Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziewczyny spokojnie. Miejmy nadzieje, ze maja długi weekend po prostu. Mimo wszystko słabo z ich strony z tym brakiem odpisywania itp.
Mam nadzieje, ze w poniedziałek wszystko ruszy. Mimo wszystko siedźcie dalej i zarabiajcie :) ewentualnie grozi wam tylko wieksza wypłata ;) bo tez się buntować i siedzieć bezczynnie nie ma narazie sensu. Będziemy się martwic od poniedziałku. Chociaż mam nadzieje, ze nie. Życzę wam spokojnego weekendu. Całuje... przez maseczkę oczywiście.. ;)
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:facepalm:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


onaona222 pisze:Kolejny tydzien juz bedzie normalny bez swiat to moze to ruszy, moze faltycznie sobie poprzedluzali pierw jeden pozniej drugi weekend ... ehh

A ile jesteś na szołapku? Bo ja pamiętam jak w 2019 r byl przestój przez zmianę spolki itd i wtedy były komunikaty na stronie odnosnie wypłacania przelewów. Strona tak naprawdę tylko pośredniczy w transakcji między nami (wystawcami) a odbiorca (użytkownikiem) bazując na swojej prowizji. To że przelew będzie zrealizowany jest pewne, pytanie tylko kiedy. Ja zlecam wypłaty prawie codziennie, nie zawsze ida wszystkie przelewy naraz. Osobiście dostałam przelew (po felernym wymienianym wcześniej 02.11)03.11 i 04.11 oraz 09.11 gdzie poszedl mi przelew z tego samego dnia a wcześniejszy czeka na realizację natomiast ja dalej mieszcze sie w tych 7 dniach roboczych dlatego nawet nie pisze żadnego meila. Dziewczyny glowa do gory, w 2019 przez półtora miesiaca wypłaty były wstrzymane ale przelewy przyszły wszystkie koniec końców, owszem wiadomo ze zus sam sie nie zapłaci nie mówiąc o podatku, czy wogole wydatkach na życie :lol2: w poniedziałek przelewy powinny być normalnie, glowa do góry milego weekendu
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


zus czy podatek mozna wniosek zlozyc przez pue / puap o odroczenie platnosci (tylko trzeba termin podac, a przy SU to mozna wrozyc z fusow lol). A przy udokumentowanym spadku dochodow mozna starac sie o dofinansowanie/ tarcza antykryzysowa itp dla mikroprzedsiebiorow, ale to chyba bardzo marne pocieszenie...
No nic, zobaczymy co w poniedzialek.
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Stormy pisze:zus czy podatek mozna wniosek zlozyc przez pue / puap o odroczenie platnosci (tylko trzeba termin podac, a przy SU to mozna wrozyc z fusow lol). A przy udokumentowanym spadku dochodow mozna starac sie o dofinansowanie/ tarcza antykryzysowa itp dla mikroprzedsiebiorow, ale to chyba bardzo marne pocieszenie...
No nic, zobaczymy co w poniedzialek.

Ty tak kurwa na serio :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Nieno ma dziewczyna rację, bo sama chciałam złożyć o wypłatę tarczy ale covid na SU polepszył zarobki. Zresztą majac działalność wystawiam fakturę właśnie firmie midgeek z której przelewy dostajemy, te które maja działalność wiedzą dobrze jak to wygląda, dla Państwa tez jesteśmy przedsiębiorcami.
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


Jumpsuits pisze:
Stormy pisze:zus czy podatek mozna wniosek zlozyc przez pue / puap o odroczenie platnosci (tylko trzeba termin podac, a przy SU to mozna wrozyc z fusow lol). A przy udokumentowanym spadku dochodow mozna starac sie o dofinansowanie/ tarcza antykryzysowa itp dla mikroprzedsiebiorow, ale to chyba bardzo marne pocieszenie...
No nic, zobaczymy co w poniedzialek.

Ty tak kurwa na serio :scratch_one-s_head:


lol, oh wybacz. Rzucam dla tych, ktorzy byc moze beda potrzebowali pomocy. Kazda z nas jest w innej sytuacji, patrzac na panike na forum, moze ktos skorzysta w razie kolejnej zwiechy przelewow na kilka tygodni. Wiele z nas ma zalozona dzialalnosc. Milego weekendu dziewczyny.
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Luckykim pisze:Nieno ma dziewczyna rację, bo sama chciałam złożyć o wypłatę tarczy ale covid na SU polepszył zarobki. Zresztą majac działalność wystawiam fakturę właśnie firmie midgeek z której przelewy dostajemy, te które maja działalność wiedzą dobrze jak to wygląda, dla Państwa tez jesteśmy przedsiębiorcami.


Korzystałam z pierwszej tarczy 5k wpadło :D chociaż dochód nie spadł :P ( wybory były trzeba było przekupić przedsiębiorców)żeby było jasne nie pokwitowałam przelewu przy urnie wyborczej :winkextra:
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czy ktoś kiedyś nie dostał wcale wypłaty i stracił żetony ?
Awatar użytkownika
Parashowup69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2020, 18:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Parashowup69
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Parashowup69


Z tego, co dziewczyny pisaly nawet gdy przestoj w wyplatach byl kilka tygodni, to i tak pieniadze trafialy do nich. Mnie te zawirowania zawsze omijaly, ale odkad jestem na SU, czyli kilka dobrych lat, zawsze pieniadze otrzymywalam.


Parashowup69 pisze:Czy ktoś kiedyś nie dostał wcale wypłaty i stracił żetony ?

Mozesz stracic zetony, jesli udowodnia Ci lewy obieg albo inny przekret, to na pewno
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Parashowup69 pisze:Czy ktoś kiedyś nie dostał wcale wypłaty i stracił żetony ?

Nie słyszałam o takim przypadku odkąd jestem na SU(3lata)
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


Dziewczyny odkladajcie kase do skarpety! wojna idzie i szukajcie jakiegos lokum najlepiej w piwnicy, zapas swieczek, zapas jedzenia i picia, bo jak pierdolnie to SU wyjebie na Amen
I zeby pozniej nie bylo ze nic Wam nie mowilam!
Zeby nie bylo placzu,ze nie mam kasy bo musze zaplacic za wynajem piwnicy.Albo ze nie mam isc zrobic paznokcie, bo kasy nie mam.
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak już po ptokach. Nie wypłacają. Trzeba wyjść na ulicę i strajkować. **** **



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 11 kwie 2019, 23:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Właśnie zarobki na SU urosły mi w czasie pandemii. Jestem dobrej myśli, mam nadzieje, ze święta spowodowały zastój. Jednak tylko cześć dziewczyn ma długo zastój i tylko z jednego dnia.


Podsumowując. Przelewy realizowano 3/4/6/9.11. Cześć dziewczyn czeka dluzej, zety zwrócono niektórym w formie żetonów. Znaczy coś się tam wydarzyło. Nic nie wskazuje, by miał być wielotygodniowy zastój. Poczekajmy do pon. Nawet jeśli nie rusza, to coś napiszą. Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tez tak mysle ale juz cierpliwisc trace. Moze nie odpisuja bo wlasnie wolne maja dlugi weekend. Pisalam z innego maila do nich w niby innej sprawie to tez cisza. Moze te dziewczyny sa nowe albo nowe konto maja to czekaja dluzej. Ja w tym msc zlecialm 4.11 i mialam tego dnia. I teraz oczekuje na 12.11 . Z tym 2.11 kazda ma problem tutaj cos nie halo z tym dniem


Pon bedzie decydujacy
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


wierzycie ze dostaniemy te pienionszki?ja juz zwatpilam wszyscy pisza se to upada :scratch_one-s_head: czemu nic nie naprawiaja maja gdzies :nono:
Awatar użytkownika
Kawka69
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 30 cze 2019, 12:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie upada, w najgorszym przypaky dlugo poczekamy


A kiedy im zwrocono z 2.11?
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Siedzę tu 7 lat, już nie takie rzeczy widziałam. Jeśli pisać ze SU upada bo pare dni nie było kasy (święto) to paranoja. Kiedyś 5 tygodni nie było. Dwie takie historie w 2016 i 2019. Wątpię y teraz tak było. Dziewczynom w czwartek w formie zet zwrócili z 2.11. To forum i tamto czytałam. Ja miałam kasę 04.11, 09.11 i 06.11. Koleżanka jeszcze 03.11. Nic nie wskazuje na problemy grubsze.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Koleżanka zauważyła, że po założeniu nowego konta moderator nawet nie przyszedł po weryfikacje czy jest pełnoletnia. Odrazu wyskoczyła na górę. Nie było nawet blokady, że jest na samym dole do póki moderacja nie zaakceptuje. :blink: wiec pewnie stad brak odpowiedzi na meile i brak wypłat :winkextra:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czyli co? Długi weekend?


Modlicha a kiedy to było?


Edit:
Obstawiam dlugi weekend.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości