Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
15 kwie 2019, 21:22
pusheen pisze:Jeśli chcieliby porobić ludzi w wała to daliby możliwość zlecania przelewów, ale wisiałyby one w oczekujących dużo czasu i zmyśliliby, że coś im z bankami nie gra.

Wiesz... nie chce krakac bo juz i tak zestresowane jestescie ale jak znam solidnosc tej firmy to jeszcze wszystko przed Wami. Nic nie stoi na przeszkodzie zeby juz w piatek (w tym tygodniu) pozwolili wam zlecac przelewy, zlecac... po czym jeszcze jest standardowe "7 dni roboczych na realizacje"...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
15 kwie 2019, 21:40
Przyjazna pisze:
soleil pisze:Cześć :D
krótko jestem na SU i nawet korci mnie, żeby transmitować, bo jednak wierzę, że te wypłaty będą, to obserwując ten thread od razu stwierdzam, że nie wykruszę się i nie będę transmitować dopóki nie zobaczę kasy, solidarnosc xd


Ale z kim chcesz się solidaryzowac? I ku jakiej idei??
Portal jak słusznie stwierdziła tu większość ma na nas wywalone, dziś ty jutro następna za nikim "król showupa" płakał nie będzie, za miesiąc za dwa pojawią się dziesiątki nowych twarzy które również w jakimś stopniu się wykrusza ze względu na hejt, a władza tego portalu nie patrzy czy siedzi laska 7 lat czy 7miesiecy jak ma dostać bana to dostanie bez względu czy dorzuca do sakiewka 2 czy 20tysiecy, i kolejna rzecz NIE JESTEŚMY NIEZASTĄPIONE tyle co dup widział ten portal tyle w łazience w centrum warszawy nie uswiadczono, więc wasze bunty i teksty "do wypłaty nie usiądę" nikogo nie wzruszą a jedynie zaszkodzicie same sobie bo za chwilę miesiąc suknie a wy na "urlopie"
Idea chociaż kilku godzinnego strajku lub pełnej doby jest nawet spoko o ile wszystkie by się zorganizowały i zdecydowały na taki krok jednak jak jest aktywnie zarabiających w granicach kilkuset kobiet to zwołanie każdej jednej graniczy z cudem. Może smutek i wylewane żalu na tym forum w jakimś stopniu wam pomaga jednak nie popadajcie w obłęd



UUUUU, jeszcze bardziej zniechęcaj ludzi, żeby choć w minimalnym stopniu przeciwstawiły się temu, co ma właśnie miejsce.
Przecież oczywiste jest, że WSZYSTKIE się nie zorganizują i nie zaprzestaną transmisji na kilka h, co dopiero mowa o dobie :D:D dla siebie - ktoś nas zwodzi i w pewnym sensie oszukuje - też nie będę dawać nic od siebie :)
Awatar użytkownika
soleil
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2019, 19:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
15 kwie 2019, 21:53
Nakręcacie się tylko wzajemnie a prawda jest taka, że przelewy będą albo nie, z akcentem na nie :sarcastic:
paragon


Re: Płynność wypłat z SU
15 kwie 2019, 21:55
UUUUU, jeszcze bardziej zniechęcaj ludzi, żeby choć w minimalnym stopniu przeciwstawiły się temu, co ma właśnie miejsce.
Przecież oczywiste jest, że WSZYSTKIE się nie zorganizują i nie zaprzestaną transmisji na kilka h, co dopiero mowa o dobie :D:D dla siebie - ktoś nas zwodzi i w pewnym sensie oszukuje - też nie będę dawać nic od siebie :)


Rozumiem tylko że nic to nie da REWOLUCJONISTEK było trochę nawet sama zrobiłam raz dym gdzie oglądalność osiągała wyniki z czasów rekordów dnia i nic nie zdziałałało ani wtedy i nie zdziała teraz.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
15 kwie 2019, 22:00
Przyjazna pisze:
UUUUU, jeszcze bardziej zniechęcaj ludzi, żeby choć w minimalnym stopniu przeciwstawiły się temu, co ma właśnie miejsce.
Przecież oczywiste jest, że WSZYSTKIE się nie zorganizują i nie zaprzestaną transmisji na kilka h, co dopiero mowa o dobie :D:D dla siebie - ktoś nas zwodzi i w pewnym sensie oszukuje - też nie będę dawać nic od siebie :)


Rozumiem tylko że nic to nie da REWOLUCJONISTEK było trochę nawet sama zrobiłam raz dym gdzie oglądalność osiągała wyniki z czasów rekordów dnia i nic nie zdziałałało ani wtedy i nie zdziała teraz.


Jeżeli ktoś ma zawzięcie, to spoko, czyjaś sprawa, mnie te komunikaty wręcz odpychają od włączenia transmisji :D
Awatar użytkownika
soleil
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2019, 19:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
15 kwie 2019, 22:20
Jeżeli ktoś ma zawzięcie, to spoko, czyjaś sprawa, mnie te komunikaty wręcz odpychają od włączenia transmisji :D

Tak samo w drugą stronę jak ktoś ma zawzięcie by robić strajk spoko czyjąś sprawa ale nie widzę sensu najezdzania na te co transmitują i pisze to ogólnie do tych co się ujebali dotychczas transmitujacych cip
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
15 kwie 2019, 23:05
może ktoś buduje chatę i potrzebuje hajsu; będzie skrupulatnie wypłacać z tego, co nadgonią szołapowicze. chociaż nie wiem, ile chat może być z tego szołapu dziennie. ;) poza tym tak czysto teoretycznie, jak zamkną szołap z dnia na dzień, do kogo pobiegniecie po kasę i gdzie udowodnicie, że te żetony miałyście? informacja jest własnością szołapu, a żeton to informacja, natomiast transmitujące z reguły nie kupują żetonów, więc trudno dopominać się o bycie oszukaną w momencie nie posiadania jakiegokolwiek dowodu wpłaty (hajsu zabranego z konta).
Awatar użytkownika
ildk
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2016, 22:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: shawshank
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: To_nick


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 01:00
No to czekamy do nowego tygodnia hahha :dance3: :dance3: :dance3:
Awatar użytkownika
Selekcjonerka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 08 kwie 2019, 15:47
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selekcjonerka


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 05:31
mysle, ze sprawa jest jasna. Komunikat doskonale wskazuje termin . Mozna jeszcze spróbować napisac na BOK z pytaniem , którego nowego tygodnia beda przelewy, ale...
Awatar użytkownika
Lenka25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lena25 ;p
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Lena25


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 05:56
i o to "kółko" właśnie chodzi, wchodzisz na SU w poniedziałek i wiesz że możesz czekać kolejny tydzień, kolejny tydzień w którym nie powinnaś się dopominać tylko czekać, do czasu aż wypłaty ruszą nic się w komunikacie nie zmieni (jak już to obstawiam że napiszą że po świętach itp, ale wątpię żeby tak to zmienili). Nie napiszą że będą tego czy tego dnia, lub w ciągu 3-5 dni, bo sami tego nie wiedzą. Jak napiszą i nie zrealizują to będzie afera, a tak to mają względy spokój. No i w razie jakby się mieli jednak zamknąć (osobiście w to nie wierzę) to po prostu gaszą światło i cześć.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 06:33
Mnie też się niechce transmitować ale jeśli dziewczyny mają chęć nikt im nie zabroni,niech każdy robi co chce.Napisalam do BOK dlaczego nie zmienili komunikatu z którego wynika całkiem coś innego niż obiecali w tamtym tygodniu i czy pieniądze będą wypłacone w tym tygodniu przed świętami zobaczymy
Awatar użytkownika
Malamisia123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2019, 05:42
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 06:38
No ale jednak jak się do nich napisało to odpisali że nie przewidują przeciągania na kolejny tydzień "na pewno w tym tygodniu" sugeruje że coś robią względem tego żeby to był ten tydzień. Jak dla mnie ami w to wierzą. \Trochę za długo to trwa, to przeciąganie, ale jak ktoś wierzy w teorie spiskowe to one się znajdą wszędzie. 11 września, Kennedy, Diana i te inne nieodbyte loty na Marsa :D :lol: o piramidach w egipcie wybudowanych przez kosmitów nie wspominając.
Awatar użytkownika
takajednaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2019, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 07:02
zaraz wyślę im zapytanie, zobaczę co mi odpiszą, aczkolwiek mam złe przeczucia :sorry:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Lenka25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lena25 ;p
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Lena25


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 07:09
Lenka25 pisze:zaraz wyślę im zapytanie, zobaczę co mi odpiszą, aczkolwiek mam złe przeczucia :sorry:


Też już im napisałam
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 07:09
Przejdą tak jak ostatnio jak nie wypłacali w fazę dwuznacznego milczenia :) Wtedy nawet moderatorzy nie odpowiadali na pytania na czacie a co dopiero BOK
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 07:19
Jak dzisiaj nie wyplacą, to pobija rekord niewyplacalnosci z 2016. Je jeee ;p
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 07:39
76 transmisji ...


Ciekawa pisze:
Lenka25 pisze:zaraz wyślę im zapytanie, zobaczę co mi odpiszą, aczkolwiek mam złe przeczucia :sorry:


Też już im napisałam


daj znac co Ci odpiszą. ruger44 a gdzie tam jest czat z moderatorem? :oops:
Awatar użytkownika
Lenka25
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 12 kwie 2019, 17:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Lena25 ;p
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Lena25


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 07:45
Nie ma. Musisz przez wpisanie @moderator w opisie transmisji jasnie pana wezwac, moze sie pijawi, zeby cos na odczepnego rzucic. Nie ma sensu pisac i rozmawiac z nimi nawet. Chyba, ze masz ochote poczuc sie potraktowana jak kretynka, to kolejny raz przeczytasz o tym, jak staja na glowie i robia wszystko, bo nasze zadowolenie jest dla nich priorytetem
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 08:07
Witam
Przelewy na pewno ruszą w tym tygodniu
Pozdrawiam

Przed chwilą z BOK gdzie wczoraj dostałam to samo
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
16 kwie 2019, 08:13
Przyjazna pisze:Witam
Przelewy na pewno ruszą w tym tygodniu
Pozdrawiam

Przed chwilą z BOK gdzie wczoraj dostałam to samo



Ja tą samą odpowiedź otrzymałam ....czyli do niedzieli wychodzi ....tylko po kij ten komunikat ze będą wypłacać w pierwszej połowie tygodnia
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości