Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jeśli dziewczyny mają konta zarejestrowane w polskich bankach i wpadają na nie duże sumy, to z tym, że SU jest zarejestrowane w Czechach nie ma żadnego znaczenia.

Wpiszcie sobie w google "wpływy na konto powyżej 10 tys euro" przeniesie Was na fora związane z prawem i zobaczycie, że w przypadku gdy w ciągu miesiąca zakręcicie się koło 10 tys możecie mieć spore problemy.
A showup kasę wypłaci, niemożliwe by najwieksza polska strona byla niewyplacalna, skoro inne male daja rade.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
KrzysiekWawa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2016, 07:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cutex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ten Wasz rzekomy zakład fryzjerski to po prostu ostatni wpis pkd. Zobaczcie jak to wyglądało wcześniej. Dział 3.
http://www.krs-online.com.pl/msig-3452-63011.html



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ArlenBales
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 25 lis 2015, 15:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Owszem, jesli sumy sa duze wrecz ogromne to moze ktos by sie doczepil, ale pomysl, kto kontroluje jednostke niezarejestrowana? wiekszosc dziewczyn nadaje bez dzialanosci i nie pracuje :) A z tego co mi wiadomo, kontroluje sie jednostke zarejestrowana.

Poza tym osobiscie dzwonilam do Warszawy i rozmawialam z Us w tej sprawie, pytaja wprost jak to sie rozlicza, wiec urzedas sie pocil pol godziny, latal po starszych kolegach z pytaniami, w koncu mi powiedzial "musi Pani zalozyc dzialanosc i rozliczac sie i miec kase" Ja zapytalam komu mam wystawiac paragony skoro uzytkownicy sa anonimowi :D wiec nastapila konstrnacja...i w koncu stwierdzil, ze moze jakas karta podatkowa i po prostu wplywy rejestrowac.

Oni sami nie maja pojecia jak to ugryzc, jedynie jak sie ktoras sama podlozy, to moze miec problem :) i sie tlumaczyc


Jest przypadek z Katowic, ze jakas "madra" dziunia poszla do Us no to jej dojebali jak sie sama prosila :)
Awatar użytkownika
pink.dress
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2015, 20:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kuska


widze ze coniektorzy panowie to sie normalnie ciesza ze nie mamy wyplat coz taka mentalnosc polakow :haha:
a show up pewnie wyplaci tylko chocby podali jakis termin a nie ma wogole kontaktu nawet na mauile nie odpisuja masakra jakas dziewczyny straj bo inaczej nie dostaniemy swojego niech zobacza ze sie burzymy a nie sobie pozwalamy nos kuźwa....!!!!
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


może oni już nich nie będą odpisywać bo napisali w ostatnim mailu ze pojawi się informacja jak juz wszystko będzie jasne
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 05:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


Trzeba czekac nic nie poradzimy nie wydzwaniajcie do US bo sobie same biedy narobicie nigdzie tez nie ma informacji ze maja kontrole i przez to nie ma przelewow
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


ile jeszcze chcecie czekac? juz chyba wystraczajaco robia nas w konia....zero informacji, nic. Porażka. Zero wstydu.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a co innego pozostaje? strajki na ShowUp.tv większość transmitujacych juz nie miliony wiadomości do BOK
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 05:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


camerka pisze:mnie przed chwilą zbanowali , mnie i moje pare tysi ;p




ja pier ... pare tysi a za co sprzedawalas na lewo? sluchajcie tez sie boje o moje bo normalnie jak poleci ban to juz na bank nie wyplaca ehhh
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam
Szanowna Pani, bank jak zapewne Pani zauważyła nie wyrobił się z usunięciem usterki. Kontaktowaliśmy się dziś z działem technicznym i cały czas naciskamy na jak najszybsze umożliwienie nam realizacji wypłat. Nasz technik wspólnie z pracownikami banku pracuje nad szybkim rozwiązaniem sprawy. Oczekujemy, że przelewy zostaną zrealizowane w przeciągu kilku następnych dni roboczych.
Wiemy, że w sieci na różnego rodzaju forach pojawia się coraz to więcej informacji budzących Pani niepokój i obawy. Pragniemy zapewnić, że przelewy zostaną zrealizowane i jest to tylko kwestia kilku dni.
Problem tkwi TYLKO I WYŁĄCZENIE w panelu do zlecania wypłat.
NIE JEST PRAWDĄ, że portal stał się niewypłacalny i upada - tego typu informacje są zamieszczane przez osoby, które chcą popsuć opinię o stronie i zależy im na wprowadzeniu zamieszania i pogorszenia relacji na linii użytkownicy - portal.
Istniejemy już ładnych parę lat i wielokrotnie udowadnialiśmy, że umiemy radzić sobie z tego typu problemami. Zależy nam na zaufaniu wśród użytkowników dlatego stajemy na głowie by wypłaty ruszyły w ciągu kilku dni. Przepraszamy za problemy, zdajemy sobie sprawę z narastającego poziomu zdenerwowania i niepokoju w związku z brakiem środków za jakże ciężką pracę. Prosimy jednocześnie o jeszcze chwile cierpliwości. Gwarantujemy, że wszyscy otrzymają swoje pieniądze i dalej będą mogli się cieszyć wspaniałymi chwilami spędzonymi na portalu
Pozdrawiam


--
Prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji używając opcji ODPOWIEDZ.
Znacznie przyśpieszy to kontakt.

***********************************
Awatar użytkownika
2111
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 2111


2111 pisze:Witam
Szanowna Pani, bank jak zapewne Pani zauważyła nie wyrobił się z usunięciem usterki. Kontaktowaliśmy się dziś z działem technicznym i cały czas naciskamy na jak najszybsze umożliwienie nam realizacji wypłat. Nasz technik wspólnie z pracownikami banku pracuje nad szybkim rozwiązaniem sprawy. Oczekujemy, że przelewy zostaną zrealizowane w przeciągu kilku następnych dni roboczych.
Wiemy, że w sieci na różnego rodzaju forach pojawia się coraz to więcej informacji budzących Pani niepokój i obawy. Pragniemy zapewnić, że przelewy zostaną zrealizowane i jest to tylko kwestia kilku dni.
Problem tkwi TYLKO I WYŁĄCZENIE w panelu do zlecania wypłat.
NIE JEST PRAWDĄ, że portal stał się niewypłacalny i upada - tego typu informacje są zamieszczane przez osoby, które chcą popsuć opinię o stronie i zależy im na wprowadzeniu zamieszania i pogorszenia relacji na linii użytkownicy - portal.
Istniejemy już ładnych parę lat i wielokrotnie udowadnialiśmy, że umiemy radzić sobie z tego typu problemami. Zależy nam na zaufaniu wśród użytkowników dlatego stajemy na głowie by wypłaty ruszyły w ciągu kilku dni. Przepraszamy za problemy, zdajemy sobie sprawę z narastającego poziomu zdenerwowania i niepokoju w związku z brakiem środków za jakże ciężką pracę. Prosimy jednocześnie o jeszcze chwile cierpliwości. Gwarantujemy, że wszyscy otrzymają swoje pieniądze i dalej będą mogli się cieszyć wspaniałymi chwilami spędzonymi na portalu
Pozdrawiam


--
Prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji używając opcji ODPOWIEDZ.
Znacznie przyśpieszy to kontakt.

***********************************

to z dziś ??????????????????/
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BOK nie odpisuje bo ile razy mozna odpowiadac na pytanie "Gdzie moja kasa" Nie ukrywajmy ale wiele wiadomosci do nich tak wlasnie wyglada...
Rozpętała się gównoburza i teraz z polecenia wlasciciela serwisu leca bany dla kazdego kto zaczyna strajk na trans.... Jakby nie patrzeć taka sytuacja dla nich tez nie jest na rękę. Zniknęły najwieksze gwiazdy wiec i obrot zet drastycznie spadl
Awatar użytkownika
mattson
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2015, 18:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Chyba sami psuja sobie renome tym, ze nie potrafia tycg informacji na biezaco aktualizowac na stronie. Przez ten chuj** kontakt dostaja milion wiadomosci, z odp ktorych nie wyrabiaja.A wystarczylaby zakladka 'aktualnosci' na str, gdzie ktos by zamieszczal info choc raz dziennie.

A ten ustep o 'jakze ciezkiej pracy ' to z kpina;p?
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oto co mi odpisali : Witam
Szanowna Pani, bank jak zapewne Pani zauważyła nie wyrobił się z usunięciem usterki. Kontaktowaliśmy się dziś z działem technicznym i cały czas naciskamy na jak najszybsze umożliwienie nam realizacji wypłat. Nasz technik wspólnie z pracownikami banku pracuje nad szybkim rozwiązaniem sprawy. Oczekujemy, że przelewy zostaną zrealizowane w przeciągu kilku następnych dni roboczych.
Wiemy, że w sieci na różnego rodzaju forach pojawia się coraz to więcej informacji budzących Pani niepokój i obawy. Pragniemy zapewnić, że przelewy zostaną zrealizowane i jest to tylko kwestia kilku dni.
Problem tkwi TYLKO I WYŁĄCZENIE w panelu do zlecania wypłat.
NIE JEST PRAWDĄ, że portal stał się niewypłacalny i upada - tego typu informacje są zamieszczane przez osoby, które chcą popsuć opinię o stronie i zależy im na wprowadzeniu zamieszania i pogorszenia relacji na linii użytkownicy - portal.
Istniejemy już ładnych parę lat i wielokrotnie udowadnialiśmy, że umiemy radzić sobie z tego typu problemami. Zależy nam na zaufaniu wśród użytkowników dlatego stajemy na głowie by wypłaty ruszyły w ciągu kilku dni. Przepraszamy za problemy, zdajemy sobie sprawę z narastającego poziomu zdenerwowania i niepokoju w związku z brakiem środków za jakże ciężką pracę. Prosimy jednocześnie o jeszcze chwile cierpliwości. Gwarantujemy, że wszyscy otrzymają swoje pieniądze i dalej będą mogli się cieszyć wspaniałymi chwilami spędzonymi na portalu
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
niegrzeczni81
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 12 wrz 2016, 13:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: niegrzeczni81
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: niegrzeczni81


Tak to z dzis odpowiedź
Awatar użytkownika
2111
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 2111


Dzień dobry.
Nie wiem jak to się stało że miałem siłę zmordować ten wątek, chyba nudziłem się w weekend. :D Rozbrajające były te piski zaraz po 20 sierpnia że tu nie ma na rachunki, bo SU nie przelało pieniędzy. Absolutne zero rozsądku i życie dniem dzisiejszym. Hulaj dusza piekła nie ma! Dlatego zaskoczyło mnie zdroworozsądkowe podejście koleżanki Czapskiej, której nie znam i myślałem że to panienka jakich wiele na SU. Jedna z niewielu które myślą i rozumieją że nic nie jest wieczne w przyrodzie. No i stonowana wypowiedź wrednejPauli też był nie lada zaskoczeniem. Jednak jak zmyje makijaż i zdejmie showupową maskę to normalna rozsądna kobieta. Ale właściwie po co ja tu piszę? Ano mam kilka uwag do paru wypowiedzi, o czym niżej.

julkaja pisze:ciekawa jestem gdzie sie ci koniobijcy przeniosa czy moze sb w ogole odpuszczą :lol:
ja to chociaz zawsze moge sb znalezc sponsora, gorzej mają te co nadawały a są juz stare albo grube itd :lol:


Kochanie nie bądź taka mocna, bo ładnych młodych dziewczyn jest dość dużo na tym świecie. :D Widuje na różnych serwisach ogłoszeń drobnych różne takie anonse o poszukiwaniu sponsora i jest tego cała masa. Na Erodate też co druga panna to chce "właściciela" na stały układ. Tylko że Ci zamożni sponsorzy to towar deficytowy, jest ich dużo mniej niż chętnych do bycia utrzymanką. Zresztą ktoś kto dorobił się tyle majątku że stać go na własną metresę raczej ma trochę oleju w głowie i nie chce sobie brać problemu w postaci chamskiej i głupiej dziuni. Nawet jak dziewczyna jest okazem seksualności, jeśli jest ograniczona i bezczelna to strasznie zniechęca. Taka panna nadaje się najwyżej na kilka nocy, a nie żeby sobie problem brać na stałe. Dlatego droga niewiasto radzę trochę więcej wstrzemięźliwości w wypowiedziach i więcej zastanowienia co się mówi.

ruger44 pisze:Chyba żartujesz, nie po to Was przecież dymali żeby Wam teraz coś jeszcze oddawać. Żetony zlecone przepadną, prawdopodobnie w poniedziałek całkiem ShowUp.tv zamkną żeby własnie nie było lewego sprzedania pozostałych żetonów i tyle, sprawa zamknięta, ewentualnie portal będzie wisiał do końca roku bo pewnie serwer jest tyle opłacony i potem bankructwo oficjalne. I szukajcie sobie firmy w Czechach i "właściciela" zameldowanego w jakimś nieuzytku w Polsce (i tak pewnie słupa)


Cześć Ruger. :D Chciałem się odnieść do Twojego stwierdzenia że serwery mogą być opłacone do końca roku i tyle pewnie będzie działał. Moim zdaniem nie, bo może zostać zwinięty z dnia na dzień. Jeśli firma rzeczywiście pada, to serwis będzie utrzymywany tak długo jak długo ktoś będzie chciał jeszcze nadawać a Panowie kupować żetony, a nie żadne do końca roku. Opłaty na rok to są tylko przy małych hostingach, gdzie sobie wrzucasz jakiś prosty serwisik internetowych. Natomiast jak wynajmujesz jakiś poważniejszy hosting o dużym ruchu i obciążeniu, masz własne wirtualki, to już płaci się okresowo na bieżąco. Popatrz na OVH https://www.ovh.pl/vps/ gdzie nawet przy tanich VPSach masz płatności miesięczne. Jeśli mają sprzęt fizyczny to też pewnie najmowany/leasingowany z płatnościami na bieżąco, więc przy upadku to nawet do końca roku serwis nie będzie wisiał.



Przyznaję punkt! :D Troll przebiłeś Chinaskiego. Charles będzie miał duży problem wyreżyserować coś lepszego. :D

eduardo-00 pisze:Pewnie maja kontrole , sprawdzaja tych Januszy co tak duzo kasy sypali.Teraz beda sie tlumaczyc skąd ją mieli.Wiadomo przed kim. No bo 10,000 zet , to nie tak mało a takie kwoty padały.


Wydane 10000 żetonów to jakieś 1500 zł w zakupie, więc tyle co kupić pralkę. To nie jest powód do sprawdzania kogokolwiek. Jeśli ktoś miałby być kontrolowany to przede wszystkim osoby zarabiające na SU, bo to jest potencjalnie duża grupa nie odprowadzająca podatków. Z tym że to nie jest taka prosta sprawa dla polskiej skarbówki żeby taką kontrolę zrobić, bo ShowUp jest podmiotem zagranicznym. Tym nie mniej nie można wykluczyć że taka kontrola jest lub będzie miała miejsce w przyszłości. Tylko to nie tłumaczy czemu wstrzymano wypłaty. Kontrola nie równa się blokadą kont. ShowUp jest firmą zagraniczną i z tego co słyszałem przelewy robił kiedyś przy pomocy polskiego banku, a potem z różnych innych miejsc. Może SU dokonywał jakiś podejrzanych operacji finansowych, które spowodowały zablokowanie ich instrumentów finansowych przez zagraniczną instytucję finansową, i teraz usiłują coś z tym zrobić. Ale to tylko moje spekulacje.

sisis pisze:inne portale sa do kitu zbiornik tam w regulaminie jest napisane ze nie mozna dzialac komercyjnie czyli dla wlasnego zysku ja nie wiem juz sama tam raczej jest zeby sie poznac na zbiorniku a na ShowUp.tv byl zakaz poznawania sie i spotykania . Ale zobaczcie portal o takim charakterze zeby sie poznawac powinien miec wziecie w sesnsie ze ludzac sie spotkaniami panowie powinni sypac groszem a wlasnie jest odwrotnie wszyscy tam tylko pisza o spotkaniu za free a na privy wola nie wchodzic naprawde jaka to srednia priv co godzine albo dwie i to za 100 kr marne


sisis pisze:NA ZBIORNIKU JEST INNA MENTALNOSC TYLKO SPOTKAC SIE CHCE BEZ INWESTOWANIA WCZESNIEJ TO NIE JEST KOMERCYJNE (CZYLI ISTNIENIE W KWESTII ZAROBKU ) SHOW UP


To co piszecie wynika z tego że Zbiornik to portal dla ludzi lubiących erotykę, dla zawierania znajomości, itp. Takie skrzyżowanie erotycznego fejsa z Sympatią. ;-) Dlatego nie jest to serwis nastawiony typowo na masowe przelewanie żetonów/złotówek od panów do pań. Natomiast kamerki to tam dodano chyba dość późno.

swojakrew pisze:A moim zdaniem przydałby się jakiś konkurencyjny portal, taki który mógłby stać się prawdziwą potęgą!! I wierzę w to, że jeśli ktoś obserwuje sytuacje, które są na ShowUp.tv to otworzy coś genialnego!! Połączenie ShowUp.tv i Chaturbate i innych mocnych sex kamerek byłoby zbawieniem!! Jest popyt, jest podaż.


To nie jest taka prosta sprawa. Odpalenie podobnego serwisu byle szybko może nawet jest i proste, bo oprogramowanie jest dostępne. Chyba nawet na allegro było kiedyś dostępne do zakupu po jakimś upadłym konkurencie ShowUpa, zdaje się że w okolicach 8 tysięcy złotych. Nie mówię że był to produkt dobry, ale na pewno cenowo przystępny żeby taki serwis odpalić. Natomiast przyciągnąć transmitujące panny do niemrawego serwisu jest trudne. Tak samo trudno jest zwabić widzów. Żeby to zrobić trzeba wydać konkretne pieniądze na reklamę i dotrzeć do widzą z informacją o swojej usłudze, żeby on w ogóle wiedział o jej istnieniu. No i widz musi dostać od razu na starcie jakieś "mięso", bo jak nie zobaczy ładnych kobiet to od razu sobie pójdzie. Tak więc obawiam się że ktoś odpalający seks-kamerki na poważnie musi też początkowo zainwestować w opłacenie jakiś modelek póki biznes sam nie zacznie się kręcić.

Pozdrawiam
NiesfornyPtyś
Awatar użytkownika
NiesfornyPtys
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2016, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nasz technik wspólnie z pracownikami banku pracuje nad szybkim rozwiązaniem sprawy


Może niech jeszcze napiszą, że "informatyk" z portalu erotycznego dostał dostęp do systemu bankowego xDxDxD
Awatar użytkownika
Jamulin
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:38
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


miszmasz pisze:
A ten ustep o 'jakze ciezkiej pracy ' to z kpina;p?


Nie wiem jaką mieli intencję, ale tak to zabrzmiało :girl_haha:
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 22:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


niegrzeczni81 pisze:Oto co mi odpisali : Witam
Szanowna Pani, bank jak zapewne Pani zauważyła nie wyrobił się z usunięciem usterki. Kontaktowaliśmy się dziś z działem technicznym i cały czas naciskamy na jak najszybsze umożliwienie nam realizacji wypłat. Nasz technik wspólnie z pracownikami banku pracuje nad szybkim rozwiązaniem sprawy. Oczekujemy, że przelewy zostaną zrealizowane w przeciągu kilku następnych dni roboczych.
Wiemy, że w sieci na różnego rodzaju forach pojawia się coraz to więcej informacji budzących Pani niepokój i obawy. Pragniemy zapewnić, że przelewy zostaną zrealizowane i jest to tylko kwestia kilku dni.
Problem tkwi TYLKO I WYŁĄCZENIE w panelu do zlecania wypłat.
NIE JEST PRAWDĄ, że portal stał się niewypłacalny i upada - tego typu informacje są zamieszczane przez osoby, które chcą popsuć opinię o stronie i zależy im na wprowadzeniu zamieszania i pogorszenia relacji na linii użytkownicy - portal.
Istniejemy już ładnych parę lat i wielokrotnie udowadnialiśmy, że umiemy radzić sobie z tego typu problemami. Zależy nam na zaufaniu wśród użytkowników dlatego stajemy na głowie by wypłaty ruszyły w ciągu kilku dni. Przepraszamy za problemy, zdajemy sobie sprawę z narastającego poziomu zdenerwowania i niepokoju w związku z brakiem środków za jakże ciężką pracę. Prosimy jednocześnie o jeszcze chwile cierpliwości. Gwarantujemy, że wszyscy otrzymają swoje pieniądze i dalej będą mogli się cieszyć wspaniałymi chwilami spędzonymi na portalu
Pozdrawiam

Oni nie wiedza kiedy a KOKO pisała ze do konca tygodnia, hehe i co łyso ci KOKO?
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 14:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mattson pisze:BOK nie odpisuje bo ile razy mozna odpowiadac na pytanie "Gdzie moja kasa" Nie ukrywajmy ale wiele wiadomosci do nich tak wlasnie wyglada...
Rozpętała się gównoburza i teraz z polecenia wlasciciela serwisu leca bany dla kazdego kto zaczyna strajk na trans.... Jakby nie patrzeć taka sytuacja dla nich tez nie jest na rękę. Zniknęły najwieksze gwiazdy wiec i obrot zet drastycznie spadl

W regulaminie wyraźnie napisane jest , że reklamacje należy przesyłać pocztowo na adres firmy, jak widać umiejętnoość czytania ze zrozumieniem zamiera.


regulamin portalu showup.tv punkt:
51Wszelkie reklamacje należy kierować na adres do pocztowej (fizycznej) korespondencji spółki Satinar system s.r.o.
Jakby ktoś nie znał adresu jest on również podany w regulaminie:
punkt 11. Właścicielem serwisu jest firma Satinar system s.r.o. z siedzibą pod adresem: Ostrava, Slezská Ostrava, Hradní 27/37, PSČ 710 00, Česká republika o numerze NIP: CZ28646240


https://showup24.tv/site/regulations

Wydaje mi się , że napisane jest dość jasno.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Mano_Negra


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lady_M i 11 gości