Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
dzisiaj dużo wolniej odpowiadają na wiadomości pewnie wiele osób zasypalo im skrzynke



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 06:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


julkaja pisze:ciekawa jestem gdzie sie ci koniobijcy przeniosa czy moze sb w ogole odpuszczą :lol:
ja to chociaz zawsze moge sb znalezc sponsora, gorzej mają te co nadawały a są juz stare albo grube itd :lol:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Tak sobie myślę Julcia...czy Twoja ciekawość, gdzie przeniosą się koniobijcy, wynika z tego, że niepokoisz się jak i gdzie ich znajdziesz jak padnie ShowUp.tv? Zresztą, skoro tak łatwo możesz znaleźć sponsora, to nie zamartwiaj się gdzie w tym czasie będą koniobijcy :-D

Pozdrawiam.
Już stara, ale jeszcze szczupła....jak myślisz Julka, znajdę jeszcze kogoś, czy bez szans?
Daj znać, jak będziesz wiedziała gdzie podziali się wszyscy koniobijcy, z czegoś trzeba żyć (z kogoś) ;-)

Echhh Julka, jaka Ty jesteś głupia!!
Awatar użytkownika
serduszko
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 04 wrz 2016, 11:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oby te wasze ShowUp.tv jednak padło całkowicie. Patrząc na to jak sie zachowujecie to widze, ze juz wam te pokazy wyprały mózg kompletnie. Do roboty idzcie normalnie, a nie żalcie sie, że wam nie wypłacili pieniedzy i nie ma cie co do garnka włozyc. BEKA
Awatar użytkownika
ihadpocket
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2015, 00:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: HahaAna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


to i ja się wypowiem w tej kwestii. oby jednak te pieniądze wypłacili, ale będzie to dobra nauczka dla dziewczyn, które jak mogły, to nie odkładały pieniędzy z ShowUp.tv, tylko żyły swobodnie dniem dzisiejszym.. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
bohater
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 05 lip 2016, 22:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kocurek i papryczka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: bohater


ihadpocket pisze:Oby te waszeShowUp.tv jednak padło całkowicie. Patrząc na to jak sie zachowujecie to widze, ze juz wam te pokazy wyprały mózg kompletnie. Do roboty idzcie normalnie, a nie żalcie sie, że wam nie wypłacili pieniedzy i nie ma cie co do garnka włozyc. BEKA


Ja chodze do normalnej pracy i Tobie gówno do tego co kto robi po godzinach!
Uciekaj spać , jutro praca w biedrze na Ciebie czeka :) Chociaż wątpię , nawet do tego sie nie nadajesz :lol:
Awatar użytkownika
BadGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 29 sie 2016, 18:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Coś przeczuwam, że ''panna'' JulkaJa to nie kobieta tylko typowy gość :lol: A wiem, bo sam jestem facetem, po za tym żal mi takich typków :lol: Sam jest pewnie obleśnym dresem i zakompleksionym brudasem :laugh3: Tylko po co takie wypowiedzi kretynie ? :biggrin:
Awatar użytkownika
Sebastian74
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: P_D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bohaterr pisze:to i ja się wypowiem w tej kwestii. oby jednak te pieniądze wypłacili, ale będzie to dobra nauczka dla dziewczyn, które jak mogły, to nie odkładały pieniędzy z ShowUp.tv, tylko żyły swobodnie dniem dzisiejszym.. Pozdrawiam :)


Ja myślę, że znacznie gorsze będzie to jak jakieś dziewczyny przez dłuższy czas nie wypłacały żetonów i miały na koncie uzbierane już ponad 100 tys. żetonów i nie zdążyły ich wypłacić zanim zaczęły się problemy.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mozecie przestac po sobie tak cisnac? Rozumiem, ze wszyscy sa zdenerwowani, ale bez przesady...
BOK
Witam
Pisaliśmy wszystko co wiemy na ten temat. Naciskamy na bank codziennie dzwoniąc do nich z zapytaniem jaki jest postęp prac mających na celu usunięcie problemu. Dołożą wszelkich starań by umożliwić nam realizację przelewów do końca tego tygodnia
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
samotnamama4
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2016, 00:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: 2samotnemamysamewdom
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: samotnamama4


Znow odwlekają wczorajsza wiadomosc z BOK:

Witam
Szanowna Pani, działamy na rynku już kilka lat i zawsze byliśmy uczciwi względem naszych użytkowników. Chcemy by tak pozostało. Gwarantujemy, że przelewy w końcu ruszą i każdy otrzyma swoje pieniądze. Trafialiśmy już na różnego rodzaju problemy - mniejsze i większe i zawsze znajdowaliśmy rozwiązanie. Bank twierdzi, że usterka będzie usunięta w przeciągu kilku dni ale nie podaje konkretnej daty. Jak tylko sytuacja będzie jasna to na stronie pojawi się odpowiednia informacja
Pozdrawiam

Było do końca tygodnia, a teraz piszą ze w przeciągu kilku dni.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


wiem właśnie im napisałam skąd ta zmiana bo miało być do niedzieli. Teraz juz nie wiem ile w końcu mamy czekac
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 06:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


Daj znać jak Ci odpiszą
Awatar użytkownika
Truskaweczka26
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2016, 08:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pewnie pod wieczór bo wczoraj czekałam cały dzień na wiadomość
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 06:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


Albo w ogóle nie odpiszą też dzisiaj do nich napisałam
Awatar użytkownika
Truskaweczka26
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2016, 08:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W sobote to watpie ze ci odpisza chyba w ogole nie wyplaca skoro ciagle pisza inny termin
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 02:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Obserwatorka pisze:Znow odwlekają wczorajsza wiadomosc z BOK:

Witam
Szanowna Pani, działamy na rynku już kilka lat i zawsze byliśmy uczciwi względem naszych użytkowników. Chcemy by tak pozostało. Gwarantujemy, że przelewy w końcu ruszą i każdy otrzyma swoje pieniądze. Trafialiśmy już na różnego rodzaju problemy - mniejsze i większe i zawsze znajdowaliśmy rozwiązanie. Bank twierdzi, że usterka będzie usunięta w przeciągu kilku dni ale nie podaje konkretnej daty. Jak tylko sytuacja będzie jasna to na stronie pojawi się odpowiednia informacja
Pozdrawiam

Było do końca tygodnia, a teraz piszą ze w przeciągu kilku dni.


Pisali nam, że do końca tygodnia (niedzieli) usterka prawdo podobnie zostanie usunięta, ale nie chcą niczego obiecywać. Nie napisali nigdzie, że DO NIEDZIELI usuną usterkę. Więc pewnie się nie udało nic zrobić i już piszą inaczej.

Coś mi się wydaje, że sobie jeszcze poczekamy. Teraz do tego wszystkiego jeszcze napisali, że jak sytuacja będzie jasna to na stronie pojawi się odpowiednia informacja. Czyli ja to rozumiem tak, że jak będzie wiadomo to oni dopiero na stronie serwisu zamieszczą informację, że już jest wszystko ok i przelewy ruszą? Totalny bez sens.

Oj coś za dłlugo to trwa... Mam ostatni przelew zlecony 20 sierpnia, a już mamy 10 września. Ja już nie transmituję od kilku dni, bo w kolejce czeka kilka przelewów do realizacji. Jeśli otrzymam pieniądze to będę dalej współpracowała, ale póki co wstrzymuję się.
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 13:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


"Bank zapewniał, że do końca tygodnia naprawia usterkę" a teraz usterka ma być usunięta "w przeciągu kilku dni" pewnie jeszcze roboczych. Ośmieszają się tylko. Ja już im w nic nie wierzę, moja cierpliwość się skończyła chociaż przypuszczałam że tak będzie, że zacznie się znowu przeciąganie do no własnie kiedy?
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak bedziecie do nich jeszcze pisac, zapytajcie, czy skoro bank od trzech tygodni nie moze poradzic sobie z usterka, nie moga skorzystac z innego banku, ktory oferuje firmom platnosci masowe, paczki przelewow itd bez projektowania unikalnego panelu.
Mi nie odp;p
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dostałam tego samego meila co wszystkie, napisałam ze przeciez dzien wczesniej napisali nam wszystkim ze bank rozwiąże problem do niedzieli .... To odpisali mi tak :



Witam
Bank tak twierdzi ale nie chcemy niczego obiecywać
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No więc uwaga...
Oprócz Satinaru czeskiego....
W Polsce jest tylko Satinar Invest - właścicielem i prezesem jest Rafał Grzywiński, rocznik 1984, 5KPLN kapitał zakładowy, siedziba przy Domaniewskiej w Warszawie- to jest jedyna firma w KRS w której ten facet się pojawia

We Wrocławiu była firma Showup ale zbankrutowała i została wykreślona z KRS w lutym 2016. Możliwe że jest powiązana - ludzie od Showup pojawiają się w spółkach należących do Penty (grupa Dr Max - to są apteki).Brak danych finansowych.
Czym jest Penta.. nie chce mi sie pisać http://www.pentainvestments.com/pl/default.aspx
ogromny fundusz z Czech - (w Polsce Żabka, Iglotex, Dr MAx i inne sa na stronie )
To, ze pojawiają się Ci sami ludzie w szołapie i spółkach Penty nie oznacza jednak, ze Penta angazuje w to forsę. Po prostu może to prywatne inwestycje osób.
Rafał Grzywiński to noname - nie ma go nigdzie indziej.
A ten biznes czyli szołap, jest stosunkowo niewielki - to biznesik. Peryferyjny.

26 2 (PKD 2007) Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych
46 69 (PKD 2007) Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
47 19 (PKD 2007) Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
47 74 (PKD 2007) Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
47 78 (PKD 2007) Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
47 79 (PKD 2007) Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
47 99 (PKD 2007) Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
62 01 (PKD 2007) Działalność związana z oprogramowaniem
62 02 (PKD 2007) Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
62 03 (PKD 2007) Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
62 09 (PKD 2007) Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
63 11 (PKD 2007) Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
63 12 (PKD 2007) Działalność portali internetowych
63 91 (PKD 2007) Działalność agencji informacyjnych
63 99 (PKD 2007) Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana
70 1 (PKD 2007) Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych
73 11 (PKD 2007) Działalność agencji reklamowych
73 12 C (PKD 2007) Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)
77 33 (PKD 2007) Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery
77 39 (PKD 2007) Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
77 4 (PKD 2007) Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim
82 2 (PKD 2007) Działalność centrów telefonicznych (call center)
86 90 D (PKD 2007) Działalność paramedyczna
86 90 E (PKD 2007) Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
95 11 (PKD 2007) Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
95 12 (PKD 2007) Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego
96 02 (PKD 2007) Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
96 04 (PKD 2007) Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
96 09 (PKD 2007) Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jezeli jakims cudem, jest faktycznie tak jak mowia to zachowuja sie jak totalne pizdy, ktore pozwalaja sobie tracic wiarygodnosc, uzytkownikow i hajs bo bank ma usterke. No kur*a, to sie rezygnuje z jego uslug i idzie do takiego, ktory w swojej ofercie ma opcje przelewow masowych.A te sierotki, co ? Codziennie dzwonia i nic biedni nie wiedza-jasne.



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości