Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tomox mistrz
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wcześniej było tak, że opcja wypłacanie pieniędzy z SU zamknięta?

Mam na myśli, czy ta funkcja została wcześniej wyłączona?
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Marmeid pisze:wcześniej było tak, że opcja wypłacanie pieniędzy z SU zamknięta?


Nie rozumiem kompletnie po co bazować się na tym co było wcześniej? Jeśli to są zupełnie inne dwie sprawy. Wcześniej była to zmiana całego panelu i trwała miesiąc. Komunikat był dużo później i było ich w sumie więcej niż jeden. Przekładanie dat itp. Nie sugeruj się tym kompletnie. Jeśli obecny komunikat jest prawdziwy to na pewno potrwa to zdecydowanie krócej niż wcześniejsza sytuacja. Nie ma co się opierać tak naprawdę na domysłach, porównywaniach. Trzeba mieć nadzieje, że jutro poniedziałek i zaczną chociaż odpisywać na wiadomości. ( Będzie ciężko bo coś czuje, że są zasypani jak nigdy ) wystarczy spojrzeć na forum. Nie ma co również opierać się na samym SU ponieważ jak widać, są różne sytuacje. Trzeba zawsze się liczyć z przerwami technicznymi, opóźnieniem przelewów z powodu świat, zwłaszcza z upadkiem portalu bądź innymi utrudnieniami. Zawsze trzeba mieć coś w zanadrzu i próbować nowości. Ja z czystym sumieniem mogę napisać, że mam dobre mysli co do tej sytuacji i wierzę, że wszystko wróci do normy. Mimo to nie czekam z założonymi rękoma tylko działam sobie na spokojnie i idzie mi naprawdę dobrze. Z każdej takiej sytuacji wyciągam wnioski i otwieram sobie nowe drzwi = nowe możliwości. ;) Prawda jest taka, ze komunikat nie wyskoczył pewnie w sobotę tylko już w piątek.. jednak ze kazda z nas już była po wypłaceniu to go nie widziała. Wszystko będzie okej. To kwestia czasu. Nie sadze, żeby dawali komunikat i banowali jeszcze we wtorek, gdyby chcieli coś nam odjebać, że tak brzydko powiem.

Takie opieranie się na domysłach i tylko na SU naprawdę do niczego dobrego nie doprowadzi.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Alicja80 pisze:https://www.dotpay.pl/o-nas/polaczenie-z-przelewy24 tu znajdziecie odpowiedzi zmienia sie doty pay na przelewy 24


Oni połączyli się już w marcu:
9 marca 2020 - Duże wydarzenie na rynku FinTech. Przelewy24, Dotpay i eCard łączą siły
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Myślałem że tu jest panika, rozumiem że są osoby co żyją z wypłaty do wypłaty, i mogą być zdenerwowane jak nie maja przelewu na który liczyły, ale na oficjalnym już padają pomysły żeby dzwonić do dotpay i się pytać jak długo się będą łączyć z przelewy24 :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Myślałem że tu jest panika, rozumiem że są osoby co żyją z wypłaty do wypłaty, i mogą być zdenerwowane jak nie maja przelewu na który liczyły, ale na oficjalnym już padają pomysły żeby dzwonić do dotpay i się pytać jak długo się będą łączyć z przelewy24 :)

No bez jaj :laugh3: ja na czynsz nie mam, no ale badzmy powazni... :shock2:
Ktos tam wczoraj tez pisal, ze jesli w poniedzialek kasa nie przyjdzie, to ona podejmuje kroki...ale jakie...? Hahaha
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


e-Laski pisze:
Alicja80 pisze:https://www.dotpay.pl/o-nas/polaczenie-z-przelewy24 tu znajdziecie odpowiedzi zmienia sie doty pay na przelewy 24

Oni połączyli się już w marcu:
9 marca 2020 - Duże wydarzenie na rynku FinTech. Przelewy24, Dotpay i eCard łączą siły

Z tego, co sie orientuje to takie sprawy ciagna sie dlugo, biorac pod uwage ilosc firm z ktorymi wspolpracuja.No i od informacji do koncowego faktycznego polaczenia pod wzgledem formalnym tez mija sporo czasu.
To by sie zgadzalo, gdyz w komunikacie jest cos o ZMIANIE UMOW POMIEDZY OPERATORAMI. Czyli zmieniaja pewnie umowe pod wzgledem nazwy ich nowej spolki. Tak glowkuje teraz, ale czy dobrze to nie wiem...
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Źle główkujesz, takie zmiany się ciągną miesiącami ale ma to tylko oddziaływanie na te spółki, dla ich kientów zmiana poza nazwa jest niezauważalna.

Kiedy się RWE zmieniło w Innogy, Idea w Orange, Era w T-mobile, banki zmieniają nazwy, a dla klientów sprowadza się to do zmiany logo na fakturze i innej strony internetowej.

A co do „zmiany umów między operatorami” to nie bierz serio tego co piszą, coś musieli, a jest to tak ogólne i na tyle sposobów możesz to rozpatrywać że równie dobrze mogli by napisać „nie płacimy bo coś tam sobie działamy żeby więcej kasy mieć a mniej oddawać” i to by było bliższe prawdy.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Źle główkujesz, takie zmiany się ciągną miesiącami ale ma to tylko oddziaływanie na te spółki, dla ich kientów zmiana poza nazwa jest niezauważalna.

Kiedy się RWE zmieniło w Innogy, Idea w Orange, Era w T-mobile, banki zmieniają nazwy, a dla klientów sprowadza się to do zmiany logo na fakturze i innej strony internetowej.

A co do „zmiany umów między operatorami” to nie bierz serio tego co piszą, coś musieli, a jest to tak ogólne i na tyle sposobów możesz to rozpatrywać że równie dobrze mogli by napisać „nie płacimy bo coś tam sobie działamy żeby więcej kasy mieć a mniej oddawać” i to by było bliższe prawdy.

No ja to rozumiem i wiem, ale odnioslam sie do tego co napisali. Wiem, ze nie mozna w nic wierzyc, co oni pisza, ale czy nie ma innych zasad jesli spolka jest zarejestrowana w usa?
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takiego typu spółki których nikt nie reprezentuje i które nie muszą nawet wykazywać obrotów, zakłada się właśnie po to żeby nie było zasad, i żeby nie było jak dobrać się właścicieli, to taka dużym skrócie. Tak jak pisałem pare stron wcześniej, SU ma firma która obraca miliardami na forexie, bawi się w zakłady sportowe. To wszystko jest ekonomicznie ryzykowna działalność wiec i spółki takie się rejestruje w rajach podatkowych. A fizycznie tych co je maja nawet nie figurują nigdzie, stad tez olewcze podejście do Was jako nadających
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


boze to kiedy to wyplaca
Awatar użytkownika
Kawka69
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 30 cze 2019, 13:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z tydzień lub dwa :)
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexy_Lejdis pisze:Z tydzień lub dwa :)


Może być też tak że trwa już to od wtorku 10.11 bo z tego co się orientuję ostatnie przelewy były realizowane 9.11, więc faktycznie może to potrwać jeszcze tydzień :derisive: ale jest to tylko zaklinanie rzeczywistości z naszej strony, bo żadnych konkretnych informacji nikt z nas nie ma i nie będzie miał ;) i dowiemy się o tym wtedy kiedy przelewy będą już ZREALIZOWANE.

W poprzednim "LOCKDOWNIE" chyba było tak że nagle zlecili nie informując nikogo wcześniej że będzie to właśnie w tym konkretnym dniu, chyba że się mylę :?:

A tak na marginesie pisał ktoś do nich z zapytaniem o tą sytuację ( oczywiście nie liczę że komuś konkretnie odpisali) i coś odpisali czy w ogóle nie odpisują?
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie wierze, ze będzie to trwać tyle, ile słynne przerwy z 2016/2019 wtedy wprost pisano o awarii czy zmianie spółki. Pisano także o terminach. Tutaj mówią opoznienie. Przy awarii z 2016 mówiono od razu o opóźnieniu do 5tyg. Pamietam. To inna sprawa. PocEkajmy
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wysłałam do nich emaila jak tylko odpowiedzą od razu dam wam znać. Ale nie oszukujmy się raczej nie ma na co liczyć.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Mi odpowiedzieli na ostatniego meila we wtorek o 6:30 po tym czasie już cisza... tak samo na SU ich nie widziałam. W środę wysłałam tez meila z pytaniem o zmianę swojego banku... do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LittleStar342 pisze:Wysłałam do nich emaila jak tylko odpowiedzą od razu dam wam znać. Ale nie oszukujmy się raczej nie ma na co liczyć.


Też wysłałam, zobaczymy czy dostaniemy odpowiedź kopiuj :arrow: wklej :yes4:
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A mi odpisali na tego meila co pisalam "niby w innej sprawie" dosc szybko bo w nocy tego dnia co pisalam. Na temat wyplat zero odpowiedzi bo co maja napisac ze 7dni roboczych wiedza ze tak nie bedzie to tej regulki nie pisza a sami pewnie nie wiedza ile potrwa zmiana umowy lub wiedza ze potrwa dlugo i stad nieodpisuja.


LobodA pisze:Nie wierze, ze będzie to trwać tyle, ile słynne przerwy z 2016/2019 wtedy wprost pisano o awarii czy zmianie spółki. Pisano także o terminach. Tutaj mówią opoznienie. Przy awarii z 2016 mówiono od razu o opóźnieniu do 5tyg. Pamietam. To inna sprawa. PocEkajmy

A mi sie wydaje ze wtedy nic nie mowili o terminach ale moge sie mylic. Wtedy ciagle to przesuwali w czasie. Tutaj jak widac tez tak moze byc. Oni przeciez sami najlepiej wiedza ile potrwa zmiana umowy w koncu musza to miec na papierze - to dlaczego nie napisza po ilud dniach zaczna puszczac przelewy a no bo pewnie w chuja leca .
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:
LobodA pisze:Nie wierze, ze będzie to trwać tyle, ile słynne przerwy z 2016/2019 wtedy wprost pisano o awarii czy zmianie spółki. Pisano także o terminach. Tutaj mówią opoznienie. Przy awarii z 2016 mówiono od razu o opóźnieniu do 5tyg. Pamietam. To inna sprawa. PocEkajmy

A mi sie wydaje ze wtedy nic nie mowili o terminach ale moge sie mylic. Wtedy ciagle to przesuwali w czasie. Tutaj jak widac tez tak moze byc. Oni przeciez sami najlepiej wiedza ile potrwa zmiana umowy w koncu musza to miec na papierze - to dlaczego nie napisza po ilud dniach zaczna puszczac przelewy a no bo pewnie w chuja leca .

W 2019 opublikowali ogłoszenie że realizacja płatności zostanie zakończona do końca tygodnia.I to było oszustwo...Nie ufam im, nawet jeśli określają warunki
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


No to teraz (jesli w kulki leca) to obrali taktyke bez podawania terminu bo wiedza ze wiemy ze sa oszustami


Ale co mnie zastanawia ze moje zlecenie z 4.11 - nie zostalo wrocone na konto jako zetony a innych wrocili. A dwa dlaczego ten komunikat nie jest tak jak wtedy na ogolnym ze kazda widzi tylko dopiero przy nowych probach wyplat.


Ale nie ma co sie łudzic . 2 tyg jak w banku poczekamy i to przy dobrych wiatrach.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości