Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dexteros pisze:
sisis pisze:no wlasnie bo nie wyszly a innym wyszly niewazne ze po jednym dniu przelewy ruszyly wiec powinny byly wyjsc dzis zlecone wczoraj a czemu nie czyli tylko mega zalegle wyszly mi nie wyszly z wczoraj zlecone


Sisis mam nadzieje ze ShowUp.tv dojdzie:d kto ty jestes i dadza ci dozywotni ban:D za ta głupote;D sorry musialem to wkoncu napisac:D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

za jaka glupote o czym ty wogole mowisz ? nawet nie potrafisz uargumentowac swojej wypowiedzi widze ze coniektorzy tutaj tylko sie ciesza jak sie nie dostanie kasy na weekend albo jakby ktos dostal bana to dopiero jest szczyt skrajnej glupoty tak pisac

Niestety porobilo sie tak ze istnieje obawa czy i kiedy wyplaca i narazie pewnie tak bedzie a to ze chcieli jakis ekwiwalent dac za to ze czekalismy to juz o tym zapomnieli i jest cisza prawda?
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin pisze:
sisis pisze:
oliwia pisze:Ja zleciłam tez wczoraj po 11 i dalej mam w oczekujących . Ktoś też tak ma?


no ja tak mam zlecilam wczoraj okolo 15 ej i w nocy o 23 i dzis nie wyszly napisalam do bok ale nie odpowiadaja


Bez urazy, ale czy Was nie ponosi ? A może piszecie bo nie wyłączył się Wam [b]"automatyczny tryb jęczenia"[/b].
Qwa czekały prawie 4 tygodnie to rozumiem, że stękały. Teraz chciałyby w trybie natychmiastowym, pstryk palcami i przelew jest. :shock2: :hypnotized:
Dziewczyny! Ogarnijcie się. Po pierwsze mają zaległości (i tak im szybko poszło), po drugie weekend, po trzecie to mają 7 dni na realizację.
Po co to napierdzielać na drutach jak się wełny nie ma. Bezsensowne.



Podpisuje sie pod Twoim postem Merlin :good3:
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To się cieszcie , że macie kasę w innym przypadku pisałybyście podobnie i podzielam zdanie sisi ;) skoro wszyscy to wszyscy
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dziekuje Oliwia Oliwia czy Tobie tez ostatnio nie wyszedl zlecony przelew? no nic trzeba czekac
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis pisze:dziekuje Oliwia Oliwia czy Tobie tez ostatnio nie wyszedl zlecony przelew? no nic trzeba czekac





dokładnie nic nie wyszło z 15 września- zlecony po 11 godzinie niby u innych o tej godzinie wyszło w co nie wierze haha ...możne przejdziemy na PW bo tu i tak pełno hejterow...patrzą tylko swojej dupy...taka jest prawda ...i nawet nie wiedza kim jesteśmy ;)
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:lol: :lol: :lol: Wy poważnie dalaj siejecie panike? przecież dojdą......... do poniedziałku będą na 100 %
co za ludzie........
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moim zdaniem, te dziewczyny, które na początku i "w środku" awarii zleciły wypłatę żetonów - otrzymały przelewy w pierwszej kolejności. Jeśli któraś zlecała w tym samym dniu, w którym te przelewy ruszyły (kiedy ogarnęli panel czyli - czwartek), to pewnie czekają w kolejce, bo wypłacają jeszcze zaległe. Ja zleciłam wczoraj przed 10 rano i też mi go nie zrealizowali. Pewnie zrealizują dopiero w nadchodzącym tygodniu. Nie ma się co denerwować i trzeba zrozumieć, że po takiej awarii mają pełne ręce roboty. Wyobraźcie sobie ile tych przelewów idzie, skoro większość dziewczyny zleca po kilka przelewów co dwa/trzy dni. Napisali wcześniej, że na 90% zrealizują przelewy do piątku, a na 100% do połowy przyszłego tygodnia i napisali PRAWDĘ, bo tak właśnie było i jest. Nie ma się co denerwować i wymyślać nowych historii, bo mało już tu co poniektórzy nawymyślali przez ten cały wątek? Admin może śmiało wywalić jakieś 30 stron bezsensownych spekulacji i zostawić tylko te posty, które faktycznie coś wniosły do tematu. Na przyszłość polecam nie wymyślać niestworzonych historii, bo jak widać wszystkie przypuszczenia okazały się nieprawdą.

I jeszcze jedno ale do facetów. Nie wiem po jaką cholerę straszyliście w tym temacie US i jeszcze te śmiechy, że nam nie wypłacą itp. Jakim trzeba być człowiekiem żeby robić takie rzeczy? Najwidoczniej macie nudne życie, a śmianie się z czyjegoś nieszczęścia sprawia wam ogromną radość. Co do US, to radzę zaznajomić się prawem i jak to wszystko działa, bo to co tutaj nawypisywaliście przeszło ludzkie pojęcie. Gdyby tak było, to po pierwsze: Show up by nie miała prawa egzystować, a po drugie: większość dziewczyn by już dawno spłacała długi. Dajcie spokój i na przyszłość proszę Administratora, żeby w tym wątku nie śmiecić tak jak to miało miejsce w tym czasie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


xnxx123 pisze:Moim zdaniem, te dziewczyny, które na początku i "w środku" awarii zleciły wypłatę żetonów - otrzymały przelewy w pierwszej kolejności. Jeśli któraś zlecała w tym samym dniu, w którym te przelewy ruszyły (kiedy ogarnęli panel czyli - czwartek), to pewnie czekają w kolejce, bo wypłacają jeszcze zaległe. Ja zleciłam wczoraj przed 10 rano i też mi go nie zrealizowali. Pewnie zrealizują dopiero w nadchodzącym tygodniu. Nie ma się co denerwować i trzeba zrozumieć, że po takiej awarii mają pełne ręce roboty. Wyobraźcie sobie ile tych przelewów idzie, skoro większość dziewczyny zleca po kilka przelewów co dwa/trzy dni. Napisali wcześniej, że na 90% zrealizują przelewy do piątku, a na 100% do połowy przyszłego tygodnia i napisali PRAWDĘ, bo tak właśnie było i jest. Nie ma się co denerwować i wymyślać nowych historii, bo mało już tu co poniektórzy nawymyślali przez ten cały wątek? Admin może śmiało wywalić jakieś 30 stron bezsensownych spekulacji i zostawić tylko te posty, które faktycznie coś wniosły do tematu. Na przyszłość polecam nie wymyślać niestworzonych historii, bo jak widać wszystkie przypuszczenia okazały się nieprawdą.

I jeszcze jedno ale do facetów. Nie wiem po jaką cholerę straszyliście w tym temacie US i jeszcze te śmiechy, że nam nie wypłacą itp. Jakim trzeba być człowiekiem żeby robić takie rzeczy? Najwidoczniej macie nudne życie, a śmianie się z czyjegoś nieszczęścia sprawia wam ogromną radość. Co do US, to radzę zaznajomić się prawem i jak to wszystko działa, bo to co tutaj nawypisywaliście przeszło ludzkie pojęcie. Gdyby tak było, to po pierwsze: Show up by nie miała prawa egzystować, a po drugie: większość dziewczyn by już dawno spłacała długi. Dajcie spokój i na przyszłość proszę Administratora, żeby w tym wątku nie śmiecić tak jak to miało miejsce w tym czasie.

Pozdrawiam



propsy dziekowa za uspokojenie :*
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sisis, chciałam napisać ci wiadomość ale nie mogę niestety, a wydaje mi się ze ta informacja może ci pomoc. Nie chodzi o to czy zlecałaś po awarii żetony bo te powinny dojść, mi zlecone w czwartek doszły w piątek. Problem tkwi w tym, ze zleciłaś te żetony z nowo utworzonego profilu. Sama tak robiłam wielokrotnie i zauważyłam, że z tego nowego dochodzą dużo później ( około 5 dni od zlecenia), podczas gdy z starego zweryfikowanego nicka tego samego dnia. Nie martw się , wszystko dojdzie ale wypłacając z nowego profilu dłuzej sie czeka. Jeśli ci się spieszy zrob transmisje z nowego profilu, moderator zweryfikuje może to przyspieszy:**
Awatar użytkownika
CZAPSKA
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Z sensem i bez zbędnego bicia piany połączonego z wymysłami małej dziewczynki.
Sisis weź się ogarnij bo robisz z siebie idiotkę.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CZAPSKA pisze:Sisis, chciałam napisać ci wiadomość ale nie mogę niestety, a wydaje mi się ze ta informacja może ci pomoc. Nie chodzi o to czy zlecałaś po awarii żetony bo te powinny dojść, mi zlecone w czwartek doszły w piątek. Problem tkwi w tym, ze zleciłaś te żetony z nowo utworzonego profilu. Sama tak robiłam wielokrotnie i zauważyłam, że z tego nowego dochodzą dużo później ( około 5 dni od zlecenia), podczas gdy z starego zweryfikowanego nicka tego samego dnia. Nie martw się , wszystko dojdzie ale wypłacając z nowego profilu dłuzej sie czeka. Jeśli ci się spieszy zrob transmisje z nowego profilu, moderator zweryfikuje może to przyspieszy:**




i tu się mylisz, bo np ja transmituję na SU od jakiś 3ech lat, konta nie zmieniałam te same od początku więc zweryfikowane zostało już dawno, a mam podobną sytuację do SISIS :P
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Taaaa, Tobie jako gwieździe będą zlecać przelewy w weekendy, na zawołanie i z pominięciem regulaminowych 7 dni. Specjalnie w banku zastrzegą 10 min. czas realizacji przelewu.
Kocham blondynki, ale w sensie barwy włosów, a nie stanu i wydolności umysłu. Ja pierdu co za niepotrzebne bicie piany. Jak dzieci w piaskownicy albo przed regałem z lizakami w supermarkecie.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CZAPSKA pisze:Sisis, chciałam napisać ci wiadomość ale nie mogę niestety, a wydaje mi się ze ta informacja może ci pomoc. Nie chodzi o to czy zlecałaś po awarii żetony bo te powinny dojść, mi zlecone w czwartek doszły w piątek. Problem tkwi w tym, ze zleciłaś te żetony z nowo utworzonego profilu. Sama tak robiłam wielokrotnie i zauważyłam, że z tego nowego dochodzą dużo później ( około 5 dni od zlecenia), podczas gdy z starego zweryfikowanego nicka tego samego dnia. Nie martw się , wszystko dojdzie ale wypłacając z nowego profilu dłuzej sie czeka. Jeśli ci się spieszy zrob transmisje z nowego profilu, moderator zweryfikuje może to przyspieszy:**



Dziekuje za wywód. Bardzo milo to wiedziec . :dance4: tez jestem dobrej mysli ale wiem ze oliwia ma podobna sytuacje a jest na SU dlugo ja zalozylam nowe konto i tam mi nie przelali a ze starego tak wiec cos w tym jest albo juz sama nie wiem wole sie nie zastanawiac jakos to bedzie w poniedzialke sie okaze. Oliwia za Ciebie tez trzymam kciuki no napewno duzo tego maja i duzo kasy ale ... no wlasnie... tylko my chyba nie dostalysmy haha :beg: to niesprawiesliwe
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


oliwia pisze:
CZAPSKA pisze:Sisis, chciałam napisać ci wiadomość ale nie mogę niestety, a wydaje mi się ze ta informacja może ci pomoc. Nie chodzi o to czy zlecałaś po awarii żetony bo te powinny dojść, mi zlecone w czwartek doszły w piątek. Problem tkwi w tym, ze zleciłaś te żetony z nowo utworzonego profilu. Sama tak robiłam wielokrotnie i zauważyłam, że z tego nowego dochodzą dużo później ( około 5 dni od zlecenia), podczas gdy z starego zweryfikowanego nicka tego samego dnia. Nie martw się , wszystko dojdzie ale wypłacając z nowego profilu dłuzej sie czeka. Jeśli ci się spieszy zrob transmisje z nowego profilu, moderator zweryfikuje może to przyspieszy:**




i tu się mylisz, bo np ja transmituję na ShowUp.tv od jakiś 3ech lat, konta nie zmieniałam te same od początku więc zweryfikowane zostało już dawno, a mam podobną sytuację do SISIS :P


Oliwcia ja nie twierdze, że znam przyczyny braku wypłat u Ciebie. Napisałam do sisis, ponieważ wydaje mi sie, ze znam przyczyny braku wypłaty u niej.
Tego samego dnia robiąc przelew A z nowego profilu i B ze starego, przelew B przychodził nawet tego samego dnia, zdążyły przyjsc tez przelewy kolejne X Y a nawet Z ze starego, i po około 5 dniach przychodził A z nowego profilu .


(o ile sisis napisałam z czystych intencji to teraz sobie nabije te 10 postow, Henry -poczekasz troche na wiadomosc :D )
Awatar użytkownika
CZAPSKA
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


jednak coś się zadziało, bo zmiana właściciela na firmę z Liberii.
Ale co się zadziało, to tylko jeden Pan Bóg wie.... no może Macierewicz ze swoim asystentem Edmundem Janningierem. W każdym razie należy cieszyć się, ze dostałyście kasę, zlecać wypłaty na bieżąco, i robić sobie tzw wyjścia awaryjne.
zmiana właściciela, adresu itp, to coś normalnego w takim biznesie - więc spoko.

https://showup24.tv/site/regulations
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


CZAPSKA pisze:
oliwia pisze:
CZAPSKA pisze:Sisis, chciałam napisać ci wiadomość ale nie mogę niestety, a wydaje mi się ze ta informacja może ci pomoc. Nie chodzi o to czy zlecałaś po awarii żetony bo te powinny dojść, mi zlecone w czwartek doszły w piątek. Problem tkwi w tym, ze zleciłaś te żetony z nowo utworzonego profilu. Sama tak robiłam wielokrotnie i zauważyłam, że z tego nowego dochodzą dużo później ( około 5 dni od zlecenia), podczas gdy z starego zweryfikowanego nicka tego samego dnia. Nie martw się , wszystko dojdzie ale wypłacając z nowego profilu dłuzej sie czeka. Jeśli ci się spieszy zrob transmisje z nowego profilu, moderator zweryfikuje może to przyspieszy:**




i tu się mylisz, bo np ja transmituję na ShowUp.tv od jakiś 3ech lat, konta nie zmieniałam te same od początku więc zweryfikowane zostało już dawno, a mam podobną sytuację do SISIS :P


Oliwcia ja nie twierdze, że znam przyczyny braku wypłat u Ciebie. Napisałam do sisis, ponieważ wydaje mi sie, ze znam przyczyny braku wypłaty u niej.
Tego samego dnia robiąc przelew A z nowego profilu i B ze starego, przelew B przychodził nawet tego samego dnia, zdążyły przyjsc tez przelewy kolejne X Y a nawet Z ze starego, i po około 5 dniach przychodził A z nowego profilu .


(o ile sisis napisałam z czystych intencji to teraz sobie nabije te 10 postow, Henry -poczekasz troche na wiadomosc :D )


bardzo Ci dziekuje za wszelkie wskazowki i uspokojenie . :dance3:
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


osobiście uważam ze ten temat trzeba było by zamknąć albo nawet lepiej usunąć... :)
Awatar użytkownika
Psotnik
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 22 lip 2016, 13:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Teraz siedziba w afryce, pewnie te zmiany byly powodem braku wyplat

https://showup24.tv/site/regulations
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Rzuciłem okiem na ostatnie klika stron tego wątku i przecieram oczy ze zdumienia :) . Modelki są dla siebie miłe i pomocne, co chwila teksty typu: "pozdrawiam" , "trzymajcie się dziewczynki" , "będzie dobrze" itd. :) . A jeszcze niedawno (przed wypłatami) dominowało wyzywanie się od debilek i skakanie sobie do gardeł :) . Jednak odzyskujący wartość żeton czyni cuda :D
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości