Rozliczanie z wyplat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Rozliczanie z wyplat z SU
03 maja 2019, 00:48
Przywracam utracony temat...

autor: martyna2107


martyna2107 pisze:Hejka Kochani!!
Wiem, że już jest mnóstwo takich tematów, ale postanowilam i ja zalozyc swoj.
Skonczylam lic z fil angielskiej szukalam pracy w szkole nie znalalzm. W trakcie studiow dorabialam na SU nie rozliczajac sie z tego. Teraz chciaalbym zaczac sie rozliczac. Pracy w zawodzei nie znalazlam a szukalam. Dzwonilam do ksiegowej to mi kazala dziallnosc zakaldac, faktury wysylac do Buffalo.... Pomocy......Myslicie ze tutaj serio dziewczyny maja swoje DG i wysylaja faktury do SU?? czy po prostu w PIT inne wpisuja zarobki... Pomozcie... Ehh ta moja uczciwosc. Czy po prsotu obowiazuje zasada wolna partyzantka;)


Mr. Bungle pisze:W zawodzie tyle chyba by nie zarobiła...nie gadaj, że w oświacie nie znalazłaś robo..


ELIZABETH2 pisze:Według mnie to mało która rozlicza się z wypłat na SU.
Gorzej jak jedna podpierdoli drugą do US.
No to wtedy przerypane ale na SU to się chyba jeszcze nie zdarzyło chyba że o czymś nie wiem :)

Zrobisz jak uważasz :P


Biustwo pisze:
Mr. Bungle pisze:W zawodzie tyle chyba by nie zarobiła...nie gadaj, że w oświacie nie znalazłaś robo..


moze byc ciezko, bo nie ma magistra.

co do DG, wiele dziewczyn jej nie prowadzi, ale czy to wazne co robia inne? Skoro jestes uczciwa to chyba nie ma sie nad czym zastanawiac.


martyna2107 pisze:
Mr. Bungle pisze:W zawodzie tyle chyba by nie zarobiła...nie gadaj, że w oświacie nie znalazłaś robo..
A czy ja Cie prosilam o spam i zbedny komentarz?? Jesli masz tzw zal dopy to zachowaj dla siebie


beznadzieja pisze:poczytaj troche zanim zaczniesz panikę siać. Dzialalność nierejestrowana możesz zarobic do 1050 zl i odprowadzasz tylko czysty podatek RAZ W ROKU W PIT36 w kategorii inne dochody.

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym-jest-dzialalnosc-nierejestrowana-co-mowi-o-niej-ustawa

jak chcesz odprowadzac podatek od wyższych kwot do już normalna DG. W INNYM TEMACIE MASZ ROZPISANE CO ZROBIĆ JAK ZAŁOŻYĆ ITD.

Nie siej fermentu proszę cię, tylko najpierw troche doczytaj.....



źródło: http://archive.fo/OqoNB
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości