Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
wedlug schematu realizacji przelewow dzis tez powinny wyjsc, od wielu miesiecy zlecaja 3x w tygodniu, bez wyjatku wlasciwie z tego co obserwuje forum. Godzina jednak ciezka do przewidzenia.
Natomiast jesli wsrod nas sa osoby, ktore czekaja juz wiecej niz regulaminowy termin to juz mocna porazka i sama nie wiem na co to zwalic. Wyglada na to, ze losowo wybieraja komu zlecic a komu nie.
Dziewczyny, ktore napisaly do nich - dajcie znac jesli Wam cos odpisza. Na odpowiedz tez maja 72h... chociaz ja raz czekalam na odpowiedz 3 tygodnie :|
Awatar użytkownika
Stormy
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:35
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: <3
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli z jednego dnia a reszta idzie, to tego dnia był jakiś problem. Spokojnie, wysla
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Majka24 pisze:"Showup.tv ma na zrealizowanie zlecenia 7 dni roboczych."

Niby proste i logiczne, a jednak nie dla wszystkich.
Spieszę z pomocą! :meeting:

"Dzień roboczy" (definicja) - oznacza każdy dzień inny niż sobota, niedziela lub dzień ustawowo wolny od pracy.


cos Twoje wyliczenia nie poszly :)
Dziś jest siódmy dzień " roboczy " a wypłat nadal nie ma . Może teraz nam wszystkim to wytlumaczysz , dlaczego tak sie stalo itp ? hmmm ? :)

PS: na nic tez obliczenia ze wyplacaja w poniedzialki srody i piatki , bo czasami wyplacaja we wtorki i czwartki .
Awatar użytkownika
botakijuz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 10 lis 2020, 18:18
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


LobodA pisze:Czekacie zawsze pare dni? Bo 10 to przegięcie. Dziś będą lub jutro. Sama zlecam jutrop

Kiedys czekalam zawsze dlugo, ale nigdy nie bylo to wiecej niz dokladnie 7 dni roboczych. Od dluzszego czasu zlecaja mi tak, jak Wam. To pierwsza taka sytuacja. Dodatkowo zawsze odpisywali, a teraz juz ponad tydzien od mojego pierwszego maila i cisza. Moze faktycznie to przez te dni wolne, przez to ze maja te usterki techniczne itd. Ale badzmy powazni, nie traktuje sie tak osob, ktore zarabiaja dla portalu kase... tak samo te usterki, ktorych nie potrafia od ponad miesiaca naprawic, ludzie odchodza, privow coraz mniej, bo urywa, przycina, zawiesza, opoznia, a oni sobie nic z tego nie robia... :cry:
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:
LobodA pisze:Czekacie zawsze pare dni? Bo 10 to przegięcie. Dziś będą lub jutro. Sama zlecam jutrop

Kiedys czekalam zawsze dlugo, ale nigdy nie bylo to wiecej niz dokladnie 7 dni roboczych. Od dluzszego czasu zlecaja mi tak, jak Wam. To pierwsza taka sytuacja. Dodatkowo zawsze odpisywali, a teraz juz ponad tydzien od mojego pierwszego maila i cisza. Moze faktycznie to przez te dni wolne, przez to ze maja te usterki techniczne itd. Ale badzmy powazni, nie traktuje sie tak osob, ktore zarabiaja dla portalu kase... tak samo te usterki, ktorych nie potrafia od ponad miesiaca naprawic, ludzie odchodza, privow coraz mniej, bo urywa, przycina, zawiesza, opoznia, a oni sobie nic z tego nie robia... :cry:

Było było i to dwukrotnie 2016/2019 po 6 tygodni a wszesniej tez były przesunięcia nic ZASKAKUJĄCEGO.
Ale CZARNE STRAJKI były całkiem zabawne prawda weteranki :))
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie zauważyłam nic dziwnego, normalnie miałam wypłaty od początku tego miesiąca :)
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja także wszystko ok. Dajcie dziś znać, bo piątek.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja również nie zauważyłam nic dziwnego. Odpisują mi systematycznie. We wtorek nawet dostałam odpowiedz po 10 minutach od wysłania wiadomości. Pieniądze tez mam zawsze na koncie. Pon śr pt - systematycznie. Chyba, ze są święta i osunięcia to wiadomo wysyłają w inne dni. Także jestem w szoku jak czytam wyższe komentarze.. a przypomnę, ze nadaje od 5 lat. Nie wiem czy zarobki maja coś do rzeczy. Natomiast nie ukrywam. Jestem z tych, które spokojnie maja po 12 -15 K / miesiąc
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie sądzę, że ma to związek z dochodami,dziewczyny, które zarabiają mniej ode mnie, dostają wszystko na czas,ich dochód nie przekracza 4K zl..


Chociaż nie miałem jeszcze 7 dni zgodnie z regulaminem,ale z powodu dziewczyn, które spodziewają się od 2.11, bardzo się martwię,biorąc pod uwagę, że był okres, w którym nie płacili oni dłużej niż miesiąc :to_take_umbrage:
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Dziewczyny, które czekają tak długo na wypłaty / dajcie dzisiaj znać czy wam doszło. Jestem ciekawa czemu tak się dzieje i nie ukrywam, szkoda mi was naprawdę. Piszcie do nich ile się da. Tak nie może być, żeby jedne dostawały co do dnia i godziny a inne czekały ponad 7 dni nie wspominając już o regulaminie. Nawet jakby brać pod uwagę 7 dni roboczych to już minęły również..


Mi nawet odpisują na błahe wiadomości. Ostatnio przykładowo dali mi bana bo odeszłam od kamery ( myć naczynia ) :biggrin: :biggrin: wiec napisałam do nich za co. Odpisali po 10 minutach chyba, żeby nie skłamać. Dziwne to strasznie. A zadajcie sobie tez podstawowe pytania :
- czy nie dostaliście ostatnio bana?
- czy dajecie poprawne dane ? Zawsze takie same.
- czy nie zmieniałyście ostatnio konta na SU? Bo wiem, ze nowe konta czekają dłużej.
- czy nie robiliście jakiegoś lewego obiegu. Kontakt czy nie był podany.
Myśle, ze jakiś czynnik musi wpływać na ich zachowanie.
Oni maja na przelewy 7 dni roboczych. U mnie wywiązują się zawsze. Chyba nigdy nie czekałam na przelew. Zawsze mam puszczany co do dnia. Coś musi być na rzeczy. Nie sadze, żeby sobie wybierali i żeby było to zależne od zarobków lub czasu nadawania na kam. Chociaż kto ich tam wie.... ;)
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


modlicha pisze:Mi nawet odpisują na błahe wiadomości. Ostatnio przykładowo dali mi bana bo odeszłam od kamery ( myć naczynia ) :biggrin: :biggrin: wiec napisałam do nich za co. Odpisali po 10 minutach chyba, żeby nie skłamać. Dziwne to strasznie. A zadajcie sobie tez podstawowe pytania :
- czy nie dostaliście ostatnio bana?
- czy dajecie poprawne dane ? Zawsze takie same.
- czy nie zmieniałyście ostatnio konta na SU? Bo wiem, ze nowe konta czekają dłużej.
- czy nie robiliście jakiegoś lewego obiegu. Kontakt czy nie był podany.
Myśle, ze jakiś czynnik musi wpływać na ich zachowanie.
Oni maja na przelewy 7 dni roboczych. U mnie wywiązują się zawsze. Chyba nigdy nie czekałam na przelew. Zawsze mam puszczany co do dnia. Coś musi być na rzeczy. Nie sadze, żeby sobie wybierali i żeby było to zależne od zarobków lub czasu nadawania na kam. Chociaż kto ich tam wie.... ;)


Jestem czysta jak łza, nic nie nawiwijalam... jeszcze myslalam, ze moze wszedl do tych, ktore nie dostaly kasy jakis pajac z generowanymi zetonami i dlatego tak dlugo to trwa, ale przeciez to chyba niemozliwe. Zobaczymy dzisiaj.
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bbb pisze:
modlicha pisze:Mi nawet odpisują na błahe wiadomości. Ostatnio przykładowo dali mi bana bo odeszłam od kamery ( myć naczynia ) :biggrin: :biggrin: wiec napisałam do nich za co. Odpisali po 10 minutach chyba, żeby nie skłamać. Dziwne to strasznie. A zadajcie sobie tez podstawowe pytania :
- czy nie dostaliście ostatnio bana?
- czy dajecie poprawne dane ? Zawsze takie same.
- czy nie zmieniałyście ostatnio konta na SU? Bo wiem, ze nowe konta czekają dłużej.
- czy nie robiliście jakiegoś lewego obiegu. Kontakt czy nie był podany.
Myśle, ze jakiś czynnik musi wpływać na ich zachowanie.
Oni maja na przelewy 7 dni roboczych. U mnie wywiązują się zawsze. Chyba nigdy nie czekałam na przelew. Zawsze mam puszczany co do dnia. Coś musi być na rzeczy. Nie sadze, żeby sobie wybierali i żeby było to zależne od zarobków lub czasu nadawania na kam. Chociaż kto ich tam wie.... ;)


Jestem czysta jak łza, nic nie nawiwijalam... jeszcze myslalam, ze moze wszedl no tych, ktore nie fostaly kasy jakis pajac z generowanymi zetonami i dlatego tak dlugo to trwa, ale przeciez to chyba niemozliwe. Zobaczymy dzisiaj.


Dziwna sytuacja. Napisz dziś do nich podając Twój nick na SU. Numer konta i dane. Napisz, ze wypłacałaś pieniądze i minęło już ponad 7 dni roboczych czy coś się stało itp bo się niepokoisz. Napisz to jako nowa wiadomość. Najlepiej na meila a nie z SU.
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zauwazcie, ze dziewczyny ktore dlugo czekaja maja termin 2-5.11 wiec jest cos na rzeczy, ze mieli jakies problemy w tych dniach. Pozostalo czekac na dzis
Awatar użytkownika
Evelkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 19:48
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz cos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Piszcie jak wyślą dziś. Moje normalne i te czekające koleżanki.
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


modlicha pisze:
bbb pisze:
modlicha pisze:Mi nawet odpisują na błahe wiadomości. Ostatnio przykładowo dali mi bana bo odeszłam od kamery ( myć naczynia ) :biggrin: :biggrin: wiec napisałam do nich za co. Odpisali po 10 minutach chyba, żeby nie skłamać. Dziwne to strasznie. A zadajcie sobie tez podstawowe pytania :
- czy nie dostaliście ostatnio bana?
- czy dajecie poprawne dane ? Zawsze takie same.
- czy nie zmieniałyście ostatnio konta na SU? Bo wiem, ze nowe konta czekają dłużej.
- czy nie robiliście jakiegoś lewego obiegu. Kontakt czy nie był podany.
Myśle, ze jakiś czynnik musi wpływać na ich zachowanie.
Oni maja na przelewy 7 dni roboczych. U mnie wywiązują się zawsze. Chyba nigdy nie czekałam na przelew. Zawsze mam puszczany co do dnia. Coś musi być na rzeczy. Nie sadze, żeby sobie wybierali i żeby było to zależne od zarobków lub czasu nadawania na kam. Chociaż kto ich tam wie.... ;)


Jestem czysta jak łza, nic nie nawiwijalam... jeszcze myslalam, ze moze wszedl no tych, ktore nie fostaly kasy jakis pajac z generowanymi zetonami i dlatego tak dlugo to trwa, ale przeciez to chyba niemozliwe. Zobaczymy dzisiaj.


Dziwna sytuacja. Napisz dziś do nich podając Twój nick na SU. Numer konta i dane. Napisz, ze wypłacałaś pieniądze i minęło już ponad 7 dni roboczych czy coś się stało itp bo się niepokoisz. Napisz to jako nowa wiadomość. Najlepiej na meila a nie z SU.


Ale co Ty piszesz , to nie jest tak ze jedna dziewczyna nie dostala pieniedzy a jest ich pare , w tym ja . I dziwnym trafem wszyscy czekamy od 02.11 , to samo jest z mailami na ktore nie odpisuje . I nie ma tutaj znaczenia, czy nowe konto na SU czy kto ile tu jest czy ile zarabia , skoro regulamin mowi o siedmiu dniach roboczych to powinno tak byc . Sama tu jestem od kilku lat , czasami zmieniam konto na SU i nigdy nie czekalam dluzej niz trzy dni na wyplate .
Awatar użytkownika
botakijuz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 10 lis 2020, 18:18
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Evelkaa pisze:Zauwazcie, ze dziewczyny ktore dlugo czekaja maja termin 2-5.11 wiec jest cos na rzeczy, ze mieli jakies problemy w tych dniach. Pozostalo czekac na dzis


Czy ja wiem? Jak tu się dodaje zdjęcie to dodam?
Miałam przelewy 04.11 06.11 i 09.11 jedynie w środę nie miałam, ale to dlatego, ze było święto.
To dla jednych by nie mieli usterek a dla innych tak? Nie sadze .
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


modlicha pisze:
Evelkaa pisze:Zauwazcie, ze dziewczyny ktore dlugo czekaja maja termin 2-5.11 wiec jest cos na rzeczy, ze mieli jakies problemy w tych dniach. Pozostalo czekac na dzis


Czy ja wiem? Jak tu się dodaje zdjęcie to dodam?
Miałam przelewy 04.11 06.11 i 09.11 jedynie w środę nie miałam, ale to dlatego, ze było święto.
To dla jednych by nie mieli usterek a dla innych tak? Nie sadze .


W takim razie to dziwne....
Awatar użytkownika
Evelkaa
SU-holik
SU-holik
Posty: 75
Rejestracja: 07 maja 2019, 19:48
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz cos
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mogę dodać zdjęcie tylko powiedzcie jak bo jestem na telefonie. Z tego co wiem to Laboda tez ma regularnie przelewy po 05.11
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja zleciłam w niedzielę 08, wysyłali w poniedziałek 09, mi nie poszło. Zlecaliście tego samego dnia w poniedziałek? (Ci co dostali)
Awatar użytkownika
BadKitty
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2019, 13:32
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BadKitty


BadKitty pisze:Ja zleciłam w niedzielę 08, wysyłali w poniedziałek 09, mi nie poszło. Zlecaliście tego samego dnia w poniedziałek? (Ci co dostali)

zamówiłem to samo co ty,i nie otrzymałem i inna dziewczyna również ta sama sytuacja
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 11:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości