Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja tez tak uważam ze jednak pieniedzy nie dostaniemy stronka nie dziala poprawnie nie idzie pisac pw cos chwilke po privie czerwony ekran dziwne błedy takze ja tez juz nie wchodze.Dziwi mnie tylko to ze nikt nie poinformuje moderator czy Bog wie juz kto tych dziewczyn co nadaja moze one wsumie siedzą bo lubia ale tak naprawde to szanse sa nikłe juz na wypłaty mam nadzieje ze sie myle



Inne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
xxczarnulka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 03 wrz 2016, 11:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


skończcie pierdolić już te swoje teorie i domysły bo to się staje być nudne.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A niech będzie głośno siedzenie jak mysz pod miotłą jest jeszcze gorsze. wyskrobałam kolejnego maila do BOK i zobaczymy co odpiszą. zawsze w wiadomościach zaznaczam sobie aby wiadomość była napisana a nie wklejona
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


oliwia pisze:skończcie pierdolić już te swoje teorie i domysły


Polać tej pani :)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Przyjazna pisze:A niech będzie głośno siedzenie jak mysz pod miotłą jest jeszcze gorsze


Formalnie rzecz biorąc jakbyście wszystkie siedziały do tej pory jak mysz pod miotłą i nie upominały o kasę to byście nawet jednej głupiej informacji zwrotnej nie otrzymały że coś jest nie tak, tylko brak przelewów by był oznaką, że coś jest nie tak. To jest poważne traktowanie klienta?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


oliwia pisze:skończcie pierdolić już te swoje teorie i domysły bo to się staje być nudne


Amen.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Ktoś już coś wie o tych wypłatach ?? Ja już mam zaległe 600zl !! na najstarszy przelew czekam 12 dzien... i nic ...
Awatar użytkownika
sonijka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2016, 21:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sonijka


sliskiTroll pisze:Co bystrzejsza modelka już dawno odzyskała kase sprzedając żetony januszom .... i nie płacze tutaj.



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv

dokładnie :) proponowałam to dziewczyną ją na początku ale najechały na mnie , że nieuczciwość oszustwo zła ja itp
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


ruger44 pisze: a w październiku któregoś pewnego dnia wchodząc na ShowUp.tv będzie "Bład 404" i tyle, portal zniknie


czemu portal ma znikać? dopóki właściciel wychodzi na plus, może istnieć w nieskończoność nie wypłacając pieniędzy, ekhm, "modelkom".
z perspektywy widzów nic sie nie zmieniło, wpłacają pieniądze = dostają żetony i mogą je wydawać na transmisjach. poza czytającymi to forum, widzowie nie mają zielonego pojęcia że lachony z drugiej strony kabla nie dostają wpłaconych im żetonów. i tylko to się liczy, dopóki napływ gotówki jest wyższy niż koszty utrzymana strony, nie ma żadnego powodu jej zamykać.

że obecne, ekhm, "modelki" będą uciekac na lewo i prawo? co z tego. nie bez powodu to najstarszy zawód świata, jedna znika, od razu przychodzi kolejna, a za starą nikt tęsknić nie będzie.
kiedy "nowa" zorientuje sie że obiecywanej przez miesiąc wypłaty nie będzie i pomyśli o odejściu, na jej miejsce już będzie czekać następna. ten łańcuszek może się dłuuugo ciągnąć. skąd te "nowe" mają dowiedzieć się o braku wypłat? żadna telewizja, radio czy portal informacyjny nie będzie relacjonować tej historii ku przestrodze kolejnych, nie będzie strajków na ulicach jak przy niewypłacalnych kopalniach czy szpitalach, poza kilkoma,ekhm, "modelkami" wszyscy mają to w dupie.

a cp najważniejsze - prawnie strona może funkcjonować bez żadnych konsekwencji, żadnej umowy nikt tu nie podpisywał. zresztą powodzenia życzę w udowadnianiu wykonanej "pracy". tym bardziej, że wszystkie zapisy znajdują się na serwerach portalu, szybkie czyszczenie dysków i żadna, ekhm, "modelka" nie będzie w stanie nigdy niczego udowodnić.
a może powoła świadków? :laughingnew: ciekawe kto by tu kiwnął palcem żeby jakiejś pomóc, nie mówiąc o jeżdzeniu po prawnikach i spisywaniu którymi wieczorami i jak długo walił konia.

ogólnie to z rozbawieniem patrze na ten pożar w burdelu, zwłaszcza że nikt jeszcze ognia nie widział, na razie widać tylko dym (żeby metafora była jasna - nie ma żadnych konkretnych dowodów na bankructwo portalu i może się niedługo okazać że pieniądze będą wypłacone). ale jak widze jakieś pierdoły o tym jak właściciel będzie nagle zamykał stronę, ukrywał środki na zagranicznych kontach i uciekał z kraju, to cięzko przejśc bez słowa.
Awatar użytkownika
aboutaweakago
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


k... znowu bład 502! ile mozna?! Ani kasy ami pracy, to po prostu jakies dno!!!



Inne Sex Kamerki - Rejestracja
Anna5


wszystkie zapisy z transmisji można znaleźć na http://www.webcamrecordings.com nie jest to powiązane z showupem
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 17:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


sonijka pisze:Ktoś już coś wie o tych wypłatach ?? Ja już mam zaległe 600zl !! na najstarszy przelew czekam 12 dzien... i nic ...


SORY U MNIE JUZ KILKA DNI TEMU SUMA ZLECONYCH PRZEKROCZYŁA 5 CYFR XDDDDDDDDDDD
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Ty 12, ja 17.... I kilka tysi wisi :( wszystkie jesteśmy z zdenerwowane niektóre załamane.
sonijka pisze:Ktoś już coś wie o tych wypłatach ?? Ja już mam zaległe 600zl !! na najstarszy przelew czekam 12 dzien... i nic ...
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Byłem przed chwilą z ciekawości zobaczyć ile dziewczyn przeniosło się z showupa na inny portal na którym miały nadawać i okazało się, że transmisje mają tam 3 dziewczyny :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


póki co nie ma porównywalnego portalu do ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sliskiTroll pisze: Właśnie wpisałem w google następującą frazę: " żetony showup" . Aż roi się od ofert sprzedaży żetonów i wciąż przybywa nowych. Widziałem nawet ofertę : 1000 żetonów za 90zł :shock: . Chyba komuś puszczają już nerwy :) . Parafryzując pewnego klasyka " spieszcie się sprzedawać żetony bo januszy chętnych na kupno coraz mniej" :D


Na razie żetony to wciąż fajna waluta, bo można nimi płacić laskom za pokazy, dopóki portal nie upadł... :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Marshall
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 461
Rejestracja: 06 lis 2015, 21:26
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: szalona012 ;)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Marshall E...


Trochę mi ta akcja z szołapem przypomina akcję na giełdach przy bankrutujących lub będących w procesie upadłościowym spółkach. Czy przetrwa, czy będzie upadłość likwidacyjna czy układowa? Jaki bbędzie kolejny komunikat spółki? itp. Podobne są tu też te podstawowe emocje, chciwość, strach, nadzieją i przede wszystkim wishful thinking. Emocje te odbierają zdolność racjonalnego myślenia.
A ponieważ stare porzekadło giełdowe mówi - gdy kupują - sprzedawaj to ja przetrawestuje to na inne powiedzenie - szołapowe. - Gdy wszyscy marzą o unormowaniu sytuacji i wypłacie żetonów oraz czekają na info z BOK - Ty zbieraj dupę w troki i opierdalaj żetony gdzie tylko możesz- bo za chwilę ich wartość będzie jak penny stocks - bądź po polsku śmieciowa, groszowa itp.
A jeżeli showup przetrwa - zawsze możesz wrócić. Pamiętając jednak o zasadzie ograniczonego zaufania.
I dziewczyny..... pierdaczenie o jakiejkolwiek lojalności wobec szołapa - jest w Waszej sytuacji śmieszne i jakby to określić eufemistycznie - zupełnie nie na miejscu.
Na przyszłość róbcie coś takiego jak AnitaChilicamHD - sk i własna strona - ja bym jeszcze dodał czat z podglądem, bo grono napaleńców lubi se pogadać czasem miedzy sobą. I dbać o własna markę i o swoich Januszy.
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A skad wiecie, ze wlasciciel sie zmienil? W regulaminie portalu dalej widnieja te same dane
W czeskim rejestrze tez jest, ze Satinar nadal jest zarejestrowana i wlasciciel ten co byl jest wpisany. Skad ta informacja ?
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Miszmasz nie ma takiej informacji - to domysły
W sądach rejestrowych takie infa mogą być widoczne z opóźnieniem ponadto
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To nie jest spółka publiczna, gdzie masz walne, komunikaty, wiesz jakie zmiany w radzie nadzorczej, kto jak głosował itp
To jest spółka mocno pograniczna, owianą mgła tajemnicy, prowadząca działalność, formalnie również pograniczną.
Wy dziewczyny, jakbyście nadal nie rozumiały, że naprawdę spółka się może dość szybko zawinąć i takie biadolenie typu "kto by zarzynał złota kurę, bez konkurencji, co za debile" itp mają się nijak do działalności biznesowej tego właścicieli tego portalu i ich decyzji.

Zreszta ShowUp.tv jako marka może funkcjonować dalej - znak zostanie sprzedany, cała działalność się nie zmieni - może być na tych samych serwerach, wszystkim - tyle, ze nowy właściciel marki nie będzie odpowiadał za żadne długi starego - w tym i kasy dla Was.

A zresztą...,właściciel poprzez podstawioną spółką np z Cypru - może być nawet nadal ten sam...hehe
Znak i marka za wierzytelność wekslową nabyta - i wszystko jest ok.


Inne Sex Kamerki - Rejestracja
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość