Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie macie co narzekać na małe ilości widzów na innych portalach. Jeśli wy się masowo na któryś z nich przeniesiecie to i widzowie się w końcu przeniosą. Wystarczy szepnąć słówko swoim stałym bywalcom i dalej się samo rozniesie. Wiadomo, że hajs nie będzie się na początku zgadzał tak jak na ShowUp.tv, ale jednak będzie pewna kasa. O zagranicznych portalach wspominał nie będę, bo znam wasze (głupie według mnie) zdanie na ten temat.

No i pozostaje jeszcze prawdziwa praca, ale kto by chciał iść do normalnej pracy, kiedy jest przyzwyczajony do relatywnie łatwego zarobku :mocking:


RedHouse24


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Popieram jak wyżej panowie pisza ...czy będzie ruch gdzie indziej tylko zależy od was dziewczynki ,



RedHouse24
Awatar użytkownika
2111
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 07:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 2111


Jak do następnego tygodnia nie wypłacą tych przelewów to ShowUp.tv upadnie z tego co widzę;(



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SLUCHAJCIE TO JAKAS MASAKRA NAPRAWDE MYSLICIE ZE TO KONIEC TO CZEMU STRONKE POPRAWILI CZEMU NIE MA JUZ PROBLEMOW TECHNICZNYCH CZEMU PISZE SIE NORMALNIE WIADOMOSCI I CZEMU JUZ NIE ZRYWA POLACZENIA I NIE TRZEBA ODSWIERZAC INWESTOWALI BY TECHNICZNIE A PORTAL BY UPADAL DAJCIE SPOKOJ NIE INWESTOWALI BY W POPRAWIENIE TECHNICZNEJ STRONY TAKIE JEST MOJE ZDANIE
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


i zapaliłaś iskierkę nadziei :)
wiedziałam że wchodzenie w weekend tutaj będzie dramatem i się będę załamywać, z każdym kolejnym wpisem ale poszukajmy jakiś pozytywnych i racjonalnych faktów które mogą zrodzić nadzieje.
sisis pisze:SLUCHAJCIE TO JAKAS MASAKRA NAPRAWDE MYSLICIE ZE TO KONIEC TO CZEMU STRONKE POPRAWILI CZEMU NIE MA JUZ PROBLEMOW TECHNICZNYCH CZEMU PISZE SIE NORMALNIE WIADOMOSCI I CZEMU JUZ NIE ZRYWA POLACZENIA I NIE TRZEBA ODSWIERZAC INWESTOWALI BY TECHNICZNIE A PORTAL BY UPADAL DAJCIE SPOKOJ NIE INWESTOWALI BY W POPRAWIENIE TECHNICZNEJ STRONY TAKIE JEST MOJE ZDANIE
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis pisze:SLUCHAJCIE TO JAKAS MASAKRA NAPRAWDE MYSLICIE ZE TO KONIEC TO CZEMU STRONKE POPRAWILI CZEMU NIE MA JUZ PROBLEMOW TECHNICZNYCH CZEMU PISZE SIE NORMALNIE WIADOMOSCI I CZEMU JUZ NIE ZRYWA POLACZENIA I NIE TRZEBA ODSWIERZAC INWESTOWALI BY TECHNICZNIE A PORTAL BY UPADAL DAJCIE SPOKOJ NIE INWESTOWALI BY W POPRAWIENIE TECHNICZNEJ STRONY TAKIE JEST MOJE ZDANIE


wlasnie o tym samym myslalam ostatnio:) gdyby mialo upasc na pewno nie inwestowaliby tyle pieniedzy w naprawe,a wiadomo ze serwery nie sa to takie sprawy.... takze tez mysle ze wszystko bedzie dobrze,bo strona dziala juz lepiej o wiele lepiej ;) wszystko idzie do przodu wiec moze i akurat przelewy tez pojda;) w maju pisalyscie to samo ze ShowUp.tv upadlo,a wyplaty po czasie byly;) taki pic na wode fotomontaz z waszej strony;) szkoda czasu na czytanie
Awatar użytkownika
Doris
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 07 wrz 2016, 14:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: DorisKin


Oj tam, tutaj sami spece od informatyki, bankowosci, przedsiebiorcy, wrozbici macieje ;p maja kokosy to moze pozycza na %, zanim Zbiornik nie stanie sie potega XD
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A moim zdaniem przydałby się jakiś konkurencyjny portal, taki który mógłby stać się prawdziwą potęgą!! I wierzę w to, że jeśli ktoś obserwuje sytuacje, które są na ShowUp.tv to otworzy coś genialnego!! Połączenie ShowUp.tv i Chaturbate i innych mocnych sex kamerek byłoby zbawieniem!! Jest popyt, jest podaż.

A tak w nawiasie, to trzeba być niezłym bucem, żeby doprowadzić ShowUp.tv do takiego stanu, w jakim jest teraz..


RedHouse24
Awatar użytkownika
swojakrew
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 07 wrz 2016, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: jasama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NA ZBIORNIKU JEST INNA MENTALNOSC TYLKO SPOTKAC SIE CHCE BEZ INWESTOWANIA WCZESNIEJ TO NIE JEST KOMERCYJNE (CZYLI ISTNIENIE W KWESTII ZAROBKU ) SHOW UP
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co ma być to będzie. Nie mamy na to wpływu. Bez sensu ciągle rozkminiać w kółko jedno i to samo. Zainteresowane niech skupią się nad inną stroną. Gdy ShowUp zacznie normalnie funkcjonować (o ile zacznie) - zawsze można do niego powrócić.


RedHouse24
Awatar użytkownika
zoom
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 12 maja 2016, 13:33
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sadistik pisze:Nie macie co narzekać na małe ilości widzów na innych portalach. Jeśli wy się masowo na któryś z nich przeniesiecie to i widzowie się w końcu przeniosą. Wystarczy szepnąć słówko swoim stałym bywalcom i dalej się samo rozniesie. Wiadomo, że hajs nie będzie się na początku zgadzał tak jak na ShowUp.tv, ale jednak będzie pewna kasa. O zagranicznych portalach wspominał nie będę, bo znam wasze (głupie według mnie) zdanie na ten temat.

No i pozostaje jeszcze prawdziwa praca, ale kto by chciał iść do normalnej pracy, kiedy jest przyzwyczajony do relatywnie łatwego zarobku :mocking:


RedHouse24


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Jelsi uwazasz ze siedzenie i meczenie sie najczesciej z kretynami przez kilkanascie godzin na dobe to latwy zarobek to znaczy ze gowno wiesz o tym jak sie siedzi na showup. prawda jest taka ze zal ci dupe sciska ze niektore laski zarobia naprawde dobre pieniadze ale w koncu to wy chcecie do nas wchodzic wiec nie wiem skad twoj bol dupy.
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


He he ten temat przejdzie do historii :lol:
Awatar użytkownika
KAMERKIEROTYCZNE
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2015, 18:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kamerkierotyczne


DOKLADNIE TAK NIE WIESZ JAK CZASEM JEST CIAZKO NAPRAWDE NAWET NIE DOMYSLAS SIE CO DZIEJE SIE Z PSYCHIKA TO NAWET NIE REKOMPENSUJE TEGO CO MEZCZYNI DAJA I SA W STANIE ZAPLACIC A MY WYPLACIC Z PORTALU
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a tak wracając do wypowiadającej się tutaj większości karakanów to pamiętajmy konkurencja nie śpi i jest wśród nas ;]
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


ruger44 pisze:
xnxx123 pisze:Dobrze, a przykładowo, jeśli nam faktycznie nie wypłacą, to co z tymi zleconymi przelewami? One wrócą na konto i będziemy te żetony sobie mogły wykorzystać, czy przepadną? Mam kilka przelewów zleconych i są cały czas w realizacji. Z tego co wiem, niektórym osobom, z realizacji - cofnęli do panelu. Moje są w realizacji od ponad 3 tygodni...


Chyba żartujesz, nie po to Was przecież dymali żeby Wam teraz coś jeszcze oddawać. Żetony zlecone przepadną, prawdopodobnie w poniedziałek całkiem ShowUp.tv zamkną żeby własnie nie było lewego sprzedania pozostałych żetonów i tyle, sprawa zamknięta, ewentualnie portal będzie wisiał do końca roku bo pewnie serwer jest tyle opłacony i potem bankructwo oficjalne. I szukajcie sobie firmy w Czechach i "właściciela" zameldowanego w jakimś nieuzytku w Polsce (i tak pewnie słupa)


Inne Sex Kamerki


A kto tu mówi o dymaniu? Jak widać wróżbitów od siedmiu boleści nie brakuje. Co jeden, to lepsze spekulacje :) Rozwalają mnie panowie, którzy najwięcej tutaj plują, a potem wchodzą do nas na transmisję i żebrzą priv za 25 żet, bo więcej nie mają :D Wiadomo, że większość dziewczyn nadaje bo są z tego dobre pieniądze. Panów nikt nie zmusza do tego, a jednak są chętni, którzy bardzo chętnie wchodzą na privki i przekazują żetony.

Poznałam tutaj kilku panów, z którymi mam stały kontakt, wchodzą do mnie regularnie na prywatne transmisje. Mam do nich ogromny szacunek. Często rozmawiamy o problemach życia codziennego, żartujemy itp. Nigdy nie traktowałam ich z góry, zawsze pełna kultura i szacunek. Ale zawsze znajdą się dziewczyny, które będą śmiać się i najeżdżać na "januszów", a także janusze, od których na dzień dobry dostajesz tekst "cześć szmato".

Portal od kilku dni chodzi bardzo dobrze, przywrócili wiadomości, koniec problemów z czerwonym ekranem, privki już się nie zwieszają. Widać, że doprowadzili to do porządku, a jak ktoś tego nie widzi to musi być idiotą. Moim zdaniem pieniądze na pewno zostaną wypłacone. Myślę i mam nadzieję, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. W maju było bardzo podobnie, a jednak wypłacili i temat upadł śmiercią naturalną.
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


JA I TAK UWAZAM ZE SHOW UP JEST BEZKONKURENCYJNY NA SHOW UP JEST NAJLEPIEJ
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pewnie maja kontrole , sprawdzaja tych Januszy co tak duzo kasy sypali.Teraz beda sie tlumaczyc skąd ją mieli.Wiadomo przed kim. No bo 10,000 zet , to nie tak mało a takie kwoty padały.
Awatar użytkownika
eduardo-00
SU-holik
SU-holik
Posty: 163
Rejestracja: 03 lut 2016, 15:57
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


xnxx123 pisze:
ruger44 pisze:
xnxx123 pisze:Dobrze, a przykładowo, jeśli nam faktycznie nie wypłacą, to co z tymi zleconymi przelewami? One wrócą na konto i będziemy te żetony sobie mogły wykorzystać, czy przepadną? Mam kilka przelewów zleconych i są cały czas w realizacji. Z tego co wiem, niektórym osobom, z realizacji - cofnęli do panelu. Moje są w realizacji od ponad 3 tygodni...


Chyba żartujesz, nie po to Was przecież dymali żeby Wam teraz coś jeszcze oddawać. Żetony zlecone przepadną, prawdopodobnie w poniedziałek całkiem ShowUp.tv zamkną żeby własnie nie było lewego sprzedania pozostałych żetonów i tyle, sprawa zamknięta, ewentualnie portal będzie wisiał do końca roku bo pewnie serwer jest tyle opłacony i potem bankructwo oficjalne. I szukajcie sobie firmy w Czechach i "właściciela" zameldowanego w jakimś nieuzytku w Polsce (i tak pewnie słupa)


Inne Sex Kamerki


A kto tu mówi o dymaniu? Jak widać wróżbitów od siedmiu boleści nie brakuje. Co jeden, to lepsze spekulacje :) Rozwalają mnie panowie, którzy najwięcej tutaj plują, a potem wchodzą do nas na transmisję i żebrzą priv za 25 żet, bo więcej nie mają :D Wiadomo, że większość dziewczyn nadaje bo są z tego dobre pieniądze. Panów nikt nie zmusza do tego, a jednak są chętni, którzy bardzo chętnie wchodzą na privki i przekazują żetony.

Poznałam tutaj kilku panów, z którymi mam stały kontakt, wchodzą do mnie regularnie na prywatne transmisje. Mam do nich ogromny szacunek. Często rozmawiamy o problemach życia codziennego, żartujemy itp. Nigdy nie traktowałam ich z góry, zawsze pełna kultura i szacunek. Ale zawsze znajdą się dziewczyny, które będą śmiać się i najeżdżać na "januszów", a także janusze, od których na dzień dobry dostajesz tekst "cześć szmato".

Portal od kilku dni chodzi bardzo dobrze, przywrócili wiadomości, koniec problemów z czerwonym ekranem, privki już się nie zwieszają. Widać, że doprowadzili to do porządku, a jak ktoś tego nie widzi to musi być idiotą. Moim zdaniem pieniądze na pewno zostaną wypłacone. Myślę i mam nadzieję, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. W maju było bardzo podobnie, a jednak wypłacili i temat upadł śmiercią naturalną.



ZE wszystkim sie zgadzam po co ulepszali strone i doprowadzili technicznie do tego ze jest dobrze.... juz nikt nie musis odswierzac od razu widzi na transmiji bark czerwonego okna i po co to by robili jak mieliby sie zwijac????
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 09:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co ma być to będzie moje drogie koleżanki z ShowUp.tv:)))...każdą nas dotknęła ta sytuacja pod względem emocjonalnym i finansowym. Co do strony też uważam że jest lepiej. Wpadnę dziś wieczorem chyba na pogaduchy gdyż mi się po prostu tęskni :(
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Sweathart i Sisi, same taką pracę sobie wybrałyście. Skoro jest ona tak ciężka i męcząca to dlaczego nie znajdziecie sobie innej, która będzie łatwiejsza? Odpowiedź jest prosta: w żadnej innej, lekkiej pracy nie zarobicie aż takich dobrych pieniędzy. Większość z was oczywiście nie przyzna, że tak jest, ale taka jest prawda. Spójrzmy na fakty: pracujecie kiedy chcecie, ile chcecie, za ile chcecie, nie musicie się ruszać z domu, nie macie szefa, który was nadzoruje. Wnioski nasuwają się same...

PS. Ból dupy miewam tylko jak się za dużo nasiedzę :sarcastic:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości