Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Do mnie również przyszedł przelew z 23-go, czekam na resztę, czyli przekaz z 20-go :) Pewnie dojdzie na dniach.
Tak jak mówiłam, nie ma co panikować ;-)
Pozdrawiam :)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Alessia


MyNameIsMystery pisze:W każdym bądź razie, cieszmy się że powoli wszystko zaczyna się wyjaśniać, bo jeśli zamknęli by ShowUp.tv, to niektórzy by się obdarli ze skóry z rozpaczy.

część kobitek faktycznie mogłaby tego nie wytrzymać;)
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MRX_SU pisze:
MyNameIsMystery pisze:W każdym bądź razie, cieszmy się że powoli wszystko zaczyna się wyjaśniać, bo jeśli zamknęli by ShowUp.tv, to niektórzy by się obdarli ze skóry z rozpaczy.

część kobitek faktycznie mogłaby tego nie wytrzymać;)


Takie tygodniowe opóźnienie, to przecież jeszcze nic strasznego. Zobaczymy po prostu co będzie dalej, w chwili obecnej jest jest lepiej niż gorzej.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam was robaczki!!
Przelew zrealizowany w piąte 20.05 lecz nie dotarł do dnia dzisiejszego a dziś mamy 25.05
Dodam ze nie mam żądnych banów przelewy zawsze dochodziły na następny dzien.
zauważyłam ze zmienili bank z którego rbią przelewy i adres nadawcy dzis dostałam przelew z wczoraj ( piątku ) już z nowymi danymi.
Ktoś coś wie co sie w weekend wydarzylo ? a może to ja wpisałam zły numer konta , co mi sie nigdy nie zdarzyło uciąć jakąś cyferke
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


MyNameIsMystery pisze:Takie tygodniowe opóźnienie, to przecież jeszcze nic strasznego. Zobaczymy po prostu co będzie dalej, w chwili obecnej jest jest lepiej niż gorzej.


No właśnie, o to się rozchodzi. Ledwie tydzień opóźnienia, a dziewczyny lamentują i robią aferę jakby od tego ich życie zależało. Zamiast spokojnie poczekać, to się same nakręcają, piszą w kółko to samo i co chwilę dopytują czy ktoś dostał przelew czy nie, jakby to miało coś zmienić... Nie mówię przy tym, że nie mogą tego robić - w końcu po to jest ten temat, jednak te posty, delikatnie mówiąc, już nudne były...
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


sadistik pisze:
MyNameIsMystery pisze:Takie tygodniowe opóźnienie, to przecież jeszcze nic strasznego. Zobaczymy po prostu co będzie dalej, w chwili obecnej jest jest lepiej niż gorzej.


No właśnie, o to się rozchodzi. Ledwie tydzień opóźnienia, a dziewczyny lamentują i robią aferę jakby od tego ich życie zależało. Zamiast spokojnie poczekać, to się same nakręcają, piszą w kółko to samo i co chwilę dopytują czy ktoś dostał przelew czy nie, jakby to miało coś zmienić... Nie mówię przy tym, że nie mogą tego robić - w końcu po to jest ten temat, jednak te posty, delikatnie mówiąc, już nudne były...



Więc omija się temat.
Rozumiem, gdyby jedna nie dostała, ale to była większa lista dziewczyn. Niektóre mają podejście nerwowe, niektóre żyją dobrą myślą tak jak ja.
Każda jest inne, a prawo takie samo.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak racja , przyznaje się panikuje , niektóre wypłacają 100 zł a nie które zbierają dwa tygdnie np i wypłacają 1000zł
Ja sie przestraszyłam gdy pomyslałam ze 1000zł zaginęło w akcji. nie denerwujcie sie panowie :) :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting:
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


camerka pisze:Tak racja , przyznaje się panikuje , niektóre wypłacają 100 zł a nie które zbierają dwa tygdnie np i wypłacają 1000zł
Ja sie przestraszyłam gdy pomyslałam ze 1000zł zaginęło w akcji. nie denerwujcie sie panowie :) :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting: :meeting:



dla niektórych 100zł na ziemi nie leży. Mówisz, że wypłaciłaś 1000 i panikowałaś bo o 100zł nie ma co :)
A ja wypłaciłam 1800zł które zarobiłam nawet nie w dwa tygodnie bo tyle nawet mnie nie było i nie panikowałam :)
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja niestety nie otrzymalam kasy. Zlecilam wyplate 19.05, a 20.05 o godz 9 przelew zostal zakwalifikowany jako zrealizowany, ale niestety do dzisiaj glucho... :unsure:
Awatar użytkownika
skowronek100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 25 maja 2016, 14:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ImagineCherry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: pingwinki123


skowronek100 pisze:ja niestety nie otrzymalam kasy. Zlecilam wyplate 19.05, a 20.05 o godz 9 przelew zostal zakwalifikowany jako zrealizowany, ale niestety do dzisiaj glucho... :unsure:



Spokojnie, pewnie mają dużo zaległości. Na pewno otrzymasz :)
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No widzisz jedne panikują inne nie. Ja też czekam na przelew z 19tego który jest zrealizowany 2otego , nie wiedzialam ze jest taki temat i dopiero teraz zobaczyłam swój temat przeniesiony tutaj czytam czytam czytam i myśle " a to jednak nie tylko ja" wiec proszę nie rzucajcie się jak sciekłe psy na to , że tematy sie powtarzają.

NIESTETY JAK NIE MAMY WSPARCIA W ADMINISTRATORZE KTÓRY GWARANTUE ODPOWIEDZ W 72 GODZINY TO PRÓBUJEMY CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ SIE TUTAJ :meeting: :meeting: :meeting:
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


Kasa dojdzie to już chyba prawie wyjaśnione...ale martwi mnie to jak postępują z nami administratorzy :oops: :oops:
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


Oczywiście, że dojdzie. Tylko nie wszystkim na raz... Admin pewnie sam ma teraz urwanie głowy, żeby rozwiązać problem.
Nie wiadomo jaka dokładnie zaistniała sytuacja. Współczuję mu po prostu...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


camerka pisze: wiec proszę nie rzucajcie się jak sciekłe psy na to , że tematy sie powtarzają.


Nikt się nie rzuca jak wściekłe psy, tylko wyraziliśmy swoje zdanie i to dość łagodnie według mnie :sarcastic: Powiem tylko tyle na koniec: nie widzę sensu w powtarzaniu ciągłym pytań czy stwierdzeń w stylu "dostałyście przelew?", "ja jeszcze nie dostałam" itp., które żadnych nowych informacji nie przynoszą.

Koniec offtopa,
Dziękuję i pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


sadistik pisze:
MyNameIsMystery pisze:Takie tygodniowe opóźnienie, to przecież jeszcze nic strasznego. Zobaczymy po prostu co będzie dalej, w chwili obecnej jest jest lepiej niż gorzej.


No właśnie, o to się rozchodzi. Ledwie tydzień opóźnienia, a dziewczyny lamentują i robią aferę jakby od tego ich życie zależało. Zamiast spokojnie poczekać, to się same nakręcają, piszą w kółko to samo i co chwilę dopytują czy ktoś dostał przelew czy nie, jakby to miało coś zmienić... Nie mówię przy tym, że nie mogą tego robić - w końcu po to jest ten temat, jednak te posty, delikatnie mówiąc, już nudne były...

Załóżmy taki przypadek:
Pracowałeś dla kogoś przez dwa tygodnie, 19 napisał Ci, że zlecił przelew, jest 25 i kasa nadal nie przyszła, a zleceniodawca nie odbiera telefonu. Nic nie wiadomo. Nadal uważasz, że nie ma się czym przejmować?
Chyba logiczne, że każdy próbuje się czegoś tu dowiedzieć..
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeśli ktoś gościnne występy nazywa pracą, to gratuluję abstrakcyjnego poczucia humoru. Pewnie masz podpisaną umowę o pracę z ShowUp.tv i regularnie odprowadzasz podatki. ;)
szary


szary pisze:Jeśli ktoś gościnne występy nazywa pracą, to gratuluję abstrakcyjnego poczucia humoru. Pewnie masz podpisaną umowę o pracę z ShowUp.tv i regularnie odprowadzasz podatki. ;)

złośliwości poprawiły Twoje samopoczucie ? bedziesz miał lepsze sen ? Zaraz pewnie spędzisz pare godzin na oglądaniu Pań na ShowUp.tv :) :lol: :mocking:
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


Kolos pisze:Wypłaty są realizowane to fakt. Znajoma dostała. W dodatku firmy z Usa. Proponuje jednak zmienić hasło dostępu do ShowUp.tv. Być może mieli atak hakerski i baza danych wyciekła. Zastanawiająca jest również zmiana operatora wypłat na firmę z Usa. Być może jest ktoś w temacie? Jak to się ma do ustawy Facta? Takie przelewy bank może w myśl ustawy wziąść po lupę?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

W wy dalej i dalej.No nie dziwię się że nie które panie siedzą tylko na kamerkach cały dzień i nie mają wiedzy merytorycznej o świecie i życiu. ShowUp.tv zarejestrowało działalność w USA ale przelewy przychodzą z Polski z PEKAO O. w Warszawie ul.Malczewskiego 54.Ogarnijcie się i przestańcie BZDURY PISAĆ.
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 09:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


szary pisze:Jeśli ktoś gościnne występy nazywa pracą, to gratuluję abstrakcyjnego poczucia humoru. Pewnie masz podpisaną umowę o pracę z ShowUp.tv i regularnie odprowadzasz podatki. ;)



Podałam to jako przykład dla kolegi, który uważa posty za bezsensowne bo tylko tydzień opóźnienia, tylko dla tego, że jego to nie dotyczy. Mimo wszystko aby dostać te żetony musiałam jakieś czynności wykonać, za leżenie ich nie dostałam.
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Też mi się zdarza po głowie podrapać, odpiąć guzik od koszuli i mocz honorowo oddać, jednak nie wrzeszczę co chwila - ODDAJCIE MI MOJE ŻETONY!

złośliwości poprawiły Twoje samopoczucie ? bedziesz miał lepsze sen ? Zaraz pewnie spędzisz pare godzin na oglądaniu Pań


Źle mnie mnie odebrałaś Aniele, to nie złośliwości a sarkazm. Owszem, czasem oglądam, ale bez przyjemności. ;)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
szary


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości