Limit wypłat żetonów

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 11:21


a Kraków, przecież tam płacą też bardzo dobre pieniądze, fakt może trochę spłaszczam, bo małopolska jest spora, i nie każdy ma szczęście że dziadkowie mieszkali w zakopanym, białce czy innym kurorcie zimowym i mogą trzepać kasę z turystów. Ale jak masz kwalifikację to zapłacą Ci na tyle dobrze żebyś nie szedł do konkurencji itp. W olx to płacą grosze, ale ogłoszenia z pracujpl tam gdzie szukają do specyficznych zadań to już łądnie placą, teraz ogromne pieniądze są w informatyce np, imporcie z Chin, tylko mało komu chce się poświęcić 3 lata i 10000 tyś na kurs programowania, aby potem lepiej zarabiać.
Adela, Nie dogadamy się w tej kwesti, nie ma co się przekonywać do swoich racji, Ty sądzisz że płacą mało, ja uważam że jak ktoś chce dobrze zarabiać to może to w kilka lat osiągnąć.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 11:23


Mój kumpel robi w branży IT w ING i 8k na rękę ma, ale to w końcu branża informatyczna to oni tyle wyciągają + papiery inżyniera. Ja osobiście jestem technikiem marketingowym + grafik, ale co z tego skoro w mojej branży z wykształceniem technicznym nie wyciągnę więcej niż 3k zł. 2 lata pracowałam w zawodzie, ba nawet miałam ofertę bycia teamliderem ale oferowali mi jedynie 2800zl. Zbyt duża odpowiedzialność za takie pieniądze. Na showupie spokojnie w miesiąc wyciągam 8-10k zł przy czym siedzę tylko w dni robocze po 4-6h. Póki jestem młoda to dlaczego mam tego nie robić? Łatwy pieniądz i w moim przypadku bez ryzyka, bo moi najbliżsi wiedzą czym się zajmuję :)
Digi


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 11:31


Adela, tez Cie kocham :air_kiss: owszem, pracuje w niedziele, w sobote tez, czesto w nocy... z tym ze ja nie zapierdalam tylko pracuje ;) no i pracuje srednio jakies max 12 dni w miesiacu ;) dokladnie to 132 dni w roku ;) i nie zdradze Ci za ile bo fchuj drogi jestem ;) no i najwazniejsze... ja juz nic nie musze oprocz umrzec ;) wszystko co robie to prawdopodobnie dlatego ze chce ;)
Zgodze sie za to ze malpolska na tle kraju placi slabo... poza Krakowem to w tych mniejszych dziurach jest kiepsko... ALE to nadal kwestia kwalifikacji... skoro u Ciebie taka lipa to nie wiem jakie sa te twoje...
Za to podobno jestes zajebista, sliczna, madra i w ogole... to masz pewne "kawalifikacje"... ze tak zapytam wprost... kcesz byc mojom dziewczynom? :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 11:47


XaXa, ale ja w żaden sposób nie piętnuje tego że tu jesteś. Młoda jesteś, więc masz czas, widocznie miałaś złą firmę, z takich wyzyskiwaczy się ucieka, ale jak masz ogarniętego Ilustratora, czy tam InDesigna, to przez 3-4 lata jesteś w stanie sobie wyrobić na tyle kontakty i pozycję, że będziesz miała te 6-8 tyś miesięcznie. Mam koleżankę która po 6 latach w korpo odeszła, ale miała taką bazę klientów że jak poszła na swoje to wrócili do niej, bo miała taniej niż korporacja i znali jej prace. Teraz pracuje jako freelancer z domu, albo z jakiś wakacji. Żeby nie było że w dużym mieście łatwiej, pochodzi z okolic Rzeszowa (ale nie z miasta, i przyjechała za pracą do Wrocławia, potem do Warszawy)
Ale to nie jest tak że jej ścieżka kariery jest lepsza niż Twoja. Tylko nie lubię jak ktoś mówi że nie można dobrze zarabiać.

komin, bo o to chodzi w pracy, żeby być na takim poziomie że pracujesz dla przyjemności a nie dla pieniędzy :) tak ze 2 lata zapierdalania i będę mógł napisać to co Ty mam nadzieję że pracuję bo chcę :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 13:41


tomoxx pisze:XaXa, ale ja w żaden sposób nie piętnuje tego że tu jesteś. Młoda jesteś, więc masz czas, widocznie miałaś złą firmę, z takich wyzyskiwaczy się ucieka, ale jak masz ogarniętego Ilustratora, czy tam InDesigna, to przez 3-4 lata jesteś w stanie sobie wyrobić na tyle kontakty i pozycję, że będziesz miała te 6-8 tyś miesięcznie. Mam koleżankę która po 6 latach w korpo odeszła, ale miała taką bazę klientów że jak poszła na swoje to wrócili do niej, bo miała taniej niż korporacja i znali jej prace. Teraz pracuje jako freelancer z domu, albo z jakiś wakacji. Żeby nie było że w dużym mieście łatwiej, pochodzi z okolic Rzeszowa (ale nie z miasta, i przyjechała za pracą do Wrocławia, potem do Warszawy)
Ale to nie jest tak że jej ścieżka kariery jest lepsza niż Twoja. Tylko nie lubię jak ktoś mówi że nie można dobrze zarabiać.

komin, bo o to chodzi w pracy, żeby być na takim poziomie że pracujesz dla przyjemności a nie dla pieniędzy :) tak ze 2 lata zapierdalania i będę mógł napisać to co Ty mam nadzieję że pracuję bo chcę :)


Że tak powiem, cały pakiet od Adobe obsługuję z palcem w dupie. Próbowałam startować do ING ale cóż, chcieli papierek magistra. "Patrzymy na umiejętności, ALE fajnie by było gdybyś miała papierek, BO on ci umożliwi dalszy awans więc przyjdź jak już go zdobędziesz" - kurwa nie mam zamiaru iść na studia tym bardziej, że w stronę grafiki potrzebna jest matma i nie ukrywam - jestem tępą dzidą z tej dziedziny nauki, poprzednia nauczycielka obrzydziła mi ten przedmiot do potęgi entej, a mature z maty to jakimś cudem zdałam. Nie jestem typem człowieka, który chce mieć papierki, szkoda mi czasu i nerwów. Póki co zamierzam być na SU, poczekam aż mi się znudzi :mrgreen:
Myślę, że SU umożliwi mi założenie innej działalności niż pseudoartystycznej pod showupa :D
Digi


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 14:06


XaXa, to ja tak prywatnie pojade...Nie masz czasem dostepu do Adobe Stock? bo potrzebuje jeden pliczek... Ewentualnie jesli jestes dobra w Illustratorze to moglabys mi go ladnie zmalpowac... wektor taki niezbyt skomplikowany...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 15:51


komin pisze:XaXa, to ja tak prywatnie pojade...Nie masz czasem dostepu do Adobe Stock? bo potrzebuje jeden pliczek... Ewentualnie jesli jestes dobra w Illustratorze to moglabys mi go ladnie zmalpowac... wektor taki niezbyt skomplikowany...


Oj nie mam już wykupionego dostępu do adobe chyba, że bym cracka zrobiła ale raczej mi się nie chce. Wejdź sobie na fb na grupe "ch^jowi artysci" i napisz posta, oczywiście za zapłatą, bo nikt ci tego za free nie zrobi.
Digi


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 15:55


Haha :D ciekawa nazwa grupy:D to sie nie dziwie ze pensje niskie ;)
Spoczko, obczaje, wiadomka ze nie chce za darmo.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 15:58


komin pisze:Haha :D ciekawa nazwa grupy:D to sie nie dziwie ze pensje niskie ;)
Spoczko, obczaje, wiadomka ze nie chce za darmo.

O i jeszcze na grupe "digital painting - jak żyć" - tam raczej szybciej znajdziesz usługodawcę
Digi


Re: Limit wypłat żetonów
30 wrz 2019, 20:25


Cięzki temat z zarobkami
Kilka lat temu, szefowałem jednej firmie PR i tak..... mój poprzednik zarabiał jako szef na działalności ponad 24 tys. brutto - to było mniej więcej tyle ile zarabiało pozostałych 8 pracowników - cała grupa młoda, po studiach z językami.
Niezłe kurestwo co?
W Wawie ofkors jak juz się dostaniesz do korpo - układy, sito rekrutacyjne - wpadasz w układ. Kredyty, hipoteki, sreki.. cały ten syf.. z czasem zarabiasz coraz więcej, kosztem pracy w chujowym, jak dla mnie, korpo... czasem mobbingu, stresie, nakurwieniu
I pozostaje wtedy pytanike.. Być czy Mieć
Najlepiej jest jak to Być ściśle współgra z Mieć
wg mnie 2-3 proc. w tym kraju zarabiaja ponad 10 tys. w pazur a gros ludzi zarabia w chuj mało.. dane GUS za 2016 r. - sie niewiele zmieniło PW - to przecietne wynagrodzenie wtedy 4,3 ys brutto
tak jest wg mnie i teraz
Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
08 gru 2019, 09:53


Najlepiej niech zrobią 10000000 żetonów i wypłata - pajace...zresztą mnie to nie dotyczy ale dziewczyn pewnie tak
Kocurek700


Re: Limit wypłat żetonów
30 gru 2019, 09:46


Hej nie w temacie ale od ilu wystawionych postów można tutaj pisać na priv na forum ?
Awatar użytkownika
Xblackx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 27 gru 2019, 04:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Black


Re: Limit wypłat żetonów
30 gru 2019, 09:47


A apropo limitów to lipa ze od tysiąca :/
Awatar użytkownika
Xblackx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 27 gru 2019, 04:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Black


Re: Limit wypłat żetonów
30 gru 2019, 10:55


Xblackx pisze:Hej nie w temacie ale od ilu wystawionych postów można tutaj pisać na priv na forum ?


Żeby móc pisać prywatne wiadomości na forum trzeba mieć min. 10 postów.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Limit wypłat żetonów
30 gru 2019, 12:58


od_taaki pisze:
Xblackx pisze:Hej nie w temacie ale od ilu wystawionych postów można tutaj pisać na priv na forum ?


Żeby móc pisać prywatne wiadomości na forum trzeba mieć min. 10 postów.



Oo dzięki bardzo !!
Awatar użytkownika
Xblackx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 27 gru 2019, 04:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Black


Re: Limit wypłat żetonów
26 sty 2020, 22:03


Jak myślicie, limit zostanie już taki jaki jest czy kiedyś go zmniejszą? Jak się Wam wydaje?
Awatar użytkownika
Charlotte
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2019, 01:08
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nimfabi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
26 sty 2020, 22:19


Charlotte pisze:Jak myślicie, limit zostanie już taki jaki jest czy kiedyś go zmniejszą? Jak się Wam wydaje?

Jak już to zwiększa przez inflacje :lol:
Digi


Re: Limit wypłat żetonów
26 sty 2020, 22:20


Charlotte, watpie zeby zmienili... maja mniejszy burdel z wyplacaniem... strzelam ze im liczba przelewow spadla 10 krotnie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Limit wypłat żetonów
01 cze 2020, 06:23


Ale jak był mniejszy limit wypłat, bardziej kuszące było nadawanie, bo jest różnica uzbierać 3k żetonów A 10k
Awatar użytkownika
Kanioszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2020, 18:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Limit wypłat żetonów
22 cze 2020, 11:32


Wydaje mi się że podniesienie limitu do 10k tylko odbije im się czkawką.
Awatar użytkownika
marcin.kowal123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 08 cze 2020, 08:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: maluuutka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości