Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
LobodA pisze:Place ZUS, prowadzę firmę, mam koszty działaności.

Niesamowite :o inne nie płacą, nie prowadza, nie maja kosztów... Twoja firma ma najwyrazniej powazne problemy z plynnoscia. Chyba jestes najbardziej znana na forum z tego ze niemal caly czas:
Obrazek
Tak wyglada 99,9% z Twoich ponad 500 postow na forum... W ROK!
Wybacz ale to nie jest normalne.... z tego pierdolenia nie wynika nic. SU od zawsze mialo 7 dni na wyplate a Ty sie zazwyczaj obsrywasz gdy czekasz na kase dluzej niz dzien dwa. Twierdzisz ze chuj wie ile juz lat nadajesz, do tego ponoc dobrze zarabiasz. NIKT kurwa nie zrozumie dlaczego Ty z takim doswiadczeniem na SU jeszce sie nie przystosowalas do warunkow jakie tu panuja. Serio przez tyle lat dzialalnosci nie bylas w stanie odlozyc paru groszy rezerwy zeby przezyc choc miesiac dwa bez wyplaty? Sprawiasz wrazenie osoby ktora po dwoch dniach bez wyplaty zdechnie z glodu i wyladuje na ulicy. Tym bardziej ze SU taki numer jak teraz odwala nie pierwszy raz... Kurwa....wiekszosc ludzi na tym swiecie zyje z o wiele mniejszymi dochodami niz Ty a jakos daja rade... do tego maja wyplate najczesciej raz w miesiacu. Cos jest z Toba nie halo.

PS. do reszty lasek, uspokójcie sie...nie od dzis wiadomo ze SU gowniana firma jest... maja tak samo w dupie Was -nadajace, robiac po raz kolejny taka akcje jak teraz wyplatami, jak i maja w dupie nas - ogladajacych serwujac nam spierdolony zacinajacy sie serwis. ALE najprawdopodobniej kase wam w koncu przeleja....ile to potrwa? CHUJ wie...2 dni czy dwa miesiace? nic mnie nie zdziwi. Na bank NIC WAM NIE DA rokladanie tresci ich komunikatow na czynniki pierwsze i wyciaganie na ich podstawie jakichs wnioskow. Ten tekst napisal jakis modek...rownie dobrze mogl zapewne brzmiec ciut inaczej. Rozumiem wkurwienie, ale chill... bedzie kiedy bedzie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


LobodA pisze:
bbb pisze:
LobodA pisze:Place ZUS, prowadzę firmę, mam koszty działaności. Po co takie teksty. Muszę komuś tez zapłacić. Robię to w ramach agencji.

Tzn. pracujesz w studio?

Dla mnie ktoś pracuje, nie ja dla kogoś.

Heee to uważaj bo jak Ci "pracownice" bunt zrobią to będzie trzeba się przebranżowić :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:Dla mnie ktoś pracuje, nie ja dla kogoś.

Jpdl już widzę te laski obgryzające paznokcie z zazdrości :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Majka24 pisze:"Showup.tv ma na zrealizowanie zlecenia 7 dni roboczych."

Niby proste i logiczne, a jednak nie dla wszystkich.
Spieszę z pomocą! :meeting:

"Dzień roboczy" (definicja) - oznacza każdy dzień inny niż sobota, niedziela lub dzień ustawowo wolny od pracy.


Następna mądralińska jak i LobodA
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 615
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A tak na logike i anielskim spokojem jak sądzicie KIEDY to zacznie działać i rusza wypłaty ? Pytam tylko o to waszym zdaniem może wyglądać i prawdopodobieństwo terminu
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poza tym uważam ten komunikat bardzo słabym zagraniem z Ich strony. Takie info powinni widzieć wszyscy, a nie dopiero po uzbieraniu powyżej 10k... Może nie każdy chce siedzieć i zarabiać w nieświadomości.... :dontknow:
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 615
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:Poza tym uważam ten komunikat bardzo słabym zagraniem z Ich strony. Takie info powinni widzieć wszyscy, a nie dopiero po uzbieraniu powyżej 10k... Może nie każdy chce siedzieć i zarabiać w nieświadomości.... :dontknow:

Tez nie rozumiem. Mam dwa konta, na jednym mam przelew w zleconych, ten zalegly i zero zetonos na koncie. Przelew wisi 2 tygodnie i dalej na tym koncie zadnej informacji. Na drugim koncie na ktorym nadaje, mam osiagniete minimum i jak je chce zlecic to wtedy ta informacja. To jest akurat porazka. Skad te, ktorych na forum nie ma i nie maja 10000zet do wyplaty maja wiedziec co sie dzieje...pojebani jacys
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:
bezloginu pisze:Poza tym uważam ten komunikat bardzo słabym zagraniem z Ich strony. Takie info powinni widzieć wszyscy, a nie dopiero po uzbieraniu powyżej 10k... Może nie każdy chce siedzieć i zarabiać w nieświadomości.... :dontknow:

Tez nie rozumiem. Mam dwa konta, na jednym mam przelew w zleconych, ten zalegly i zero zetonos na koncie. Przelew wisi 2 tygodnie i dalej na tym koncie zadnej informacji. Na drugim koncie na ktorym nadaje, mam osiagniete minimum i jak je chce zlecic to wtedy ta informacja. To jest akurat porazka. Skad te, ktorych na forum nie ma i nie maja 10000zet do wyplaty maja wiedziec co sie dzieje...pojebani jacys

prawdopodobnie zrobiło to, aby dalej działać, a potem niespodzianka
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Przyjazna pisze:A tak na logike i anielskim spokojem jak sądzicie KIEDY to zacznie działać i rusza wypłaty ? Pytam tylko o to waszym zdaniem może wyglądać i prawdopodobieństwo terminu


Za 2 tyg.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Myślę, że 4 tyg
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


bezloginu pisze:Poza tym uważam ten komunikat bardzo słabym zagraniem z Ich strony. Takie info powinni widzieć wszyscy, a nie dopiero po uzbieraniu powyżej 10k... Może nie każdy chce siedzieć i zarabiać w nieświadomości.... :dontknow:


Działam kilka lat i z tego co pamiętam zawsze mieli wywalone, już się przyzwyczaiłam ;), ale jak już tak robią to mogliby przynajmniej podać datę z którą ruszą wypłaty bo nie wierzę w to że nie wiedzą ile to może potrwać ;)
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


DatAssss pisze:
bezloginu pisze:Poza tym uważam ten komunikat bardzo słabym zagraniem z Ich strony. Takie info powinni widzieć wszyscy, a nie dopiero po uzbieraniu powyżej 10k... Może nie każdy chce siedzieć i zarabiać w nieświadomości.... :dontknow:


Działam kilka lat i z tego co pamiętam zawsze mieli wywalone, już się przyzwyczaiłam ;), ale jak już tak robią to mogliby przynajmniej podać datę z którą ruszą wypłaty bo nie wierzę w to że nie wiedzą ile to może potrwać ;)

ostatnim razem mieli powiadomienie, że zajmie to tydzień,i to powiadomienie wisiało miesiąc.dlatego nawet jeśli piszą warunki, nie jest faktem, że są one prawdziwe :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Jak to mówi klasyk " pieniądz nie śpi " :hypnotized: także trzeba działać tak czy inaczej :hi:
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jedno mnie tylko niesamowicie irytuje. Mianowicie fakt, że czekające na przelewy, które już zostały zlecone tak jak ja czekam na dwa... nie widzą komunikatu. Coś mi tu nie gra. Dlaczego pokazuje to dopiero przy „ wypłacaniu „ ? Co z tymi, które nie maja i nie widza tego nawet... lub z tymi, które wypłaciły przed komunikatem i go nie widza ? :lol: Dziwne to wszystko tak samo jak brak moderacji i fałszywe transmisje, podające skejpa i puszczające filmiki. To mnie jakoś tak gryzie.
Jedyne co mogę doradzić to zachowajcie spokój w miarę możliwości i nie siedźcie bezczynnie czekając na ich odpowiedzi... czy nowe komunikaty. Koniec końców kasa i tak zostanie wypłacona. Jak kiedyś. :yes4: Oby. Jednak nie ma co opierać życia na SU. Wyobraźcie sobie w jakiej dupie będziecie jeśli faktycznie upadnie.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma już tych filmików puszczanych, jeden był z godzinę temu, zawołali moderatora i ich wyjebalo.
Aż nie chce się pracować jal nie wiadomo co się dzieje. Cały tydzień zjebany. O dzisiejszym dniu nie wspominając. :sad2:
Awatar użytkownika
Polkias
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 14 lis 2020, 14:33
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz n
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja jeszcze dziś wejdę, bo mnie klienci cisną z każdej strony, więc nie zostawię ich w potrzebie. Ale do czasu kiedy to nie ruszy nie zamierzam siedziec i tracić czas na to. Uj wie co będzie. Będę siedzieć po 8h dziennie a później pocałuj ich w dupę. Wolę w realu sobie zarobić i mieć.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Moim zdaniem należy czekać i nie przejmować się bo to i tak nic nie wniesie. Wypłacić wypłacą bo muszą. Do tej pory zarobione żetony można traktować jak zamrożoną gotówkę, której nie przepieprzy się od razu. SU to tylko dorabianie, przecież chyba nikt nie opiera tej strony jako stałej pracy i stałego dochodu... Więc dziewczyny spokojnie, przeżyjemy :) wytrwałości i mniej nakręcania się :good3:
Estera
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2020, 12:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: -


Obrazek
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


LittleStar342 pisze:Ja jeszcze dziś wejdę, bo mnie klienci cisną z każdej strony, więc nie zostawię ich w potrzebie. Ale do czasu kiedy to nie ruszy nie zamierzam siedziec i tracić czas na to. Uj wie co będzie. Będę siedzieć po 8h dziennie a później pocałuj ich w dupę. Wolę w realu sobie zarobić i mieć.

Zastanawia mnie, czy mozna normalnie kuowac zetony, bo jak po tej stronie tez sa problemy, to lipa



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kup 100 i będziesz miała odpowiedz :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości