Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cleo pisze:Zrealizowanych 30 i 20 dalej nie ma .Ja pierdole co to ma byc i do tego ni chuja nie działają ,już pierdole ich odpowiedzi na maile ale kasa powinna wpłynąć skoro odpisali pare dni temu wiec chyba dość czasu na wyjaśnienie sprawy z bankiem :acute:

dziewczyny , mój przelew z 30 tego też ssti już kupe czasu ale jeszcze nie zrealizowany , Cleo Twój zrealizowany też stoi i tak mi sie wydaje , że to czy pojawia nam sie zrealizowany czy nie to pic na wodę. teraz sama nie wiem czy wypłącać żetony czy niebo choleraa wie gdzie one utkną. Może to przez to że żetony idą przez "USA" zobaczycie ze jeszcze zrobią coś takiego ze kasa bedzie wypłącana raz na dwa tygodnie ;D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
camerka
SU-holik
SU-holik
Posty: 93
Rejestracja: 25 maja 2016, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Alexis
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: camerkaniunia


Dziewczyny ja wypłacałam 31 a 1 miałam na koncie także nie wiem jak to jest,dziwne i to bardzo, mnie najbardziej ten 20 męczy
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No jakaś firma z USA zajmująca się płatnościami ich hasło to "uproszczenie płac " :laughingnew: ha ha (zamiast robić to samemu my zrobimy za ciebie ),to nam uprościli , ze przelewy gdzieś znikają .A przecież wychodzą z polskiego konta w PKO SA
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sorki pomyliłam się to nie ta firma ,bo nazwy takie same.Ta która robi nam wypłaty założona w lutym tego roku .Wiec pewnie ShowUp.tv jest jej właścicielem i może maja jakiś problem ,moze ktoś im coś wrzucił w system jakiegoś robala i teraz problemy
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dziwne jest to że są osoby ,które zleciła przelew 30.05 i miały już 01.06 na koncie a ja cholera czekam (niby TYLKO) 4 dni i jakoś się doczekać nie mogę !!!!! Miałam dziś wypłacić kolejne żetony ale PÓKI CO SIĘ WSTRZYMUJĘ !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja tez zlecilam w poniedzialek przelew widnieje jakoby w poniedzialek zrealizowany ale nie dotarl dzis piatek co sie dzieje z tym ShowUp.tv niestety dziewczyny ale wyglada mi to ze ShowUp.tv ma powazne problemy fiannsowe jednym placi drugim wstrzymuje wplate na konto wydaje mi sie ze to specjalnie jest zrobione zeby moze ktos sie nie zorientowal albo zeby nie siac poplochu bo jedna powie "ja przeciez dostalam" poczekajacie " a dostaniecie" dla mnie to ShowUp.tv ma problemy finansowe nie maja plynosci fiansnsowej i tyle ale przeciez kre za reklame dostali bodajze w 2013 roku i wtedy nie bylo problemu.
Nie podobaja mis ie tez ostatnie ich wyplaty ze zmienili ze ze stanow wczesniej bylo napisane konkretnie ze firma sanitar system a teraz nie wiadomo od kogo przelew bo w przelewie jest tylko masterpay co nic nie oznacza nie oznacza to ze to jest ta firma wszystko sie robi coraz bajdziej zagmatwane chyba trzeba szybko wyplacac zetony jesli wogole mam je wyplaca:(
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sisis daj znać jak dostaniesz przelew z 30.05
Mają czas do poniedziałku 6.06 bo wtedy mija regulaminowe 7 dni do kiedy pieniądze powinny być na naszych kontach bankowych.
Mam nadzieje że się doczekamy.
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nadal nie otrzymałam jeszcze przelewu z 13 maja i już raczej się nie doczekam, szkoda gadać :? Nie wiem co się z tym showupem teraz porobiło.
Awatar użytkownika
Vitaa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sandra, proszę bez krzyku ... rozumiem, że jesteś poddenerwowana, ale krzyk nie jest potrzebny.
Ja swój ostatni przelew zleciłam 22maja i dostałam po 4 dniach albo 5 - nie pamiętam. Dostałam normalnie, bez żadnych problemów.
Może oni po prostu wypłacają jeszcze dalsze, zaległe pieniążki. Myślę, że nie masz się co bać, bo prędzej czy później je dostaniesz...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sandra a co powiesz o tych z 13 co ich jeszcze nie maja ? jest nowy miesiac wiec nie wiem czy tamci sie doczekaja. przelew zrealizowany 30 na koncie brak wiec pytam kto obraca moimi pieniedzmi ? gdzie one sa ?to wszystko staje sie paranoją moga byc owszem jakies problemy ale ja myslalam ze ju z po probelmach a tu dalej to samo ile to bedzie trwalo ciagle spogladam na konto bankowe gdzie sa moje pieniadze to juz naprawde przestaje byc smieszne i coraz powazniej mysle o rezygnacji z ich portalu bo to nie ma sensu... prosic sie o sowje kiedy wczesnie nie bylo takich problemow

A sluchajcie jak wpisze sie inne imie i nazwisko do wyplaty niz to co na koncie bankowym to wyplacaja czy raczej wtedy nie wyplaca? probowala ktoras?
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sama już nie wiem co myślec ale ..... coś tu się nie zgadza, była dziewczyna która miała kilka zleconych wypłat w tym z 20
na sporą sumę 1,5 tys jakoś i jej wszystkie wypłacili, na logikę jakby mieli kłopoty finansowe myślę że zajęli by się mniejszymi kwotami do wypłat. Ale tutaj na logikę to chyba nie ma co patrzec skoro nie które nawet z 13 nie mają, jeszcze 10dni i będzie miesiąc masakra jakas .....
Awatar użytkownika
melodyjka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 24 maja 2016, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ty.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chyba już się wszystko stabilizuje. Mam wszystkie przelewy z tego tygodnia, w ten sam dzień w który zostały zrealizowane, były po 14:45 na koncie. Pozostaje nam więc ufać, że administracja zapanowała nad problemami. Z 13 maja nadal nie mam przelewu, ale myślę że nie zostawią tak tego. Czy wszystkim transmitującym tu obecnym zgadzają się przelewy od poniedziałku tego tygodnia?
Awatar użytkownika
karol90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2016, 16:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


U mnie wszystko bez problemów. Zlecam przelew, na drugi dzień wysyłają, dochodzi w kilka godzin.
Ostatnia wypłata wczoraj w godzinach nocnych, przelew wyszedł dzisiaj po 10, po 15 mam już na koncie.
Awatar użytkownika
alicetip
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 12 wrz 2015, 12:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: alicetip


sisis doszedł Ci przelew z 30.05 ?

Dziwne że jedni dostają pieniądze normalnie a drudzy nie.
Największą zaletą do tej pory jeśli chodzi o robienie transmisji na ShowUp.tv był fakt,że pieniądze miałam w tym samym dniu kiedy zleciłam przelew,lub najpózniej na drugi dzień.Jeśli do poniedziałku(regulaminowe 7 dni) nie będę miała kasy to daję sobie spokój bo MEGA ŻENUJĄCE jest proszenie się o swoje...
Ale póki co GRZECZNIE czekamy aż mine ,,regulaminowy,, termin wypłaty....
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nadal brak przelewów z 20 i 30 te które zrobili dzisiaj wpłynęły .Dziwna rzecz bo skoro to ich firma to powinni łatwo sprawdzić w historii czy taki przelew dostałam czy nie .Ale widocznie maja to w chuju.
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ja tez nie dostalam przelewu z 30 tego nadal. U was naprawde od zlecenia przelewu do wyplaty dochodzi tak szybko bo ja czasem po 5 dni czekalam zeby nie bylo w oczekujacych a zrealizowanych naprawde nastepnego dnia z oczekujacych u was jest przelew na zrealizowany? szok ja po 5 dni czekam
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uwaga uwaga :D ShowUp.tv mi łaskawie odpisało :D ze zbierają listę osob ktore nie dostały przelewów i bedą wyjaśniać sprawę z bankiem i ze dadzą znac jak wyjaśnia ... Nie wiem jak to skomentować ;D
Awatar użytkownika
pokazto69
SU-holik
SU-holik
Posty: 76
Rejestracja: 23 maja 2016, 18:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


@alicetip w jakim banku masz?
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Mi dzisiaj z ShowUp.tv łaskawie odpisali że ,,przelew dojdzie w ciągu 7 dni,, więc pozostaje czekać....
Awatar użytkownika
sandra112233
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 24 maja 2016, 15:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ja zawolalam sobie moda powiedzial mi ze 7 dni roboczych sluchajcie czy nie macie wrazenia ze oni mysla ze niektorzy nie zauwaza ze im prtzelew nie przyszedl i odpuszcza np bo po co zbierac liste tych ktorym nie dotarl przelew skoro lista jest oczywista powinni tam miec to czarno na bialym i realizowac te przelewy a nie zbierac liste bo to wyglada tak jakby mysleli ze inm sie upiecze... laski sie nie spostrzega czy cos...:( eh kiepsko to wyglada jak tak ma wygladac wspolpraca to ja dziekuje prosic sie o swoje ciagle acha i mod powiedzial ze jak kasa nie dojdzie w ciagu 7 dni roboczych to pisac na kontakt czy 30 maja to powtorka z 13 maja ?
wspolczucia wszystkim co nie dostali jeszcze z 13 maja tlumacza sie bledem systemu bankowego ciagle cos


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości