Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sadistik pisze:Sweathart i Sisi, same taką pracę sobie wybrałyście. Skoro jest ona tak ciężka i męcząca to dlaczego nie znajdziecie sobie innej, która będzie łatwiejsza? Odpowiedź jest prosta: w żadnej innej, lekkiej pracy nie zarobicie aż takich dobrych pieniędzy. Większość z was oczywiście nie przyzna, że tak jest, ale taka jest prawda. Spójrzmy na fakty: pracujecie kiedy chcecie, ile chcecie, za ile chcecie, nie musicie się ruszać z domu, nie macie szefa, który was nadzoruje. Wnioski nasuwają się same...

PS. Ból dupy miewam tylko jak się za dużo nasiedzę :sarcastic:


nie pracujemy za ile chcemy tylko za ile zarobimy i nie ile chcemy tylko ile potrzebujemy i to jak sie uda a czesto sie nie udaje wiec nie zagladaj nam pajacu w portfel bo nie znasz dziewczyn i ich sytuacji. niektore siedza z innych powodow niz kosmetyki i ciuchy wiec zamknij morde. posiedz 14 godzin przed kompem z takim idiota jak ty jak niektore dziewczyny i czesto za nie wiecej niz 4 czy 5 tysiecy. realia w polsce sa takie a nie inne i zwyczajnie bardziej oplaca sie pracowac dluzej ale za wieksze pieniadze na showup niz w innej pracy bo patrzy sie na kase zeby normalnie zyc. a wcale showup nie jest taka fajna praca wiec nie pieprz bzdur o czyms o czym nie masz pojecia


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak już napisałem kilkanaście stron wcześniej, modelki tak już przyspawały się do ShowUp.tv że nie chcą uwierzyć ,iż ich wirtualny alfons może w ogóle odejść :). Złapały się jego nogawki i w spazmach płaczu wręcz błagają żeby został :) . Strach przed pójściem do zwykłej pracy jest ogromny, jesteście już za bardzo rozkapryszone i leniwe. Świecenie piczą to maximum waszych możliwości. Po za tym w wielu waszych postach aż krzyczy żetoniarstwo oraz niskie walory intelektualne. Im więcej januszy zajrzy do tego tematu tym lepiej :)

Co do argumentu " Przecież nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja". Czy ShowUp.tv to aktualnie naprawdę taki dochodowy interes? Co raz więcej januszy się wycwania i kupuje żetony dużo taniej poza portalem pozbawiając go marży (tu modelki nie są bez winy). Koszty utrzymania to niemałe sumy a ShowUp.tv nie jest dużym portalem. Sama zabawa na kamerkach to też już mocno przereklamowana rozrywka - znudziła się.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sliskiTroll pisze:Jak już napisałem kilkanaście stron wcześniej, modelki tak już przyspawały się do ShowUp.tv że nie chcą uwierzyć ,iż ich wirtualny alfons może w ogóle odejść :). Złapały się jego nogawki i w spazmach płaczu wręcz błagają żeby został :) . Strach przed pójściem do zwykłej pracy jest ogromny, jesteście już za bardzo rozkapryszone i leniwe. Świecenie piczą to maximum waszych możliwości. Po za tym w wielu waszych postach aż krzyczy żetoniarstwo oraz niskie walory intelektualne. Im więcej januszy zajrzy do tego tematu tym lepiej :)

Co do argumentu " Przecież nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja". Czy ShowUp.tv to aktualnie naprawdę taki dochodowy interes? Co raz więcej januszy się wycwania i kupuje żetony dużo taniej poza portalem pozbawiając go marży (tu modelki nie są bez winy). Koszty utrzymania to niemałe sumy a ShowUp.tv nie jest dużym portalem. Sama zabawa na kamerkach to też już mocno przereklamowana rozrywka - znudziła się.


jestescie zalosni. ciekawe po co tu palancie siedzisz i na showup u tych rozkapryszonych i leniwych dziewczyn ktore tylko swieca picza. dla twojej informacji nie wszystkie dziewczyny tutaj nie pracowaly albo nie pracuja ale gowno wiesz o zyciu i problemach niektorych ludzi wiec pieprzysz na forum koniobijco
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wczoraj w wolnej chwili... wpisałam w google : Satinar system s.r.o. z siedzibą pod adresem: Ostrava, Slezská Ostrava, Hradní 27/37, PSČ 710 00, Česká republika o numerze NIP: CZ28646240
wyświetliło się kilka stron w tym jakis regulamin z facebooka : https://facebook.fanpoint.com/uploads/c ... p-lato.pdf
Już w pierwszym punkcie jest konkretny link do fanpage na facebooku : https://www.facebook.com/ShowUptv
Tam postanowiłam z lewego konta na facebooku napisać widomość w sumie nie licząc na cuda w najlepszym przypadku wiadomość kopiuj-klej z BOK.

-Witam, chciałabym się dowiedziec kiedy zaczniecie wypłacac pieniądze?

-Pytanie jest właściwie do ShowUp - serwisu, mamy od nich informacje, że zmieniają konta, a opóźnienia w płatnościach są związane z tymi zmianami. Bardzo proszę z dodatkowymi pytaniami pisać na: [email protected]. Nie umiem podać terminu, nie znam się na procedurach bankowych. Myślę jednak, że bok będzie mógł podać jakąś konkretną datę. Pozdrawiam
Kusicielka_80D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2016, 12:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Kusicielka_80D


Oni mają problem z bankiem (panel wypłat) tak jak nam piszą w mejlach czy poprostu zmieniają konto bankowe ???!!!!
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 16:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny nie pozostaje nam nic innego jak czekać do poniedziałku na dalszy rozwój sytuacji wiec póki co trochę optymizmu i wiary w nich jak by chcieli zwinąć interes to by nie naprawiali niczego na stronie jak to pisały wyżej inne osoby a dalsze wysuwanie kwesti typu portal padnie nic nie dostaniemy nie ma sensu tylko spokój i wiara może nas uratować :lol:
Awatar użytkownika
Truskaweczka26
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2016, 08:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sandra112233 pisze:Oni mają problem z bankiem (panel wypłat) tak jak nam piszą w mejlach czy poprostu zmieniają konto bankowe ???!!!!


tego to juz nikt nie wie :lol:
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweetheart pisze:
sadistik pisze:Sweathart i Sisi, same taką pracę sobie wybrałyście. Skoro jest ona tak ciężka i męcząca to dlaczego nie znajdziecie sobie innej, która będzie łatwiejsza? Odpowiedź jest prosta: w żadnej innej, lekkiej pracy nie zarobicie aż takich dobrych pieniędzy. Większość z was oczywiście nie przyzna, że tak jest, ale taka jest prawda. Spójrzmy na fakty: pracujecie kiedy chcecie, ile chcecie, za ile chcecie, nie musicie się ruszać z domu, nie macie szefa, który was nadzoruje. Wnioski nasuwają się same...

PS. Ból dupy miewam tylko jak się za dużo nasiedzę :sarcastic:


nie pracujemy za ile chcemy tylko za ile zarobimy i nie ile chcemy tylko ile potrzebujemy i to jak sie uda a czesto sie nie udaje wiec nie zagladaj nam pajacu w portfel bo nie znasz dziewczyn i ich sytuacji. niektore siedza z innych powodow niz kosmetyki i ciuchy wiec zamknij morde. posiedz 14 godzin przed kompem z takim idiota jak ty jak niektore dziewczyny i czesto za nie wiecej niz 4 czy 5 tysiecy. realia w polsce sa takie a nie inne i zwyczajnie bardziej oplaca sie pracowac dluzej ale za wieksze pieniadze na showup niz w innej pracy bo patrzy sie na kase zeby normalnie zyc. a wcale showup nie jest taka fajna praca wiec nie pieprz bzdur o czyms o czym nie masz pojecia

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


14 godzin na kamerkach? To Ja się nie dziwie że macie spaczoną psychikę :shock:
A gdzie przyjemności w życiu typu - Siłownia , basen , spacer z przyjaciółką lub czytanie ksiązki ? Ja chodze do normalnej pracy a na ShowUp.tv wchodze na 2-3 h dziennie ale traktuje to jako ZABAWE i fajną możliwość zarobku a nie jako przykry obwiązek.
Jakbym miała całymi dniami siedzieć to bym czuła się jak w więzieniu , niektore zapominają jakie zycie jest krótkie i kruche.

Odechciewa się czytać to forum :ugeek:
Awatar użytkownika
BadGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 29 sie 2016, 18:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BadGirl no to fajnie ze tak masz ja tez nie narzekam ale widze ile siedza niektore dziewczyny i maja powody i nie zawsze chodzi o kase na pierdoly
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sweetheart pisze:BadGirl no to fajnie ze tak masz ja tez nie narzekam ale widze ile siedza niektore dziewczyny i maja powody i nie zawsze chodzi o kase na pierdoly

Nie rozumiem po co te usprawiedliwienia. Potrzebują pieniędzy nie ważne na co i wybrały najłatwiejszy sposób ich zarobienia. Nikt im tego robić nie każe, wiec jakakolwiek próba usprawiedliwiania i pisania ze gdyby nie musiała to by nie siedziała na ShowUp.tv jest absurdalna. Jeśli ktoś zna jakieś dziewczyny które są zmuszane do siedzenia na ShowUp.tv to powinien to zgłosić tylko coś mi się wydaje ze takiej nie ma.
user


Dziewczyny jak tam sie wyplaca kredyty ze zbiornika bo widze ze tam trzeba podac miejscowosc i ulice. To chodzi o to co mam w adresie zameldowania?
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To co w banku podawałaś przy zakładaniu konta te dane adresowe
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


no poprostu adres zamieszkania
Awatar użytkownika
kokotka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 wrz 2016, 11:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: katrin86
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


eduardo-00 pisze:Pewnie maja kontrole , sprawdzaja tych Januszy co tak duzo kasy sypali.Teraz beda sie tlumaczyc skąd ją mieli.Wiadomo przed kim. No bo 10,000 zet , to nie tak mało a takie kwoty padały.


Następny Kaziu filozofek. Dziewczyny piszą sensownie i obserwują zmiany, dostrzegają poprawność działania ShowUp.tv.. Poczekamy - zobaczymy, a hejterzy jak to hejterzy udadzą, że oni tylko żartowali, ale wiedzieli, że wypłaty będą itd., itp.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydaje mi się, że poniekąd do tego może po prostu zmusić nasz piękny kraj, w którym żyjemy. A bardziej realia zarobków czy nawet w mniejszych miejscowościach brak na jakiekolwiek. A żyć z czegoś trzeba, nikt się nikogo nie zapyta czy ma co do garnka włożyć czy za co opłacić rachunki tylko prąd odetną i zdychaj z glodu na zasiłku jeśli jeszcze go dostaniesz :lol: :lol:
Ponadto dajmy na przykład prace w sklepie czy wiele innych na śmieciowej umowie, gdzie człowiek zapierdala jak osiol, a wstanie jest zarobić jedynie najniższą krajową i zastanawia się nad wydaniem każdych glupich 50 zł bo nie wie czy potem mu starczy do przysłowiowego pierwszego.
I nie mówcie mi, że każdy jest kowalem własnego losu, było trzeba się uczyć.. Bo sama jestem po jednym kierunku obecnie studiuje drugi. A nie każdy ma mame , tate którzy mają firmę i w ch** kasy. Myślicie, że łatwo jest pogodzić prace po 8, 10 godzin np. ze studiami? Przecież trzeba spać i ponadto jakoś normalnie funkcjonować, nie da się zaginać 24/7. url=http://tv.showup.com.pl]ShowUp.tv[/url] jest dobrą alternatywą właśnie dla takich osób, oraz napewno wielu innych których historii nie znam ale mogę się jedynie domyślać.
Moim zdaniem nie należy tutaj nikogo oceniać. Każdy z nas jest wolnym człowiekiem z prawem do robienia ze swoim życiem czego chce. Ja natomiast nie widzę w tym nic złego. Jestem młoda, nie brzydka, może i nie glupia, nie mam partnera. Więc jak to się mówi, bawię się póki mam na to czas. Wiem, że nie jest to rozwiązanie na całe życie, a jedynie możliwośc aby jako tako je rozpocząć i choć nie jest to może jakiś super fajny sposób na zarabianie pieniędzy to jednak w czasach w jakich żyjemy każdy orze jak moze :lol: :lol: :lol: więc prosze mnie nie oceniać a spojrzeć na siebie, bo to wszystko niestety działa w dwie strony Panowie ;) Ilu z was w ten sposób niszczy swoje rodziny, związki, przepiernicza ciężko zarobione pieniądze. Można powiedzieć, że bez Was nie ma nas, ale i Wy nie robilibyście tego co robicie gdyby nie było nas. Więc żyjmy w zgodzie, bo potrzebujemy siebie nawzajem. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ROXII97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2016, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Oczywiście JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a tak apropo jakajest obecna odp. z showupa na wyzej wymieniony temat
Awatar użytkownika
kokotka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 wrz 2016, 11:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: katrin86
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja podałam sama ulice bez numer bloku i mieszkania ale jestem ciekawa czy by przeszlo bez tego adresu.
Awatar użytkownika
BadGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 29 sie 2016, 18:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:To co w banku podawałaś przy zakładaniu konta te dane adresowe


ale ja mam adres zameldowania tam podany i adres korespondencyjny. bo nie mieszkam tam gdzie jestem zameldowana. więc podam zamieszkania.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mysle ze pójdzie i tak w sumie sama podobnie podawałam :D



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
kokotka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 05 wrz 2016, 11:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: katrin86
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość