Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 17:06


Kropelka pisze:
Sexy_Lejdis pisze:Ja gadałam wczoraj z moim bratem który pracuje w banku już od 6 lat i mówi że to normalna procedura ale wybierana losowo i bywa tak że może się zdarzyć. Powiedział że jak wysłali papiery to po świętach już powinien być przelew SU odblokowany bo to nie jest Bóg wie jaka wielka sprawa :scratch_one-s_head:



Potwierdzam, też odrazu po tym info dzwoniłam do swojego millenium gdzie też mam konto firmowe i Pan na infolini potwierdził że może wystąpić taka weyfikacja ze wzgledu na ustawę o przeciwdzialaniu praniu brudnych pieniedzy czy jakos tak

Jeżeli to przez ustawę, to sprawa może potrwać do pół roku. Zapytajcie na infolinii o procedury, jak nie wierzycie w to co napisałem. Wszystko zależy od tego czy weryfikacja przebiegnie pomyślnie. Może trwać to miesiąc, Max 6miesiecy.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 17:12


Wszystko zależy od tego, czy siedzi na tym prokurator.

Art. 106a ust. 3a Prawo Bankowe:

"W przypadku uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa, o którym mowa w art. 165a finansowanie przestępstwa o charakterze terrorystycznym lub art. 299 pranie brudnych pieniędzy Kodeksu karnego, lub wykorzystywania działalności banku w celu ukrycia działań przestępczych lub dla celów mających związek z przestępstwem lub przestępstwem skarbowym prokurator może, w drodze postanowienia, wstrzymać określoną transakcję lub dokonać blokady środków na rachunku bankowym na czas oznaczony, nie dłuższy niż 6 miesięcy, również pomimo braku zawiadomienia, o którym mowa w ust. 1. W postanowieniu określa się zakres, sposób i termin wstrzymania transakcji lub blokady środków na rachunku."
Awatar użytkownika
CiekawskiZbyszek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:55
Podziękował: 21 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 17:30


Jesli przed majowka nie bedzie wyplat to znaczy ze znowu w chuja leca. Skoro kilka dni jak pisali to max 9 od ogloszenia komunikatu.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 17:34


ZmysłowaOna23 pisze:Beda mieli ponad tydzien.


Mhm, będą mieli ponad tydzień... na wypłacenie sobie podwójnej premii specjalnej na wypasioną majówkę z topowymi SU-modelkami. ;)

Główny księgowy SU i jego urocze faworyty:

Obrazek

:girl_haha: ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 17:52


kornel85 pisze:
Kropelka pisze:
Sexy_Lejdis pisze:Ja gadałam wczoraj z moim bratem który pracuje w banku już od 6 lat i mówi że to normalna procedura ale wybierana losowo i bywa tak że może się zdarzyć. Powiedział że jak wysłali papiery to po świętach już powinien być przelew SU odblokowany bo to nie jest Bóg wie jaka wielka sprawa :scratch_one-s_head:



Potwierdzam, też odrazu po tym info dzwoniłam do swojego millenium gdzie też mam konto firmowe i Pan na infolini potwierdził że może wystąpić taka weyfikacja ze wzgledu na ustawę o przeciwdzialaniu praniu brudnych pieniedzy czy jakos tak

Jeżeli to przez ustawę, to sprawa może potrwać do pół roku. Zapytajcie na infolinii o procedury, jak nie wierzycie w to co napisałem. Wszystko zależy od tego czy weryfikacja przebiegnie pomyślnie. Może trwać to miesiąc, Max 6miesiecy.


Pierdu pierdu, tak samo jak KAS może bez informowania bloknąć konto na czas blizej nie okreslony, a w praktyce ktos to uczynil? No wlasnie, dla wielu firm byłoby to zabójstwo.
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 449
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 18:10


pussycat pisze:Główny księgowy SU i jego urocze faworyty:

[ Obrazek ]

:girl_haha: ;)


Księgowy jest pewnie tutaj - https://www.sexisland.co/
Awatar użytkownika
RafalRafi
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 19 lis 2015, 23:09
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: RafalRafiSu


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 18:32


W obliczu coraz częstszych kradzieży danych powinniśmy mieć świadomość, kto i w jakich sytuacjach może oczekiwać od nas okazania dowodu. Dzięki temu nie dopuścimy do sytuacji, w której ktoś niepowołany wejdzie w posiadanie jakichkolwiek danych nas identyfikujących (takich jak imię i nazwisko, data urodzenia, PESEL).

Informacje pozyskiwane np. z dowodu osobistego mogą posłużyć złodziejom do wzięcia kredytu, pożyczki, czy też podejmowania innych aktywności, których konsekwencje mogą być dla nas bardzo przykre.

Dowód osobisty powinieneś okazać m.in. na prośbę:

funkcjonariusza Policji
pracownika inspekcji handlowej w ramach kontroli
pracownika kontroli skarbowej w ramach kontroli skarbowej
pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podczas kontroli
funkcjonariusza Straży Granicznej
funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu
funkcjonariusza Służby Więziennej
pracownika ochrony osób i mienia
sprzedawcy alkoholu
strażnika leśnego
osoby działające w imieniu zarządcy drogi
pracownika hotelu

Pamiętajmy, że dowód możemy okazać, ale nie oddawać, ani tym bardziej pozostawiać jako „zastaw" w zamian za np.: wypożyczenie sprzętu sportowo-turystycznego. O przekazanie dowodu osobistego do wglądu może prosić nas tylko funkcjonariusz Policji i Straż Graniczna.


I jeszcze jedno - na jakiej podstawie jakiś anonimowy ktoś, miałby oczekiwać ode mnie okazania dowodu osobistego?

To a propos postu, który zniknął, a w którym dziewczyna pisała, że musiała się w ten sposób zweryfikować na SU.
Na mnie też próbowali tej sztuczki, ale kategorycznie odmówiłam.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 18:41


płatność kryptowalutą w naszym kraju nigdy nie budziła sympatii. Przed wyborami też by się przydał jakiś sukces np. zamknięcie największego polskiego sex portalu na którym ludzie się publicznie obnażają i takie tam. Gdyby jeszcze do tego dodać pralnie brudnych pieniędzy...mmm wyborcy PiSu by się ucieszyli, że jednej sodomy i gomory mniej.

Tak czy inaczej brak wypłat w nadchodzącym tygodniu będzie sugerował problemy z przejściem weryfikacji ale na taki komunikat ze strony SU bym nie liczył...mogłoby to zasiać zbyt dużą panikę.
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 18:43


pussycat pisze:
W obliczu coraz częstszych kradzieży danych powinniśmy mieć świadomość, kto i w jakich sytuacjach może oczekiwać od nas okazania dowodu. Dzięki temu nie dopuścimy do sytuacji, w której ktoś niepowołany wejdzie w posiadanie jakichkolwiek danych nas identyfikujących (takich jak imię i nazwisko, data urodzenia, PESEL).

Informacje pozyskiwane np. z dowodu osobistego mogą posłużyć złodziejom do wzięcia kredytu, pożyczki, czy też podejmowania innych aktywności, których konsekwencje mogą być dla nas bardzo przykre.

Dowód osobisty powinieneś okazać m.in. na prośbę:

funkcjonariusza Policji
pracownika inspekcji handlowej w ramach kontroli
pracownika kontroli skarbowej w ramach kontroli skarbowej
pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podczas kontroli
funkcjonariusza Straży Granicznej
funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu
funkcjonariusza Służby Więziennej
pracownika ochrony osób i mienia
sprzedawcy alkoholu
strażnika leśnego
osoby działające w imieniu zarządcy drogi
pracownika hotelu

Pamiętajmy, że dowód możemy okazać, ale nie oddawać, ani tym bardziej pozostawiać jako „zastaw" w zamian za np.: wypożyczenie sprzętu sportowo-turystycznego. O przekazanie dowodu osobistego do wglądu może prosić nas tylko funkcjonariusz Policji i Straż Graniczna.


I jeszcze jedno - na jakiej podstawie jakiś anonimowy ktoś, miałby oczekiwac ode mnie okazania dowodu osobistego?


Na chaturbate tak jest, żeby mieć dowód że masz skończone 18lat jak chcesz pokazywać światu cipkę. Na SU nie bedzie czegos takiego więc po co siać panikę xd
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:01


wetagony pisze:Na chaturbate tak jest


A co na to ustawa o ochronie danych osobowych (u nas) i RODO? To, że coś jest, nie oznacza, że jest legalne i zgodne z prawem. Dlatego dobrze wiedzieć o pewnych rzeczach i reagować.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:04


pussycat pisze:
W obliczu coraz częstszych kradzieży danych powinniśmy mieć świadomość, kto i w jakich sytuacjach może oczekiwać od nas okazania dowodu. Dzięki temu nie dopuścimy do sytuacji, w której ktoś niepowołany wejdzie w posiadanie jakichkolwiek danych nas identyfikujących (takich jak imię i nazwisko, data urodzenia, PESEL).

Informacje pozyskiwane np. z dowodu osobistego mogą posłużyć złodziejom do wzięcia kredytu, pożyczki, czy też podejmowania innych aktywności, których konsekwencje mogą być dla nas bardzo przykre.

Dowód osobisty powinieneś okazać m.in. na prośbę:

funkcjonariusza Policji
pracownika inspekcji handlowej w ramach kontroli
pracownika kontroli skarbowej w ramach kontroli skarbowej
pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podczas kontroli
funkcjonariusza Straży Granicznej
funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu
funkcjonariusza Służby Więziennej
pracownika ochrony osób i mienia
sprzedawcy alkoholu
strażnika leśnego
osoby działające w imieniu zarządcy drogi
pracownika hotelu

Pamiętajmy, że dowód możemy okazać, ale nie oddawać, ani tym bardziej pozostawiać jako „zastaw" w zamian za np.: wypożyczenie sprzętu sportowo-turystycznego. O przekazanie dowodu osobistego do wglądu może prosić nas tylko funkcjonariusz Policji i Straż Graniczna.


I jeszcze jedno - na jakiej podstawie jakiś anonimowy ktoś, miałby oczekiwac ode mnie okazania dowodu osobistego?

To a propos postu, który zniknął, a w którym dziewczyna pisała, że musiała się w ten sposób zweryfikować na SU.
Na mnie też próbowali tej sztuczki, ale kategorycznie odmówiłam.


Jeżeli wprowadzą do regulaminu zapis dotyczący dowodu osobistego,to niestety trzeba będzie go okazać(inaczej nie otrzyma się pieniędzy) Takie metody często stosowane są w różnych firmach.Firmy bukmacherskie czasami oczekują skanu dowodu,firmy telekomunikacyjne(chciałem podpisać umowę przez telefon,to warunkiem było przekazanie skanu kurierowi) Giełda kryptowalut nie chciała wypłacić facetowi kasy,musiał wysyłać skan dowodu.
Awatar użytkownika
Goscforum
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2018, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:12


Goscforum pisze:Jeżeli wprowadzą do regulaminu zapis dotyczący dowodu osobistego,to niestety trzeba będzie go okazać


RODO, RODO i jeszcze raz Ustawa o Ochronie Danych Osobowych i na to się powoływać. Jeśli ktoś lubi ryzyko, to jego sprawa i nawet nr swojego konta może sobie wytatuować na czole.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:24


Na ale przecież żeby przelać pieniądze z SU modelki muszą podać imię i nazwisko które jest zgodne z tym na przelewie. Chyba że się mylę?
Awatar użytkownika
Geltus666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2019, 12:41
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:30


Prosilam Victoria_Secret i admin tez prosil ( bo pisala na czacie) zeby skopiowala maila, ktorego dostała 18.04 rano. W wiadomosci bylo napisane, ze przelewy beda realizowane ale beda sprawdzac konta pod kątem sprzedazy zetow. Dokladnie nie wiem jak brzmiala tresc bo sie nie doprosilam o wklejenie wiadomosci.

Jezeli brzmie malo czytelnie, to przepraszam, ale musialam sie troche napierdolic xD zeby przezyc swieta z rodzina :roll:
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:30


Geltus666 pisze:Na ale przecież żeby przelać pieniądze z SU modelki muszą podać imię i nazwisko które jest zgodne z tym na przelewie. Chyba że się mylę?


Nie wiem, nigdy nie przelewałam z SU, ale z tego co mi wiadomo, żeby przesłać pieniądze, to wystarczy tylko nr konta. Chyba, że się mylę?
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:34


Raz ze trzeba podac imie i nazwisko wyplacajac pieniadze a dwa ze zakladajac i zaczynajac transmitowac na nowym koncie showup juz wymagal ode mnie dwa razy zeby pokazac dowod z data urodzenia ze mam skonczone 18lat albo pesel. Inne dane mozna bylo zakryc, a jak gadalam z moderatorem 10 minut ze to sa dane osobowe i ze sa inne metody weryfikacji i ze rodo i inne argumenty to nic nie dzialalo. Albo pokazuje i dalej transmituje albo nie pokazuje i mam blokade do czasu pokazania.
Awatar użytkownika
takajednaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:36


pussycat pisze:
Geltus666 pisze:Na ale przecież żeby przelać pieniądze z SU modelki muszą podać imię i nazwisko które jest zgodne z tym na przelewie. Chyba że się mylę?


Nie wiem, nigdy nie przelewałam z SU, ale z tego co mi wiadomo, żeby przesłać pieniądze, to wystarczy tylko nr konta. Chyba, że się mylę?

To jak wyplacasz to co zrobisz na zetonach?
Awatar użytkownika
Geltus666
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2019, 12:41
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:37


pussycat pisze:wystarczy tylko nr konta. Chyba, że się mylę?

jak nie przelewałaś to po co piszesz :shock2: (mylisz się)
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:45


Geltus666 pisze:To jak wyplacasz to co zrobisz na zetonach?


Nie wypłacam, bo nie zajmuję się zarobkowaniem na SU. A te drobne sumy żetonów, które zdarzyło mi się otrzymywać przy okazji transmisji, oddaję innym transmitującym.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 kwie 2019, 19:55


Okazywanie dowodu osobistego firmie jest na zasadzie dobrowolności - firma SU CHCE żebyś pokazała dowód w zamian za dostęp do portalu, Ty CHCESZ czerpać korzyści z portalu więc pokazujesz im dowód. Jeżeli nie chcesz nie musisz ale nie oczekuj, że firma pokaże Ci coś innego niż drzwi. Powoływanie się w tej sytuacji na RODO albo "dowód pokazuje tylko policjantowi i funcjonariuszowi SG, reszta może mnie cmoknąć w pompę" jest idiotyczne i wykazuje skrajne niezrozumienie tematu - RODO służy do ochrony danych już nabytych przez firmę i sposobie ich obrotu a nie tego czy możemy albo nie oddać komuś dane DOBROWOLNIE, a porównanie uprawnień SU do uprawnień policjantów i SG jest tak głupie, że nawet nie chce mi się tłumaczyć gdzie popełniacie błąd logiczny.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości