Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dziewczyny, same się tu niepotrzebnie nakręcacie snując różne teorie spiskowe. Co ma być to będzie, nie macie na to żadnego wpływu. Nie podpisywałyście żadnej umowy a żetony zgodnie z regulaminem są tylko wirtualną walutą ale to wszystko nie znaczy że ktoś chce was wyrolować. Szołap w swojej historii wiele razy "zmieniał właściciela", wiele razy były problemy z wypłatami ale zawsze w końcu wszystko wracało do normy. Tak będzie i tym razem, może to jeszcze chwilę potrwa ale na pewno wam wypłacą.

Więcej optymizmu i cycki w górę :cycuszki:
Awatar użytkownika
dominikt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2019, 01:15
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NastyAnastazja pisze:
DatAssss pisze:
MonkaWLKP pisze:
DatAssss pisze:
GoryachaCipa pisze:jeśli nie zapłacą do 16 roku życia, wszyscy będą dalej pracować i mieć nadzieję, że kiedyś zapłacą, tracą czas na nerwowość, ale czy zapłacą?


Gdyby mieli nie wypłacić to by nie zmieniali administratora tylko by wyłączyli portal.



Przecież nikt ci nie każe transmitować :dontknow: , niech każda robi jak uważa, ja transmituje i jestem pewna że wypłacą bo nie jest to pierwszy lockdown jaki pamiętam. A nawet gdyby się zawinęli to kasy nie zobaczymy tak czy inaczej i na to wpływu nie mamy, bo żadnej umowy z nimi nie podpisaliśmy, więc zluzuj gumę w majtach i czekaj. BĘDZIE CO BĘDZIE


Chyba wszystkie które jesteśmy już na SU jakiś czas to wiemy dobrze, ze zapłacą j nie bierzemy nawet pod uwagę takiej myśli, ze mogłoby byc inaczej :acute: z ta różnica ze w ramtym roku jak napisałam do nich maila jednego jedynego co jest grane to raptem za kilka dni już ruszyli i kasę zobaczyłam na koncie a teraz zlewają trochę dłużej nas...

Jedyne w czym się nie zgadzam z tym co napisałaś to fakt, ze wydaje się, ze nie przeszkadza Ci „inwestowanie Twojego cennego czasu”
na transmitowanie z założeniem, ze możesz za to nie otrzymać wynagrodzenia jakby się mieli zmyć :D no chyba ze transmitujesz tez dla przyjemności to wtedy miałoby to sens przy takim podejściu bo może i by się zwinęli z twoja Kaska ale chociaż przyjemność była :D


Też jestem zła na to co się ( nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni) dzieje, ale wiem że nie mam na to wpływu co będzie i nic im nie zrobię jak wyłączą portal bo tak jak zdążyłaś zauważyć żadnej umowy z nimi nie podpisałyśmy, bazuje tylko na tym co było dlatego dalej transmituje a czy robie dobrze to się okaże i tyle. KAŻDA MA WŁASNY ROZUM
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny najgorsze już za nami. Mamy dużą szansę, że w tym tyg już zaczną puszczać. Środa / czwartek na pewno już coś będzie wiadomo. Już nie ma co snuć spiskowych teorii. Przetrwałysmy od 13 listopada, więc wytrzymamy jeszcze te 2 dni w niepewności .
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Ciekawe w którym miesiącu zastoju w płatnościach wpływy ze sprzedaży żetonów przekroczą wartość rynkową portalu :scratch_one-s_head: Przerwa w wypłatach trwa już miesiąc, a portal jak działał tak działa. Komunikat o problemach z wypłatą pojawia się dopiero po nabiciu 10 tyś żetonów, więc dla dużej ilości użytkowników wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
dobrynick
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:34
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Laski nic sie nie przejmujcie, Tomoxx juz ostanie wykonczenia w nowym domu, meble kupuje, basen woda napelnia i pisal mi w PW ze jak do 16 SU nie wyplaci to mozecie sie do niego wprowadzac ;) utrzyma, nakarmi i da na waciki ;)
Oczywiscie, pierwszenstwo w wyborze pokoju ma kolezanka NastyAnastazja, a potem to juz gesiego tam sie pakujcie z walizkami :D

PS. @Tomoxx,ja i koledzy z foro czekamy tylko na cynk kiedy ta parapetowka :winkextra:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


LittleStar342 pisze:Dziewczyny najgorsze już za nami. Mamy dużą szansę, że w tym tyg już zaczną puszczać. Środa / czwartek na pewno już coś będzie wiadomo. Już nie ma co snuć spiskowych teorii. Przetrwałysmy od 13 listopada, więc wytrzymamy jeszcze te 2 dni w niepewności .

Ja od poczatku tak obstawialam ze to bedzie kolo 7go najwczesniej. I Tomoks co sie zna na tym tez obstawia 7-14 wiec mysle ze to tak bedzie. Dzis mijaja ich 3 tygodnie z pierwszego komunikatu. Wiec jestem mysli ze koncem tego tygodnia juz wyplaca


A odpisali cos na meile nowego ?
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:
LittleStar342 pisze:Dziewczyny najgorsze już za nami. Mamy dużą szansę, że w tym tyg już zaczną puszczać. Środa / czwartek na pewno już coś będzie wiadomo. Już nie ma co snuć spiskowych teorii. Przetrwałysmy od 13 listopada, więc wytrzymamy jeszcze te 2 dni w niepewności .

Ja od poczatku tak obstawialam ze to bedzie kolo 7go najwczesniej. I Tomoks co sie zna na tym tez obstawia 7-14 wiec mysle ze to tak bedzie. Dzis mijaja ich 3 tygodnie z pierwszego komunikatu. Wiec jestem mysli ze koncem tego tygodnia juz wyplaca


A odpisali cos na meile nowego ?

Dzisiaj pisałem do nich meil, ale nie odpowiedzieli.
logiczne jest, teraz nie odpowiedzą, w ostatnim liście, napisali, że będzie to od połowy przyszłego tygodnia.
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Tez do nich dziś pisałam, ale nie odpisują. Ciekawe dlaczego. Myślałam ze się uspokoję. A tu brak odpowiedzi, który jescze bardziej stresuje.
Awatar użytkownika
Polkias
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 14 lis 2020, 14:33
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz n
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzis i jutro nie ma co liczyc na wyplate ale od srody juz mozna powoli sprawdzac
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Polkias pisze:Tez do nich dziś pisałam, ale nie odpisują. Ciekawe dlaczego. Myślałam ze się uspokoję. A tu brak odpowiedzi, który jescze bardziej stresuje.


Nie odpisują, bo nadal nie są pewni, czy zaczną wypłacać w środę/czwartek. Osobiście mam wrażenie, że na ten tydzień nie ma co liczyć. Z doświadczenia wiem, że dopiero kiedy zaczną pisać "na pewno" możemy liczyć, że to nie kolejne mydlenie oczu.
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mi się wydaje, że w środę/ czwartek dostaniemy kolejny komunikat typu "prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, to niezależne od nas" I znowu przełożą to na następny tydzień.
Obstawiam, że kasę przy dobrych wiatrach dostaniemy w poniedziałek przed świętami (wersja dla optymistów), albo dopiero po nowym roku.
Ale to tylko moje gdybanie, u wróżki nie byłam więc nie mam żadnego potwierdzenia ;)
Awatar użytkownika
Blue
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2020, 18:54
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wykoncza Nas.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mnie jeszcze wczoraj odpisali to samo co kilka dni wcześniej innym tzn. "że w tym tygodniu ruszą" I to w niedzielę mi odpisali :cool3:
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 616
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Laski nic sie nie przejmujcie, Tomoxx juz ostanie wykonczenia w nowym domu, meble kupuje, basen woda napelnia i pisal mi w PW ze jak do 16 SU nie wyplaci to mozecie sie do niego wprowadzac ;) utrzyma, nakarmi i da na waciki ;)
Oczywiscie, pierwszenstwo w wyborze pokoju ma kolezanka NastyAnastazja, a potem to juz gesiego tam sie pakujcie z walizkami :D

PS. @Tomoxx,ja i koledzy z foro czekamy tylko na cynk kiedy ta parapetowka :winkextra:


Jest mi niezmiernie milo Drogi Kominie, na samą myśl, ze będę mogła dokonać wyboru pokoju jako pierwsza po prostu się wzruszyłam. Tak sobie myślę, kuzwa po jakże ciężkim miesiącu należy mi się... i wszystkim „koleżankom po fachu” również, jakby nie było jedziemy na tym samym wózku.

Wiedziałam, ze grudzień będzie o wiele korzystniejszym miesiącem
Dla nas dziewczęta, nie łamać mi się tam, zobaczcie ile się już dzieje w grudniu, fundacja na rzecz nas wszystkich już ruszyła, teraz Tomoxx jak widać szykuje nam gniazdko w razie gdyby administracja SU nas zawiodła po raz setny czy tam dwusetny (przestałam liczyć bo koniec końców zawsze wszyscy im wybaczają).
Oficjalnie oświadczam, ze jako pierwsza w kolejce co do wyboru pokoju, udostępnię moja miejscowe na jakieś wspólne transmisje na SU, może nawet Tomoxx się załapie albo... zrobimy pierwszą wspólną transmisję na tej parapetówce a co nam tam... im więcej osób na streamie tym lepiej :) tego
Forum nie czyta całe SU a na streamie dotrzemy do większej liczby ludności i uświadomimy resztę o tym wszystkim co się teraz dzieje :heart:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 18:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Z reguły zaczynają wypłacać po moich wypowiedziach...co półtora roku...liczę na ten czwartek ;)
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 16:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


KaFka pisze:Z reguły zaczynają wypłacać po moich wypowiedziach...co półtora roku...liczę na ten czwartek ;)


Tez mysle ze w czwartek rusza od poczatku mialam takie przeczucie ale wrozki mnie zbiły z tropu. Pierw pojda te co sa z listopada w zleconych. Intuicja mnie malo kiedy zawodzi.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Co ona mówi? kto został opłacony?

czy to żart, czy coś źle zrozumiała :to_take_umbrage:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


Nikomu nic nie wypłacili, dalej wiszą i nie można wypłacić.
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 01:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Marmeid pisze:Co ona mówi? kto został opłacony?

Fejk, konto zarejestrowane dzisiaj pewnie po to żeby nas podkurwić ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


CuteLady pisze:Nikomu nic nie wypłacili, dalej wiszą i nie można wypłacić.

mam to samo:/
Awatar użytkownika
Marmeid
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 347
Rejestracja: 25 cze 2019, 12:35
Podziękował: 47 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Marmeid


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości