WYPŁATY Z SU - BĘDĄ CZY NIE BĘDZIE?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Cześc, ponieważ nie ma jeszcze wątku (chyba) o tym, mimo wzmianek w pozostałych tematach, postanowiłam założyć osobny wątek. To jak myślicie kochani będzie z naszym wspaniałym SU? Ja już od dawna mam wątpliwości co do tego czy oni nie zamkną tego portalu i nie otworzą sobie nowego- z zaoszczędzonym ekstra milionem niewypłaconej modelkom kasy - tutaj nie ma co liczyć na uczciwość raczej liczy się dla nich tylko kasa.. Jak oceniacie prawdopodobieństwo na to że kiedyś to wypłacą , a jak na to że zamkną portal i wypłat nie będzie?
W końcu modelki dalej nadają, to przekonało mnie żeby też dalej transmitować, przecież nikt nie robiłyby tego nie wiedząc czy kasa będzie- a może po prostu tak bardzo to polubilam :( ale nie ma co pakowąć się raczej w kolejny miesiąc pracy za darmo

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cute_vixen
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2019, 19:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Cut3vixen
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Cut3vixen




Sporo dziewczyn nadaje dalej licząc, że w końcu wypłaty ruszą, bo już kiedyś były podobne przestoje z wypłatami na SU i wszystko wróciło do normy.
Druga sprawa to sprzedaż żetonów na czarnym rynku, wiele dziewczyn w obawie o swoje pieniądze woli sprzedać żetony nawet za mniej niż by miały z SU.
Nawet się trafiły osoby skupujące żetony po obecnym niskim kursie, zapewne z myślą o potencjalnym przyszłym zysku, tyle, że jest to inwestycja wysokiego ryzyka.
A co do terminu kiedy ruszą wypłaty z SU i czy w ogóle ruszą na obecnym etapie wszelkie rozważania przypominają wróżenie z fusów.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




dziewczyny które nadają nadal i niesolidaryzują się z większością, to te które liczą na to, że zdobędą paru januszy i kilkaset cebulionów bo chwilowo koleżanek nie ma. Nie oceniam tego chujstwa

a co do hipotez, to przybijam sie w sto pro pod posty tymiego :

viewtopic.php?f=10&t=52&start=3780#p105055
viewtopic.php?f=10&t=52&p=105182#p105196
viewtopic.php?f=10&t=52&p=105182#p105206
viewtopic.php?f=10&t=52&start=3920#p105526
viewtopic.php?f=10&t=52&start=4020#p105684

i komina

viewtopic.php?f=10&t=52&start=3920#p105504

rugera teza też nie głupia viewtopic.php?f=10&t=52&p=105201&hilit=polaka#p105201

a tak w ogóle mogą tu też na fredzie pisać też faceci? bo tam nas dziewczyny chcą już zjeść.
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zawsze wyplacali , ale teraz to jakaś masakra :/ Gdzie tyle czasu czekać za swoimi pieniędzmi. :/
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka




Raczej nie będzie, portal chyba upadł
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Pytanie czy dalej można tam kupić żetony ;)? Jeśli tak to odpowiedź jest jasna... ktoś tutaj chce wyciągnąć ile się da przed plajtą. To konto bankowe widocznie dobrze funkcjonuje ;) ;).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Showup ma juz wyjebane nawet w takie akcje :

Obrazek

dziewczyna siedziała jakiś czas, i na oficjalu mówiła że ustawi priv na 3 min, gdzie poda szczególy. Nie było mnie na kompie i nie sledziłem do konca, ale zostawiłem transmisje na zakładce, i po godzinie żaden mod się nie pojawił. No więc tam wyjebaniutko mają już po całości. Wracając do tematu : ' WYPŁATY Z SU - BĘDĄ CZY NIE BĘDZIE ? ' ja daje dziś 60 na 40 % na nie.
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




ShowUp upaść nie upadnie raczej ktoś to kupi, ciekawi mnie czy w takiej sytuacji wyzerują konta z żetonów i zaczną od nowa.
aborygen




Juz to wczesniej pisalem... SU ma w tej chwili dwie wartosciowe rzeczy, pieniadze na koncie ktorych nie wyplacili i domene. Gdybym robil walek to pieniadze zostawiam sobie a domene sprzedaje komus chetnemu(nawet sobie samemu) ale na bank bez dlugow ;) zreszta domeny nie miewaja dlugow. A bedzie co bedzie...sie zobaczy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Witam jeśli jest jakaś pani zainteresowana sprzedażą żetonów proszę pisać prv dogadamy sie
Awatar użytkownika
delikatna
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: iskierka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




Logika i dialektyka myślenia niektórych pań z Showupa, przypomina myślenie Pań z tym Panem... :drinks:

More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Tak się zastanawiam skąd pewność/wiedza o tym, że firma bankrutuje/ma długi. Ktoś widział zestawienia finansowe osób które to prowadzą? Ktoś w ogóle wie kto to prowadzi? :D Skoro to jakaś"szopa" jak to nazywacie w usa to są to tylko domysły.

Inna sprawa, że rzeczywiście przesuwanie terminu po raz kolejny świadczy o pewnych problemach... jednym z domysłów jest, że są to problemy finansowe. Ale równie dobrze może być tak że chcieli wprowadzić inne metody płatności przez stronke i normalnie im tego programiści nie zrobili na czas i mają wy...bne na to co im mówi jakiśtam właściciel szopy. Zrobią jak zrobią, a że im się przedłuża to trzeba poczekać.

Z innej strony z kolei- to prawda że moderatorzy coś cicho siedzą, bo ostatnio coraz więcej wiadomości z danymi kontaktowymi/namiarami poza SU do mnie dociera i nikt tego nie blokuje, a wcześniej jednak to miało miejsce.
Z kolejnej jeszcze strony - ktoś pracuje w tej obsłudze klienta i nam odpisuje, że przelewy będą (a że jest to kopiuj wklej to inna sprawa, bo zadałam im pytanie w troszkę prześmiewczym tonie, jak myślą kiedy w końcu będzie się dało zlecić przelew, a oni "przelewy ruszą na pewno w tym tygodniu").
Awatar użytkownika
takajednaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




takajednaaa, masz racje, nikt nic na 100% nie wie, spekulujemy sobie. Ja tam daje nadal 60/40 ze ktos robi przekret, ale nie postawilbym na moje prognozy zbyt wiele... jak nie bedzie kasy w tym tygodniu to moj typ wzrosnie do 80/100
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Wystarczy, że wszedł na ich konta Urząd Skarbowy(czeski, luksemburski, etc.) i tyle. Wiadomo było, że po jakimś czasie dany kraj(nie wiem gdzie oni mają siedzibę) weźmie ten portal w obroty, a kontrola skarbowa nie jest nigdzie przyjemna ;).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




_Kurier_ pisze:Wystarczy, że wszedł na ich konta Urząd Skarbowy(czeski, luksemburski, etc.) i tyle. Wiadomo było, że po jakimś czasie dany kraj(nie wiem gdzie oni mają siedzibę) weźmie ten portal w obroty, a kontrola skarbowa nie jest nigdzie przyjemna ;).



Nawet tak nie mysl , bo jesli takie SU zlapalo by sie na powazna kontrole skarbowa to od razu przy okazji w ramach kontroli beda robione kontrole krzyzowe na zasadzie Wplata - wyplata/ koncowy odbiorca srodkow pienieznych i US zaczna sprawdzac przelewy i konta osob do ktorych pieniadze od SU poszly, i w tym momencie gwarantuje Ci ze dla bardzo wielu nadajacych/ wlascicieli danego konta problem braku wyplat to bedzie najmniejsze zmartwienie...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su




Obrazek :mocking:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie każda modelka boi się ,,normalnej,, pracy
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości