Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


szary pisze:
Sebastian74 pisze:
szary pisze:
Jedyne co wyszło na dobre dla forum to podbicie statystyk :D


Wyszła jeszcze bardzo brzydka cecha tych Pań, mianowicie - pazerność na kasę.


Pieprzenie :haha: a Ty co, nie siedzisz na trans po to, zeby zarabiać ? Szara i bura :laugh3:


Pewnie nie ogarniesz tego swoim ciasnym umysłem, ale ja w ogóle transmisji nie robię i nie utrzymuję się z prostytucji, czy to realnej, czy internetowej.


Myślę szary, że trochę za bardzo te laski ciśniesz. Jest popyt, jest podaż. Gdyby faceci nie myśleli ogonkami, to i ShowUp.tv i tego forum by nie było. Nie wiem z jakiego względu na nim jesteś, nieważne z resztą.
Że kasa jest łatwa i prosta do zdobycia a praca moralnie wątpliwa to fakt, ale każdy żyje jak uważa za słuszne. To co kilka wieków temu byłoby nie do pomyślenia dziś jest normą. Wszystko jest kwestią podejścia, wpojonych wartości, kręgosłupa moralnego itd.
Ale jeśli zarobiły w taki czy inny sposób, to ta kasa się im należy jak psu buda i mają prawo się o nią upominać i pytać, rozmawiać - od tego jest forum.
Czy to prostytucja - nie mnie to oceniać, każdy nieco inaczej na to patrzy a też nie wszystkie dziewczyny zarabiają rozbierając się.

Nie traktuj tego jako atak personalny. Popatrz na drugą stronę medalu ;)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dlaczego cały czas ktoś uważa za stosowne, żeby mnie uświadamiać, jakbym jakimś małym dzieckiem był i nie zdawał sobie sprawy z tego, co się wkoło wyprawia. Nikt nie musi podzielać mojego zdania, ale do cholery, dajcie mi je posiadać. Zjebcie mnie, kiedy skłamię, ale to, że dziewczyny są pazerne, to na pierwszy rzut oka widać. Jakoś nie było ich na forum, kiedy wszystko z wypłatami działało, jak należy. Zresztą najlepiej dla nich byłoby dowiadywać się u źródła, tu tylko niepotrzebnie się nakręcają i powielają plotki. Prześledź temat od momentu, kiedy się to zaczęło.
Co do prostytucji, to rzecz jasna, że nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale przeważająca cześć z nich, właśnie tym się na ShowUp.tv para.
Czymże jest prostytucja, jeśli nie świadczeniem usług seksualnych za pieniądze? Wcale nie ma znaczenia, gdzie to robią, czy na ulicy, czy we własnym domu przez internet. Najnowsze czasy i postęp techniki pozwoliły na to, że nie muszą już w bramach wystawać.
Pytasz, co ja tu robię... równie dobrze mógłbym o to Ciebie zapytać... ale ok, jestem ciekaw świata i ludzi, w każdym z ich aspektów. Nawet nie masz pojęcia, jeśli nie spoglądasz tylko w cipki, ilu ciekawych rzeczy można się tu o człowieku dowiedzieć, z socjologicznego punktu widzenia. Ty też spróbuj obejrzeć medal z każdej ze stron. ;)

I jeszcze coś... piszesz, że ja kogoś cisnę, a jakoś nie widzę Cię strofującego innych, na czacie, albo w wątkach poszczególnych dziewczyn, gdzie czasem taki hejt się leje, że aż głowa boli.
szary




szary pisze:Dlaczego cały czas ktoś uważa za stosowne, żeby mnie uświadamiać, jakbym jakimś małym dzieckiem był i nie zdawał sobie sprawy z tego, co się wkoło wyprawia. Nikt nie musi podzielać mojego zdania, ale do cholery, dajcie mi je posiadać. Zjebcie mnie, kiedy skłamię, ale to, że dziewczyny są pazerne, to na pierwszy rzut oka widać. Jakoś nie było ich na forum, kiedy wszystko z wypłatami działało, jak należy. Zresztą najlepiej dla nich byłoby dowiadywać się u źródła, tu tylko niepotrzebnie się nakręcają i powielają plotki. Prześledź temat od momentu, kiedy się to zaczęło.
Co do prostytucji, to rzecz jasna, że nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale przeważająca cześć z nich, właśnie tym się na ShowUp.tv para.
Czymże jest prostytucja, jeśli nie świadczeniem usług seksualnych za pieniądze? Wcale nie ma znaczenia, gdzie to robią, czy na ulicy, czy we własnym domu przez internet. Najnowsze czasy i postęp techniki pozwoliły na to, że nie muszą już w bramach wystawać.
Pytasz, co ja tu robię... równie dobrze mógłbym o to Ciebie zapytać... ale ok, jestem ciekaw świata i ludzi, w każdym z ich aspektów. Nawet nie masz pojęcia, jeśli nie spoglądasz tylko w cipki, ilu ciekawych rzeczy można się tu o człowieku dowiedzieć, z socjologicznego punktu widzenia. Ty też spróbuj obejrzeć medal z każdej ze stron. ;)

I jeszcze coś... piszesz, że ja kogoś cisnę, a jakoś nie widzę Cię strofującego innych, na czacie, albo w wątkach poszczególnych dziewczyn, gdzie czasem taki hejt się leje, że aż głowa boli.


Czy są pazerne - no kiedy coś wypracujesz, pomijam już kwestię jak, to chcesz za to wynagrodzenie. Jeśli go nie ma a pracodawca nie odpowiada, to pytasz współpracowników czy u nich też tak samo.
Tak tu się zgodzę, że różowe się zleciały, bo kasy nie ma ale Ty co byś zrobił? Np wisi Ci 5k w przelewie od dwóch tygodni a ze strony moderacji cisza. Nie chciałbyś się dowiedzieć co i jak? No śledziłem temat od początku, przeczytałem cały. Fakt pytania komu doszedł a komu nie doszedł i kiedy są bez sensu ale rozumiem bulwers ze strony lasek

No ciężko się nie zgodzić co do prostytucji, tylko wygląda to jakoś inaczej, nie ma kontaktu fizycznego, ludzie się nawet nie znają, wie widzą w pełni często. Czy jest to sprzedawanie ciała - tak, widoku ciała. Czy sprzedawanie siebie, to już zależy jak transmitująca się zachowuje i co pokazuje. Gdybyś się wczytał w moje starsze posty to byś wiedział co tu robię :D

A ze strony socjologicznej jest to naprawdę ciekawy materiał, i nie nie patrzę tylko w cycki i cipki ;)
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było
Awatar użytkownika
creepy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2016, 12:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obiecuję już więcej nie zabierać głosu w tym temacie, no chyba, że znowu mnie ktoś wywoła po nicku do odpowiedzi. ;)

Co do definicji prostytucji, pozwól, że każdy z nas pozostanie przy swoim zdaniu.

Pozdrawiam. :)
szary




szary pisze:Zresztą najlepiej dla nich byłoby dowiadywać się u źródła, tu tylko niepotrzebnie się nakręcają i powielają plotki.


I właśnie o to się rozchodzi - pisałem to już dawno, ale mnie jak zwykle nikt tu nie słucha ;)

Powiem raz jeszcze żeby nie było, że ja taki niedobry jestem. Drogie Panie, oczywiście możecie sobie tutaj pisać nawet setki postów dziennie z pytaniami odnośnie przelewów - po to jest forum. Jednak czy nie sądzicie, tak jak ja czy Szary, że nie prowadzi to do niczego? Ba, według mnie zamiast się uspokoić, że już wszystko wraca do normy to pewnie myślicie sobie "ta i ta dostała przelew, a ja jeszcze nie. Gdzie są moje pieniądze?!?!" i się tym nakręcacie. Szary słusznie zauważył, że warto w takich sprawach udać się do źródła po wyjaśnienia. A ja radzę wam ponownie, żeby zaspamować ShowUp.tv taką ilością maili jak tutaj postów, a na pewno w końcu odpowiedzą bo będą mieli po prostu już dość.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM




szary pisze:
Sebastian74 pisze:
szary pisze:
Jedyne co wyszło na dobre dla forum to podbicie statystyk :D


Wyszła jeszcze bardzo brzydka cecha tych Pań, mianowicie - pazerność na kasę.


Pieprzenie :haha: a Ty co, nie siedzisz na trans po to, zeby zarabiać ? Szara i bura :laugh3:


Pewnie nie ogarniesz tego swoim ciasnym umysłem, ale ja w ogóle transmisji nie robię i nie utrzymuję się z prostytucji, czy to realnej, czy internetowej.


Showup to prostytucja ?
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 15:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kiti pisze:dziewczyny mam do was pytanie
czy probowalyscie robic przelew na rachunek bankowy swoj ale wpisac inne imie i nazwisko? czy taki przelew dotrze jesli imie i nazwisko jest zupelnie innej osoby niz konto?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

Jedna dziewczyna kiedyś pisała , że wpisując same imie wysłali jej przelew normalnie. Wydaje mi się , że cokolwiek byś nie wpisała pieniążki by doszły. Poświęć 1000 zet i sprawdz :)
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia




szkoda mi niektórych ameb umysłowych...
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow




i co z wyplatami 13 maja? macie juz?
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




panitwegoczasu pisze:i co z wyplatami 13 maja? macie juz?



sprawdzałam przed chwila nadal nic nie wpłyneło z 13 maja
Kusicielka_80D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2016, 11:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kusicielka_80D




U mnie tez dalej nie ma przelewu z 13 maja. Powątpiewam w jego otrzymanie już...
Awatar użytkownika
karol90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2016, 16:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przecież nie ma jeszcze 15tej luzik. A to z trzynastego macie jako zrealizowane ? to dzisiaj dojdą a też licze na przelew dzisiaj z 20tego
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia




karol90 pisze:U mnie tez dalej nie ma przelewu z 13 maja. Powątpiewam w jego otrzymanie już...



Badz dobrej mysli dziewczyny pisaly ze zaczely dostawac bierzace, zalegle z 20 maja, wiec sadze ze te z 13 w koncu rusza a jak nie to coz bedziemy dalej pisac do nich maile.
Kusicielka_80D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2016, 11:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kusicielka_80D




Kusicielka_80D pisze:Bądź dobrej myśli dziewczyny pisały ze zaczęły dostawać bieżące, zaległe z 20 maja, wiec sadze ze te z 13 w końcu rusza a jak nie to cóż będziemy dalej pisać do nich maile.


Jak oni nie odpisują napisałam z 10 maili do niech i nic... niegrzecznie bardzo. Ale niektóre już dostały zaległe z 13 i 20 myślę że dzisiaj wszystko się unormuje każdy dostanie. Dzisiaj chyba siedzą i wszystko realizują bo pierwszy raz się zdarzyło , żebym wysłała żetony w piątek albo dziś rano i już są zrealizowane. zazwyczaj poniedziałki był "bez realizowania"
Bądźcie dobrej myśli


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia




Też myślimy, że wszystkie zaległe przelewy zostaną zrealizowane i wszystko będzie :ok:

Korzystając z okazji zapraszamy do konkursu z nagrodami :)

Konkurs Miss/Najlepsze Show Maja 2016
- do wygrania bony podarunkowe na kwotę 150zł dla Miss Miesiąca :)
- wszystkie Vice Miss Miesiąca również dostaną bony na kwotę 100zł
- dodatkowo wśród głosujących zostaną rozlosowane 4 nagrody o łącznej wartości 1400 żetonów (500,400,300 i 200 żetonów)
Awatar użytkownika
Pokój Rozkoszy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 11 maja 2016, 17:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Pokój Rozkoszy
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Pokój Rozkoszy




camerka pisze:
Kusicielka_80D pisze:Bądź dobrej myśli dziewczyny pisały ze zaczęły dostawać bieżące, zaległe z 20 maja, wiec sadze ze te z 13 w końcu rusza a jak nie to cóż będziemy dalej pisać do nich maile.


Jak oni nie odpisują napisałam z 10 maili do niech i nic... niegrzecznie bardzo. Ale niektóre już dostały zaległe z 13 i 20 myślę że dzisiaj wszystko się unormuje każdy dostanie. Dzisiaj chyba siedzą i wszystko realizują bo pierwszy raz się zdarzyło , żebym wysłała żetony w piątek albo dziś rano i już są zrealizowane. zazwyczaj poniedziałki był "bez realizowania"
Bądźcie dobrej myśli


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv




za tymi realizacjami nikt nie nadarzy.. ale u mnie zazwyczaj bylo tak ze w poniedzialek bylo realizowane i w czwartek. i tego samego dnia kasa na koncie.
Kusicielka_80D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2016, 11:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kusicielka_80D




Kusicielka_80D pisze:
karol90 pisze:U mnie tez dalej nie ma przelewu z 13 maja. Powątpiewam w jego otrzymanie już...



Badz dobrej mysli dziewczyny pisaly ze zaczely dostawac bierzace, zalegle z 20 maja, wiec sadze ze te z 13 w koncu rusza a jak nie to coz bedziemy dalej pisac do nich maile.


dostalam wszystkie inne przelewy, ktore "wisialy", a z 13 maja nie dlatego tez pytam
Ktos nie dostal z 13 maja?
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niestety, ja do tej pory nie otrzymałam przelewu z 13 maja.
Awatar użytkownika
Vitaa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja jeszcze z 20 nie mam , mogli by to w końcu wypłacic i byłby spokój :(
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dalej z 20 maja nie ma :( dzis rano tez jeden przelew mi wskoczył w zrealizowane i tez dalej nie ma.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 18:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości