Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Witajcie. Specjalnie się zarejestrowałam na forum by poczytać co nieco o jak widzę nie tylko moim problemie :/ 16 maja zleciłam przelew wieczorkiem, 17 maja o 10 był już jako " zrealizowany, o godzinie 18 miałam kase na koncie. Aczkolwiek z zupełnie innego zrodla już, nie żadne Satinar w Czechach tylko Buffalo coś tam.
no ale ok mysle sobie, niech wysylaja skad chcą ważne żeby kasa się zgadzala:D no i co ? 19 maja zleciłam kolejny przelew, i to na dosyć dużą kwote, 20 maja 9:30 przelew wskoczył w zrealizowane... i nie ma go do dziś :(
pisałam do obsługi i jak wszędzie cicho sza. Jest nas coraz więcej :/


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pokazto69 pisze:Witajcie. Specjalnie się zarejestrowałam na forum by poczytać co nieco o jak widzę nie tylko moim problemie :/ 16 maja zleciłam przelew wieczorkiem, 17 maja o 10 był już jako " zrealizowany, o godzinie 18 miałam kase na koncie. Aczkolwiek z zupełnie innego zrodla już, nie żadne Satinar w Czechach tylko Buffalo coś tam.
no ale ok mysle sobie, niech wysylaja skad chcą ważne żeby kasa się zgadzala:D no i co ? 19 maja zleciłam kolejny przelew, i to na dosyć dużą kwote, 20 maja 9:30 przelew wskoczył w zrealizowane... i nie ma go do dziś :(
pisałam do obsługi i jak wszędzie cicho sza. Jest nas coraz więcej :/


u mnie jeden "zrealizowany" z 13 maja i 20 maja... Wiec sam widzisz :)
Ja atakuje ich mailami. No bo co innego mozemy zrobic? (rowniez zarejestrowalam sie tak jak Ty, po to, by poczytac i dowiedziec sie wiecej o tym problemie)
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


panitwegoczasu pisze:
pokazto69 pisze:Witajcie. Specjalnie się zarejestrowałam na forum by poczytać co nieco o jak widzę nie tylko moim problemie :/ 16 maja zleciłam przelew wieczorkiem, 17 maja o 10 był już jako " zrealizowany, o godzinie 18 miałam kase na koncie. Aczkolwiek z zupełnie innego zrodla już, nie żadne Satinar w Czechach tylko Buffalo coś tam.
no ale ok mysle sobie, niech wysylaja skad chcą ważne żeby kasa się zgadzala:D no i co ? 19 maja zleciłam kolejny przelew, i to na dosyć dużą kwote, 20 maja 9:30 przelew wskoczył w zrealizowane... i nie ma go do dziś :(
pisałam do obsługi i jak wszędzie cicho sza. Jest nas coraz więcej :/


u mnie jeden "zrealizowany" z 13 maja i 20 maja... Wiec sam widzisz :)
Ja atakuje ich mailami. No bo co innego mozemy zrobic? (rowniez zarejestrowalam sie tak jak Ty, po to, by poczytac i dowiedziec sie wiecej o tym problemie)



Dziewczyny u mnie to samo, zleciłam przelew 19.05 wieczorem, 20.05 o 9.40 zrealizowany - ale pieniędzy nie ma na koncie. Oczywiście na maile brak odpowiedzi. Wina banku to też raczej nie jest bo inne przelewy docierają normalnie.

Panitwegoczasu współczuje czekać od 13 - nic Ci nie odpisali?
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


agnieszka pisze:
panitwegoczasu pisze:
pokazto69 pisze:Witajcie. Specjalnie się zarejestrowałam na forum by poczytać co nieco o jak widzę nie tylko moim problemie :/ 16 maja zleciłam przelew wieczorkiem, 17 maja o 10 był już jako " zrealizowany, o godzinie 18 miałam kase na koncie. Aczkolwiek z zupełnie innego zrodla już, nie żadne Satinar w Czechach tylko Buffalo coś tam.
no ale ok mysle sobie, niech wysylaja skad chcą ważne żeby kasa się zgadzala:D no i co ? 19 maja zleciłam kolejny przelew, i to na dosyć dużą kwote, 20 maja 9:30 przelew wskoczył w zrealizowane... i nie ma go do dziś :(
pisałam do obsługi i jak wszędzie cicho sza. Jest nas coraz więcej :/


u mnie jeden "zrealizowany" z 13 maja i 20 maja... Wiec sam widzisz :)
Ja atakuje ich mailami. No bo co innego mozemy zrobic? (rowniez zarejestrowalam sie tak jak Ty, po to, by poczytac i dowiedziec sie wiecej o tym problemie)



Dziewczyny u mnie to samo, zleciłam przelew 19.05 wieczorem, 20.05 o 9.40 zrealizowany - ale pieniędzy nie ma na koncie. Oczywiście na maile brak odpowiedzi. Wina banku to też raczej nie jest bo inne przelewy docierają normalnie.

Panitwegoczasu współczuje czekać od 13 - nic Ci nie odpisali?


Odpisali mi ostatnio, ze proszą o cierpliwość i wyjaśnią ten przelew z bankiem (na poczatku tego tygodnia). Dzis do nich napisalam czy juz cos wiadomo - cisza
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mam to samo. Przelew zrealizowany 20.05 nie dotarł na konto. Inne przeszły bez problemu.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
_Lavi_ !!!!!!
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2016, 16:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: To jest tajne;p
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _Lavi_


e-Laski.pl pisze:Spokojnie, właśnie ogarniają wszystko :)


Skąd wiesz? :)
Osoby, które pisały na ,,kontakt", nadal czekają na odpowiedzi, a transmitujące kolejny dzień zapraszają do siebie moderatora. Domyślam się, że zostało wysłanych wiele wiadomości i jest też co wyjaśniać od strony technicznej, ale przydałoby się jakiekolwiek oficjalne info, chociażby na blogu, żeby wszystkich uspokoić. A w szczególności tych, którym zniknęły żetony i konta.
Awatar użytkownika
Karolinaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2016, 13:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ;)


heeej!

Ktoś ma jakieś konretne info co stało się z piątkowymi przelewami ? komus odpisali cos?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
suczkaolka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 23 maja 2016, 21:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suczkaolka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: suczkaolka


No niestety milczą, pewnie mają wiele tego typu wiadomości.

panitwegoczasu pisze:Odpisali mi ostatnio, ze proszą o cierpliwość i wyjaśnią ten przelew z bankiem (na poczatku tego tygodnia). Dzis do nich napisalam czy juz cos wiadomo - cisza


A co oni chcą wyjaśniać w banku skoro to nie wina banku ( zapewne każda z nas ma w innym) tylko ich?
Bardzo dziwne, około rok temu jak bank mi cofną przelew (przekroczony limit na koncie) to ponad miesiąc musiałam pisać maile, żeby zwrócili żetony.
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mialas przekroczony limit na koncie a co to znaczy ? ze az tyle pieniedzy danego miesiaca mialas? ja nie rozumiem tego czemu ci cofneli jaki limit ile 10 tys 20
czy 100 tys?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
bizjan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczęta ja również czekam na przelew który de facto został zrealizowany 18.05 chwilę po 9 rano. Normalnie rzecz biorąc pieniądze powinny przyjść w ten sam dzień z druga sesją przychodzącą banku czyli 15:30 max ! Pieniądze się nie pojawiły tak samo w ten dzień, wieczór jak i przez cały weekend no i po dzień dzisiejszy. Dzisiaj dwie moje zlecenia wypłaty żetonów zostały przeniesione do zrealizowanych o godzinie 14:45 i 14:48 wieczorną sesją nie przyszły , wiec czekam na poranną lecz obawiam się że również nie ujrzę ich na swoim koncie, Co jest grane ?! Oczywiście pisałam do nich i zero odzewu i jakiejkolwiek odpowiedzi. Przykre, bo siedzimy , robimy transmisję , często gęsto zarabiamy eksponując swoje ciało i co za tym idzie również generujemy zysk portalowi i co ? .... Mają nas gdzieś, zero wyjaśnień ??
Awatar użytkownika
Migotka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 23 maja 2016, 22:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


bizjan pisze:mialas przekroczony limit na koncie a co to znaczy ? ze az tyle pieniedzy danego miesiaca mialas? ja nie rozumiem tego czemu ci cofneli jaki limit ile 10 tys 20
czy 100 tys?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Hehe aż taka bogata nie jestem :) Chodzi tu o limit miesięcznych wpłat, ale to co, jak i dlaczego jest nie ważne dla tej kwestii.
Błąd (że zapomniałam o tym) był z mojej winy.

Chodzi o to, że ShowUp.tv sam z siebie by nie zwrócił tych żetonów, odpisali tylko na pierwszą wiadomość o dane na jakie było wypłacone i cisza, przez miesiąc pisałam im co drugi dzień tą samą wiadomość i dopiero po miesiącu odpisali, że żetony są z powrotem na koncie na moim koncie ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
agnieszka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:dontknow: :dontknow: :dontknow:
no cóż, dobrze że mamy to forum i gdzie wymieniać uwagi :D jak tylko którejś z nas coś ruszy i kasa z tych feralnych piątków dotrze to informujmy się tu, bo skoro dojdzie do jednej to może do całej reszty też ? ja póki co dalej czekam na odpowiedz od szanownej obsługi z ShowUp.tv. Boje się siadać na ShowUp.tv w tym momencie, bo co zarobię co moje i znowu kasa zabłądzi w przestworzach ? :/
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja zawieszam swoje transmisje dopoki nie wejdzie na moje konto jakikolwiek przelew
Awatar użytkownika
pani_twego_czasu
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 19 kwie 2016, 19:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziewczyny dajcie znac jak wam wejdzie jakas kasa ,,juz nie wiem czy transmitowac czy nie...tez czekam za przelewem
Awatar użytkownika
ingunia
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 23 maja 2016, 16:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja również. żadnych transmisji dopóki nie dostane swoich pieniędzy :/
pierwsza sesje przychodzaca mam o 12, zobaczymy, może jakims cudem kasa wleci dziś ;) w co delikatnie mowiac nie wierze.
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dziewczyny dajcie znac jak ktoras otrzyma kase


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
ingunia
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 23 maja 2016, 16:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzialam, jak wczoraj moderator u jednej z transmitujacych napisal, ze pieniadze dojda na pewno, ale moze to potrwac kilka dni... Jesli kilka dni , to nie zakladalabym , ze wszystkie dostana dzis, no ale kto wie... sama mam jeszcze dwa zalegle, ale one byly zlecone w czwartek i niedziele, wiec teoretycznie maja jeszcze czas.
madamebutterflyy


Kochane u mnie cisza,juz mialam przychodzace w banku i cisza nic nie doszlo:((((
Awatar użytkownika
ingunia
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 23 maja 2016, 16:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no coż, u mnie dalej nic :/ :nono: :nono: :nono:
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


i jak ktos dostal przelew? ja mialam ze wyszlo wczoraj o 1445 i teoretycznie o 12 ej dzis powinnam miec a tu nic>>>:(


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
bizjan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości