Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Jak dla mnie to czekali na odpowiednią kumulację...widocznie uznali, że pod koniec sierpnia bardziej im się opłaci. Poza tym trzeba być debilem żeby splajtować taki portal jak ShowUp.tv, ale jedną z dróg do tego prowadzących jest np opóźnianie wypłat. Więc serio...wydaje Wam się, że właściciele ShowUp.tv to debile?



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


miszmasz pisze:No dobrze. W maju tez byl problem i ta sama gadka ze to koniec. Kilka osob wtedy mialo dluzej problemy z wyplata-ponad miesiac, to skoro mieli w planach ten przekret terazniejszy, mogli olac te osoby i juz nie zawracac sobie glowy wyplata dla pojedynczych lasek.
Wtedy tez juz pisaliscie to samo, ze to koniec, ze splajtowali itd..


Tak miszmasz zgadza się ale jednak poźniejsze przelewy były realizowane i gdzieś tam jeden wisial sobie a reszta normalnie była wypłacana. teraz nie wypłacają nic. Każdy już tak pisze co innego. Nawet jakby doszło do najgorszego to i tak nic nie zrobimy i trzeba będzie stąd spadać.

Ciekawe co maq będziesz pisał jak jednak wypłacą.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dokladnie w maju to samo bylo , ze portal upada , ze zawijaja interes... Za kazdym razem jak pojawiaja sie problemy to jest to samo tutaj :) Takze skoro mieli to juz wtedy zrobic to czemu do tej pory jeszcze dziala ??? I tez dostalam taka odpowiedz : Portal nie zbankrutował. Proszę się nie sugerować plotkami zamieszczanymi na forach przez osoby nie mające pojęcia o niczym. Gwarantujemy, że każdy otrzyma swoje pieniądze . WIec ja w dalszym ciagu wierze , ze wyplaca te pieniadze wkrotce
Awatar użytkownika
slodkasandra91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: slodkasandra91


TakaJaSobie pisze:
Ciekawe co maq będziesz pisał jak jednak wypłacą.


Wtedy będę się śmiał, że jesteście tak zdesperowane żeby pracować dla niesolidnego pracodawcy, bez gwarancji wypłat w terminie:P A tak serio to życzę jak najlepiej, ale dla mnie wieje to wałkiem.

I pytam się: Co zrobicie jeżeli pieniądze przepadną? Ile z Was płaci podatki? Ukraść Wam pieniądze to praktycznie 100% zysk bez żadnego ryzyka. Podobnie jak w latach 90 - tych ukraść cysterne spirytusu przemytnikom. Jedyne co możecie zrobić to przenieść się na siostrzany portal ze skulonym ogonem bez gwarancji, że nie zdarzy się to ponownie. A chuj wie czy właściciele nie będą Ci sami. Będąc na ich miejscu wypierdoliłbym Was w kosmos po czym zainwestował w podobny burdelik i dalej ciągnął z Was drobnicę, po czym znów powtorzyłbym to samo:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


O 1:30 w nocy

TakaJaSobie pisze:
Przyjazna pisze:A ja taka wiadomość z BOK dostałam w nocy

Witam
Portal nie zbankrutował. Proszę się nie sugerować plotkami zamieszczanymi na forach przez osoby nie mające pojęcia o niczym. Gwarantujemy, że każdy otrzyma swoje pieniądze
Pozdrawiam



Ok przyjazna ale kiedy? Bo póki co wciąż przekładają. Pisać można cały czas ze gwarantują a plotki są już rózne. Oszaleć można.
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maq pisze:
TakaJaSobie pisze:
Ciekawe co maq będziesz pisał jak jednak wypłacą.


Wtedy będę się śmiał, że jesteście tak zdesperowane żeby pracować dla niesolidnego pracodawcy, bez gwarancji wypłat w terminie:P A tak serio to życzę jak najlepiej, ale dla mnie wieje to wałkiem.


Na przestrzeni tylu lat zawsze byli wypłacalni., jedyne jakie opóźnienie miałam to 3 dni. Pozyjemy zobaczymy. Skoro mówią, że wypłacą to poczekam jeszcze te 2 tyg. I tak nic na tym w tym momencie nie trace bo kasa wisi do wypłacenia.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


,,Wtedy będę się śmiał, że jesteście tak zdesperowane żeby pracować dla niesolidnego pracodawcy, bez gwarancji wypłat w terminie,,
niestety ale tu maq ma swieta racje co do reszty to mam nadzieje ze sie jednak myli.pozdrawiam
Awatar użytkownika
transmitujaca na su
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 25 sty 2016, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak nie wypłacą to nic nie zrobie. Po prostu kasa przepadnie. Trudno. Będę mieć nauczkę i tyle. Mogło się to stać w każdej chwili na przestrzeni ich działalności a stało się teraz. Się okaże czy SU dopuściło się oszustwa.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Może faktycznie ruszy 5-tego a jak nie ruszy do końca następnego tygodnia to jednak czas będzie się przenieść :/
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 08:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mógłby ktos skopiować i wkleić tą wiadomość od admina z treścią że prawdopodobnie od piątego ruszą przelewy?
Awatar użytkownika
Truskaweczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maq pisze:... Poza tym trzeba być debilem żeby splajtować taki portal jak ShowUp.tv, ale jedną z dróg do tego prowadzących jest np opóźnianie wypłat. Więc serio...wydaje Wam się, że właściciele ShowUp.tv to debile?



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv



Myslisz, ze przez te opoznione wyplaty mogliby splajtowac? Mysle, ze obracaja tym hajsem, za jakis czas wyplaca i wszystko bedzie jak bylo. Konkurencja nie robi nic zeby wykorystac ten moment, wiec moga sobie pozwolic na takie przetrzymanie. Zobaczycie, ze wyplaca i zadna z transmitujacych nie walnie focha odchodzac na zbiornik czy liveshow, wszystko wroci do normy. Na forum jest afera, ale na ShowUp.tv dalej nie brakuje transmitujacych i ogladajacych
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I jeszcze jedno: Co chcielibyście usłyszeć od obsługi klienta? "Padliśmy, zabierajcie swoje dupy na konkurencyjny portal, a my tu sobie jeszcze powisimy"?:P
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Truskaweczka pisze:mógłby ktos skopiować i wkleić tą wiadomość od admina z treścią że prawdopodobnie od piątego ruszą przelewy?


Admin forum ma taki sam kontakt z ShowUp.tv jak my i te same wiadomosci dostawal. 5- to bylo jego wczesniejsze przypuszczenie zanim BOK nie poinformowal o tym, ze postaraja sie do 12 wyplacic kase
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak do 12 wrzesnie nie zobacze ze moje przelewy sa realizowane to w co im wierzyc...w kolejne daty naprawy usterek? bez przesady zeby to tyle trwalo. Po 12 wrzesnia (jak pierwotnie podawali) trzeba będzie się obudzić.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja ostatnia informacje jaka mam to , ze do konca przyszlego tygodnia problem powinien zostac rozwiazany , ale nie podali zadnej konkretnej daty o 12 wrzesnia tez nic mi nie napisali ...
Awatar użytkownika
slodkasandra91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: slodkasandra91


Swoją drogą takich akcji nie ma na zdychającym liveshow czy zbiorniku. A na ShowUp.tv takie cuda. To tez mnie zastanawia.

Koniec nastepnego tyg do 11 (niedziela) więc od 12 (poniedziełek) przelwey miałyby ruszyć.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


slodkasandra91 pisze:Ja ostatnia informacje jaka mam to , ze do konca przyszlego tygodnia problem powinien zostac rozwiazany , ale nie podali zadnej konkretnej daty o 12 wrzesnia tez nic mi nie napisali ...

No tak o to mi wlasnie chodzilo :)
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dziwne jest to że nagle tyle problemów sie porobiło

-opóźnione przelewy

-czerwony ekran

-wiadomości które działają lub nie....ja aktualnie mam opóźnienie jakies 4 min każdej wiadomości

- zatrzymywanie czasu przed końcem priva


Przecież kilka msc temu nie działy sie takie rzeczy :| Juz nie wim co o tym wszystkim mysleć
Awatar użytkownika
Truskaweczka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2016, 12:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Koniec nastepnego tygodnia czyli raczej piatek , bo jesli by chodzilo o 12 wrzesnia to napisali by poczatek przyszlego tygodnia tak sobie mysle , ale to juz tylko moje rozkminki i przemyslenia a jak bedzie to tego nikt nie wie :) Moim zdaniem nie ma co sie az tak nakrecac tylko cierpliwie czekac , bo z tego nakrecania sie nawzajem i teorii jak to showup mial by zawijac interes nic nie wynika :)
Awatar użytkownika
slodkasandra91
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 42
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: slodkasandra91


Bo ShowUp.tv już nie ma!!!!!!!! Etaty związane z obsługą techniczną, odpowiedzialne za przelewy zostały polikwidowane!!! Została jedynie obsługa klienta, która jak mówiłem prowadzona jest i tak przez firmę zewnętrzną oraz serwer i opłaty nie są duże w postaci tego co i tak im wpada za reklamę i żetony w postaci braku prowizji. Ja pierdolę.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości