Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ruger44 pisze:
showup.tv pisze:"Z dniem 12.09 ogłaszamy zakończenie działalności portalu ze względu na problemy finansowe firmy, niestety nie jesteśmy w stanie zrealizować zleconych przelewów oraz zagwarantować wymienialności żetonów za złotówki. Za problemy przepraszamy. Serwery pozostaną otwarte do końca roku http://www.krs-online.com.pl/showup-sp- ... 65092.html


No i figa, zostałyście bez kasy :(


przecież byla juz mowa o tym ze nie o ta firme chodzi Panowie ogarnijcie sie a nie tylko myslicie o urzedzie skarbowym i jakby tu laski zdolowac mam wrazenie ze o nic wiecej wam nie chodzi



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no coz kasy nie ma przelewy nie zlecone wiec ja dluzej na showup czekac nie zamierzam i przejde na inne kamerki ale jeszcze pomysle ktore. na koniec tygodnia mieli sie postarac wszystko naprawic a tu dupa i nawet nie ma informacji wiec w tym momencie dla mnie nie dosc ze sa oszustami to jeszcze pajacami i chyba trzeba sie pogodzic ze zostalysmy zwyczajnie wyruchane :(



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweetheart pisze:no coz kasy nie ma przelewy nie zlecone wiec ja dluzej na showup czekac nie zamierzam i przejde na inne kamerki ale jeszcze pomysle ktore. na koniec tygodnia mieli sie postarac wszystko naprawic a tu dupa i nawet nie ma informacji wiec w tym momencie dla mnie nie dosc ze sa oszustami to jeszcze pajacami i chyba trzeba sie pogodzic ze zostalysmy zwyczajnie wyruchane :(

Łatwo przyszło, łatwo poszło... i to tyle w tym temacie:)
Awatar użytkownika
Patyk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tak latwo to nie przyszlo ale nie zamierzam kolejnemu tlumaczyc ze praca na kasie jest latwiejsza ale i mniejsze pieniadze sa wiec bardziej oplacal sie shwup
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mnie przed chwilą zbanowali , mnie i moje pare tysi ;p
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


camerka pisze:mnie przed chwilą zbanowali , mnie i moje pare tysi ;p


za co???!!
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Po co wy tu siejecie zamęt? Nikt z Was niczego nie wie a wszyscy się wymądrzają. Dziewczyny moja rada - przestancie czytac forum i róbcie swoje. Gdyby nie forum i Wasze mądrości to wszystko było by ok. A pewnie ShowUp.tv wróci do formy i zleci przelewy, cierpliwosci
Awatar użytkownika
Minionek123
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2015, 19:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: DiamentBlack
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak już tak Panie emigrują to niech chociaż Panie powiedzą gdzie :p
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Awatar użytkownika
duch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2015, 14:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kropelka pisze:Chyba jakiś ferment z tym że wredna paula wystawia im faktury, bo kiedy ja chciałam dane na ktore mam im wysyłać to powiedzieli zeby tego nie robić i nie wysyłać, dowodem przychodu dla urzedu skarbowego jest wpłata na konto przynajmniej ja tak ksieguje i do tej poty nie bylo problemu z us oprocz tego ze elektroniki nie chca pozwalac brac w koszty bo dzialanosc artystyczna bla bla bla




Wszystko zależy od tego komu świadczysz usługę, osobie fizycznej czyli Januszowi czy przedsiębiorcy czyli Showupowi. Powinnaś zaopatrzyć się w interpretację US w tej sprawie, takie załatwianie na gębę ze skarbówką gówno daje. Jeśli uznają , że świadczysz usługę Januszowi - prywatnej osobie to tak jak robisz teraz jest OK, nie musisz wystawiać paragonu fiskalnego(nie faktury jak w drugim przypadku). Jeśli przedsiębiorcy to obowiązuje limit 150 tys przychodu rocznie po przekroczeniu którego musisz odprowadzić VAT i wystawić( i DOSTARCZYĆ!) fakturę usługobiorcy.
Mam nadzieję, że w miarę jasno wytłumaczyłem o co chooo :D

a i fajny szyk zdania, chyba było pite że nie chcaą pozwalać :DD
Awatar użytkownika
_spocony_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


http://neurobiz.pl/lwb/business/details ... cia-355565 proszę o to prawdziwy link i informacja co do tego wpisu co ktoś napisał i wkleil.. tylko że to był zakład fryzjerski we Wrocławiu
Awatar użytkownika
Mała 155
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2016, 12:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nikt nie dostał jakiejś nowej informacji od BOK ?
Awatar użytkownika
Truskaweczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ShowUp.tv wam wszystko wyplaci musicie uzbroic sie w cierpliowsc i czekac kiedys te przelewy przyjda jak nie dzis to jutro albo pojutrze albo po swietach albo za 5 lat :biggrin:
Desperat


Mam pytanie do was dziewczyny dlaczego tak twardo siedzicie i nadajecie skoro nie ma żadnych wypłat i dajecie się zwodzić za nos. Napiszą wam ze wypłaty za tydzień to będziecie czekać nadawać i znowu wam przesuną termin i co wtedy ?


Inne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
duch
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2015, 14:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_spocony_ pisze:
Kropelka pisze:Chyba jakiś ferment z tym że wredna paula wystawia im faktury, bo kiedy ja chciałam dane na ktore mam im wysyłać to powiedzieli zeby tego nie robić i nie wysyłać, dowodem przychodu dla urzedu skarbowego jest wpłata na konto przynajmniej ja tak ksieguje i do tej poty nie bylo problemu z us oprocz tego ze elektroniki nie chca pozwalac brac w koszty bo dzialanosc artystyczna bla bla bla




Wszystko zależy od tego komu świadczysz usługę, osobie fizycznej czyli Januszowi czy przedsiębiorcy czyli Showupowi. Powinnaś zaopatrzyć się w interpretację US w tej sprawie, takie załatwianie na gębę ze skarbówką gówno daje. Jeśli uznają , że świadczysz usługę Januszowi - prywatnej osobie to tak jak robisz teraz jest OK, nie musisz wystawiać paragonu fiskalnego(nie faktury jak w drugim przypadku). Jeśli przedsiębiorcy to obowiązuje limit 150 tys przychodu rocznie po przekroczeniu którego musisz odprowadzić VAT i wystawić( i DOSTARCZYĆ!) fakturę usługobiorcy.

Mam nadzieję, że w miarę jasno wytłumaczyłem o co chooo :D

a i fajny szyk zdania, chyba było pite że nie chcaą pozwalać :DD




Ty tu nie rób ze mnie jakiegoś alkoholika xd poprostu 4 w nocy była xd a co do tego czego mówisz to chodziło chyba o DOCHÓD nie przychód, ponieważ już któryś rok z rzędu przekraczam 150 i to o fiu fiu fiu oczywiscie czesc showupem czesc innymi formami działalności ale nawet gdyby samym showupem to przekraczało by to te 150k ... Oczywiscie wiekszosc podatku zabijam kosztami - internet, telefon, leasingi na auta i tym sposobem miesiecznie zaliczki nq podatek dochodowy przez ostatnie kilka lat nie zapłaciłam wyższej niz 1k zł a z vat-u mam ciągle zwroty
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Po to firma zarejestrowana jest w Czechach, żeby Us mógl pocalowac wlasciciela w jaja :)

Nie sluchajcie tych idiotów kasa wplynie
Awatar użytkownika
pink.dress
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2015, 21:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: kuska


xAlice pisze:
KrzysiekWawa pisze:Z tego co mi wiadomo problem z wyplatami jest dlatego, poniewaz showup ma na glowie kontrole z Urzedu Skarbowego. Oprocz sprawdzania ich rozliczen musieli podac numery kont na ktore przesylali pieniadze, wiec mozliwe ze jednoczesnie chca skontrolowac rozliczanie sie przez osoby wyplacajace pieniadze. Podobno US mocno szuka pieniedzy jesli chodzi o niewykazany przychod z tego typu portali, czy glownie bukmacherow i sciga osoby, ktore maja stale srodki z jednego, niepewnego zrodla. W przypadku bukmacherow jest to gorsza sytuacja, bo po aferze hazardowej granie przez internet jest nielegalne, tu problem jest tylko, gdy ktos nie wykazuje przychodu w US.


Ooooooooo, jak.dobrze ze sa tacy co cos.wiedza haha. Skad wiesz? :D


Nie mozna podawac linkow, ale mozna znalezc w internecie o wzmozonych kontrolach w zwiazku z nielegalnymi przychodami z zakladow bukmacherskich, oraz portali o tresciach erotycznych (nie pisze o konkretnym portalu, ale zdziwilbym sie, gdyby chodzilo o inny portal niz SU). I oczywiscie kontrola nie blokuje im kont, ale dlaczego nie wysylaja, to juz nie mam pojecia.
Dodatkowo:
"Banki mają obowiązek powiadomienia właściwe organy, jeżeli na konto klienta wpłynie kwota równa lub wyższa niż 10 tys. euro. Dlaczego? Bowiem może zaistnieć podejrzenie złamania prawa. Mało tego – jeżeli na konto klienta w bardzo krótkim okresie wpłynie kilka niższych kwot od tej samej osoby, a ich suma przekroczy 15 tys. euro, z pewnością wzbudzi to podejrzenie banków. Te mają obowiązek poinformować o tym zdarzeniu Generalny Inspektorat Informacji Finansowej, działający przy resorcie finansów, który z kolei może - w uzasadnionych przypadkach - powiadomić urząd skarbowy."
Wiec w przypadku przelewow przychodzacych na kwote 10 tys euro (w ciagu miesiaca) bank MA OBOWIAZEK poinformowac Inspektorat, przy kwotach nizszych jest to zalezne od wewnetrznych ustalen bankow.
Nie chce mi sie rozpisywac wiecej, poczytajcie sobie same, ale wedlug mnie problemu z wyplatami nie bedzie, koniec koncow wyplaca, bardziej bym sie martwil o wizyte US, a w momencie gdy sie nie placi samemu, to odsetki i grzywny moga zabolec.
Awatar użytkownika
KrzysiekWawa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2016, 08:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Cutex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Desperat pisze:ShowUp.tv wam wszystko wyplaci musicie uzbroic sie w cierpliowsc i czekac kiedys te przelewy przyjda jak nie dzis to jutro albo pojutrze albo po swietach albo za 5 lat :biggrin:

Dobra beka sie robi z tego :rofl: Tak przeglądając wątek to od 3 tyg najczesciej sie tu czytało "poczekam jeszcze tylko do konca tyg i odpuszczam" i tak co tydzień :rofl: albo te sztuczne "showup upada,coraz mniej transmisji" Showup to dopiero musi miec beke z tych co tak szczekaja,wolaja modow ale i tak transmituja i napelniaja im kasę.Dzisiejszy strajk mega beka :lol2: trwal cale 30 min.Prawda jest taka ze show jeszcze bedzie sie tak bujal na latwowiernosci lasek.Tydzien,dwa czy miesiąc jak nie lepiej :lol2:
Mozecie straszyć sobie,grozić strajkami ale i tak bez showupa zetoniary zyc nie mozecie :mrgreen: Czekacie tydzień,drugi a zaraz miesiąc to i poczekacie kolejny :laughingnew:
Awatar użytkownika
Bialy
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 16 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wrednapaula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KrzysiekWawa pisze:
xAlice pisze:
KrzysiekWawa pisze:Z tego co mi wiadomo problem z wyplatami jest dlatego, poniewaz showup ma na glowie kontrole z Urzedu Skarbowego. Oprocz sprawdzania ich rozliczen musieli podac numery kont na ktore przesylali pieniadze, wiec mozliwe ze jednoczesnie chca skontrolowac rozliczanie sie przez osoby wyplacajace pieniadze. Podobno US mocno szuka pieniedzy jesli chodzi o niewykazany przychod z tego typu portali, czy glownie bukmacherow i sciga osoby, ktore maja stale srodki z jednego, niepewnego zrodla. W przypadku bukmacherow jest to gorsza sytuacja, bo po aferze hazardowej granie przez internet jest nielegalne, tu problem jest tylko, gdy ktos nie wykazuje przychodu w US.


Ooooooooo, jak.dobrze ze sa tacy co cos.wiedza haha. Skad wiesz? :D


Nie mozna podawac linkow, ale mozna znalezc w internecie o wzmozonych kontrolach w zwiazku z nielegalnymi przychodami z zakladow bukmacherskich, oraz portali o tresciach erotycznych (nie pisze o konkretnym portalu, ale zdziwilbym sie, gdyby chodzilo o inny portal niz ShowUp.tv). I oczywiscie kontrola nie blokuje im kont, ale dlaczego nie wysylaja, to juz nie mam pojecia.
Dodatkowo:
"Banki mają obowiązek powiadomienia właściwe organy, jeżeli na konto klienta wpłynie kwota równa lub wyższa niż 10 tys. euro. Dlaczego? Bowiem może zaistnieć podejrzenie złamania prawa. Mało tego – jeżeli na konto klienta w bardzo krótkim okresie wpłynie kilka niższych kwot od tej samej osoby, a ich suma przekroczy 15 tys. euro, z pewnością wzbudzi to podejrzenie banków. Te mają obowiązek poinformować o tym zdarzeniu Generalny Inspektorat Informacji Finansowej, działający przy resorcie finansów, który z kolei może - w uzasadnionych przypadkach - powiadomić urząd skarbowy."
Wiec w przypadku przelewow przychodzacych na kwote 10 tys euro (w ciagu miesiaca) bank MA OBOWIAZEK poinformowac Inspektorat, przy kwotach nizszych jest to zalezne od wewnetrznych ustalen bankow.
Nie chce mi sie rozpisywac wiecej, poczytajcie sobie same, ale wedlug mnie problemu z wyplatami nie bedzie, koniec koncow wyplaca, bardziej bym sie martwil o wizyte US, a w momencie gdy sie nie placi samemu, to odsetki i grzywny moga zabolec.


Prosze Cie-skoncz.
To wszystko co napisales probujac udawac mdrego ma sie nijak do sytuacji z ShowUp.tv. Firma dziala 5 lat, LEGALNIE,a ten wyskakuje ze zglaszeniem przelewow, chlopie wyjdz.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Najbardziej zal to tych facetow, co ani nie miaucza tu o swoje pieniadze z trans, ani z PP a jednak poswiecaja czas by sie trzepac nad podpuszczaniem i czerpaniem satysfakcji z tego, ze nie ma przelewow.

Trzeba byc nudna gnida bez zycia ;)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości