Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Polecam dać fajne zdjęcia ;) Jak komuś wpadniesz w oko, cena będzie okej to na pewno wyjdziesz nie źle :)
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:chodzilo mi o to "gdzie" wlasnie. Kiedys oglosilam sie na jakiejs stronie ale nikt sie nie zglosil...nie wiem co zle zrobilam

"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:
bbb pisze:chodzilo mi o to "gdzie" wlasnie. Kiedys oglosilam sie na jakiejs stronie ale nikt sie nie zglosil...nie wiem co zle zrobilam



Nie leciec fchuja? To znaczy? Ja nawet nie mialam czasu leciec w chuja a co dopiero nie leciec lol, bylam zapracowana a SU w tym momencie(czyli od miesiaca odkad stracilam prace) wydawalo sie ratunkiem, gdybym wiedziala, ze poleca ze mna w chuja, to bym ten czas spedzila gdzie indziej ;) ale to jest dobra nauczka na przyszlosc ;) Dzieki za rady, godne przemyslenia - trzeba traktowac innych tak jak oni Ciebie traktuja ;)
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sexy_Lejdis pisze:Polecam dać fajne zdjęcia


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


bbb, zle mnie zrozumialas, nie twierdzilem ze to wlasnie TY lecialas fchuja....to taka ogolna rada dla ludzkosci byla, luz ;)

msn pisze:no i koniecznie zaznaczyć opcję:
Anal? - Tak

Otoz to! :D :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin



Jednak przyznam szczerze, ze ja SU bardzo lubię. Może dlatego, ze mam wielu stałych klientów i zarabiam dużo więcej niż na „ waciki „ jak ktoś to napisał. Dlatego tęsknie za jego normalnym działaniem :laughingnew:

Wydaje mi się, ze gdyby mieli zamknąć portal czy miałoby upaść to nie zawracałaby sobie głowy banowaniem, komunikatami itp. Wszystko ogarną i będzie jak dawniej. Jedna wielka rodzina showupowska :heart: :heart: Fajnie by było jednak, gdyby to trwało mniej niż miesiąc bo lubię za kasę z SU opłacać sobie różne rachunki. Wtedy nic nie odczuwam. :laughingnew:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:bbb, zle mnie zrozumialas, nie twierdzilem ze to wlasnie TY lecialas fchuja....to taka ogolna rada dla ludzkosci byla, luz ;)

msn pisze:no i koniecznie zaznaczyć opcję:
Anal? - Tak

Otoz to! :D :good3:


ok ok ja sie nie obrazam ;) serio mowicie, ze anal musi byc?
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb, tak, anal jest niczym zakazane jabłko. Ale musisz być chytra! Gdy zapyta cie facet czy robisz anal odpowiedz "no niezbyt to lubie" - z czasem zacznie naciskać - a ty rzekomo ulegać... Ciągnij to tak długo aż stawka dobije minimum tysiąc PLN! Facet pomyśli, że jest wyjątkowy, bo analną dziewice namówił, a ty zgarniesz miliony (oczywiście musisz to powtarzać z każdym samcem by tysiące stały się milionami).
Digi


Co do analu to udawaj, ze nie lubisz... ze nie próbowałaś :lol: później powiedz ze dla niego mogłabyś spróbować.... i udawać ze to takie podniecające i zakazane... ze trochę boli.... :lol: słuchaj ucz się od koleżanki po fachu, mam wprawę. :lol:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LOL laski.. :laugh3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


bbb pisze:Tresc jest taka: "W wyniku zmiany umów między operatorami zlecone wypłaty zostaną zrealizowane z opóźnieniem. Przepraszamy za niedogodności."

i co ja mam w swieta dzieci wziac przed monitor pokazac ten komunikat i powiedziec patrzcie prezentow nie bedzie bo nie placa? :shock:
Awatar użytkownika
Kawka69
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 30 cze 2019, 12:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kawka69 pisze:
bbb pisze:Tresc jest taka: "W wyniku zmiany umów między operatorami zlecone wypłaty zostaną zrealizowane z opóźnieniem. Przepraszamy za niedogodności."

i co ja mam w swieta dzieci wziac przed monitor pokazac ten komunikat i powiedziec patrzcie prezentow nie bedzie bo nie placa? :shock:

Kawka, ile dziewczyn tutaj tyle roznych sytuacji zyciowych.. co ja Ci poradze :(
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma co schizować :D
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja tam elegancko sobie śmigam i tu i tam i na SU i nie panikuje bo to nic nie da. Jak jest taka sytuacja to trzeba DZIAŁAĆ a następnym razem nauczcie się, że życia na SU się nie opiera i odkłada się przede wszystkim pieniądze ( zwłaszcza w tych czasach jakie są ) . ;) Nie mowie tego na złość, ale dla mnie to kompletnie nieodpowiedzialne jeśli ktoś myśli, że SU będzie na zawsze i że zawsze będzie wypłacalne terminowo. Zwłaszcza zabolał mnie ten post o dzieciach i świętach... kobieto tym bardziej. Rusz głową naprawdę. Jeśli nie dla siebie to dla nich. Bo ciężko widzę wasz los, jeśli portal nie wypłaca dopiero kilka dni a Ty już takie rzeczy piszesz. Oczywiście bardzo Ci współczuje. W sumie to im... nie wnikam w sytuacje życiowe kogoś, jedynie dobrą radę daje. Ja dużo zrozumiałam siedząc tutaj i ogólnie z wiekiem przybyło mi mózgu... i na zdrowy rozsądek. Realnej pracy nie można być pewnym często a co dopiero portalu, w którym nie wiemy nawet kto i skąd nam wypłaca..
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To też najlepiej mieć kilka dochodów - jeden ma zawias - to korzystasz z innego i tak w kółko.. bo jak funkcjonować inaczej ! :D

Myślę że max do 2 tyg ogarną sytuacje... Gdy opóźnienie to po prostu później niż zwykle, trzeba trochę odczekać.
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


Re: Płynność wypłat z SU
15 lis 2020, 07:58
Przechuj pisze:Może po prostu kończy się umowa z dotpay i nie chcą już być ich operatorem albo chcą za dużo kasy i SU powiedziało im wypierdalać lub też obie strony wzięły się na przeczekanie. Dla was najgorsze co może się stać to zmiana operatora na całkiem innego. Od stronny informatycznej jest to skomplikowanych proces i nawet dobrej firmie IT zajęło by to kilka tygodni. A jak wiadomo SU to firma krzak więc im może to zająć kilka miesięcy więc jeśli tak będzie to na swoją kasę możecie zobaczyć dopiero po nowym roku . Mówię wam to jak osoba pracująca w IT.


W IT to chyba w simsach pracujesz :) nie strasz dziewczyn, umowa z dotpay, przelewy24, czy innym bluemedia to jest 3 dni max do 2 tyg jak chcesz negocjować, takie umowy się dostaje na maila podpisuje odsyła skan a potem listem oryginał. Niektóre formy bazują już na podpisie online. Te wszystkie firmy mają gotowe szablony, stawki w zależności od obrotów itp. A podłączenie systemu płatności to jest chwila moment. Przestań brać co bierzesz bo Ci się światy mieszają, ostatnio nie pamiętałeś czy masz telefon BB czy iphona, No i nie zapominajmy o adidasach za 1200 złotych. Nie ma co siać fermentu, SU to nie krzak, tylko postawiony na krzaku, dlaczego tak jest firma założona to wiadomo, a czemu ją trzymają, są 2 powody dla których wg mnie ja mają, tyle że to nie miejsce na teoretyzowanie, w każdym bądź razie nie ma szans żeby to padło ani żeby sobie pozwolili na dłuższa przerwę, była jedna 1,5 miesięczna tu takiej nie przewiduje. Strachu nie ma, żeby Wam nie wypłacili to dużo musiało by jebnac a na to się nie zapowiada w najmniejszym stopniu. W najgorszym wypadku zmiana krzaka, na inny ale też nie sadze żeby to było to, za szybko od poprzedniej zmiany.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


W IT to chyba w simsach pracujesz :)

DOKŁADNIE :lol: :rofl:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


DatAssss pisze:
W IT to chyba w simsach pracujesz :)

DOKŁADNIE :lol: :rofl:

Kurde umarlam :lol2: :rofl:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx, kurde zrobiłeś mi dzień :)
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości