Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kiedy ruszą te wypłaty z SU? :D
Awatar użytkownika
Red_Hot_Lips
SU-holik
SU-holik
Posty: 133
Rejestracja: 29 mar 2020, 03:03
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Red_Hot_Lips


Red_Hot_Lips pisze:Kiedy ruszą te wypłaty z SU? :D

To jest pytanie za milion, jakis ochotnik? Ja najbardziej wierze kolezance Z kartami :good3: :girl_smile:


Sexy_Lejdis pisze:Nie ma co gadać i świrować, nie możecie poczekać po prostu do tego dnia co napisałam? :D Wtedy będziemy dyskutować czy wróżki są prawdziwe czy nie, teraz trochę bez sensu. Wróżba musi się sprawdzić żeby wróżka była wiarygodna. Poczekajta spokojnie :D :good3:

Który to dokładnie dzień będzie? :biggrin:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przecież pisałam, cofnijcie się do tyłu :) :hi:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NastyAnastazja pisze:
Sexy_Lejdis pisze:Nie ma co gadać i świrować, nie możecie poczekać po prostu do tego dnia co napisałam? :D Wtedy będziemy dyskutować czy wróżki są prawdziwe czy nie, teraz trochę bez sensu. Wróżba musi się sprawdzić żeby wróżka była wiarygodna. Poczekajta spokojnie :D :good3:



Który to dokładnie dzień będzie? :biggrin:


Pierwszy tydzien grudnia koło 2go
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A ma ktoś może przepis na jakiś dobry sernik czy inny wigilijny makowiec?
P. S
Wypłaty będą - jak będą aaaameeen
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


mam przepis mogę się podzielić :yes4:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Luckykim pisze:A ma ktoś może przepis na jakiś dobry sernik czy inny wigilijny makowiec?
P. S
Wypłaty będą - jak będą aaaameeen


I to jest jedyna słuszna odpowiedz :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:
Luckykim pisze:A ma ktoś może przepis na jakiś dobry sernik czy inny wigilijny makowiec?
P. S
Wypłaty będą - jak będą aaaameeen


I to jest jedyna słuszna odpowiedz :D


Dokładnie maddie, czyli dalej nic nie jest pewne ;p nawet ten przyszly tydzien sto pod znakiem zapytania laski :nea:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


10 jest Januszowe
Wyrobią się przed tym terminem
tako rzecze mój Wróż
Darz Bór Wam
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


ZbyszekCiechocinekSex pisze:10 jest Januszowe
Wyrobią się przed tym terminem
tako rzecze mój Wróż
Darz Bór Wam


Tak mielone mięso wywróżyło? ;D
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NastyAnastazja pisze:Tak mielone mięso wywróżyło? ;D


Tym razem wróżba bardziej prawdopodobna, bo na wołowych gnatach
Wysoka skuteczność
Awatar użytkownika
ZbyszekCiechocinekSex
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 272
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:16
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 99 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ZbyszekCiechocinekSex
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ZbyszekCiechocinekSex


komin pisze:
NastyAnastazja pisze:Ja to widze, ze ludzie tu na forum podzieleni są na dwie grupy:

Jedna grupa to dziewczyny, ktorym zależy nam wiadomo żeby uwolnili środki bo to my zarabiamy żetony.
Natomiast druga grupa to panowie, którzy raczej w większej mierze jak nie wszyscy, żetonów nie wypłacają a najwiecej tutaj prawią mądrości i mam wrażenie, ze próbują w pewien sposób nas tylko wkurzać mówiąc ze pewnie zaczną wypłacać po nowym roku albo jeszcze później !!! Panowie czy wy faktycznie nie macie co robić ? Nie czaje w ogóle tego! Nosz kurna ... co widze post jakiejś dziewczyny, ze prawdopodobnie już w przyszłym tyg będą wypłaty itd to oczywiście każdy taki wpis musi być „sprostowany” przez kolejnego męskiego znawcę administracji, zakładania spółek , itd itp. To takie typowe polskie. Pewnie siedzą w domach przed kompem non stop i może się nawet cieszą, ze te „kur Ewki online” jak to niektórzy mówią, w końcu się doigrały bo przecież do normalnej pracy niby żadnej z nas nie chce się iść... po prostu brak słów !!!

A ja to widze ze tak troszku pierdolisz... Mocno sie rozmijasz z prawda.. akurat w tegorocznym "rozdaniu" problemow z wyplatami faceci na foro zachowuja sie wyjatkowo grzecznie.
Gdzies tam na poczatku bylo kilka podsmiechujek ze dzien po wyplacie zdychacie z glodu, ale z tego to i wiekszosc ogarnietych dziewczyn sie smieje...
Jaki masz problem z tym gdy Tomoxx Ci tlumaczy ze prawdopodobnie znow zmiana spolki i dlatego moze to potrwac tyle co ostatnio? Bo wrozki z forum to lepsze zrodlo?
Gdzie widzisz ten niemal KAZDY post "sprostowany" przez "meskich znawcow"??? Tak na szybko policzylem... na ostatnie 60 postow... 4 byly od faceta, z tego ZADEN nie byl hejterski i nie sugerowal ze wyplat nie bedzie. czy cokolwiek w tym stylu....
Tak sie przypierdolilas zeby sie przypierdolic IMHO...


W 100% się zgadzam z Kominem. Tym razem Panowie nad podziw są grzeczni i mili. Bo czytając posty niektórych użytkowniczek można być ..... dobra nie napiszę tego niech Każdy sobie dopowie xD

Ps.:
Komin dziękuję za kolorek xD To teraz już mogę :air_kiss: ?
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 613
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:17
Podziękował: 308 razy
Podziękowano mu: 197 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Raz wpadł admin i zrobił porządek kasując kilkadziesiąt stron... Mała prośba do nowych "uczestniczek forum" kącik kulinarny poszukajcie w internetach bo tu miło byłoby czytać NA TEMAT. Jeśli czytasz admin zrób małe oczyszczenie tego śmietnika AMEN.
PS. JEŚLI CHODZI O WYPŁATY TO NADAL NIC NIE RUSZYŁO
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przyjazna pisze:Raz wpadł admin i zrobił porządek kasując kilkadziesiąt stron... Mała prośba do nowych "uczestniczek forum" kącik kulinarny poszukajcie w internetach bo tu miło byłoby czytać NA TEMAT. Jeśli czytasz admin zrób małe oczyszczenie tego śmietnika AMEN.
PS. JEŚLI CHODZI O WYPŁATY TO NADAL NIC NIE RUSZYŁO



Jeśli zobaczy coś niestosowne to napewno się tym razem
Tez za to weźmie i usunie, spokojnie :D
Wypłaty maja ruszyc w przyszłym tygodniu wiec póki co faktycznie jeszcze nic się nie dzieje :D
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A tak na serio 9.11 normalnie wysyłali /// 11.11 święto więc piątek 13 mogli już sobie paroweczke wyłożyć. Te 3 tygodnie mogli z góry założyć od 16.11 gdzie nikomu już nie wypłacono że do mikołaja zejdzie ale na 7/8/9.12 BY CIPENCJE BUNTU NIE ZROBILY przed matki boskiej pieniężnej która wypada 10kazdego miesiąca to już wypada puścić przelewy...Jako DAR LASKI może w przypływie dobrego nastroju i możliwości ruszy 4.12 by USZCZĘŚLIWIONE nadające wbiły się w kostiumy mikołajowych rozpustnic :)
Wróżba oparta o logikę, ale z tarota się nie śmieje wywróżyło operacje, nagle zmiany i 2 mężów i się sprawdziło
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu, teraz tak :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Sexy_Lejdis pisze:Przecież pisałam, cofnijcie się do tyłu :) :hi:


Jeśli umiesz się cofnąć do przodu, to pierwszy będę stał i klaskał, nie wspominając o zorganizowaniu orkiestry ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


bbb pisze:
NastyAnastazja pisze:Ja to widze, ze ludzie tu na forum podzieleni są na dwie grupy:

Jedna grupa to dziewczyny, ktorym zależy nam wiadomo żeby uwolnili środki bo to my zarabiamy żetony.
Natomiast druga grupa to panowie, którzy raczej w większej mierze jak nie wszyscy, żetonów nie wypłacają a najwiecej tutaj prawią mądrości i mam wrażenie, ze próbują w pewien sposób nas tylko wkurzać mówiąc ze pewnie zaczną wypłacać po nowym roku albo jeszcze później !!! Panowie czy wy faktycznie nie macie co robić ? Nie czaje w ogóle tego! Nosz kurna ... co widze post jakiejś dziewczyny, ze prawdopodobnie już w przyszłym tyg będą wypłaty itd to oczywiście każdy taki wpis musi być „sprostowany” przez kolejnego męskiego znawcę administracji, zakładania spółek , itd itp. To takie typowe polskie. Pewnie siedzą w domach przed kompem non stop i może się nawet cieszą, ze te „kur Ewki online” jak to niektórzy mówią, w końcu się doigrały bo przecież do normalnej pracy niby żadnej z nas nie chce się iść... po prostu brak słów !!!

Troche komentarz z dupy, moim zdaniem. Akurat nie zauwazylam, zeby sie faceci duzo udzielali. Jak ktos mowi, ze moze sie stac tak ze wyplat nie bedzie szybko, to raczej dlatego, zebysmy poszly zarabiac gdzies indziej zamiast czekac na zbawienie. Bardziej sklaniam sie ku opinii, ze najwiekszy zamet siejemy tym razem i dzielenie sie na grupy uskuteczniamy MY SAME...


Zgadzam się z tobą...
Akurat Tomix i Komin to osoby które jakieś tam pojęcie mają jak działa SU i dobrze piszą w temacie wypłat.
Prawda jest taka że nikt nie wie kiedy będą wyplaty nawet samo SU bo nie mają wpływu na pewne aspekty.
Prace trwają i napewno są bliżej konca jak dalej.
Trzeba uzbroić się w cierpliwość- prędzej czy póżniej dostaniecie swoje pieniążki, to nie pierwszy raz kiedy tak się na SU dzieje, :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przyjazna pisze:A tak na serio 9.11 normalnie wysyłali /// 11.11 święto więc piątek 13 mogli już sobie paroweczke wyłożyć. Te 3 tygodnie mogli z góry założyć od 16.11 gdzie nikomu już nie wypłacono że do mikołaja zejdzie ale na 7/8/9.12 BY CIPENCJE BUNTU NIE ZROBILY przed matki boskiej pieniężnej która wypada 10kazdego miesiąca to już wypada puścić przelewy...Jako DAR LASKI może w przypływie dobrego nastroju i możliwości ruszy 4.12 by USZCZĘŚLIWIONE nadające wbiły się w kostiumy mikołajowych rozpustnic :)
Wróżba oparta o logikę, ale z tarota się nie śmieje wywróżyło operacje, nagle zmiany i 2 mężów i się sprawdziło


Nie do końca tak było z tym 9 listopada kochana bo niektórym właśnie nie wysłali już w tamten dzień. Ja sama zlecilam 8 i nie wypłacili już. Niektórym nawet z 4 listopada nie przeszedł do dziś i wisi jako oczekujący
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tak tak miałam dodać że niektóre nadające zostały "zapomniane /olane" przez portal ale tydzień poczynający się od 16.11 każda bez wyjątku została tak samo OLANA Z MOŻLIWOŚCIĄ UJZENIA żywej kasy
Więc najbardziej prawdopodobny jest 4 lub 7.11 a co się każda nawkurza to nasze ale tak już na luzie całkiem
BLOKADA 2016-dostawalam sraczki

BLOKADA 2019-wkurwienie ale bez paranoi

BLOKADA 2020- totalny lajt i tak KORONAŚWIRUS mocno pozmieniała rzeczywistość i możliwości (u każdego indywidualnie)
Dla tych które nie przechodziły wcześniejszych blokad dla uspokojenia JAK KUTASY GOTOWE I STERCZĄCE tak wasze wypłaty będą niebawem WPŁYWAJĄCE. Póki portal nie ma sobie równej konkurencji tak możecie być spokojne a jak będzie miał konkurencję to też do każdej dotrze i w tej branży z głodu nikt nie padnie:) tylko z czasem z biegiem lat jednak ciezko z niej wyjść bo kasa dość dobra przy małym nakładzie czasu a z drugiej strony wcześniej czy później komplikować może życie prywatne... nie twierdzę że zawsze musi ale przeważnie tak jest
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości