Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
xnxx123 pisze:Dobrze, a przykładowo, jeśli nam faktycznie nie wypłacą, to co z tymi zleconymi przelewami? One wrócą na konto i będziemy te żetony sobie mogły wykorzystać, czy przepadną? Mam kilka przelewów zleconych i są cały czas w realizacji. Z tego co wiem, niektórym osobom, z realizacji - cofnęli do panelu. Moje są w realizacji od ponad 3 tygodni...


Raczej nie licz na to że wrócą na konto ShowUp.tv ... i te niewypłacone też pewnie przepadną... Jesli nie wypłacą to za kilka dni wchodząc na ShowUp.tv zobaczymy napis ,, stona o podanym adresie nie istnieje" dobrze byłoby sprzedać te żetony które nie są jeszcze zlecone do przelewu. Tylko komu i jak


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Truskaweczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2016, 11:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no wlasnie na jakich portalach mozna zarobic procz zbiornika ? ja tez czekam na wyplaty zagladam tu i nic nowego nie ma ech zycie
serio mysle juz o normalnej pracy juz mam kilka propozycji - wiadomo bedzie mniej ale kasa bedzie a dodatkowo moge chodzic na inne portale tylko nie wiem jakie - cos polecicie ?



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
pannamigotka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2016, 15:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Większość dziewczyn ma kilka przelewów zleconych i czekają od nawet 17 sierpnia. Mi wypłacali do 20 sierpnia, od 20-tego już wszystko stoi. Z początku myślałam, że awaria będzie trwała maksymalnie tydzień, ale teraz już naprawdę zaczynam się bać. Dwa tygodnie temu napisali mi, że portal będzie dalej funkcjonował i jak tylko się uporają z problemem to gwarantują, że każda otrzyma swoje pieniądze. A tu za chwilkę będzie miesiąc, a pieniędzy jak nie było, to teraz widzę, że terminy też przekładają co kilka dni do przodu.
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 12:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Do piatku jeszcze jakos to wygladalo,dzisiaj zadna laska z tych bardziej znanych juz nie nadaje,rano byla tylko x_jessi_x i Aurelka ale tego tempaka nawet nie licze :D Chyba te co liczyly ze jednak do konca tygodnia zobacza hajsy sie przeliczyly :D Sobota a dupeczek jak na lekarstwo.
Awatar użytkownika
Bialy
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 16 lis 2015, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wrednapaula
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


nawet ogladajacych i bioracych privy jest mniej wszyscy widza ze zle sie dzieje :dontknow:


inne portale sa do kitu zbiornik tam w regulaminie jest napisane ze nie mozna dzialac komercyjnie czyli dla wlasnego zysku ja nie wiem juz sama tam raczej jest zeby sie poznac na zbiorniku a na ShowUp.tv byl zakaz poznawania sie i spotykania . Ale zobaczcie portal o takim charakterze zeby sie poznawac powinien miec wziecie w sesnsie ze ludzac sie spotkaniami panowie powinni sypac groszem a wlasnie jest odwrotnie wszyscy tam tylko pisza o spotkaniu za free a na privy wola nie wchodzic naprawde jaka to srednia priv co godzine albo dwie i to za 100 kr marne
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bialy pisze:Do piatku jeszcze jakos to wygladalo,dzisiaj zadna laska z tych bardziej znanych juz nie nadaje,rano byla tylko x_jessi_x i Aurelka ale tego tempaka nawet nie licze :D Chyba te co liczyly ze jednak do konca tygodnia zobacza hajsy sie przeliczyly :D Sobota a dupeczek jak na lekarstwo.


Dziwisz się? najpierw gadaliście, ze siejemy panike bo wypłaty nie mamy 3 dni na koncie. Problem trwa juz 3 tyg od poniedziałku leci 4 i dalej nie ma ustalonego terminu.

Dla mnie najbardziej dziwne jest to ze bank niby zapewnia ze usterka ustapi do konca tego tyg a ShowUp.tv dopisuje ze nie chca niczego obiecywać. Tak jakby z góry juz wiedzieli że tych przelewów nie bedzie.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis pisze:nawet ogladajacych i bioracych privy jest mniej wszyscy widza ze zle sie dzieje :dontknow:


inne portale sa do kitu zbiornik tam w regulaminie jest napisane ze nie mozna dzialac komercyjnie czyli dla wlasnego zysku ja nie wiem juz sama tam raczej jest zeby sie poznac na zbiorniku a na ShowUp.tv byl zakaz poznawania sie i spotykania . Ale zobaczcie portal o takim charakterze zeby sie poznawac powinien miec wziecie w sesnsie ze ludzac sie spotkaniami panowie powinni sypac groszem a wlasnie jest odwrotnie wszyscy tam tylko pisza o spotkaniu za free a na privy wola nie wchodzic naprawde jaka to srednia priv co godzine albo dwie i to za 100 kr marne


dokładnie sisis na ZB jest baaardo słabo
Anna5


jak wchodzę na ShowUp.tv widze ze strona upada! :( coraz mniej transmisji
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 12:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


chyba trzeba powoli zacząć ustalać gdzie przenosimy zabawe :D



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
Truskaweczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2016, 11:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


strona sama upadnie smiercia naturalna.. moze to obudzi szefostwo do dzialania
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


macie racje malo dziewczyn siedzi ale kolesi od cholery ha ha ;-) ja jeszcze poczekam do tego poniedzialku ale powoli trace nadzieje ..... :yu:
sobota popoludniu jest po 14 a tylko 7300 ogladajacych , moze wieczorem bedzie wiecej ale ludzie juz widza ze dziewczyny nie transmituja to nie wchodza ech pewnie zaloze konto na zbiorniku ale jakos nie chce


Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
pannamigotka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2016, 15:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pannamigotka pisze:no wlasnie na jakich portalach mozna zarobic procz zbiornika ? ja tez czekam na wyplaty zagladam tu i nic nowego nie ma ech zycie
serio mysle juz o normalnej pracy juz mam kilka propozycji - wiadomo bedzie mniej ale kasa bedzie a dodatkowo moge chodzic na inne portale tylko nie wiem jakie - cos polecicie ?


Inne Sex Kamerki



wildshow, liveshow
Awatar użytkownika
tylkojedyna
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2016, 15:58
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kiedys był striply.tv czy jakos tak i chyba upadł a taka reklama była :P
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 13:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Skoro zbiornik chamski*** moze rozkrecic tego liveshowa ?? Tylko zgrajcie sie jakoś bo mi tez brakuje dziewczyn żeby się pobawić ,pozdrawiam
Awatar użytkownika
2111
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 23 sie 2016, 06:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: 2111


dajcie spokoj na liveshow 6 osob nadaje a 322 siedzi bez porownania a zbiornik nie jest do zarabiania jest niekomercyjny ale czasem jakis priv sie wyhaczy ale wszystko to chala najlpszy show up jak sie wyjasni to ja chetnie wroce bo wiem ze na ShowUp.tv jest najlepiej niestety
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


liveshow nie glupi pomysl. Kiedys tam bywałam :) mozna pomyslec hahaha :lol:



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
ROXII97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2016, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Oczywiście JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak dla mnie zbiornik jest tragiczny. Niewygodne to okienko, nie ma szablonow privow ,max jeden mozn robic. Nie wiem czy nie zczailam jak tam to dziala ale przy kazdym upublicznianiu trans nagrywal mi sie krotki filmik ktory potem w aktualnosciach wisial, zboki sie napalali i spamowali wiadomosciami. Ogolnie jakos niemieli nie byli ale nie czulam tamtego klimatu. Jesli chodzi o zet to wyszlo mi 25 zl razem z tymi bonusami za przekroczenie 200 osob, no i to 1,5 h siedzialam, wiec mega slabo w porownaniu do ShowUp.tv.

Na LiveShow kiedys nadawalam( jakies 3 lata temu) i bylo dobrze. Mniej ludzi ale klimat podobny co na ShowUp.tv, jak jest teraz nie wiem,

WildShow nie znam
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ciezko cos rozkrecic a http://tv.showup.com.pl 1 transmitujacy 32 osoby ogladajace ja cie krece ten show up to bylo naprawde cos



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dlatego dziwne jest by uśmiercili taką "kurę" znoszącą złote jajka :lol: przecież to nieopłacalne -.- no nic zobaczymy jak to bedzie na początku przyszłego tygodnia :)



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ROXII97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2016, 10:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Oczywiście JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


xnxx123 pisze:Dobrze, a przykładowo, jeśli nam faktycznie nie wypłacą, to co z tymi zleconymi przelewami? One wrócą na konto i będziemy te żetony sobie mogły wykorzystać, czy przepadną? Mam kilka przelewów zleconych i są cały czas w realizacji. Z tego co wiem, niektórym osobom, z realizacji - cofnęli do panelu. Moje są w realizacji od ponad 3 tygodni...


Chyba żartujesz, nie po to Was przecież dymali żeby Wam teraz coś jeszcze oddawać. Żetony zlecone przepadną, prawdopodobnie w poniedziałek całkiem ShowUp.tv zamkną żeby własnie nie było lewego sprzedania pozostałych żetonów i tyle, sprawa zamknięta, ewentualnie portal będzie wisiał do końca roku bo pewnie serwer jest tyle opłacony i potem bankructwo oficjalne. I szukajcie sobie firmy w Czechach i "właściciela" zameldowanego w jakimś nieuzytku w Polsce (i tak pewnie słupa)


Inne Sex Kamerki
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości