Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
A póżniej ta sama osoba otwotrzy podobną stronę za jakiś miesiąc czy dwa :lol: A my i tak nie znając "właściciela" nie będziemy miały nawet pojęcia o tym, że to ta sama osoba :lol: która zrobiła nas w ch...
Bo to przecież niby inna strona :lol: :lol: może właściciel potrzebował na nowy samochód hahaha? I chciał go mieć już, albo cokolwiek innego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ROXII97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2016, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Oczywiście JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


... a ja jakbym był właścicielem dużej firmy, to zamieściłbym takie zdjęcie na instagramie:

Obrazek
Awatar użytkownika
best1
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwie 2016, 17:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kaprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wiecie co. Na moje to wygląda to tak jakby to oni mieli blokadę konta w banku. Kiedyś pracowałam u prywaciarza który chciał zlecić wypłaty nam i co. Przelew się cofnął mu bo miał blokadę na koncie i dopóki nie spłacić nie odblokowali. I też mi tu podobnie wygląda. Oby wypłacili.
Awatar użytkownika
ingunia
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 23 maja 2016, 16:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja muszę przyznać rację Henremu. Mam takie samo zdanie jak on. I widać, że ma głowę na karku i zna się na rzeczy. Mało tego sama w życiu przechodziłam już taką sytuację, gdzie firma mimo wieloletniej działalności upadła i nie wypłaciła pieniędzy pracownikom, którym ciągle mydlono oczy, że to tylko chwilowe problemy i zaraz kasa wpłynie na konto. Mało tego produkty tej firmy były sprzedawane do samego końca, mimo iż towaru dawno nie było na magazynie. Oczywiście majątek firmy nie pokrył w żadnym stopniu wypłat. W przeciwieństwie do nas ( choć akceptacja regulaminu jest w pewien sposób podpisaniem umowy ) to tylko firmy reklamowe mają konkretne umowy na konkretny czas.
Awatar użytkownika
Całuśna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2016, 12:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Pure Dream
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jakbym byla wlascicielem takiej strony to nie podawalbym swoich danych bo jest wiele milych osob ktore by doniosly do skarbowki na mnie wiec sie nie dziwie ze jest anonimowy. Jak powstanie kolejan strona to trudno. dziewczyny ktore siedza na kamerkach i tak pojda bo niektore w 2 lata sa w stanie zarobic na mieszkanie albo jakis biznes wiec zaryzykuja znow

Całuśna gdyby bylo tak jak mowisz to showup nic by nie naprawial a wiele rzeczy zostalo naprawionych przez ostatnie dni :)



Inne Sex Kamerki
Awatar użytkownika
sweetheart
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 01 wrz 2016, 14:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czytając wasze wypowiedzi rece opadaja.. nagle wszystkie piszą, jakbys conajmniej ekonomie skonczyly albo mialy swoje preznie rozwijajace się biznesy... A siedzicie na kamerkach, taka prawda. Te snute przez was opowiesci z krypty nic wam nie dadzą, trzeba czekać. Skąd wy mozecie wiedziec jak działa specyfika wypłat, jakie są zależnosci podaż-popyt na przestrzeni kilku lat jak działa SU, jakie problemy ma bank i jak je rozwiązać. Modelki z kamerek nikt nie bedzie informowal co sie dokladnie stało, bo nikt nie ma takiego obowiązku. Napisali, że trzeba czekać, to czekajcie. Recznie robione przelewy?:D hahahhahahahaha, nie moge:D Do kazdej camgirl chyba rozniez trzeba zadzownić i informować, myśle, ze nie tylko SU ale i bank powinien to zrobic:) :yahoo: :yahoo:

Polecam mieć inną pracę, a to traktować jak dodatek, skoro takie madre wszytskie to jakos szkoda , że na taka okolicznosc nie potraficie się zabezpieczyć, ja tez czekam na przelewy, ale pisaniem domysłow tego nie przyspieszycie. A osobami, które wiedzą i znają przyczynę zastoju na pewno nie jestescie wy. :)
Awatar użytkownika
IsseyMiyake
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2016, 12:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ile jeszcze potrwa to czekanie :x :evil:
Awatar użytkownika
Truskaweczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myślę , że to co napisałaś jest najbardziej realną wizją całej sytuacji.
ingunia pisze:Wiecie co. Na moje to wygląda to tak jakby to oni mieli blokadę konta w banku. Kiedyś pracowałam u prywaciarza który chciał zlecić wypłaty nam i co. Przelew się cofnął mu bo miał blokadę na koncie i dopóki nie spłacić nie odblokowali. I też mi tu podobnie wygląda. Oby wypłacili.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Porażka. Najpierw że bank się postara do niedzieli a teraz: :"nie chcemy niczego obiecywać"
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tak odpisali tobie?
Awatar użytkownika
ingunia
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 23 maja 2016, 16:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Truskaweczka26 pisze:Odpowiedz z BOKU z wczoraj
Witam
Szanowna Pani, działamy już na rynku kilka lat i zawsze byliśmy uczciwi względem naszych użytkowników. Chcemy by tak pozostało. Gwarantujemy, że przelewy w końcu ruszą i każdy otrzyma swoje pieniądze. Trafialiśmy już na różnego rodzaju problemy - mniejsze i większe i zawsze znajdowaliśmy rozwiązanie. Bank twierdzi, że usterka będzie usunięta do niedzieli ale nie chcemy niczego obiecywać
Pozdrawiam


Dwie strony wczesniej.....
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie jestem tam w godzinach nocnych od ponad tygodnia, więc jeśli zrywanie transmisji (ostatnio nie mogłam już nawet wejsc o 21.00) występuje rzadziej i już nie występują błędy 502, to może też świadczyć, że w pierwszej kolejności opłacili tych co obsługują serwery. W końcu w godzinach wieczornych jest największy ruch i najwięcej żetonów wtedy się kupuje. Mam nadzieję, że się mylę... w końcu nadzieja umiera ostatnia...

Admin's Edit: Jeśli chodzi o usterki, to proszę kontynuować dyskusję w temacie: Problemy/Usterki na ShowUp.tv, gdzie przeniosłem odpowiednie posty.
Awatar użytkownika
Całuśna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2016, 12:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Pure Dream
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ciekawe, ile jeszcze poczekamy na przelewy?
Anna5


Mi już nerwy puszczają... Tracę wiarę i nadzieje że będzie ok.Jestem tak w czarnej dupie że odechciewa mi się żyć
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie dziwie Ci się każda czeka na przelew jak na szpilkach..oby w tym miesiącu się zjawiły
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja już nawet nie zaglądam czy poszły przelewy tylko tu czy któras z was nie ma nowych informacji od nich. Myślę że oni śledzą ten wątek i na pewno nie wypłaca nam kasy do niedzieli.
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


czy któraś z Was dostała dzisiaj jakąś wiadomość od nich? bo ja rano napisałam i cisza. . wczesniej szybciej odpisywali. . ja licze na niedziele
Awatar użytkownika
kasiaszolap
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2016, 06:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nima


Póki co dzisiaj zero wiadomości od BOKu.. Ciekawe czy coś ruszy do niedzieli, ew. w poniedziałek... :dontknow:
Awatar użytkownika
swojakrew
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 07 wrz 2016, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: jasama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


transmitujaca na SU pisze:Mi już nerwy puszczają... Tracę wiarę i nadzieje że będzie ok.Jestem tak w czarnej dupie że odechciewa mi się żyć


Jak chcesz pomogę Ci zawiązać linę na stryczek. Znam kilka dobrych węzłów żeglarskich.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 11:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx


Skąd tacy się biorą jak tasmanx,pewnie za dzieciaka został skrzywdzony i próbuje zaistnieć w wirtualnym świecie i poczuć się kimś. Ale co tam gówna lepiej nie ruszać, bo będzie gorzej smierdziec.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości