalić. Ja wolę kameralną atmosferę i kontakty 1 na 1. Co kto lubi.

tomoxx pisze:Jak ktoś nie wierzy w kondycję SU to mogę się o 1000 PLN założyć że limitu nie zniosą, i że portal będzie dalej świetnie funkcjonował.


Kluczem jest zwrot "dalej świetnie funkcjonował". Ten portal od dawna nie funkcjonuje świetnie. Nie twierdzę, że zaraz ogłoszą bankructwo, ale niczego nie można wykluczyć. Pamiętamy chyba wszyscy jak parę miesięcy temu, właściwie z dnia na dzień, bez słowa uprzedzenia zamknięto dział kamerek na Ero. Właściciele SU mogą wpaść na podobny pomysł, połączyć się lub sprzedać nas do zagranicznej konkurencji. Obym nie wykrakała.

Sarka07, dzięki za post, miałam o połowę mniej do pisania! :)
Biustwo


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości