Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
LobodA pisze: Wole już wierzyć mailom z SU niż ludziom ty, oni mi ostatecznie płaca a nie fejki z forum.


Nie wchodząc w szczegóły, płaca Ci fejki z forum czy tam z SU, szolap tylko pośredniczy w tej płatności i udostępnia platformę.
Gwarantuje Ci też że te „fejki z forum” jak się byś z którym dogadała na gębę to Cie nie oszuka, a SU z którym masz „Umowę” w każdej chwili, bo jak zerkniesz w Regulamin to oni mogą zamknąć portal i zabrać wszytko co masz w żetonach i Ty nie masz najmniejszych podstaw Prawnych by im te żetony zabrać :) nie zleciłeś wypłaty to to wszystko co jest na koncie jest ich :)

EDIT: Tobie to się nie dziwie ze występujesz tu pod „fejkowym” nickiem, bo na SU faceci, Ci bardziej przy kasie tym bardziej zwracaj uwagę nie tylko na wygląd ale tez na poziom rozmówczyni po 2 stronie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Infonderabilia pisze:Jeżeli ktoś z dnia na dzień jest odcięty od gotówki to podejrzewam że serio mózg się lasuje i na łeb pada a w szczególności gdy SU to jedyne źródło dochodu a człowiek jest przyzwyczajony do królewskiego standardu życia....i tak ciach z dnia na dzień zero przychodu czarne myśli w głowie co tu będzie o Jezu o Boże...itd taki stan można równie dobrze porównać do odstawienia narkotyków czy alkoholu człowieka telepie z nerwów i majaczy od rzeczy ....od razu zaznaczam że robiąc ten wpis nie mam na celu nikogo obrazić tylko od kilku dni czytam te wpisy i powiem szczerze że za głowę się łapie. Moim skromnym zdaniem oni robią coś co ma na celu polepszyć jakość transmisji żeby nic nie cięło ,nie wywalało i żeby w końcu móc normalnie nadawać i oglądać. Mnie osobiście jako osobie nadającej nóż się w kieszeni otwiera jak co chwilę słyszę tekst typu cytuje....ej weź odśwież bo zacina odświeżę i za chwilę znowu to samo.....jeżeli to wstrzymanie wypłat ma na celu ulepszenie jakości transmisji to dla mnie mogą wstrzymywać wypłaty nawet 3 miesiące aby wszystko wróciło do normy. Bo to co się dzieje teraz z transmisjami to przegięcie pały ,które wkurwia zarówno ndajacych jak i oglądających.....Amen :)



Nie widzę związku no chyba, że z Naszych zarobionych żetonów płacą firmie która zajmuje się oprawą techniczną portalu w tym poprawieniem jakości nadawania :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Ale właśnie przez Takie osoby jak Ty mają wyjebane na wszystko i na Każdego.... Więcej Takich lasek na SU...
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 615
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bezloginu pisze:
Infonderabilia pisze:Jeżeli ktoś z dnia na dzień jest odcięty od gotówki to podejrzewam że serio mózg się lasuje i na łeb pada a w szczególności gdy SU to jedyne źródło dochodu a człowiek jest przyzwyczajony do królewskiego standardu życia....i tak ciach z dnia na dzień zero przychodu czarne myśli w głowie co tu będzie o Jezu o Boże...itd taki stan można równie dobrze porównać do odstawienia narkotyków czy alkoholu człowieka telepie z nerwów i majaczy od rzeczy ....od razu zaznaczam że robiąc ten wpis nie mam na celu nikogo obrazić tylko od kilku dni czytam te wpisy i powiem szczerze że za głowę się łapie. Moim skromnym zdaniem oni robią coś co ma na celu polepszyć jakość transmisji żeby nic nie cięło ,nie wywalało i żeby w końcu móc normalnie nadawać i oglądać. Mnie osobiście jako osobie nadającej nóż się w kieszeni otwiera jak co chwilę słyszę tekst typu cytuje....ej weź odśwież bo zacina odświeżę i za chwilę znowu to samo.....jeżeli to wstrzymanie wypłat ma na celu ulepszenie jakości transmisji to dla mnie mogą wstrzymywać wypłaty nawet 3 miesiące aby wszystko wróciło do normy. Bo to co się dzieje teraz z transmisjami to przegięcie pały ,które wkurwia zarówno ndajacych jak i oglądających.....Amen :)



Nie widzę związku no chyba, że z Naszych zarobionych żetonów płacą firmie która zajmuje się oprawą techniczną portalu w tym poprawieniem jakości nadawania :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Ale właśnie przez Takie osoby jak Ty mają wyjebane na wszystko i na Każdego.... Więcej Takich lasek na SU...



HeHe twierdzisz że to przez moje podejscie maja wyjebane na wszystko i wszystkich i wstrzymali realizację wypłat? Mądrze :D:D:D:D::D:D:D
Awatar użytkownika
Infonderabilia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 10 wrz 2020, 16:55
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wstrzymają na długo stracą laski i szacunek
Awatar użytkownika
LobodA
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1466
Rejestracja: 06 cze 2019, 12:33
Podziękował: 119 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


LobodA, jaki szacunek ? A gdzie pójdą jak to określasz „laski” siłą SU jest w paradoksalny sposób to że mogą tu zarobić też te co nie pokazują twarzy na takim CB by nawet nie miały czego szukać, do tego jeszcze kwestia języka itp. W Pl poza zbiornikiem nic się innego nie otworzy bo SU na to nie pozwoli. Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale powinnaś zweryfikować sobie percepcję. Jeszcze tyg bez wypłat i zaczną się strajki i chodzenie do jasnowidzów.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


bezloginu, no placa tej firmie z zetonow... "waszych" i "naszych". Fakt, tez nie widze zwiazku pomiedzy poprawianiem jakosci transmisji a problemem z platnosciami, ale coz ci ta laska zawinila...

LobodA pisze:Wstrzymają na długo stracą laski i szacunek

Nie wiem o jakim szacunku mowa...ale zapewniam Cie ze nawet jak 3 miechy by nie placili to laski wrócą i Ty tez.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:bezloginu, no placa tej firmie z zetonow... "waszych" i "naszych". Fakt, tez nie widze zwiazku pomiedzy poprawianiem jakosci transmisji a problemem z platnosciami, ale coz ci ta laska zawinila...

LobodA pisze:Wstrzymają na długo stracą laski i szacunek

Nie wiem o jakim szacunku mowa...ale zapewniam Cie ze nawet jak 3 miechy by nie placili to laski wrócą i Ty tez.



Ja po prostu jestem alergiczką i tak dziwnie reaguje :laugh3:

komin :air_kiss:
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 615
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no wrocą wszystkie wracają
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja wroce, Ty wrocisz, kazda z nas wroci :mocking:
Awatar użytkownika
bbb
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 222
Rejestracja: 03 lip 2020, 18:20
Podziękował: 81 razy
Podziękowano mu: 59 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No jak gdzie pójdą? LobodA, przejdzie do służby zdrowia, będzie walczyć z covidem na pierwszej linii :mocking:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jezu dobrze ze ja niemam studiow bo też bym takie brednie pisala
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


Kiedyś gdzieś czytałam, że w życiu należy mieć przynajmniej 3 sprawne źródła dochodu - te dwie są alternatywą dla tej jednej gdy coś nie gra - i zawsze się tego trzymam :ok:

Rzeczywiście też zauważyłam , że transmisje działają sprawniej - ostatnimi czasy było bardzo źle, ciągłe "inicjowanie obrazu.." kij wie o co chodziło ;/
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Adminie zwracam sie z uprzejma prosba o natychmiastowa zmiane kolorku uzytkowniczkibezloginu, na rozowy.
Prosbe swa motywuje tym iz czuje sie nieswojo otrzymujac buziaczka od kogos z niebieskim kolorkiem ;) Aby nie byc zle zrozumianym, zaznaczam ze nie mam nic przeciwko srodowiskom LGBT+, jednak jestem zdeklarowanym 100% heterykiem.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hej
Awatar użytkownika
PuszKotka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2020, 20:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PuszKotka pisze:Hej



Hej. Jak masz jakieś pytania to przejrzyj to forum myślę, że znajdziesz odpowiedź na wszystkie. Tu już było rozkładane na czynniki pierwsze każde słowo z e-maili.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


LittleStar342 pisze:
PuszKotka pisze:Hej


Hej. Jak masz jakieś pytania to przejrzyj to forum myślę, że znajdziesz odpowiedź na wszystkie. Tu już było rozkładane na czynniki pierwsze każde słowo z e-maili.


Nie mam pytań. Nie wytrzymałam i zarejestrowałam się żeby napisać, że Laboda powinna pisać książki.
Awatar użytkownika
PuszKotka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2020, 20:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak tam atmosfera dziewczyny? Widzę, że te laski co siedziały na SU dalej siedzą



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Malamala000
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 526
Rejestracja: 05 kwie 2019, 19:41
Podziękował: 98 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sweet
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Selena_Selena


Malamala000 pisze:Jak tam atmosfera dziewczyny? Widzę, że te laski co siedziały na SU dalej siedzą


No a czemu mamy nie siedzieć? :beee: Przecież prócz tego że wypłaty czasowo wstrzymane reszta się rusza :fap:
Awatar użytkownika
DatAssss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 223
Rejestracja: 21 lut 2020, 15:14
Podziękował: 36 razy
Podziękowano mu: 69 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jestem na SU od 6 lat. JAk zwykle jest teraz panika ale spokojnie wypłaca nam nasze pieniądze. Nigdy nie było tak ze nie wypłacili. A tym wszystkim głupkom co teraz wyśmiewają to pokażcie środkowy palec. Stulejarze maja teraz jak zwykle pole do popisu i prześcigają się w wymyślaniu historyjek w dodatku tak żałosnych ze szkoda gadać. Wypłacą prędzej czy później. Zmieniają operatora i jakiś czas to standardowo potrwa.
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 05:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No tak :D Ważne że można nadal nadawać :bye:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości