Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
No mi wierzyc sie nie chce ze problemy techniczne banku moglyby trwac do 4 tygodni..z reszta nie pierwszy raz ta spiewka z bankiem..


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


miszmasz pisze:No mi wierzyc sie nie chce ze problemy techniczne banku moglyby trwac do 4 tygodni..z reszta nie pierwszy raz ta spiewka z bankiem..


Tez tak mysle.
Z tym bankiem to jakas sciema ,jak bank moze miec problemy techniczne trwajace tyle czasu zreszta bylo by to napisane w necie,ze Pko Sa ma jakis problem.
Na moje oko to wlasciciel pewnie inwestuje takze nasza kase w jakies swoje przedsiewziecia i teraz nie ma zeby nam wyplacic ,a nie wie kiedy zbierze od tych co laduja zetony.
Taki kredyt bez odsetek u nas zaciaga.Kiedys wyplaty byly robione z dnia na dzien a potem coraz pozniej a przeciez kase maja z gory.Wiec robia nas w chuja jak tylko moga.Pewnie wisi wszystkim z 200000 tys i wez zbierz teraz szybko takie pieniadze jak jeszcze ostatnio lipa na showupie.
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Raczej zaden bank by sobie nie pozwolil na to aby miec problemy techniczne przez miesiac , bo stracili by wszystkich klientów no i to juz nie 1 raz showup sie tlumaczy problemami technicznymi banku ... raczej to oni maja jakies problemy a nie bank , ale tego zadna z nas sie nie dowie
Awatar użytkownika
slodkasandra91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: slodkasandra91


Najgorsze jest, ze maja monopol na polskim rynku i pozwalaja sobie na tego typu zagrywki bo wiedza ze moga,rzuca strzepkiem informacji, zadnej oficjalnej informacji na stronie. Wkurza mnie ten niezbyt sprawny przeplyw informacji. Kiedys byla jakas tam 'Marta' co zajmowala sie tworzeniem notek na blogu i odp na komentarze. Mogliby zrobic jakas zakladke z aktualnosciami gdzie bysmy mogly dowiedziec sie na biezaco o wazniejszych sprawach niz to jaka bielizne wybrac czy jake typy ogladajacych bywaja
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Atak hakerski, zmiana właściciela, zmiana operatora płatności, zmiana banku. Obecnie obowiązującą bajką są problemy z serwerami i wyimaginowane problemy techniczne banku. :good3: Serio Wy to tak wszystko łykacie? A z resztą nikt Was na szołapie siłą nie trzyma, macie tyle zagranicznych stron. Jest w czym wybierać.


Chaturbate
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem jak was ale mnie powoli kurwica zaczyna ogarniac ,ile razy to sie bedzie kurwa bedzie powtarzac ,ze ktos rozporzadza sobie naszymi pieniedzmi.Do miesiaca beda wyplacac chyba chuj mnie wezmie.A te co teraz zarabiamy to kiedy znowu jak zbierze nastepna pule?
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Napisali w najgorszym przypadku do miesiaca pozostaje czekac bo napisali ze wyplaca
Multikonta: sexyona, Obserwatorka, NocnaGrzesznica, Blanka i luk_89 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 68
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


slodkasandra91 zwracam honor :P


odpisali mi teraz dopiero

" Witam
W najlepszym przypadku do kilku dni, w najgorszym do 4 tygodni
Pozdrawiam "


a moja odp.

czy w ogole one będą wypłacone ?? czy zbankrutowaliście? proszę o konkretna odp. gdyż żaden bank by nie pozwolił na 4 tygodniowe problemy techniczne... proszę o szczera i kompetentna odpowiedz..bo te bajki co wypisujecie to aż czytać się nie chce...wszystko z automatu
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No my mamy czekac ,bo nie mozemy przejsc do konkurencji, bo jej nie ma i dalej harowac .A zaplata ?Chuj wie kiedy.
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 17:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Miesiąc czasu to jest w ch... dlugo i teraz załóżmy że im uwierzymy na słowo że nam przeleją kase i każda z nas bedzie transmitować jak do tej pory z nadzieją ze odzyskamy nasze pieniązki.Miesiąc czasu to jest bardzo długo ,my glupie bedziemy siedziec swiecic tyłkami a oni kasy nam nie wyplaca,bo tak moze byc.Ale przez miesiac czasu za to im uzbiera sie zajebista kwota potem spier...Pewności nie mamy ze nam wypłacą,żadnej umowy z nimi też nie mamy,wiec mozemy im naskoczyc.Jedynie ich email ze przepraszaja itd a to tylko email i gówniane słowa.Gdyby zależało im choc troszku na transmitujących to poinformowali by nas o tym.Maja nas drogie panie w du...dla mnie jest wielka głupota siedzieć wciąż i świecić tyłkiem gdyż żadna z nas nie ma pewności czy odzyskamy nasza kase.Powiedzmy sobie szczerze że jesteśmy naiwne ....
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a żetony to zapewne da sie kupić z banku z którego wystepuja problemy techniczne....
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja kiedys spedzilam jeden wieczor na liveshow, tez polski portal, widzow wiadomo mniej, ale konkurencji tez;) posiedzialam troche wieczorem i 3 stowki wpadly, wiec zawsze jakas alternatywa jest.. Hdyby kilka dziewczyn przeszlo, ogladajacy tez zaczeliby odwiedzac. Moze to bylby taki maly prztyczek w nos dla ShowUp.tv


Chaturbate
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jak tu mówić o przejsciu gdzie indziej jak 3,5 tysiąca wisi na koncie za tydzien ...brak slow
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oliwia to co masz zamiar cały czas transmitowac?
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nie będą mydlić mi oczów , póki co odpuszczam siedzenie za darmo bo maja niby problemy techniczne ....odkąd zmienił się bank ing i właściciel wszystko zaczęło się od tego moment jebać niestety.... ja wam też radzę coś już szukać bo to jest i tak do czasu w sensie pracę nie na Cam. To jest tylko moja opinia , a każdy zrobi jak uważa... Już dziś można zauważyć że mało osób siedzi


Chaturbate
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli nasze pieniądze nie będą nam rzeczywiście wypłacane przez taki długi okres czasu jak napisali (4tygodnie) to jedynym sposobem dziewczyny jest NIE ROBIENIE TRANSMISJI (w większości siła) i tylko wtedy możemy coś zdziałać i nas zauważą.Tak to widzę.Nie wiem jak Wy? Bo takie czytanie odpowiedzi,które mam wysyłają (na zasadzie kopiuj-wklej) i czekanie jest bezsensowne...
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 16:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z tego co widzę i tak już mało dziewczyn transmituje przez te problemy, nic tylko czekać na przelewy..



Chaturbate
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pokazto69 pisze:Te 4 tygodnie oczekiwania to jakis zart. Posty sfrustrowanych koniojebcow pod tym tematem to tez zart ;D kozak w necie pizda w świecie co wiadomo nie od dzis ( bo czemu musicie walić do nas, panien z neta zamiast ruchac panny w realu ? Wiadomo.


Masakra dziewczyno :D chociaż określenie ,,dziewczyna" to i tak dla ciebie komplement... :)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja też sobie odpuszczam i wam dziewczyny tez radze bo powtarzam pewności nie mamy czy kase otrzymamy w ciagu tych 4 tyg.Im to na reke ze teraz nam nie wyplacają pewnie w jakies lokaty inwestuja lub rzeczywiście kasy nie mają,prawdy sie nigdy nie dowiemy.Wiec drogie panie jezeli sledzicie ten watek i wiem ze bedzie kazdej z nas teraz ciezko ale siedzenie aktualnie na SU jest glupotą.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LOLA18 pisze:Z tego co widzę i tak już mało dziewczyn transmituje przez te problemy, nic tylko czekać na przelewy..


Chaturbate



to samo zauważyłam


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości