JAK PŁACICIE PODATKI OD ZAROBKU NA SU?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Mam pytanie odnośnie płacenia bądź unikania podatku od zarobku, dziewczyny płacicie podatki? macie własne działalności związane z pokazami?



Nowy Blog ShowUp.tv
kamchm9578




Dołączamy się do pytania :) czy chodzi o podatek od działalności artystycznej? :)
Awatar użytkownika
FemdomPair
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 12 mar 2018, 08:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZboczonaParaaa




Dzwoniłem do US żeby się dowiedzieć jak to wygląda i wątpliwe miła Pani powiedziała że jeżeli się wykonuję coś w sposób ciągły to trzeba założyć działalność gospodarczą, jeżeli nie to podatek dochodowy 18%, Odpowiednim działem według mnie do tego typu działalności będzie chyba Dział 90 - Działalność twórcza związana z kulturą i rozrywką podatek wtedy wynosi 7-8%, ale tutaj trzeba rozmawiać z kimś kto się na tym zna może z jakąś księgową ;) jak się czegoś dowiecie to napiszcie. Pozdrawiam
kamchm9578




Dokładnie najlepiej rozmawiać z księgowa. Ja przy zakładaniu tez szłam do niej . Bo na forum nic się nie dowiesz konkretnego tylko przypuszczenia a to za mało przy takiej sprawie
Awatar użytkownika
Showup25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mam zalozoną działanosc gospodarczą, w tym roku przeszlam na jednosobowa i place zus 550
Kicia






A czy można rozliczać się z podatku od SU bez zakładania działalności gospodarczej? Jak to inaczej załatwić bo nie chciałabym zakładać działalności. Tylko po prostu każdego miesiąca od zarobionych pieniążków z SU opłacić procent podatku. Czy tak się da robić? Jeśli tak to w oparciu o jaki PIT? I czy mogę sama składać zeznanie podatkowe za dany miesiąc czy musi to robić księgowa?
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




tak da sie. co za problem masz pojsc do ksiegowej? wstydzisz sie tego co robisz czy jak? jak mozna byc tak glupim aby pytac anonimowych osob na forum o porade zamiast pojsc do specjalisty tymbardziej ze to wazna kwestia? (to nie jest tylko prawda)
Awatar użytkownika
su1991su
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 16 kwie 2019, 21:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 8 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpiszidi nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: giotl




https://gk24.pl/jak-rozliczyc-pit-z-dzialalnosci-wykonywanej-osobiscie/ar/11702889

Tylko Ciekawe czy jak teraz zaczniesz rozliczac sie ,czy US nie wpanie na pomysl przeswietlic calej Twojej histori z wczesniejszych lat.
Awatar użytkownika
fantomas
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 353
Rejestracja: 22 lis 2015, 17:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: top
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Zus 300 zl , pozniej 600zl , podatek 18%, ksiegowa 200zl
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Temat z żetonowych robi się bardziej księgowy, nie znam się na tym bardzo, ale jak ktoś się zastanawia nad założeniem działalności artystycznej to może warto iść w rozlicznie ryczałtem ? (nie wiem jakie są limity co do zarobków), i przy kreatywnym księgowaniu, to całkiem sporo z podatku możesz odliczyć na koszty działalności, ale tu się musi wypowiedzieć dokładniej ktoś kto się na tym zna. (albo iść do doradcy)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




fantomas pisze:https://gk24.pl/jak-rozliczyc-pit-z-dzialalnosci-wykonywanej-osobiscie/ar/11702889

Tylko Ciekawe czy jak teraz zaczniesz rozliczac sie ,czy US nie wpanie na pomysl przeswietlic calej Twojej histori z wczesniejszych lat.

Na pewno by to zrobili, tylko trzeba się o to upomnieć składając donos na kogoś, więc jak któryś dżentelmen chce się mścić i ktorąś niszczyć na poważnie to już wie mniej więcej jak :P :P :P . Przykładowo jeśli ktoś się rozlicza 3lata, ale określone przychody czerpie od lat 4, to i tak nalicza karę za jeden rok ściemy.


Dodam jeszcze że kary jakie oni sypią, są dość poważne, za rok nie odprowadzania podatku, potrafią naliczyć od 10 koła w górę, zależy jaką średnia dochodu wyciągną przez dany okres. Ale wiem że nie ma uproś, i nie dogadasz się ze skarbówka jak już do kogoś się dobiorą. Za najniższą krajową potrafią naliczyć 8,9tys w skali roku, plus koszty jakieś tam i wychodzi ponad 10. Podkreślam za najniższą krajową.
GrubyAleGadatliwy




Chłopaki bardziej sie przejmuja i martwią podatkami dziewczyn, niz one same cóż za fenomen ;)


GrubyAleGadatliwy, a to tak z doświadczenia te kary sypiesz, czy tak ogólnie lubisz sobie popierdolić i postraszyć dziewczyny?

Ja tutaj wielokrotnie wrzucalam linki jak otworzyc dzialalnosc, rodzaje formy, podatki oraz wrzucalam linki o dzialalnosci nierejestrowanej.Dalo to tylko tyle, ze dziewczyny wchodza i zadaja pytania a same nie wyciągają żandych wniosków. Do tego dochodzą jeszcze faceci, którzy nie wnosza niczego mądrego do tematu, tylko opowiadaja jakie kary us może nałożyć , oczywiście z wiedzy że brat sąsiada mojego wujka mial kiedyś problemy z US.

Darujcie sobie te durne teksty, zajmijcie się swoimi podatkami, rozliczeniami kązdy wie co ma robić.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:GrubyAleGadatliwy, a to tak z doświadczenia te kary sypiesz, czy tak ogólnie lubisz sobie popierdolić
nie, w moim bliskim otoczeniu ktoś dostał taka karę, nie odprowadzał podatku od zwykłej działalności gospodarczej, przez 1,5r i dostał 14 tysięcy grzywny. Myślę że z działalnością artystyczną mają cennik podobny . Więc zanim komuś zarzucisz tzw."pierdolenie" zapoznaj się z przepisami tego trochę chorego systemu. ;). Ale widzę że się oburzylas mocno xd, małe masz szansę na us, Chyby że ktoś na ciebie doniesie z imienia i nazwiska;)
GrubyAleGadatliwy




Czy samo imię i nazwisko wystarczy żeby złożyć na kogoś donos ?
Awatar użytkownika
Imagine
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2019, 17:15
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Imagine pisze:Czy samo imię i nazwisko wystarczy żeby złożyć na kogoś donos ?

Masz jakiś ból dupy i chcesz na kogoś donieść? Nie wystarczy.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm




kornel85 pisze:
Imagine pisze:Czy samo imię i nazwisko wystarczy żeby złożyć na kogoś donos ?

Masz jakiś ból dupy i chcesz na kogoś donieść? Nie wystarczy.


Oczywiście, że wystarczy! Przecież niemożliwym jest żeby istniały na świecie dwie osoby o tych samym imieniu i nazwisku :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




Dzień dobry

Jako student prawa, weganin i crossfiter chciałbym wyrazić swoją opinię.

Czy nie można tego po prostu podciągnąć pod prostytucję i tym sposobem nie płacić nic?

https://www.pit.pl/aktualnosci/nierzad- ... usa-919760
https://www.prawo.pl/podatki/nieujawnio ... 51665.html

Otóż nie, tego typu czynności seksualne w internecie nie można traktować jak nierządu, więc drogie panie, trzeba płacić podatki.

Natomiast jeśli chodzi o “prostytucję wirtualną”, to interpretacje izb skarbowych jednomyślnie stwierdzają, że taka wirtualna “prostytucja” podlega opodatkowaniu PIT. Uzasadniają to tym, że czynności wykonywane przez internet, przed kamerami nie zawierają się w definicji “prostytucji”, która to nie może być przedmiotem prawnie skutecznej umowy. Prostytucja, to oddawanie swojego ciała do dyspozycji drugiej osoby, uprawianie nierządu, seks za pieniądze, a podczas igraszek internetowych nie dochodzi do kontaktu fizycznego, czyli nie jest to uprawianie seksu, a jedynie prezentowanie swojego ciała, forma przedstawienia, gdzie reżyserem jest klient. Zatem sfera seksualna tych czynności jest bardzo umowna, nikt nikogo nie dotyka (nie ma takiej możliwości), a wszystko rozgrywa się wirtualnie – w cyberprzestrzeni, miedzy przepływającymi przez internet bitami.


https://www.pitax.pl/wiedza/sytuacje-po ... a-podatek/


Dziękuję i pozdrawiam
Student prawa/weganin/crossfiter
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




AnalTerrorist69, starasz się być zabawny, ale słabo Ci idzie. Może na innych forach brylujesz, ale tu potrzebny większy kaliber (patrz: ruger44).
Biustwo




Biustwo, wpędzisz chłopaka w kompleksy :) a uczciwie napisał że student, na tym etapie wystarczy jak ładnie cytuje czyjeś wypowiedzi ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Następna

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu i 94 gości