Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 08:27


Tymi pisze:Transmisje trochę jest. To pokazuje jak te nasze laski są płytkie :biggrin: Głupie i chciwe albo jedno i drugie. Połowa tygodnia brzmi ciekawie, potem znowu blisko piątunia i kolejny tydzień wpływów z naiwnych dupeczek :sarcastic:


Laski nadają bo uzbiera im się do wypłaty niezła suma. No ale głupek o tym nie pomyśli :sarcastic: A tak to będą siedziec strajkować i płakać a wypłata nikła. Te co nadają prawdopodobnie mają odlozone i zabezpieczyly sie co widac, że niezrazone nadają. A te co nie odłożyły, będą obrażone i wkurzone, ale to już same są winne. Są różne sytuacje w życiu i w pracy wiec osoba przezorna, myślaca przyszłościowo, da sobie rade. A reszta bedzie siedziec i plakac takie jest moje zdanie :dontknow:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 08:28


Tymi pisze:Transmisje trochę jest. To pokazuje jak te nasze laski są płytkie :biggrin: Głupie albo chciwe albo jedno i drugie. Połowa tygodnia brzmi ciekawie, potem znowu blisko piątunia i kolejny tydzień wpływów z naiwnych dupeczek :sarcastic:


Ojoj! Jesteś niesprawiedliwy z tym osądem. Może ich praca jest przy okazji pasją;) Narzekacie, że liczy się tylko żeton, to macie teraz możliwość zabawić się z showuperkami z powołania. A może inne to hazardzistki, jara je ta niewiadoma, a przy okazji, tak jak pisał ktoś na górze mogą złapać nowych wielbicieli ( zabrać ich na skajpa, cy gdziekolwiek). Nie zapominaj też o lewym obrocie. Poza tym minęło 20 dni. Administracja zachowała się chujowo ale w normalnej robocie też masz wypłatę co miesiąc, więc niektore moze jeszcze nawet nie chcialy zlecac zadnych przelewow do realizacji.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 08:38


fajna--po30 pisze:Również uważam że bomba ma rację,gdy w tamtym tygodniu zadałam kilka konkretnych pytań Showup i to mnie zdziwiło bo nawet konkretne dostałam odpowiedzi. Wcześniejsza wypowiedź bomby pokrywa mi się z ich wypowiedziami. Co do pań które sprzedają żetony poza Showup to prawdopodobnie nie skończy się to dla nich korzystnie,bo również weszłam na ten temat .


Nie wnikam w szczegóły ale myślisz że portal odzyska płynność czy trup????.??
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 08:41


Taki komunikat jaki wisi w tej chwili może sobie wisieć do usranej śmierci,a to dlatego,że nie ma podanej żadnej konkretnej daty zobowiązania się do wypłaty środków więc z tygodnia na tydzień będzie po prostu wisiał ten sam - nie będzie trzeba pisać nowych....
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 08:43


Leila87 pisze:Taki komunikat jaki wisi w tej chwili może sobie wisieć do usranej śmierci,a to dlatego,że nie ma podanej żadnej konkretnej daty zobowiązania się do wypłaty środków więc z tygodnia na tydzień będzie po prostu wisiał ten sam - nie będzie trzeba pisać nowych....

zastanawiałem się czy ktoś to w końcu zauważy :sarcastic: Teraz jest taaaki UNIWERSALNY :biggrin:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:13


No nie ukrywam, zaskoczyli mnie tym komunikatem - co prawda wiedziałam, że przelewy nie pójdą ale czegoś tak "oryginalnego", a zarazem rozbawiającego się nie spodziewałam :laughingnew:
Wczoraj u jednej z dziewczyn piszącą z moderatorem dowiedziałam się, że mają zmienić SU i potrwa to do 2 tygodni, a więc reasumując -przelewy zapewne pójdą do dwóch tygodni, na przyszły tydzień bym nie liczyła.
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:16


Myślę że wypłacą,ale nie wierzę w to że to się wydarzy w kwietniu.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:24


fajna--po30,
Jak dla mnie to pod koniec kwietnia. Skoro Koko cały czas transmituje to jestem pewna, że pieniądze do nas przyjdą.



www.ShowUpTV.blog
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:24


Czy ktoras nadawala na ZB? Da sie tam zarobic podobne stawki jak na SU ?!
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:26


Wczoraj Emmyy_69 mówiła, że showup nie jest taki zły z płatnościami, jest wiele gorszych kamerek pod tym względem ...
Powiedziała też, że na zagranicznych nie mogła wypłacać przez 5 miesięcy, w dodatku ktoś jej się włamał na konto tych kamerek i ukradł jej bardzo dużo pieniędzy. Teraz już ma zabezpieczone tamto konto i za każdym razem podczas logowania przychodzi jej kod SMS.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:27


fajna--po30 pisze:Myślę że wypłacą,ale nie wierzę w to że to się wydarzy w kwietniu.

Widzę że czarnowidztwo się szerzy :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:29


tak teraz skumałem że za tydzień już Wielkanoc. Więc połowa przyszłego tyg to śr. a może i czw. :mocking: zostanie tylko piąteczek i już mamy Święta Sob-Nie-Pon. Nie widzę tego że dostaniecie siano do Świąt :idea:

P.S. Jak tak patrzę to SU jednak się trochę wyludniło..
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:31


HardRockCaffe666 pisze:Widzę że czarnowidztwo się szerzy :biggrin: :biggrin:


Koliberek nie ma problemu bo sobie zawsze dupą dorobi to ona nie panikuje :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:37


W jakim sensie zmienić? Co dokładnie napisał mod?
XaXa pisze:No nie ukrywam, zaskoczyli mnie tym komunikatem - co prawda wiedziałam, że przelewy nie pójdą ale czegoś tak "oryginalnego", a zarazem rozbawiającego się nie spodziewałam :laughingnew:
Wczoraj u jednej z dziewczyn piszącą z moderatorem dowiedziałam się, że mają zmienić SU i potrwa to do 2 tygodni, a więc reasumując -przelewy zapewne pójdą do dwóch tygodni, na przyszły tydzień bym nie liczyła.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:41


ZmysłowaOna23 pisze:Czy ktoras nadawala na ZB? Da sie tam zarobic podobne stawki jak na SU ?!

Ostatnio założyłam konto na zbiorniku ale za cholerę nie kumam jego dzialania


miszmasz pisze:W jakim sensie zmienić? Co dokładnie napisał mod?
XaXa pisze:No nie ukrywam, zaskoczyli mnie tym komunikatem - co prawda wiedziałam, że przelewy nie pójdą ale czegoś tak "oryginalnego", a zarazem rozbawiającego się nie spodziewałam :laughingnew:

Wczoraj u jednej z dziewczyn piszącą z moderatorem dowiedziałam się, że mają zmienić SU i potrwa to do 2 tygodni, a więc reasumując -przelewy zapewne pójdą do dwóch tygodni, na przyszły tydzień bym nie liczyła.

Że będzie zmiana wizualna oraz użytkowa. Jakieś aplikacje do lusha mają dodać
Digi


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:43


Obrazek Teraz hasło darmowe kamerki zaczyna nabierać nowego znaczenia :P
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:44


Dla mnie to już nie ma najmniejszego znaczenia kiedy wypłacą, będzie to będzie. Jednego jestem pewna że sprzedawanie żetonów na lewo jest głupotą . No ale nie każda z nas jest ustawiona dobrze materialnie i rozumiem skoro dziewczyny się do tego posunęły. Tak więc co mam być to będzie. Życzę obecnym transmitujacym dużego zarobku i piszę to szczerze. Ja nie robię transmisji gdyż mi się po prostu nie chce. Myślę że strajk rzeczywiście by ch... Tu dał. Są rzeczy na które nie mamy na to wpływu i to samo się tyczy Showup. Na to po prostu trzeba czasu.
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 21:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 09:48


gracjano pisze: Teraz hasło darmowe kamerki zaczyna nabierać nowego znaczenia :P

10/10 :laugh3:
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 10:06


ZmysłowaOna23 pisze:Czy ktoras nadawala na ZB? Da sie tam zarobic podobne stawki jak na SU ?!


Ja podczas poprzedniej takiej, nazwijmy to "awarii" nadawałam trochę na zbiorniku, ale też wtedy byłam trochę zdesperowana, bo nie miałam odłożonych pieniędzy, a jeszcze wyskoczyły mi zdarzenia losowe, gdzie tych pieniędzy rzeczywiście potrzebowałam na już.
A co do samego nadawania tam - portal jak portal, jeśli chodzi o atmosferę nie jest tam tak tragicznie jak wszyscy myślą - są sępy, zdarzy się jakiś cham, ale to samo dzieje się na szołapie. Jeśli zaś chodzi o stawki, to da się tam zarobić, ale na pewno nie tyle ile na SU, na co ma wpływ głównie to, że stawki jakie proponujesz na SU na 100% tam nie przejdą, będziesz je musiała obniżyć, przynajmniej tak było w moim przypadku.
Podsumowując - jeśli naprawdę potrzebujesz pieniędzy na teraz, to próbuj - jeśli zaś szukasz zamiennika dla SU i nowego "pracodawcy", to nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Lenka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2017, 12:48
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
12 kwie 2019, 10:10


XaXa pisze:fajna--po30,
Jak dla mnie to pod koniec kwietnia. Skoro Koko cały czas transmituje to jestem pewna, że pieniądze do nas przyjdą.


Widzę, że koko awansowała na wyrocznie, robi transmisję więc zaraz będzie wypłata :P sorry ale to mnie rozbawiło :P
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości