Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 11:52


Moze mi ktos w wiad prywatnej jesli sie zna napisac dlaczego tylko na ZB mam czarny obraz :cray: Wszystkich transmisji i swojej a na innych kam dziala ?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:02


Prawda jest taka, że dziewczyny (oczywiście nie wszystkie) tak czy tak będą transmitowały, niezależnie od tego, czy SU wypłaci kasę za tydzień, za miesiąc, czy za pół roku.
I będą transmitowały dopóki będą miały kupców na żetony, albo dopóki nie zgaśnie światło. Tyle w temacie tego, czy opłaca się robić teraz transmisje.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:06


"Witam,
Przepraszamy za utrudnienia. Przelewy będziemy realizować na początku przyszłego tygodnia.
pozdrawiam"


Niech zgadne. Każdej to wysyłają?
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:06


luckykarma pisze:Jak dla mnie niech każdy robi co chce. To czy ktos siedzi w takiej sytuacji czy nie ani mnie ziebi ani grzeje. A wy sie tak rozprawiacie nad tym jakby to nie wiadomo co było i wplywalo na dalsze losy ludzkości. Zróbcie jeszcze konferencje online na tym forum panowie i debatujcie i dywagujcie.

Ale rozumiesz ze jestes na forum poswieconym SU? I dlatego wlasnie sobie dywagujemy na temat obecnej sytuacji? Bo to jak widac aktualnie dosc goracy temat tutaj? Nie wiem wiec o chuj Ci chodzi...
Poza tym jak faceci ciagna beke to źle, bo jak tak mozna, ale jak laski jecza wlasnie tak jakby wyplaty z SU wplywaly na los ludzkosci to juz jest okej?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:10


tak, mi to samo napisali ;) :evil:
Awatar użytkownika
Wredotka30
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2017, 21:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:12


Wredotka30 pisze:tak, mi to samo napisali ;) :evil:


W ich mniemaniu pierwsza połowa nowego tygodnia to pewnie będzie środa a raczej wystawienie nowego komunikatu :lol:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:16


komin pisze:
luckykarma pisze:Jak dla mnie niech każdy robi co chce. To czy ktos siedzi w takiej sytuacji czy nie ani mnie ziebi ani grzeje. A wy sie tak rozprawiacie nad tym jakby to nie wiadomo co było i wplywalo na dalsze losy ludzkości. Zróbcie jeszcze konferencje online na tym forum panowie i debatujcie i dywagujcie.

Ale rozumiesz ze jestes na forum poswieconym SU? I dlatego wlasnie sobie dywagujemy na temat obecnej sytuacji? Bo to jak widac aktualnie dosc goracy temat tutaj? Nie wiem wiec o chuj Ci chodzi...
Poza tym jak faceci ciagna beke to źle, bo jak tak mozna, ale jak laski jecza wlasnie tak jakby wyplaty z SU wplywaly na los ludzkosci to juz jest okej?


Komin, Wy ciągniecie bekę, bo dziewczyny wpadają w panikę i przesadzają z tym lamentowaniem niejednokrotnie. Ale Wy też nie jesteście święci i czasem przeginacie z żartami. No i nie zawsze każdy ogarnie Wasze poczucie humoru.
Także wszystko zależy od punktu widzenia ;)
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:24


komin pisze:
luckykarma pisze:Jak dla mnie niech każdy robi co chce. To czy ktos siedzi w takiej sytuacji czy nie ani mnie ziebi ani grzeje. A wy sie tak rozprawiacie nad tym jakby to nie wiadomo co było i wplywalo na dalsze losy ludzkości. Zróbcie jeszcze konferencje online na tym forum panowie i debatujcie i dywagujcie.

Ale rozumiesz ze jestes na forum poswieconym SU? I dlatego wlasnie sobie dywagujemy na temat obecnej sytuacji? Bo to jak widac aktualnie dosc goracy temat tutaj? Nie wiem wiec o chuj Ci chodzi...
Poza tym jak faceci ciagna beke to źle, bo jak tak mozna, ale jak laski jecza wlasnie tak jakby wyplaty z SU wplywaly na los ludzkosci to juz jest okej?


Na temat jeczenia sie nie wypowiadałam. Dla mnie to nic nie zmienia. Jak napisalam wyżej niech każdy robi co chce. Nadaje/nie nadaje/płacze/nie płacze. Moj post dotyczył chamskiego szydzenia z dziewczyn które naprawde nie wiedzą co robić. Beka beka ale bez przesady. (Lush w lombardzie był smieszny :laughingnew: )
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:27


Zmiana funkcjonalności i szaty graficznej strony z płatnościami to nie jest jakaś awara tylko celowe działania. Bez problemu mogli dać cynk tydzień wcześniej i od razu ustalić powiedzmy te 3-4 tygodnie przerwy zamiast co raz to nowych tracących na wiarygodności komunikatów, każda by nazbierała, wypłaciła, przygotowała się i problem z głowy. A tak zaskoczyli nagle, podczas gdy nie wszystkie dziewczyny zlecają każdą jedną stówke na bieżąco. To był ich wielki błąd. W teorie że SU upada to ja nie wierzę, po prostu mieli gdzieś żeby poinformować wcześniej i to jest przykre. Myśleli, że uwiną się w tydzień a tu już miesiąc i brak pewności kiedy te pieniądze realnie znajdą się na naszych kontach. Oby to był poniedziałek-wtorek max środa. Oby. Bo jak dojadą z tymi modernizacjami do świąt lub majówki to będzie mega lipa.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:30


LunaMoon pisze:Zmiana funkcjonalności i szaty graficznej strony z płatnościami to nie jest jakaś awara tylko celowe działania. Bez problemu mogli dać cynk tydzień wcześniej i od razu ustalić powiedzmy te 3-4 tygodnie przerwy zamiast co raz to nowych tracących na wiarygodności komunikatów, każda by nazbierała, wypłaciła, przygotowała się i problem z głowy. A tak zaskoczyli nagle, podczas gdy nie wszystkie dziewczyny zlecają każdą jedną stówke na bieżąco. To był ich wielki błąd. W teorie że SU upada to ja nie wierzę, po prostu mieli gdzieś żeby poinformować wcześniej i to jest przykre. Myśleli, że uwiną się w tydzień a tu już miesiąc i brak pewności kiedy te pieniądze realnie znajdą się na naszych kontach. Oby to był poniedziałek-wtorek max środa. Oby. Bo jak dojadą z tymi modernizacjami do świąt lub majówki to będzie mega lipa.


100% racji!!!!!!!!
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:43


Im ktoś bardziej uzależniony tylko od wypłat z SU to ja rozumiem że może mieć trudną sytuację. Jak powodem opóźnień jest zmiana szaty i zmienia ją webanatomy, to obstawiam po majówce, nikt nie będzie dopinał tego w terminach gdzie wszyscy kombinują jak zrobić sobie 10 dni wolnego. Zapłacić pewnie zapłacą. Przynajmniej mi tak się wydaje. Gdzieś jednak minimalne ryzyko ze się zawiną istnieje. Dla jednych to okazja do spekulacji na żetonie, dla innych wartościowanie jego siły. Jak dziewczyna jest w stanie zarobić kilka tysięcy żetonów w tydzień, to jak sprzeda poniżej 100 pln za 1000 to dużo nie straci. A trzymanie tego dla zasady żeby nie sprzedawać taniej też nie jest do końca rozsądne. Jak ktoś kupi i za po wznowieniu płatności wypłaci to jego zysk, ale jednostkowo to wszystko to jest mikroskala. Większość będzie zainteresowana tym żeby kupić ten 1000 czy 2000 żet po np 80 pln, aby mieć na privy. Tylko drogie Panie, te żetony i tak do Was potem wrócą, nie wiem czy konkretnie do tej samej, ale będą one w puli SU. Ogól nadających nie może na tym stracić. Też kupiłem kilkanaście tyś, w nadziei że jak ruszą to zarobię te 30% ale mimo iż żetonu w obiegu dużo, to jednak więcej nie włożę, bo mimo iż można fajnie sobie bankroll podnieść, to nie ma nikt żadnych wiarygodnych danych na temat tego jakie jest ryzyko.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 12:50


ZmysłowaOna23 pisze:Moze mi ktos w wiad prywatnej jesli sie zna napisac dlaczego tylko na ZB mam czarny obraz :cray: Wszystkich transmisji i swojej a na innych kam dziala ?


Spróbuj zmienić ustawienia Flasha, powinno pomóc.

Kliknij na kłódkę przy adresie strony > Flash > zmień z Pytaj (domyślnie) na "Zezwalaj" > Odśwież stronę

Awatar użytkownika
dbifuria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2015, 23:32
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BiankaHolms
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 13:12


dbifuria pisze:
ZmysłowaOna23 pisze:Moze mi ktos w wiad prywatnej jesli sie zna napisac dlaczego tylko na ZB mam czarny obraz :cray: Wszystkich transmisji i swojej a na innych kam dziala ?


Spróbuj zmienić ustawienia Flasha, powinno pomóc.

Kliknij na kłódkę przy adresie strony > Flash > zmień z Pytaj (domyślnie) na "Zezwalaj" > Odśwież stronę


Dziekuje juz dziala :)
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 13:19


Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 13:28


luckykarma pisze:XaXa nie chodzi o płacz tylko wkurwia mnie takie szydzenie z tych dziewczyn i z tej sytuacji.
Z bezdomnych pod sklepem tez sie śmiejecie?
Bo przecież ten człowiek tez doporowadzil w swoim życiu do takiej sytuacji ze nie ma dachu nad głową. Celowo piszcie te bzdury wszystkie żeby tylko jeszcze dodatkowo dolac oliwy do ognia. Dlatego pytam czy to takie śmieszne?

jesli mowisz o bezdomnych to oni takie wlasnie zycie sobie wybrali, w niektorych przypadkach to bylo z przymusu bo.......... ale w wiekszosci bezdomny woli zeby mu dawali kase albo zbiera puszki by mial za co pic, zauwaz ze bezdomni maja reece i nogi, i gdyby chcieli to by poszli do pracy bo pracy jest pelno tylko trzeba chciec pracowac. podchodzisz do bezdomnego jak do E-modelki. wam kobiety tez nie chce sie pracowac ciezko normalnie, stad te wlasnie wasze lamentowanie nad wyplatami z showupa. wybralyscie droge taka zeby bylo wiecej kasy za mniej roboty. teraz liczcie sie z tym co macie.
Zauwazylam ze nikt z was sie nie smieje a jedynie chce wam powiedziec zebyscie wziely sie za normalna prace. mowa do wiekszosci nadajacych bo niektore SU traktuja jako dodatek do zycia a nie jako swoje zycie................


XaXa pisze:
luckykarma pisze:XaXa nie chodzi o płacz tylko wkurwia mnie takie szydzenie z tych dziewczyn i z tej sytuacji.
Z bezdomnych pod sklepem tez sie śmiejecie?
Bo przecież ten człowiek tez doporowadzil w swoim życiu do takiej sytuacji ze nie ma dachu nad głową. Celowo piszcie te bzdury wszystkie żeby tylko jeszcze dodatkowo dolac oliwy do ognia. Dlatego pytam czy to takie śmieszne?

Ja sama zostałam z paronastoma tysiącami żetonów i też mi się nie podoba to, że SU leci w chuja z terminami no ale co zrobię? Pożale się na forum i tyle mogę. Zostałam bez kasy to sobie ogarnęłam szybko pracę i mam na jedzenie i jajeczka do koszyczka. Zamiast płakać idzicie po prostu na głupi miesiąc do normalnej pracy a gwarantuje, że wasze problemy finansowe odejdą. SU prędzej czy później kase odda, bo jak pisał moderator - "zmieniamy szatę graficzną oraz opcje użytkowania".

co ma szata graficzna do platnosci?
chyba to nie ma nic z tym wspolnego
to jedynie mydlenie oczu.
jak maja tak sie brac za zmiany wszystkiego naraz to wasze wyplaty beda wisialy do konca roku :laugh3:
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 13:39


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 13:40


luckykarma pisze:
komin pisze:
luckykarma pisze:Jak dla mnie niech każdy robi co chce. To czy ktos siedzi w takiej sytuacji czy nie ani mnie ziebi ani grzeje. A wy sie tak rozprawiacie nad tym jakby to nie wiadomo co było i wplywalo na dalsze losy ludzkości. Zróbcie jeszcze konferencje online na tym forum panowie i debatujcie i dywagujcie.

Ale rozumiesz ze jestes na forum poswieconym SU? I dlatego wlasnie sobie dywagujemy na temat obecnej sytuacji? Bo to jak widac aktualnie dosc goracy temat tutaj? Nie wiem wiec o chuj Ci chodzi...
Poza tym jak faceci ciagna beke to źle, bo jak tak mozna, ale jak laski jecza wlasnie tak jakby wyplaty z SU wplywaly na los ludzkosci to juz jest okej?


Na temat jeczenia sie nie wypowiadałam. Dla mnie to nic nie zmienia. Jak napisalam wyżej niech każdy robi co chce. Nadaje/nie nadaje/płacze/nie płacze. Moj post dotyczył chamskiego szydzenia z dziewczyn które naprawde nie wiedzą co robić. Beka beka ale bez przesady. (Lush w lombardzie był smieszny :laughingnew: )

nie wiedza co robic a wiekszosc nawet nie pomysli o zmianie zawodu bo jest zbyt leniwa, czy to takie trudne isc do pracy normalnej gdzie masz wszystko jasno i wyraznie w umowie zawarte co robisz i za co dostajesz pieniadze i oczywiscie kiedy je dostajesz?
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 14:00


Dalli140183 pisze:
luckykarma pisze:
komin pisze:
luckykarma pisze:Jak dla mnie niech każdy robi co chce. To czy ktos siedzi w takiej sytuacji czy nie ani mnie ziebi ani grzeje. A wy sie tak rozprawiacie nad tym jakby to nie wiadomo co było i wplywalo na dalsze losy ludzkości. Zróbcie jeszcze konferencje online na tym forum panowie i debatujcie i dywagujcie.

Ale rozumiesz ze jestes na forum poswieconym SU? I dlatego wlasnie sobie dywagujemy na temat obecnej sytuacji? Bo to jak widac aktualnie dosc goracy temat tutaj? Nie wiem wiec o chuj Ci chodzi...
Poza tym jak faceci ciagna beke to źle, bo jak tak mozna, ale jak laski jecza wlasnie tak jakby wyplaty z SU wplywaly na los ludzkosci to juz jest okej?


Na temat jeczenia sie nie wypowiadałam. Dla mnie to nic nie zmienia. Jak napisalam wyżej niech każdy robi co chce. Nadaje/nie nadaje/płacze/nie płacze. Moj post dotyczył chamskiego szydzenia z dziewczyn które naprawde nie wiedzą co robić. Beka beka ale bez przesady. (Lush w lombardzie był smieszny :laughingnew: )

nie wiedza co robic a wiekszosc nawet nie pomysli o zmianie zawodu bo jest zbyt leniwa, czy to takie trudne isc do pracy normalnej gdzie masz wszystko jasno i wyraznie w umowie zawarte co robisz i za co dostajesz pieniadze i oczywiscie kiedy je dostajesz?


Eh kobieta kobiecie wilkiem...Część dziewczyn to studentki, które nie mają czasu na pracę w pełnym wymiarze czasu, ew. prace dorywcze/weekendowe za psie pieniądze. Ale fakt, to pewnie lenistwo ;)
Awatar użytkownika
wetagony
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:00
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 14:13


Na SU sa tak naprawdę różne dziewczyny. Sa takie,ktore sie tylko z tego utrzymuja. Ale ja tego nie oceniam ze dobrze czy źle. To jest każdej wybór co robi ze swoim życiem. SU daje duże możliwości finansowe. Większość pewnie nigdzie nie zarobi tyle co tutaj i jest to wygodne.
Swego czasu tez siedzialam sporo na SU. Ale mam tez normalna pracę. Kiedyś przez jakiś czas utrzymywalam się tylko z showupa i był to chyba najbardziej bezproduktywny okres w moim życiu. Majac tyle wolnego nie robiłam praktycznie nic.
Podjęłam wted wiele głupich decyzji.
luckykarma


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 14:26


i dlatego nikt tu po nikim nie jedzie a jedynie chce przekonac kobiety do normalnej pracy, czasami sa zarty o ktorych mowa w postach ale w wiekszosci przykladow jak na moje oko to Panowie maja wiele racji co do tego zycia showupowego, jak widac maja jakies pojecie o tym co pisza.
Gdy chca was w czyms uswiadomic, ,,zeby wiekszosc z was poszla do normalnej pracy,, to wy kobiety odbieracie to jako atak no bo jak mozna isc do normalnej pracy jak na SU mozna zarobic 10razy wiecej..................
Smutne to jest gdy wiekszosc kobiet na SU nie mysli w ogole o przyszlosci tylko o tym co jest dzisiaj.
:nono:
Awatar użytkownika
Dalli140183
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:36
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wiele


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości