Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
onaona222 pisze:Napisalam do nich meila czy w nastepnym tygodniu (poniedzialek i sroda) przed swietami beda tez zlecac czy tylko jutro. Czekam na odp


Ja nie rozumiem dlaczego by mieli nie zlecać skoro do 24 grudnia to normalne dni robocze i nawet logicznie podchodząc do tej sprawy, panel odblokowany i na realizacje maja 7 dni wiec pieniądze musza dojść w tym czasie :unsure:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


wisi mi przelew z 14 cały czas, ale pewnie za rzadko wypłacam i nie jestem na liście vipów :)

NastyAnastazja pisze:na realizacje maja 7 dni wiec pieniądze musza dojść w tym czasie

powinny, SU nic nie musi, czego najlepszy przykład miałaś ostatnio, ale też mi się wydaje że przyjdą
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:wisi mi przelew z 14 cały czas, ale pewnie za rzadko wypłacam i nie jestem na liście vipów :)

NastyAnastazja pisze:na realizacje maja 7 dni wiec pieniądze musza dojść w tym czasie

powinny, SU nic nie musi, czego najlepszy przykład miałaś ostatnio, ale też mi się wydaje że przyjdą


Tak tak, już wiemy, ze to co mówią to trzeba brać lekko z przymrużeniem oka ale tak racjonalnie: wtedy były te ich prace modernizacyjne, zmiany operatora czy coś tam jeszcze innego. Natomiast teraz już po wprowadzeniu nowego regulaminu, otwarciu na nowo panelu i zrealizowaniu zaległych przelewów chyba nie będą znowu robić tego co właśnie się skończyło, a ze maja w regulaminie te 7 dni i biorąc pod uwagę, ze pewnie trochę mają tych przelewów to faktycznie może nie dostaniemy w ciągu jednego czy dwóch dni tylko będzie trzeba czekać równe siedem
roboczych. Próbuję ich trochę zrozumieć :taunt.:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:Napisalam do nich meila czy w nastepnym tygodniu (poniedzialek i sroda) przed swietami beda tez zlecac czy tylko jutro. Czekam na odp

Daj znać jak ci odpiszą ?
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Odpisza to co mi ze przelewy realizuja systematycznie w formie tzw szybkich przelewów
Awatar użytkownika
gingger37
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 paź 2020, 14:15
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny a jak to jest z podatkami co miesiąc się płaci do skarbówki 18%?
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:Dziewczyny a jak to jest z podatkami co miesiąc się płaci do skarbówki 18%?

Placi się 17% od kwoty, którą zarobiłaś w danym miesiącu + składki ZUS :)
Digi


Malamala000 pisze:Dziewczyny a jak to jest z podatkami co miesiąc się płaci do skarbówki 18%?


Podatek liniowy płacisz 19% co msc albo co kwartał jak sobie wybierzesz napisz priv jak masz pytania
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wszystko zależy od dochodu jaki osiągasz podatek dochodowy 17% masz do kwoty ponad 85k powyżej tej kwoty podatek wzrasta do 32%
A w podatku liniowym 19% masz stałą stawkę podatku bez względu czy zarobisz więcej czy mniej dlatego wybrałam podatek liniowy, skontaktuj się z biurem rachunkowym
ZUS na początku z tego co pamiętam ok 400zł później ponad 600 i z czasem wchodzisz na ok 1500zł
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


w koncu rozkminilem kim jestes na SU DatAssss :D zachowam dla siebie, ale przyznaje ze ASS zajebisty :D :good3:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:w koncu rozkminilem kim jestes na SU DatAssss :D zachowam dla siebie, ale przyznaje ze ASS zajebisty :D :good3:


Dziękuję :hi: ;)
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


DatAssss pisze:Wszystko zależy od dochodu jaki osiągasz podatek dochodowy 17% masz do kwoty ponad 85k powyżej tej kwoty podatek wzrasta do 32%
A w podatku liniowym 19% masz stałą stawkę podatku bez względu czy zarobisz więcej czy mniej dlatego wybrałam podatek liniowy, skontaktuj się z biurem rachunkowym
ZUS na początku z tego co pamiętam ok 400zł później ponad 600 i z czasem wchodzisz na ok 1500zł


O czyli wynika z tego ze i wiecej niz 85k zloty zarabiasz niekiedu no niezle niezle :laughingnew:
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:
DatAssss pisze:Wszystko zależy od dochodu jaki osiągasz podatek dochodowy 17% masz do kwoty ponad 85k powyżej tej kwoty podatek wzrasta do 32%
A w podatku liniowym 19% masz stałą stawkę podatku bez względu czy zarobisz więcej czy mniej dlatego wybrałam podatek liniowy, skontaktuj się z biurem rachunkowym
ZUS na początku z tego co pamiętam ok 400zł później ponad 600 i z czasem wchodzisz na ok 1500zł


O czyli wynika z tego ze i wiecej niz 85k zloty zarabiasz niekiedu no niezle niezle :laughingnew:


Ogarnij się proszę, podatek dochodowy 17% masz jak zarabiasz w skali roku do 85k a nie w skali miesiąca jak przekroczysz 85k to płacisz32% podatku, ja jestem na podatku liniowym 19% (stałe oprocentowanie bez względu na osiągalny dochód ) jest to dla mnie korzystniejsze bo zarabiam trochę więcej niż 85k rocznie, czego nie rozumiesz?
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


podatek liniowy opłaca się per saldo dopiero jak się zarabia rocznie powyżej 100K, jak zarabiasz 90-95 to nie ma sensu.
To jest oczywiste, ale jakby ktoś miał wątpliwości, 32% się płaci tylko od kwoty powyżej 85k, jak zarobisz 95k to od 85k płacisz 17% a od 10k 32%, bo czytałem posty gdzie ktoś myślał że jak zarobi 86k rocznie to mu potem z całości jeszcze zabiorą.

EDIT: ogarnięty księgowy podpiął by SU pod działalność artystyczną, wtedy można na ryczałcie być co jest jeszcze bardziej opłacalne IMO

EDIT2:
Ile podatku przy jakich przychodach zapłacicie w wybranej opcji podatkowej (dla singla bez dzieci, przy podatku 19% nie można korzystać z ulg)

Dochód przedsiębiorcy--------------------------------Podatek(stawki 18% i 32%) ----------------------------------Podatek 19-proc. stawki liniowej

87 tys. zł ----------------------------------------------ok. 15 tys. 310 zł----------------------------------------------16 tys. 530 zł
99 tys. zł ----------------------------------------------ok.19 tys. 150 zł-----------------------------------------------19 tys. zł
120 tys. zł ----------------------------------------------ok. 25 tys. 870 zł----------------------------------------------22 tys. 800 zł
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Jak się spytałam kiedy zostaną zlecone przelewy z poniedziałku to dostałam taka odpowiedź :

Witam,

Zlecone wypłaty są stopniowo i systematycznie realizowane w formie tzw. szybkich przelewów.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


Devilek pisze:Jak się spytałam kiedy zostaną zlecone przelewy z poniedziałku to dostałam taka odpowiedź :

Witam,

Zlecone wypłaty są stopniowo i systematycznie realizowane w formie tzw. szybkich przelewów.

pozdrawiam

Tośmy się dowiedziały...
Awatar użytkownika
Jaaaaat
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Devilek pisze:Jak się spytałam kiedy zostaną zlecone przelewy z poniedziałku to dostałam taka odpowiedź :

Witam,

Zlecone wypłaty są stopniowo i systematycznie realizowane w formie tzw. szybkich przelewów.

pozdrawiam


No czyli to co mi dwa dni temu
Awatar użytkownika
Llaura613
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:43
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Llaura613


Wszyscy ta sama odpowiedź dostaliśmy
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 12:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


wy serio myślicie że oni będą odpisywać każdej z was osobna co innego ?

Jak dostają po kilkanaście maili od każdej.

Radzę uzbroić się w cierpliwość
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Puścili mi przelew i już na koncie a wam?



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 17:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości