Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
nowa wiadomośc od BOK z 20:28

Witam
Na 90 % zrealizujemy przelewy do piątku
Pozdrawiam

:lol: :lol: :lol:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
uzytkwoniczkasu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2016, 17:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


uzytkwoniczkasu pisze:nowa wiadomośc od BOK z 20:28

Witam
Na 90 % zrealizujemy przelewy do piątku
Pozdrawiam

:lol: :lol: :lol:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Jasne,

jak dla mnie to juz tej kasy nie zobaczymy, ja uwierze jak wyplaca, ale raczej nie ma takiej opcji.
Anna5


No i zapewne te 10 % okaże się 100 %
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


500 zet to trochę śmiech na sali jeśli chodzi o czas oczekiwania, a co do panelu wypłat to jestem ciekawa jak będzie wyglądał, jakie dane będzie trzeba podawać i czy nadal tak często będzie można robić przelewy.
Awatar użytkownika
Całuśna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2016, 12:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Pure Dream
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NIe napisali do ktorego piatku...
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 252
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


uzytkwoniczkasu pisze:nowa wiadomośc od BOK z 20:28

Witam
Na 90 % zrealizujemy przelewy do piątku
Pozdrawiam

:lol: :lol: :lol:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Można prosić sscreena tej wiadomości? Jeśli nie, to wiadomo iż jesteś kolejnym zazdrosnym pasibrzuchem klepiącym farmazony. Zobacz czy Ci piwka nie zabrakło w lodówce, bo inaczej do nocnego trzeba :beach:
Awatar użytkownika
kicia12345
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ImagineCherry
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sthoss pisze:NIe napisali do ktorego piatku...


dokładnie :D
ja protestuję:)
Anna5


Ktoś tutaj pisał wcześniej, że skoro Koko siedzi na showupie to znaczy, że przelewy zostaną zrealizowane bo ona dobrze się zna z moderatorami. Koko siedzi na showupie bo jest pazerna i nie chce przegapić żadnego żetonu i ma tylko nadzieję, że przelewy zostaną zrealizowane :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:Ktoś tutaj pisał wcześniej, że skoro Koko siedzi na showupie to znaczy, że przelewy zostaną zrealizowane bo ona dobrze się zna z moderatorami. Koko siedzi na showupie bo jest pazerna i nie chce przegapić żadnego żetonu i ma tylko nadzieję, że przelewy zostaną zrealizowane :)


też mam takie wrażenie:)
Anna5


sthoss pisze:NIe napisali do ktorego piatku...

Jak to którego.... do piątku przed wigilią Bożego Narodzenia zapewne :D
Awatar użytkownika
Patyk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja nie rozumiem niektórych kobiet,,,
Pytacie jedna drugiej o nowe wiadomości czy aby od nich nie dotarły,,,
Nie odpisują , zle,,,
Odpisują to też widocznie zle bo każda wiadomość zwrotna jest przez Was komentowana tak , że ręce opadają,,,

No chyba nie jesteście aż tak naiwne , żeby oczekiwać od Nich prawdy co do zaistniałej sytuacji,,,
Prawdy nie dowie się nikt na chwile obecną,,,

Więc albo przełknijcie te odpowiedzi, które otrzymujecie albo nie pytajcie już wcale jeśli nawet nie potraficie udać , że w nie wierzycie,,,

I "zamiast modlić się " by zwrócili chociaż zarobione pieniądze to oczekujecie jeszcze rekompensaty,,,
Same już nie wiecie czego chcecie,,,
Twoje zdanie tak mnie jebie, że aż zaraz dojdę,,, :lol2:
Awatar użytkownika
Diablica_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 07 lis 2015, 19:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KrzysiekWawa pisze:Z tego co mi wiadomo problem z wyplatami jest dlatego, poniewaz showup ma na glowie kontrole z Urzedu Skarbowego. Oprocz sprawdzania ich rozliczen musieli podac numery kont na ktore przesylali pieniadze, wiec mozliwe ze jednoczesnie chca skontrolowac rozliczanie sie przez osoby wyplacajace pieniadze. Podobno US mocno szuka pieniedzy jesli chodzi o niewykazany przychod z tego typu portali, czy glownie bukmacherow i sciga osoby, ktore maja stale srodki z jednego, niepewnego zrodla. W przypadku bukmacherow jest to gorsza sytuacja, bo po aferze hazardowej granie przez internet jest nielegalne, tu problem jest tylko, gdy ktos nie wykazuje przychodu w US.


Sam miałem kiedyś dokładnie to samo napisać i według mnie to jest najbardziej prawdopodobna wersja tego co się stało.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
KrzysiekWawa pisze:Z tego co mi wiadomo problem z wyplatami jest dlatego, poniewaz showup ma na glowie kontrole z Urzedu Skarbowego. Oprocz sprawdzania ich rozliczen musieli podac numery kont na ktore przesylali pieniadze, wiec mozliwe ze jednoczesnie chca skontrolowac rozliczanie sie przez osoby wyplacajace pieniadze. Podobno US mocno szuka pieniedzy jesli chodzi o niewykazany przychod z tego typu portali, czy glownie bukmacherow i sciga osoby, ktore maja stale srodki z jednego, niepewnego zrodla. W przypadku bukmacherow jest to gorsza sytuacja, bo po aferze hazardowej granie przez internet jest nielegalne, tu problem jest tylko, gdy ktos nie wykazuje przychodu w US.


Sam miałem kiedyś dokładnie to samo napisać i według mnie to jest najbardziej prawdopodobna wersja tego co się stało.





To dosc sprawdzone info ? dziewczyny radze spierdalac na inny kontynent
Awatar użytkownika
matekduzy
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: M


Napisałam wprost do administracji showup.tv czy ich problemy zwiazane są z kontrolą Urzędu Skarbowego. Dzisiaj w odpowiedzi zaprzeczyli, jednak nie wiem na ile warte są ich słowa.
Awatar użytkownika
Samodestrukcja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2016, 10:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moim zdaniem trzeba być bardzo głupim jeżeli osiągano przychód w danym roku i nie dokonaniu takich ważnych czynności jak zgłoszenie i rozliczenie się z odpowiednik urzędem skarbowym. Skrajna nieodpowiedzialność..
Awatar użytkownika
Vixen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: inny


Ale nas nie obchodzi Wasze zdanie na temat US:) Moze wszystkie sie rozliczamy i to nie wasza sprawa. Dyskusja nie dotyczy Skarbowki ani podatkow. Wiec skonczcie z ta glupia gadka i proba straszenia
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


matekduzy pisze:
Książe_showupa pisze:
KrzysiekWawa pisze:Z tego co mi wiadomo problem z wyplatami jest dlatego, poniewaz showup ma na glowie kontrole z Urzedu Skarbowego. Oprocz sprawdzania ich rozliczen musieli podac numery kont na ktore przesylali pieniadze, wiec mozliwe ze jednoczesnie chca skontrolowac rozliczanie sie przez osoby wyplacajace pieniadze. Podobno US mocno szuka pieniedzy jesli chodzi o niewykazany przychod z tego typu portali, czy glownie bukmacherow i sciga osoby, ktore maja stale srodki z jednego, niepewnego zrodla. W przypadku bukmacherow jest to gorsza sytuacja, bo po aferze hazardowej granie przez internet jest nielegalne, tu problem jest tylko, gdy ktos nie wykazuje przychodu w US.


Sam miałem kiedyś dokładnie to samo napisać i według mnie to jest najbardziej prawdopodobna wersja tego co się stało.





To dosc sprawdzone info ? dziewczyny radze spierdalac na inny kontynent


Taaaa... polski US kontrolujący działalność czeskiej spółki. Dobra legenda. Najwyżej polski US mógł zablokować konto w polskim banku i zablokować kasę. A do czasu, aż na nowym koncie nie uzbierają kasy to "modelki' mogą dawać na mszę w intencji wypłat :D Podoba mi się opowieść o "panelu", no prawie jak opowieści o Yeti :D A odrobinę poważniej, ile czasu zajmuje nawet ręczne wprowadzenie poleceń wypłat do systemu bankowego? Robią kilkaset przelewów dziennie, że nie wyrabiają już na zakrętach ? :laughingnew: Jakim trzeba być pelikanem aby łyknąć taki kit....
Awatar użytkownika
PanOwieczek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 10 lis 2015, 20:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Panowie:D widze żal dupy ze kobiety w tych czasach :D potrafia zarobic wiecej od nas bez wychodzenia z domu:D a macie teraz pożywkę ze mozecie im dopiec:D co ehehe tylko po co je straszyc dobijac itd skoro i tak widac:) ze sie tym przejmuja:) bo wiekszosc nie wszytskie sa skrajnymi pustaczkami co łykna kazda sensacie i bunty robia:) jak mowilem piszcie wiecej na bok :D to napewno sprawniej to bedzie szło:D
nip firmy CZ28646240 płatnikiem sa od marca 2011 roku wszystko jest na czeskich stronach Satinar system ltd. :) bo tak tez sie zwie firma showup :) tyle w temacie dziekuje za uwage:) teorie spiskowe układajcie dalej :)
Awatar użytkownika
Dexteros
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2016, 18:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: DorisKin
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dexteros pisze:Panowie:D widze żal dupy ze kobiety w tych czasach :D potrafia zarobic wiecej od nas bez wychodzenia z domu:D a macie teraz pożywkę ze mozecie im dopiec:D co ehehe tylko po co je straszyc dobijac itd skoro i tak widac:) ze sie tym przejmuja:) bo wiekszosc nie wszytskie sa skrajnymi pustaczkami co łykna kazda sensacie i bunty robia:) jak mowilem piszcie wiecej na bok :D to napewno sprawniej to bedzie szło:D
nip firmy CZ28646240 płatnikiem sa od marca 2011 roku wszystko jest na czeskich stronach Satinar system ltd. :) bo tak tez sie zwie firma showup :) tyle w temacie dziekuje za uwage:) teorie spiskowe układajcie dalej :)




Polecam sie zapoznac z prawem UE, pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
matekduzy
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: M


PanOwieczek pisze:
matekduzy pisze:
Książe_showupa pisze:
KrzysiekWawa pisze:Z tego co mi wiadomo problem z wyplatami jest dlatego, poniewaz showup ma na glowie kontrole z Urzedu Skarbowego. Oprocz sprawdzania ich rozliczen musieli podac numery kont na ktore przesylali pieniadze, wiec mozliwe ze jednoczesnie chca skontrolowac rozliczanie sie przez osoby wyplacajace pieniadze. Podobno US mocno szuka pieniedzy jesli chodzi o niewykazany przychod z tego typu portali, czy glownie bukmacherow i sciga osoby, ktore maja stale srodki z jednego, niepewnego zrodla. W przypadku bukmacherow jest to gorsza sytuacja, bo po aferze hazardowej granie przez internet jest nielegalne, tu problem jest tylko, gdy ktos nie wykazuje przychodu w US.


Sam miałem kiedyś dokładnie to samo napisać i według mnie to jest najbardziej prawdopodobna wersja tego co się stało.


To dosc sprawdzone info ? dziewczyny radze spierdalac na inny kontynent


Taaaa... polski US kontrolujący działalność czeskiej spółki. Dobra legenda. Najwyżej polski US mógł zablokować konto w polskim banku i zablokować kasę. A do czasu, aż na nowym koncie nie uzbierają kasy to "modelki' mogą dawać na mszę w intencji wypłat :D Podoba mi się opowieść o "panelu", no prawie jak opowieści o Yeti :D A odrobinę poważniej, ile czasu zajmuje nawet ręczne wprowadzenie poleceń wypłat do systemu bankowego? Robią kilkaset przelewów dziennie, że nie wyrabiają już na zakrętach ? :laughingnew: Jakim trzeba być pelikanem aby łyknąć taki kit....


Polski US ma prawo kontrolować wszelkie podmioty zagraniczne działające na terenie RP. A takimi podmiotami poza polskimi oddziałami oraz spółkami-córkami są również te, które prowadzą na terenie naszego wspaniałego kraju świadczenie usług lub dostawy towarów.

Co do ręcznego wpisywania przelewów. Widać, że wiele osób nie ma świadomości jakie jest to skomplikowane. To nie jest "tylko" wpisanie imienia, nazwiska, nazwy banku, nr rachunku i kwoty. To jest co najmniej dwustopniowa weryfikacja (z wykorzystaniem tokena) oraz właściwe noty i wyliczenia do US, ZUS itd. Przy paru tysiącach przelewów jest to od ch*ja roboty. W naszej firmie, gdzie pracuje co najmniej na stałe 8 osób (lecz na mniejsze etaty są jeszcze 3 osoby) w dziale finansów i księgowości do dziś rozliczają przelewy z października ubiegłego roku. Więc trochę cierpliwości drogie panie.

Należy wierzyć im na słowo, że wszystko jest OK i czekać do (któregoś :) ) piątku na wypłaty, lub do poniedziałku w przypadku jeżeli wypłaty wyjdą w ostatniej sesji wychodzącej z ich banku a w waszym banku już nie będzie tego dnia sesji przychodzącej.

Jeżeli tak się boicie o ich wypłacalność, to nie ma problemu żeby zobaczyć ich sprawozdania finansowe, raporty biegłych rewidentów itd. w odpowiednim KRS. Każdy ma możliwość wglądu do takich akt.

Dlatego proponuję zakończenie tego śmietnika, zaprzestania siania fermentu i cierpliwego czekania.

Ponadto zwróćcie również uwagę, ze czeski właściciel dokonał teraz wielomilionowych inwestycji na terenie naszego kraju i ciągle się rozwija.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Vixen
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2016, 16:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: inny


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości