Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


tomoxx pisze:
NastyAnastazja pisze:To już się robi nudne :/ tyle czasu minęło i dalej zero konkretów z ich strony. Zapowiada się nieciekawie skoro jak to napisali chcą ruszyc stopniowo od przyszłego tyg ;/ nawet nie powiedzą ile czasu mamy czekać pff :/ żenujące to wszystko jest

7-16 grudnia w tych dniach dostaniecie kasę, masz konkret z mojej strony :)



Tomoxxx Tobie wierzę, wierzę, że się nie mylisz :D oby tak właśnie było! oby święta były bogate a na Mikołaja zobaczymy Ile dziewczyn ujrzymy na transmisji... :beach:

Ale się dobrze zabezpieczyli trzeba im przyznać, zapewniają, ze wciąż robią co w ich mocy i będą dokładać wszelkich starań co do przyszłego tygodnia hmmm :sad2: zawiedli mnie naprawdę
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Mr. Bungle pisze:
NastyAnastazja pisze:To już się robi nudne :/ tyle czasu minęło i dalej zero konkretów z ich strony. Zapowiada się nieciekawie skoro jak to napisali chcą ruszyc stopniowo od przyszłego tyg ;/ nawet nie powiedzą ile czasu mamy czekać pff :/ żenujące to wszystko jest


Im dłużej ''u nich'' leży nasza kasa [no bo to my, chłopacy daliśmy te forsę], tym więcej oni zarabiają. Tak między innymi zarabia Jurek ''na prezydenta'' Owsiak na WOŚP. Kapusta raz dobrze zakiszona, powoduje dwa razy większy smród. Smród pieniendzów oczywiście,


W sumie jak tak patrzę na aktualną liczbę transmisji to zaczynam wątpić, czy im się to opłaca. Co prawda spadki nie są ogromne, ale myślę, że liczba transmisji zmniejszyła się tak o 25% co najmniej. Może dlatego, że sytuacja jest inna niż w tamtym roku i dziewczyny w dobie kryzysu wolą iść zarobić parę stówek
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Ja mam cichą nadzieje, że jak ruszą z kasą to i przy okazji ogarną ten pieprzony dźwięk...
Digi




Po świętach? Ja liczę na Pana Tomoxxa który sprecyzował kiedy prawdopodobnie to ruszy. :heart:
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica




lnna pisze:Po świętach? Ja liczę na Pana Tomoxxa który sprecyzował kiedy prawdopodobnie to ruszy. :heart:


A Pan Tomoxx to kto, forumowy wróż? :D
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




pusheen pisze:
lnna pisze:Po świętach? Ja liczę na Pana Tomoxxa który sprecyzował kiedy prawdopodobnie to ruszy. :heart:


A Pan Tomoxx to kto, forumowy wróż? :D


Nie no nie wiem, ale widać ze wie co mówi. Cóż.. zobaczymy po weekendzie :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica




Ja tez jestem dobrej myśli, ze wyrobią się w tym terminie do 16 grudnia ! Bo już przegięli pale wystarczająco ;p w regulaminie wyraźnie jest napisane, ze limit się nie zmienił jeśli chodzi o to a sam regulamin jest ważny od 30 listopada. No to chyba 2 tyg dodatkowe im się pozwolą uporać z czym tam się zmagają co? Nie no krew mnie zAlewa na sama myśl ze przetrzymują cudza kasę :meeting:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dziewczyny...Powiadam Wam jak rodowity rodziciel, zaciśnijcie zęby, kupcie po czekoladzie familii w niedzielę i uzbrójcie się w cierpliwość. Bierzcie przykład z tej małej dziewcznki. :flirt:

Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NastyAnastazja pisze: Nie no krew mnie zAlewa na sama myśl ze przetrzymują cudza kasę :meeting:

Wy jako kobitki macie wirtualną walutę pod nazwą "żeton", która na ten moment jest/może być wypłacana po kursie 100 żetonów=10 PLN. Nic nie stoi na przeszkodzie aby władni SU zmienili przelicznik jako 100 żetonów=1 grosz.

Nie chcę nikogo cisnąć a jedynie uświadomić jaki może być wariant pesymistyczny... Nie twierdzę, że tak się stanie. Musicie zdawać sobie sprawę, że nie macie podpisanej ŻADNEJ umowy, jedynie zaakceptowałyście regulamin, który jak czas i historia pokazały może być traktowany dość "elastycznie"

Pamiętajcie, że tylko głupi nie uczy się na błędach i je powiela licząc na inne zakończenie
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Typer, juz sie nie znecaj... :P

EDIT: Typer
OK :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




pusheen pisze:A Pan Tomoxx to kto, forumowy wróż?



Nie, on ma po prostu Waszą kasę... :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wróżki jak widać delikatnie zawiodły.. a już miałam zacząć czytać horoskopy.. ehh ciężkie życie :lol2:
Awatar użytkownika
lnna
SU-holik
SU-holik
Posty: 81
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:35
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: jestemdziewica




Nie rozumiem tych komentarzy pt” SU nie wypłaca kasy przez 2,3 tyg i już panika” „to tylko SU- nie macie żadnej umowy” Ja od ponad roku pracuje tylko na SU, moim założeniem jest odłożenie tys złotych na tydzień, reszta idzie na życie itd. Odłożyłam kasę, która na ten moment jest jak znalazł. Ale to nie zmienia faktu, ze nie czuje niepokoju. To moje źródło dochodu. Tym bardziej rozumiem lek dziewczyn które nie maja oszczędności. Co do braku umowy, moi znajomi pracują na umówię zlecenie zarabiając 4 tys na miesiąc. Taka umowa tez nic nie gwarantuje, a przy takich zarobkach niewiele są w stanie odłożyć.
Dziewczyny w życiu bywa różnie. I to ze na miesiąc wstrzymali nam wypłaty jest drobnostka. Pomyślcie co by się stało gdybyście zachowały. Przez ten czas nie mogłybyście zarabiać. Wiec nawet tej kasy zamrożonej byście nie miały. W takiej pracy dlatego trzeba mieć oszczędności. Bo różne rzeczy się dzieją. Najważniejsze ze jesteśmy zdrowe, mamy sile pracować, a kasa za tydz, dwa będzie na kontach. A ta sytuacja niech będzie lekcja. Buziaki :heart:
Awatar użytkownika
Polkias
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 14 lis 2020, 13:33
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz n
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Polkias pisze:Nie rozumiem tych komentarzy pt” SU nie wypłaca kasy przez 2,3 tyg i już panika” „to tylko SU- nie macie żadnej umowy” Ja od ponad roku pracuje tylko na SU, moim założeniem jest odłożenie tys złotych na tydzień, reszta idzie na życie itd. Odłożyłam kasę, która na ten moment jest jak znalazł. Ale to nie zmienia faktu, ze nie czuje niepokoju. To moje źródło dochodu. Tym bardziej rozumiem lek dziewczyn które nie maja oszczędności. Co do braku umowy, moi znajomi pracują na umówię zlecenie zarabiając 4 tys na miesiąc. Taka umowa tez nic nie gwarantuje, a przy takich zarobkach niewiele są w stanie odłożyć.
Dziewczyny w życiu bywa różnie. I to ze na miesiąc wstrzymali nam wypłaty jest drobnostka. Pomyślcie co by się stało gdybyście zachowały. Przez ten czas nie mogłybyście zarabiać. Wiec nawet tej kasy zamrożonej byście nie miały. W takiej pracy dlatego trzeba mieć oszczędności. Bo różne rzeczy się dzieją. Najważniejsze ze jesteśmy zdrowe, mamy sile pracować, a kasa za tydz, dwa będzie na kontach. A ta sytuacja niech będzie lekcja. Buziaki :heart:


Ja to samo właśnie mówię, można żyć z SU ale trzeba mieć odłożone właśnie na taki czas.
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:






Co ? Co Ty dziewczyno mówisz jaki Nowy Rok :laugh3:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Szczerze wcale bym się nie zdziwiła. Najdłużej nie było 6 tygodni no ale zobaczymy ;)
Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 00:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Teraz ja tak tylko od serca coś dodam, czytając to forum to naprawdę niektóre dziewczyny mogą się przejąć bo tylko jedna nakręca drugą, czasem tam jakiś Pan się udzieli i uspokoi czasem tez zaniepokoi, czasem Tomoxxx się udzieli, który zna się na rzeczy co i jak to pewnie spora część dziewczyn jest spokojniejsza po przeczytaniu jego postów - dzięki mordeczko tak nawiasem :laugh3: a nam pozostało tylko czekać, już niedluuuuugo dziewczyny! Chyba faktycznie lepiej nie czytać tego forum jak któraś zanadto wrażliwa bo tylko nerwy można sobie zszarpać! I pamiętajcie, jak rusza z przelewami to na początek odkładamy na konta żeby było w razie w na jakiś możliwy przestój w przyszłości :)
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 00:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 00:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości