Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
20 maja 2019, 13:23


Poszlo o 14 . A czemu Ci zablokowali
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
20 maja 2019, 13:26


Za podawanie kontaktu (chodziło o sprzedaż, ale jak skończona pierdoła gdzieś tam nieuważnie podałam dane)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
20 maja 2019, 13:52


Zlecony w nocy , dzis Zrealizowany 13:58 , pierwszy raz mam o takiej godzinie, zazwyczaj mialam miedzy 9-12


A tak z ciekawosci ile wam zajmuje uzbieranie tego limitu 1000 ?
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
20 maja 2019, 14:00


Mi jeden dzień i tez tak siedzd killa godzin. Czasem zlecam po paru dniach, zbieram wiecej
Awatar użytkownika
Lejlalopez
SU-holik
SU-holik
Posty: 50
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:48
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
20 maja 2019, 15:33


No ja Też max do 12 zawsze miałam wpłacone. Czyli jak zlecili o 14 to jutro dojdzie?
Awatar użytkownika
Jaaaaat
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
20 maja 2019, 16:25


Mi juz doszedl. Mam bank millenium
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
20 maja 2019, 20:07


mnie uzbieranie 10 000 zajmuje max 4 dni przy poświęceniu czasu max 5 godzin dziennie bez pokazywania czegokolwiek za darmo.Da się. Ale limit mogli by juz zdjąć bo czasem człowiek potrzebuje kasy na już i przydało by się miećmożliwość wypłacenia mniejszych kwot.
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
20 maja 2019, 21:53


Leila87 pisze:mnie uzbieranie 10 000 zajmuje max 4 dni przy poświęceniu czasu max 5 godzin dziennie bez pokazywania czegokolwiek za darmo.Da się. Ale limit mogli by juz zdjąć bo czasem człowiek potrzebuje kasy na już i przydało by się miećmożliwość wypłacenia mniejszych kwot.
mamy przypominać, że ludzie w normalnych pracach "czekają" miesiąc na dostanie pieniążków?
Zaczynam wysuwać teorię, że 3/4 pań tutaj ma chyba długi wobec mafii za nie wiem... płacenie im internetu, kamerki, dildosów i innych drogich gadżetów...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 01:50


Fapka pisze:
Leila87 pisze:mnie uzbieranie 10 000 zajmuje max 4 dni przy poświęceniu czasu max 5 godzin dziennie bez pokazywania czegokolwiek za darmo.Da się. Ale limit mogli by juz zdjąć bo czasem człowiek potrzebuje kasy na już i przydało by się miećmożliwość wypłacenia mniejszych kwot.
mamy przypominać, że ludzie w normalnych pracach "czekają" miesiąc na dostanie pieniążków?
Zaczynam wysuwać teorię, że 3/4 pań tutaj ma chyba długi wobec mafii za nie wiem... płacenie im internetu, kamerki, dildosów i innych drogich gadżetów...


Nie chcę być złośliwy ale chwilami czytając ten temat odnoszę wrażenie, że niektóre panie pilnie potrzebują bardzo dużej kasy na przeszczep mózgu.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 05:34


od_taaki pisze:
Fapka pisze:
Leila87 pisze:mnie uzbieranie 10 000 zajmuje max 4 dni przy poświęceniu czasu max 5 godzin dziennie bez pokazywania czegokolwiek za darmo.Da się. Ale limit mogli by juz zdjąć bo czasem człowiek potrzebuje kasy na już i przydało by się miećmożliwość wypłacenia mniejszych kwot.
mamy przypominać, że ludzie w normalnych pracach "czekają" miesiąc na dostanie pieniążków?
Zaczynam wysuwać teorię, że 3/4 pań tutaj ma chyba długi wobec mafii za nie wiem... płacenie im internetu, kamerki, dildosów i innych drogich gadżetów...


Nie chcę być złośliwy ale chwilami czytając ten temat odnoszę wrażenie, że niektóre panie pilnie potrzebują bardzo dużej kasy na przeszczep mózgu.

Chuj was to obchodzi ! Dupa boli ze ty zapierdalasz clay miesiac tyle co my pare dni ! To jest portal zarobkowy wiec usługa = zeton. Tyle w temacie. Idz na potral gdzie nie ma wynagrodzenia a nie wierzysz w prawdziwe ograzmy
Ps. W niektorych pracach jest wynagrodzenie tygodniowe tak jak u nas 7 dni. A to ze sobie piszemy ktora miala danego dnia to dla spokoju ducha. A ty nerdzie forumowy spierdalaj
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 06:13


ZmysłowaOna23 pisze:
od_taaki pisze:
Fapka pisze:
Leila87 pisze:mnie uzbieranie 10 000 zajmuje max 4 dni przy poświęceniu czasu max 5 godzin dziennie bez pokazywania czegokolwiek za darmo.Da się. Ale limit mogli by juz zdjąć bo czasem człowiek potrzebuje kasy na już i przydało by się miećmożliwość wypłacenia mniejszych kwot.
mamy przypominać, że ludzie w normalnych pracach "czekają" miesiąc na dostanie pieniążków?
Zaczynam wysuwać teorię, że 3/4 pań tutaj ma chyba długi wobec mafii za nie wiem... płacenie im internetu, kamerki, dildosów i innych drogich gadżetów...


Nie chcę być złośliwy ale chwilami czytając ten temat odnoszę wrażenie, że niektóre panie pilnie potrzebują bardzo dużej kasy na przeszczep mózgu.

Chuj was to obchodzi ! Dupa boli ze ty zapierdalasz clay miesiac tyle co my pare dni ! To jest portal zarobkowy wiec usługa = zeton. Tyle w temacie. Idz na potral gdzie nie ma wynagrodzenia a nie wierzysz w prawdziwe ograzmy
Ps. W niektorych pracach jest wynagrodzenie tygodniowe tak jak u nas 7 dni. A to ze sobie piszemy ktora miala danego dnia to dla spokoju ducha. A ty nerdzie forumowy spierdalaj


Swoją chamską prymitywną odpowiedzią na mój post wyraźnie pokazałaś, że to ciebie dręczy ból dupy i pośrednie potwierdziłaś, że moja sugestia o problemach z mózgiem była trafna.
A co do do tego ile zarabiasz to akurat mnie to totalnie zwisa, zarabiaj sobie ZmysłowaOna23, nawet 100 tysięcy w tydzień.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 06:28


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 06:38


ZmysłowaOna23 pisze:
od_taaki pisze:
Fapka pisze:
Leila87 pisze:mnie uzbieranie 10 000 zajmuje max 4 dni przy poświęceniu czasu max 5 godzin dziennie bez pokazywania czegokolwiek za darmo.Da się. Ale limit mogli by juz zdjąć bo czasem człowiek potrzebuje kasy na już i przydało by się miećmożliwość wypłacenia mniejszych kwot.
mamy przypominać, że ludzie w normalnych pracach "czekają" miesiąc na dostanie pieniążków?
Zaczynam wysuwać teorię, że 3/4 pań tutaj ma chyba długi wobec mafii za nie wiem... płacenie im internetu, kamerki, dildosów i innych drogich gadżetów...


Nie chcę być złośliwy ale chwilami czytając ten temat odnoszę wrażenie, że niektóre panie pilnie potrzebują bardzo dużej kasy na przeszczep mózgu.

Chuj was to obchodzi ! Dupa boli ze ty zapierdalasz clay miesiac tyle co my pare dni ! To jest portal zarobkowy wiec usługa = zeton. Tyle w temacie. Idz na potral gdzie nie ma wynagrodzenia a nie wierzysz w prawdziwe ograzmy
Ps. W niektorych pracach jest wynagrodzenie tygodniowe tak jak u nas 7 dni. A to ze sobie piszemy ktora miala danego dnia to dla spokoju ducha. A ty nerdzie forumowy spierdalaj


Może trochę zbyt ostro ale całkowicie się zgadzam.Niestety wiele osób szlag trafia, że dziewczyny na SU mają możliwość zarobienia fajnych szybkich pieniędzy,ale nie ma się co denerwować,to czysta zawiść i tyle. Bo prawda jest taka,że rzeczywiście niektórzy cisną w pracy miesiąc żeby zarobić dwa tysie a ja obrotna dziewczyna na SU zarabia tyle w tydzień a te super gazele to nawet w jedną noc. Ludzie którzy są przyzwyczajeni do sukcesów materialnych potrafią sobie ich wzajemnie szczerze gratulować ale niestety, Polaczkowa mentalność ciągle wisi na etapie zwykłej zawiści że ktoś ma więcej ....
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 06:48


Leila87, polska mentalność to jedno (tym bardziej powinnyście uszanować, że PIENIĄDZ LUBI CISZĘ, dla własnego dobra). Wiele osób ma w tym kraju problem z tym, że ktoś ma dobrze albo lepiej niż on. Jednak nie szukałabym takich osób na tym forum...

Inną sprawa, że przeciętny człowiek, który musi wyżyć cały miesiąc za 3 tysiące (albo i mniej) i za to opłacić rachunki, kupić sobie coś do jedzenia itp i zaplanować w tym budżecie kasę na dawanie nam napiwków za świecenie dupą, ma problem by zrozumieć post dziewczyny, która zarabia jego miesięczne wynagrodzenie w tydzień (lub szybciej) i jeszcze płacze, bo nie może wypłacić 100zł kiedy jej brakuje na waciki. Już pomijam fakt, jak mało wiarygodnie wyglądają zestawienia postów "zarabiam tysiaka w 4 dni" i "szkoda, że nie mogę wypłacać po stówce bo czasem potrzebna mi szybka kasa".
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 06:52


ZmysłowaOna23 pisze:Dupa boli ze ty zapierdalasz clay miesiac tyle co my pare dni !


Z całym szacunkiem jak tyle wyciągasz to dupa raczej boli Ciebie. (i to nie była przenośnia)

To że zarabiasz 10000 w kilka dni, jest pokłosiem tego, że klika osób ma na tyle dużo kasy że może wydać na Ciebie 16800 abyś tą 10000 mogła zarobić. Jeśli uważasz że na tu pieniądze wydają głównie biedaki które ostatni gorsz przeznaczą na to żeby zobaczyć jak się zabawiasz to jesteś w dużym błędzie. Kiedyś pisałem że cyfra i 4 zera na koncie mogą człowieka zmienić.
Po pierwsze, to szanuj swoich widzów, jak nie będziesz szanować ich to oni nie będą szanować Ciebie. To dzięki nim możesz udawać przed znajomymi królową biznesu i rekina finansjery. Zachowujesz się trochę tak jakbyś tymi 10000 leczyła swoje kompleksy i uważała się za lepszą niż inni tu obecni. Weź przykład z bardziej rozsądnych koleżanek i pisz z sensem, a jak nie umiesz to lepiej czasem się nie odzywać, dobrze że jesteś na tyle noname na forum że nikt Twoich słów nie będzie traktował specjalnie poważnie, bo super Ci wychodzi psucie opinii o kobietach nadających na SU.

Leila87 pisze:Polaczkowa mentalność ciągle wisi na etapie zwykłej zawiści że ktoś ma więcej


Masz dużo racji, jednak jak przeanalizujesz posty mówiące o zarobkach to zauważysz że mało kogo tu obchodzi ile kto zarabia przez tydzień czy miesiąc. To niektóre z Was co chwilę muszą podkreślić że zarobili parę tysięcy w tydzień czy tam weekend. Taka ciężka bieda w domu była że teraz się trzeba każdym tysiącem chwalić? Nikt Wam tu nie przeszkadza zarabiać, ani zarobków nie wypomina, a pamiętając wątki z kryzysu żetonowego to Wy dziewczyny skakaliście sobie do gardeł licytując się zarobkami i tym jak bardzo wam tych tysięcy z konta SU teraz brakuje.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 06:55


Biustwo pisze:Leila87, polska mentalność to jedno (tym bardziej powinnyście uszanować, że PIENIĄDZ LUBI CISZĘ, dla własnego dobra). Wiele osób ma w tym kraju problem z tym, że ktoś ma dobrze albo lepiej niż on. Jednak nie szukałabym takich osób na tym forum...

Inną sprawa, że przeciętny człowiek, który musi wyżyć cały za 3 tysiące (albo i mniej) i za to opłacić rachunki, kupić sobie coś do jedzenia itp i zaplanować w tym budżecie kasę na dawanie nam napiwków za świecenie dupą, ma problem by zrozumieć post dziewczyny, która zarabia jego miesięczne wynagrodzenie w tydzień (lub szybciej) i jeszcze płacze, bo nie może wypłacić 100zł kiedy jej brakuje na waciki. Już pomijam fakt, jak mało wiarygodnie wyglądają zestawienia postów "zarabiam tysiaka w 4 dni" i "szkoda, że nie mogę wypłacać po stówce bo czasem potrzebna mi szybka kasa".


Wiesz, to na co jest potrzebna kasa to już każdego prywatna sprawa... Czasem po prostu tak jest ze coś się stanie i potrzebujesz szybciej kasy. Inni w takich sytuacjach albo pożyczają od znajomych albo biorą chwilówki. My te pieniądze zarabiamy, a to że łączymy przyjemne z pożytecznym no to cóż... Przecież każdy może prawda?
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:02


Leila87, wiesz co... akurat mam taką sytuację, że co chwila coś wyskakuje. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy żeby tu na forum chwalić się tym ile zarabiam i ile mi zajmuje rozpędzenie się do tysiąca. Widziała któraś z Was żeby taki Bezos, Gates czy Buffett robili coś podobnego? Nie (a i tak wszyscy wiedzą, że to najbogatsi kolesie na świecie).
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:04


Biustwo pisze:Leila87, wiesz co... akurat mam taką sytuację, że co chwila coś wyskakuje. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy żeby tu na forum chwalić się tym ile zarabiam i ile mi zajmuje rozpędzenie się do tysiąca. Widziała któraś z Was żeby taki Bezos, Gates czy Buffett robili coś podobnego? Nie (a i tak wszyscy wiedzą, że to najbogatsi kolesie na świecie).

Jedna z Pań zadała pytanie w tej kwestii więc się udzieliłam,to chyba właśnie po to jest to forum prawda?
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:08


Leila87, jak jakaś zapyta jaki kolor i konsystencje miały Twoje dzisiejsze odchody to też się wypowiesz?
(nie odpowiadaj, to było pytanie retoryczne)
Biustwo


Re: Płynność wypłat z SU
21 maja 2019, 07:22


Ja tam Was ludzie nie rozumiem. Jest temat o wypłatach to laski gadają o wypłatach. Chcą wzajemnie się czegoś dowiedzieć ile jednej czy drugiej zajmuje zebranie tego tysiaka i w czym wlasciwie jest problem ? No niech sobie kurwa pogadają.

Faceci oczywiscie musza sie wpierdolić z tym calym ambarasem, jak to my powinnyśmy byc wdzięczne, ze oni na nas kase wydają, jak łatwo i lekko nam to przychodzi. Spoko. Tylko za taki hajs i za taką cene opłaci się świecić dupa w internecie jak wy to mówicie, więc nie bądźcie śmieszni, że dziwią Was te zarobki.

Kasa lubi cisze owszem, ale jak ktoś chce sobie pogadać, to niech sobie pogada, jeśli komuś dyskusja nie odpowiada jest jeszcze w pesdu tematów.

Ja tam dziewczyny troche rozumiem, sama nie lubie oglądać cyferek na portalu wole oglądać hajs na koncie, a jeszcze bardziej gotówke w łapie.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu i 88 gości