Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Witam, u mnie przelew zrealizowany 16 maja doszedł 17 na konto, zrealizowane zostały wczoraj 2 o 14:45 ale nadal ich na koncie nie mam, jeden czeka na realizacje.

Czy jeśli zostały zrealizowane to dojdą czy też pupa/?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asktheeu
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 24 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: asktheeu


Hej :hi:

U mnie też niestety cisza jeżeli chodzi o kontakt z showupem, pieniędzy brak. Uważam, że jednak było by fair gdyby umieścili (na blogu, czy na stronie) jakieś oficjalne info. W ten sposób pokazują nam gdzie nas mają ;/ Niestety showup ma monopol na polskim rynku kamerek i na razie nie zapowiada się na zmianę, wszystkie nowo powstałe portale upadają. Jedynie zbiornik jakoś się trzyma, ale tam z kolei (przynajmniej w moim przypadku) ciężko o priwy, Panowie są mniej ufni i chcą wszystko na ogóle za free.

Przepraszam za mały off top, jak jest na zagranicznych portalach? Warto/nie warto? Podobno trzeba tam podpisywać umowę i podawać wszystkie dane osobowe. Może któraś ma jakieś info i zechciałaby się nim podzielić? Tutaj lub w wiadomości prywatnej? Dzięki :hi:
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dodam swoje 3 grosze...
kupiłem trochę żetonów przed tym jak ShowUp.tv zaczęło nawalać, 5-10 minut i nastąpiła awaria. Warto też dodać, że ta ów awaria zbyt długo nie trwała. Żetony mi nie zniknęły, więc mimo iż nie jestem żadnym programistą obstawiałbym bardziej na świadomą przerwę techniczną. Jeśli był to atak to był on bardzo szybki i precyzyjny ;)
Warto też dodać, że część z Was czeka na przelew zanim ta sytuacja miała miejsce więc raczej nie ma co łączyć tych faktów.

Moim skromnym zdaniem Wasze przelewy nie dochodzą przez zbyt dużą liczbę zgłoszeń o wypłatę środków i tyle. My jako osoby kupujące żetony mało ich kupiliśmy w tym miesiącu a Wy jako osoby wypłacające żetony za dużo chcecie ich ,,sprzedać"(wymienić na PLNy). Pomysł z brakiem transmisji z Waszej strony może się okazać strzałem w stopę i zachwianiem systemu jeszcze bardziej.

Jeśli chodzi o kontakt z ShowUp.tvU to jest on bardzo powolny i nie do końca profesjonalny(delikatnie rzecz ujmując :winkextra: ) Jak znam ich podejście połowa z Was nawet odpowiedzi nie uzyska na zadane pytanie a reszta dostanie bliźniaczo podobne odpowiedzi. Po tym co piszecie wnioskuje, że problem ciągle trwa i nie jest rozwiązany, następnym razem nie pytajcie "KIEDY" tylko jaka jest przyczyna.

P.S
pare złotych warto zawsze trzymać na czarną godzine :D ale teraz już o tym wiecie :winkextra: :yes4:
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MRX_SU pisze:dodam swoje 3 grosze...
kupiłem trochę żetonów przed tym jak ShowUp.tv zaczęło nawalać, 5-10 minut i nastąpiła awaria. Warto też dodać, że ta ów awaria zbyt długo nie trwała. Żetony mi nie zniknęły, więc mimo iż nie jestem żadnym programistą obstawiałbym bardziej na świadomą przerwę techniczną. Jeśli był to atak to był on bardzo szybki i precyzyjny ;)
Warto też dodać, że część z Was czeka na przelew zanim ta sytuacja miała miejsce więc raczej nie ma co łączyć tych faktów.

Moim skromnym zdaniem Wasze przelewy nie dochodzą przez zbyt dużą liczbę zgłoszeń o wypłatę środków i tyle. My jako osoby kupujące żetony mało ich kupiliśmy w tym miesiącu a Wy jako osoby wypłacające żetony za dużo chcecie ich ,,sprzedać"(wymienić na PLNy). Pomysł z brakiem transmisji z Waszej strony może się okazać strzałem w stopę i zachwianiem systemu jeszcze bardziej.

Jeśli chodzi o kontakt z ShowUp.tv to jest on bardzo powolny i nie do końca profesjonalny(delikatnie rzecz ujmując :winkextra: ) Jak znam ich podejście połowa z Was nawet odpowiedzi nie uzyska na zadane pytanie a reszta dostanie bliźniaczo podobne odpowiedzi. Po tym co piszecie wnioskuje, że problem ciągle trwa i nie jest rozwiązany, następnym razem nie pytajcie "KIEDY" tylko jaka jest przyczyna.

P.S
pare złotych warto zawsze trzymać na czarną godzine :D ale teraz już o tym wiecie :winkextra: :yes4:



ale jak to jest możliwe że na "rynku" jest mniej pieniędzy niż w rzeczywistości? przy takich prowizjach jest to praktycznie nie możliwe....
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


agnieszka pisze:Hej :hi:
Przepraszam za mały off top, jak jest na zagranicznych portalach? Warto/nie warto? Podobno trzeba tam podpisywać umowę i podawać wszystkie dane osobowe. Może któraś ma jakieś info i zechciałaby się nim podzielić? Tutaj lub w wiadomości prywatnej? Dzięki :hi:


Hej. Zagraniczne portale są różne, ale raczej standardem jest skan dowodu osobistego, własnoręcznie podpisany formularz i zdjęcie twarzy/ twarzy z dowodem w ręku. Na polskim portalu nigdy bym się na taką formę rejestracji nie zdecydowała. Jeżeli chodzi o to, jak wygląda w praktyce praca na zagranicznych kamerkach, to już wyjaśniam- korzysta się z kilku portali jednocześnie (im więcej tym lepiej, a ograniczenia tworzy tu sprzęt komputerowy) i również często jednocześnie się odbywają privy- więc trzeba mieć trochę refleksu :). Najpopularniejsze języki, to angielski i niemiecki. Co do zarobków, dziewczyny z lepszym sprzętem i z możliwościami przebywania na m.in 4-5 czatach jednocześnie, wyciągały tyle, ile przy trochę większym zaangażowaniu wyciąga się siedząc na jednym ShowUp.tv. Ja z kamerek zagranicznych zrezygnowałam ze względu na słaby sprzęt, który mnie mocno ograniczał. Porównując zarobki z ShowUp.tv, to moim zdaniem, szkoda fatygi. Ale nie każdy się musi z tym zgodzić :). Bardzo na plus w końcu jest kontakt z językiem.


A wracając już do problemów z żetonami, to anulowania przelewów wskazują na to, że odbywa się weryfikacja żądań wypłat, co akurat dobrze świadczy o administracji ShowUp.tv. Sama ciągle czekam na swój przelew, więc rozumiem frustrację, ale bądźmy dobrej myśli. Na pewno jest co weryfikować, więc zwyczajnie może to jeszcze chwilę potrwać. Ja osobiście wolę poczekać dłużej i wiedzieć, że wszystko w tym czasie zostanie sprawdzone i zwrócone tym, co ponieśli stratę, niż w przyszłości bać się powtórki oraz tego, że tym razem to na mnie trafi i moje konto zostanie skasowane wraz ze wszystkimi środkami, a administracji to w ogóle nie zainteresuje i nie podejmie ona żadnych kroków, żeby to wyjaśnić.

Cierpliwości, będzie dobrze:).
Awatar użytkownika
Karolinaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2016, 13:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ;)


Kropelka pisze:
MRX_SU pisze:dodam swoje 3 grosze...
kupiłem trochę żetonów przed tym jak ShowUp.tv zaczęło nawalać, 5-10 minut i nastąpiła awaria. Warto też dodać, że ta ów awaria zbyt długo nie trwała. Żetony mi nie zniknęły, więc mimo iż nie jestem żadnym programistą obstawiałbym bardziej na świadomą przerwę techniczną. Jeśli był to atak to był on bardzo szybki i precyzyjny ;)
Warto też dodać, że część z Was czeka na przelew zanim ta sytuacja miała miejsce więc raczej nie ma co łączyć tych faktów.

Moim skromnym zdaniem Wasze przelewy nie dochodzą przez zbyt dużą liczbę zgłoszeń o wypłatę środków i tyle. My jako osoby kupujące żetony mało ich kupiliśmy w tym miesiącu a Wy jako osoby wypłacające żetony za dużo chcecie ich ,,sprzedać"(wymienić na PLNy). Pomysł z brakiem transmisji z Waszej strony może się okazać strzałem w stopę i zachwianiem systemu jeszcze bardziej.

Jeśli chodzi o kontakt z ShowUp.tv to jest on bardzo powolny i nie do końca profesjonalny(delikatnie rzecz ujmując :winkextra: ) Jak znam ich podejście połowa z Was nawet odpowiedzi nie uzyska na zadane pytanie a reszta dostanie bliźniaczo podobne odpowiedzi. Po tym co piszecie wnioskuje, że problem ciągle trwa i nie jest rozwiązany, następnym razem nie pytajcie "KIEDY" tylko jaka jest przyczyna.

P.S
pare złotych warto zawsze trzymać na czarną godzine :D ale teraz już o tym wiecie :winkextra: :yes4:



ale jak to jest możliwe że na "rynku" jest mniej pieniędzy niż w rzeczywistości? przy takich prowizjach jest to praktycznie nie możliwe....

weź też pod uwagę, że podobno przenieśli serwery z Czech do USA, może zapłacili z góry za jakiś dłuższy okres najmu. Swoim pracownikom też coś muszą płacić a są związani umowami i im nie mogą zalegać z kasą. Trzecia opcja to miesięczna lokata, której nie chcą rozwalić :P tak więc opcji jest kilka
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MRX_SU pisze:dodam swoje 3 grosze...
kupiłem trochę żetonów przed tym jak ShowUp.tv zaczęło nawalać, 5-10 minut i nastąpiła awaria


a skąd wiesz kiedy dokładnie to się zaczęło :lol2: ja np. już w piątek na męskiej widziałem, że dwie osoby coś tam paplały, że komuś przelali żetony z ich kont na inne konta bez ich wiedzy, ale pomyślałem, że to jakaś kolejna gówno-burza.
Jednak w sobotę już więcej osób miało ten problem. Bardzo śmieszna sprawa tak ogólnie patrząc.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Karolinaa dzięki serdeczne za odwiedź, jednak na wysyłanie skanu dowodu się nie zdecyduję. Teraz jestem młoda i głupia to mogę poszaleć na kamerkach, ale kto wie co będzie kiedyś, a mi tu takie fakty wypłyną hehe. :winkextra:

Generalnie jak najbardziej rozumiem, że mogą mieć jakieś problemy finansowe tylko po co przenoszą te przelewy jako wypłacone? Zostawić to w zleceniach wypłaty i czekamy ( choć za pewne i tak byśmy narzekały).

Trzeba czekać :(

:hi:
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


zainteresowałem się sprawą i powiem wam że nie ma co wstrzymywać pokazy itd bo lada moment (mam nadzieje) wszystko wróci do normy, to chyba dobrze ze ShowUp.tv weryfikuje przelewy bo duzo lasek byłoby w związku z tym poszkodowanych
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:zainteresowałem się sprawą i powiem wam że nie ma co wstrzymywać pokazy itd bo lada moment (mam nadzieje) wszystko wróci do normy, to chyba dobrze ze showup weryfikuje przelewy bo duzo lasek byłoby w związku z tym poszkodowanych


a co z przelewami, ktore nie dochodza od 13 maja (sa "zrealizowane")? To przelewy sprzed całej tej akcji.
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MRX_SU pisze:weź też pod uwagę, że podobno przenieśli serwery z Czech do USA, może zapłacili z góry za jakiś dłuższy okres najmu. Swoim pracownikom też coś muszą płacić a są związani umowami i im nie mogą zalegać z kasą. Trzecia opcja to miesięczna lokata, której nie chcą rozwalić :P tak więc opcji jest kilka

To z jakiego serwera korzystają i w jakim kraju się znajduje nie ma związku gdzie jest zarejestrowana działalność .Fantazy Cię ponosi już widzę jak ładują serwery Na BATORY :laughingnew: A lokata to max 4% ,większe straty ponoszą przez ten dym co się zrobił niz z ewentualnej lokaty.
BZDURY do kwadratu i nakręcania pań które nie mają wiedzy JAK TO DZIAŁA...nie wiesz nie pisz.
Awatar użytkownika
TomaszB
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 11 lut 2016, 09:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: TomaszB
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


już mnie łeb zaczyna boleć od tych wszystkich domysłów :D
miałam siadać dziś na ShowUp.tv, ale nie. Nie zarobię już dla nich ani pińćdzisiąt groszy dopóki nie dostane swojej mamony.
Jeden mod niby twierdzi że do 3 dni wszystko ruszy, drugi mod twierdzi że do tygodnia. Zaraz trzeci stwierdzi,że w sumie po co nam wypłacać kase, takie z nas " nimfomanki" to robmy to za free :D
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pokazto69 pisze:już mnie łeb zaczyna boleć od tych wszystkich domysłów :D
miałam siadać dziś na ShowUp.tv, ale nie. Nie zarobię już dla nich ani pińćdzisiąt groszy dopóki nie dostane swojej mamony.
Jeden mod niby twierdzi że do 3 dni wszystko ruszy, drugi mod twierdzi że do tygodnia. Zaraz trzeci stwierdzi,że w sumie po co nam wypłacać kase, takie z nas " nimfomanki" to robmy to za free :D


ja tez czekam najpierw na chociazby jeden przelew, z tych ktore sa "zrealizowane"
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hm, witajcie. Zarejestrowałam się na tym forum w sumie tylko dlatego, żeby rozwikłać zagadkę "znikających" wypłat. Obawiałam sie ze to dotyczy tylko mnie, ale widzę, że sprawa jest grubsza. Ja również nie otrzymałam ani jednego przelewu od dnia 19 maja mimo kilku zleconych i zrealizowanych. Wczoraj weszłam na chwilę na sam portal a tam widzę wiele dziewczyn robiło "ostatnią transmisję do odwołania". Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, bo nie dostałam oczywiście ani jednego maila z odpowiedzią. Co więcej po pierwszym mailu już nawet nie dostaję odpowiedzi, że przyjęli to do wiadomości. Ktoś coś? Dziewczyny, powiedzcie, coś się ruszyło? Ja nawet moderato nie uświadczyłam :(
Awatar użytkownika
PaniElsa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2016, 09:41
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: PaniElsa


Dziewczyny, coś się u was ruszyło? Macie jakieś lepsze inf? Bo widzę że tu jednej 3 dni powiedzieli, innej 7. Zaczynam szczerze wątpić. Napisałam też do niebezpiecznika, on zawsze wywęszą ataki hakerskie czy inne podobne sprawy. Może się czegoś dowiemy.
Awatar użytkownika
PaniElsa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 maja 2016, 09:41
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: PaniElsa


widze ze u mnie dzis kolejny przelew zostal zrealizowany, ciekawe czy dojdzie czy dalej nic ;)
Awatar użytkownika
suczkaolka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suczkaolka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: suczkaolka


U mnie rowniez kolejne wyplaty zrealizowane z wczoraj ale od piatku jeszcze zadna nie doszla..
Awatar użytkownika
ShowGirl
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2016, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


u mnie to samo.... poszły kolejne dwa .. to juz chyba 7 czy jakoś tak który wisi
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


u mnie tez z wczoraj zrealizowane , ale od piątku żaden przelew jeszcze nie dotarł....
Awatar użytkownika
ShowGirl
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2016, 10:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ShowGirl pisze:u mnie tez z wczoraj zrealizowane , ale od piątku żaden przelew jeszcze nie dotarł....


U mnie tez zrealizowali dzis kolejny. Ciekawe czy dojdzie...

Jak cos dostaniecie - piszcie!


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bezniku i 5 gości