Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
DatAssss pisze:
Kiniuś pisze:
DatAssss pisze:
Chyba twoja wróżka ma racje, podpytalam moderatora wlasnie ile to potrwa, powiedzial ze lada dzien już ruszą:)

Nie żebym Ci nie wierzyła ale masz jakiś screen :?: :winkextra:

Lol a co mialam nagrac moda? byla to luzna rozmowa między nami, i przy okazji podpytalam. Chcesz to nie wierz ;) nie mam w tym interesu żeby klamać bo i po co ?

pozdrawiam, maddie!


Przecież nie napisałam że ci nie wierzę LOL :dontknow:


Nie żebym Ci nie wierzyła ale masz jakiś screen :?: :winkextra: ?
tak to zabrzmiało ;)
nie ważne już... miłego dnia.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


No i widzicie trzy wrozby pokryly sie oraz jak widac wszystko zmierza w tym kierunku a wy nadal nie wierzcie we wrozby.
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


onaona222 pisze:No i widzicie trzy wrozby pokryly sie oraz jak widac wszystko zmierza w tym kierunku a wy nadal nie wierzcie we wrozby.


Uwierzę jak pieniądz będzie na koncie w przyszłym tygdniu :blind:
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Masakra co tu się dzieję. Dom wariatów. Z każdym pytaniem do wróżki :roll: na początku to było zabawne, ale teraz to juz chore sie robi :roll:
Awatar użytkownika
Black_naughtyangel
SU-holik
SU-holik
Posty: 137
Rejestracja: 15 lis 2020, 00:04
Podziękował: 106 razy
Podziękowano mu: 78 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma się co denerwować :D Spokojnie kobietki :D Czekamy cierpliwie.... :dance4:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ja to widze, ze ludzie tu na forum podzieleni są na dwie grupy:

Jedna grupa to dziewczyny, ktorym zależy nam wiadomo żeby uwolnili środki bo to my zarabiamy żetony.
Natomiast druga grupa to panowie, którzy raczej w większej mierze jak nie wszyscy, żetonów nie wypłacają a najwiecej tutaj prawią mądrości i mam wrażenie, ze próbują w pewien sposób nas tylko wkurzać mówiąc ze pewnie zaczną wypłacać po nowym roku albo jeszcze później !!! Panowie czy wy faktycznie nie macie co robić ? Nie czaje w ogóle tego! Nosz kurna ... co widze post jakiejś dziewczyny, ze prawdopodobnie już w przyszłym tyg będą wypłaty itd to oczywiście każdy taki wpis musi być „sprostowany” przez kolejnego męskiego znawcę administracji, zakładania spółek , itd itp. To takie typowe polskie. Pewnie siedzą w domach przed kompem non stop i może się nawet cieszą, ze te „kur Ewki online” jak to niektórzy mówią, w końcu się doigrały bo przecież do normalnej pracy niby żadnej z nas nie chce się iść... po prostu brak słów !!!
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mnie cieszy ze show up odpisuje na wiadomości znaczy że pracują. Pisałam dziś 2 razy w rozncyh sprawach i zawsze po 2 godzinach odpowiedz
Awatar użytkownika
gingger37
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 paź 2020, 13:15
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


gingger37 pisze:Mnie cieszy ze show up odpisuje na wiadomości znaczy że pracują. Pisałam dziś 2 razy w rozncyh sprawach i zawsze po 2 godzinach odpowiedz

Super, ze Ci odpisali. Mi nie odpisali od 4 dni :biggrin:
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pewnie maja tak zawalona skrzynkę z mailami i nie nadążają wszystkim odpisywać coś mi się zdaje :D to co obstawiamy dalej kiedy odblokują wypłacanie tokenów? Spodobało mi się to, co post to jakaś nowość :D od kiedy ogólnie się to zaczęło? Od 1 listopada? Jeśli tak to może faktycznie miesiąc przestoju wiec przyszły tydzień już mamy grudzień :heart: :blush2:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Oni to chyba losowa odpisują :D
Awatar użytkownika
CuteLady
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 25 lip 2016, 00:28
Podziękował: 24 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Tak jestem w pracy jeszcze jak będę wieczorkiem na lapku to sprawdzę i Ci napisze na PW :D
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NastyAnastazja pisze:Ja to widze, ze ludzie tu na forum podzieleni są na dwie grupy:

Jedna grupa to dziewczyny, ktorym zależy nam wiadomo żeby uwolnili środki bo to my zarabiamy żetony.
Natomiast druga grupa to panowie, którzy raczej w większej mierze jak nie wszyscy, żetonów nie wypłacają a najwiecej tutaj prawią mądrości i mam wrażenie, ze próbują w pewien sposób nas tylko wkurzać mówiąc ze pewnie zaczną wypłacać po nowym roku albo jeszcze później !!! Panowie czy wy faktycznie nie macie co robić ? Nie czaje w ogóle tego! Nosz kurna ... co widze post jakiejś dziewczyny, ze prawdopodobnie już w przyszłym tyg będą wypłaty itd to oczywiście każdy taki wpis musi być „sprostowany” przez kolejnego męskiego znawcę administracji, zakładania spółek , itd itp. To takie typowe polskie. Pewnie siedzą w domach przed kompem non stop i może się nawet cieszą, ze te „kur Ewki online” jak to niektórzy mówią, w końcu się doigrały bo przecież do normalnej pracy niby żadnej z nas nie chce się iść... po prostu brak słów !!!

A ja to widze ze tak troszku pierdolisz... Mocno sie rozmijasz z prawda.. akurat w tegorocznym "rozdaniu" problemow z wyplatami faceci na foro zachowuja sie wyjatkowo grzecznie.
Gdzies tam na poczatku bylo kilka podsmiechujek ze dzien po wyplacie zdychacie z glodu, ale z tego to i wiekszosc ogarnietych dziewczyn sie smieje...
Jaki masz problem z tym gdy Tomoxx Ci tlumaczy ze prawdopodobnie znow zmiana spolki i dlatego moze to potrwac tyle co ostatnio? Bo wrozki z forum to lepsze zrodlo?
Gdzie widzisz ten niemal KAZDY post "sprostowany" przez "meskich znawcow"??? Tak na szybko policzylem... na ostatnie 60 postow... 4 byly od faceta, z tego ZADEN nie byl hejterski i nie sugerowal ze wyplat nie bedzie. czy cokolwiek w tym stylu....
Tak sie przypierdolilas zeby sie przypierdolic IMHO...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


NastyAnastazja pisze:Ja to widze, ze ludzie tu na forum podzieleni są na dwie grupy:

Jedna grupa to dziewczyny, ktorym zależy nam wiadomo żeby uwolnili środki bo to my zarabiamy żetony.
Natomiast druga grupa to panowie, którzy raczej w większej mierze jak nie wszyscy, żetonów nie wypłacają a najwiecej tutaj prawią mądrości i mam wrażenie, ze próbują w pewien sposób nas tylko wkurzać mówiąc ze pewnie zaczną wypłacać po nowym roku albo jeszcze później !!! Panowie czy wy faktycznie nie macie co robić ? Nie czaje w ogóle tego! Nosz kurna ... co widze post jakiejś dziewczyny, ze prawdopodobnie już w przyszłym tyg będą wypłaty itd to oczywiście każdy taki wpis musi być „sprostowany” przez kolejnego męskiego znawcę administracji, zakładania spółek , itd itp. To takie typowe polskie. Pewnie siedzą w domach przed kompem non stop i może się nawet cieszą, ze te „kur Ewki online” jak to niektórzy mówią, w końcu się doigrały bo przecież do normalnej pracy niby żadnej z nas nie chce się iść... po prostu brak słów !!!

Troche komentarz z dupy, moim zdaniem. Akurat nie zauwazylam, zeby sie faceci duzo udzielali. Jak ktos mowi, ze moze sie stac tak ze wyplat nie bedzie szybko, to raczej dlatego, zebysmy poszly zarabiac gdzies indziej zamiast czekac na zbawienie. Bardziej sklaniam sie ku opinii, ze najwiekszy zamet siejemy tym razem i dzielenie sie na grupy uskuteczniamy MY SAME...
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widze i stwierdziłam fakt człowieku a ten Tomoxxx to pracuje w administracji u nich czy jak? :D skoro twierdzisz, ze jest bardziej wiarygodny od tutejszych wróżek. Ja mysle, ze poziom wiarygodności mają taki sam zarówno Tomoxxxx jak i wróżki wiec zluzuj trochę tak in my humble opinion as well !! But its okay no hard feelings lmao . do not even bother to reply as there’s no point of quibbling over such a nonsense. Przypierdalanie sounds way better in original polish version :girl_smile:
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Coz... najwyrazniej do wrozek dolaczyla jasnowidzka... nie wiem czy tak nazwac kogos kto widzi posty ktore nie powstaly i slowa ktore nie padly ;)
Pozdrawiam i zycze wyplat nawet od jutra rana.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


NastyAnastazja,
1. Nie pracuje w administracji
2. Nie przypierdalam się
3. Osobiście to każdej z Was życzę żebyście te 10000 żetonów do wypłaty miały w 1 max 2 dni
4. Nie wiem jaką wiedzę mają wróżki, wiem natomiast że umiem liczyć dni i coś tam wiem na czym polegać może ta weryfikacja
5. Może się mylę, ale wydaje mi się że jakaś cześć z Was woli wiedzieć co się z dużym prawdopodobieństwem może dziać niż słuchać wróżb.



Ps. Przy poprzednim długim kryzysie, jak wszyscy latali do wróżek, wstawiłem obrazek z wróżbitą i podpisem „wypłaty będą w czwartek” i chyba nawet były w czwartek, 3 dni po tym obrazku, ale to nie świadczy że umiem wróżyć.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


komin pisze:Coz... najwyrazniej do wrozek dolaczyla jasnowidzka... nie wiem czy tak nazwac kogos kto widzi posty ktore nie powstaly i slowa ktore nie padly ;)
Pozdrawiam i zycze wyplat nawet od jutra rana.

Ahh Kominie to bardzo szlachetne co napisales o tych wyplatach od jutra
Rana, az sie wzruszylam na sama myśl, obudziłeś we mnie na nowo nadzieję :laugh3: ja życzę tego wszystkim zainteresowanym również :laugh3:

Dobra już spoko. Co ma być to będzie, wpływu to raczej nikt na to nie ma.
Miłego wieczorku. ;)


tomoxx pisze:NastyAnastazja,
1. Nie pracuje w administracji
2. Nie przypierdalam się
3. Osobiście to każdej z Was życzę żebyście te 10000 żetonów do wypłaty miały w 1 max 2 dni
4. Nie wiem jaką wiedzę mają wróżki, wiem natomiast że umiem liczyć dni i coś tam wiem na czym polegać może ta weryfikacja
5. Może się mylę, ale wydaje mi się że jakaś cześć z Was woli wiedzieć co się z dużym prawdopodobieństwem może dziać niż słuchać wróżb.

Ps. Przy poprzednim długim kryzysie, jak wszyscy latali do wróżek, wstawiłem obrazek z wróżbitą i podpisem „wypłaty będą w czwartek” i chyba nawet były w czwartek, 3 dni po tym obrazku, ale to nie świadczy że umiem wróżyć.

Twój post wydaje mi się dużo bardziej merytoryczny niż wypowiedz komina także dziękuję, ze odezwałeś się teraz osobiście :yes4:
Z tymi wróżkami to tak na serio? Cały czas myślałam, ze to miało mieć ton prześmiewczy :haha: :biggrin:
A na jakiej podstawie to liczysz? Niektóre osoby pisały, ze już 1 czy tam 2 listopada zleciły przelewy i nie doszły wiec przyjmijmy, ze już to trwa prawie równy miesiąc.
Tylko nie wiemy od kiedy liczyć tak naprawdę.

No jasne, ze każdy chce znać realia ale już tyle teorii słyszeliśmy ze nikt chyba już nie wie co o tym myśleć.
Awatar użytkownika
NastyAnastazja
SU-holik
SU-holik
Posty: 102
Rejestracja: 26 lis 2020, 17:26
Podziękował: 32 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: XYZ
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma co gadać i świrować, nie możecie poczekać po prostu do tego dnia co napisałam? :D Wtedy będziemy dyskutować czy wróżki są prawdziwe czy nie, teraz trochę bez sensu. Wróżba musi się sprawdzić żeby wróżka była wiarygodna. Poczekajta spokojnie :D :good3:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 18:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to juz niedługo :heart:
Awatar użytkownika
onaona222
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 428
Rejestracja: 13 lis 2020, 11:15
Podziękował: 231 razy
Podziękowano mu: 66 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości