Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ehh czyli na weekendzie nie odblokuj panelu
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:Ehh czyli na weekendzie nie odblokuj panelu


Przecież odpisali komuś tutaj na emaila, że panel ruszy najpóźniej w poniedziałek.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


LittleStar342 pisze:
onaona222 pisze:Ehh czyli na weekendzie nie odblokuj panelu


Przecież odpisali komuś tutaj na emaila, że panel ruszy najpóźniej w poniedziałek.


Aa dobra no to super
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny wrzućcie na luz najważniejsze że ruszyło coś do przodu. Teraz będzie tylko lepiej ;)
Wydziarana96
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 264
Rejestracja: 08 kwie 2019, 14:34
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 219 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A komuś jeszcze nie wisiał żaden zaległy? Bo mam wrażenie czytając to forum, ze tylko mi nic zaległego nie wisiało ;) i czekam tylko aż w końcu odblokują ten cholerny panel
Awatar użytkownika
gee
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:14
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jeszcze wisi chyba m.in Agnieszka_88 pisala tu na forum o 17 ze jej wisi jeden wiec mysle ze odblokuja mimo tego ze beda wisialy jeszcze zalegle
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zakladajac, ze mowia prawde z tym poniedzialkiem, a nadal sa osoby ktore maja niezrealizowane przelewy - pewnie w poniedzialek resztke zaleglych puszcza do poludnia, a odblokuja panel na wieczor. Oby :?
Here for the mess :beach:
Awatar użytkownika
Sxsx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 01 gru 2020, 16:02
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sxsx pisze:Zakladajac, ze mowia prawde z tym poniedzialkiem, a nadal sa osoby ktore maja niezrealizowane przelewy - pewnie w poniedzialek resztke zaleglych puszcza do poludnia, a odblokuja panel na wieczor. Oby :?


Jak administracja SU pisała że zacznie realizować wypłaty to zgodnie z tym co pisali zaczęli realizować wypłaty :)
Więc myślę że jak teraz napisali że panel odblokują w poniedziałek to pewnie tak będzie :) Czekajmy cierpliwie :)
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie zdazylam zlecić wyplaty zanim zablokowali panel :)
Awatar użytkownika
Llaura613
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2020, 19:43
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Llaura613


Sarka07 pisze:
A mogę zapytać skąd takie info, że wypłaty miałyby być realizowane 2 razy w miesiącu na SU? Skoro póki co w regulaminie jest napisane, że w ciągu 7 dni od zlecenia... :?: :?: :?:


Jak zawsze wróżymy z fusów ;)

Kwestia Regulaminu nie ma nic do rzeczy, można uruchomić możliwość wypłat 2 razy w miesiącu, co nie zmienia faktu że wypłaca Ci je w ciągu max 7 dni od tych zleconych 2 razy w miesiącu wypłat. Po drugie Regulamin SU a jego przestrzeganie to dwie różne sprawy, bo on zabezpiecza tylko SU, wiec co widać na przykładzie z teraz mogą nie wypłacać i 2 miesiące, tyle ze to nie temat na ten wątek.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:
Sarka07 pisze:
A mogę zapytać skąd takie info, że wypłaty miałyby być realizowane 2 razy w miesiącu na SU? Skoro póki co w regulaminie jest napisane, że w ciągu 7 dni od zlecenia... :?: :?: :?:


Jak zawsze wróżymy z fusów ;)

Kwestia Regulaminu nie ma nic do rzeczy, można uruchomić możliwość wypłat 2 razy w miesiącu, co nie zmienia faktu że wypłaca Ci je w ciągu max 7 dni od tych zleconych 2 razy w miesiącu wypłat. Po drugie Regulamin SU a jego przestrzeganie to dwie różne sprawy, bo on zabezpiecza tylko SU, wiec co widać na przykładzie z teraz mogą nie wypłacać i 2 miesiące, tyle ze to nie temat na ten wątek.

Tomoxx,jak rozumieć weryfikację?będzie musiał przedstawić paszport albo jak?

i dlaczego płatności 2 razy w miesiącu?jeszcze trzy lata temu płacili konsekwentnie raz w tygodniu.Dlaczego to teraz zmieni?
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Marmeid, ja nie twierdzę że tak będzie, ale to by było rozsądne z ich strony, działają teraz bardziej przejrzyście niż na tych spółkach w USA, dla ich własnej wygody lepiej wypłacać 2x w tyg tak jak na np chaturbate, i weryfikować nadających np zdjęciem dowodu osobistego, skraca to możliwość publikowania filmów, zmniejsza liczbę kont zakładanych przez jedną osobę i nadawanie na różnych nickach. Wszystko się robi bardziej „uczciwe”. Ale nie wiem czy tak będzie, ja bym tak zrobił ale nie mam tego dylematu :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Marmeid pisze:
tomoxx pisze:
Sarka07 pisze:
A mogę zapytać skąd takie info, że wypłaty miałyby być realizowane 2 razy w miesiącu na SU? Skoro póki co w regulaminie jest napisane, że w ciągu 7 dni od zlecenia... :?: :?: :?:


Jak zawsze wróżymy z fusów ;)

Kwestia Regulaminu nie ma nic do rzeczy, można uruchomić możliwość wypłat 2 razy w miesiącu, co nie zmienia faktu że wypłaca Ci je w ciągu max 7 dni od tych zleconych 2 razy w miesiącu wypłat. Po drugie Regulamin SU a jego przestrzeganie to dwie różne sprawy, bo on zabezpiecza tylko SU, wiec co widać na przykładzie z teraz mogą nie wypłacać i 2 miesiące, tyle ze to nie temat na ten wątek.

Tomoxx,jak rozumieć weryfikację?będzie musiał przedstawić paszport albo jak?


i dlaczego płatności 2 razy w miesiącu?jeszcze trzy lata temu płacili konsekwentnie raz w tygodniu.Dlaczego to teraz zmieni?


Jestem praktycznie od początku portalu i nigdy nie było wypłat raz w tygodniu :lol: Czasami może były poślizgi ale od początku robili codziennie....po ostatnich zmianach wprowadzili 3x w tygodniu....tak dla ścisłości ;)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 16:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mi się wydaje, ze weryfikacji dowodem nie zrobia. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Mówią, ze panel teoretycznie ma już być odblokowany w pon. A weryfikacja wiązałaby się z dłuższa blokada, bo przecież musielibyśmy jeszcze czekac na potwierdzenie weryfikacji. No nic zobaczymy jutro ;)
Awatar użytkownika
martusz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 24 lis 2020, 20:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: maddie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nie powiem ;p


Mi tez się tak wydaje ze nie zrobią
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Też mi się wydaje że nie zrobią aczkolwiek portal zbiornik.com ma taką weryfikacje dowodem przy wypłatach wiec licho wie czy SU na to nie wpadnie :) Niby jutro panel wypłat będzie już odblokowany także zobaczymy :)
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wszystko jest możliwe, ale już widzę dziewczyny tłumnie wysyłające Im skany dowodów. Oni nie potrafią ogarnąć stronki, a co dopiero takie coś... w życiu bym Im nie zaufała i nie wysłała skanów. Są nieodpowiedzialni i niezorganizowani...Nie potrafią nawet składnie i logicznie napisać maila o reszcie nie wspominając :laughingnew:
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 616
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


martusz pisze:Mi się wydaje, ze weryfikacji dowodem nie zrobia. Przynajmniej jeszcze nie teraz. Mówią, ze panel teoretycznie ma już być odblokowany w pon. A weryfikacja wiązałaby się z dłuższa blokada, bo przecież musielibyśmy jeszcze czekac na potwierdzenie weryfikacji. No nic zobaczymy jutro ;)


To nie ma nic wspólnego, teoretycznie panel odblokowują jutro, ale żeby zlecać wypłatę trzeba mieć zweryfikowane konto. Do czasu jak tego nie zrobisz nie możesz wypłacić pieniędzy. No i to tylko gdybanie, z punktu SU to byłby dobry ruch, maja porządek w wychodzących przelewach, wszystkich wypłacających znają, działają teraz na spółce europejskiej wiec robią wszystko przejrzyście. Dla nich same plusy. Zobaczymy w poniedziałek czy tam środę ;), ps tez mi się nie chce im dowodu wysyłać żeby moc wypłacić to co mam :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


i co zrobić w takiej sytuacji, konto bankowe otwarte na zupełnie na inną osobę,z tego konta otrzymuję pieniądze od SU i ta osoba nie przedstawi paszportu,co robić w takim przypadku?
Rozumiem, weryfikacja będzie wymagała dokumentów osoby, na której konto otwarte
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Marmeid, nie martw się na zapas, weryfikacji jeszcze nie ma. Nie wiadomo czy będzie, a to że na inne konto wysyłasz pieniądze to też jest do ogarnięcia. Bo niektóre dziewczyny dostają kasę na konta firmowe a nie osobiste. To nie jest też że nie będziesz mogła wypłacać, spokojna głowa, póki co nic się nie zmieniło i nie wiadomo czy się zmieni. Jeśli nawet to wypłacić będziesz mogła.



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości