Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:00
Ja osobiście nie rozumiem tylko tego, dlaczego na siłe ktoś próbuje tlumaczyc coś na temat podatków osobom ,które nie chcą tego sluchac. Przecież to się mija z celem . Chcesz komus dawać rady ( w tym przypadku nawet złote rady ) to zaczekaj aż ktoś Cię o nie poprosi. Nie widzę sensu prowadzenia tutaj jakiejś krucjaty umoralniania, propagowania co powinnyśmy itd. Tutaj są same dorosłe osoby, UWAŻAM, ŻE KAŻDY WIE CO POWINIEN robić. Te wasze dyrdymały i przechwałki, jak mamy się rozliczać zostawcie dla siebie, albo chociaż spamujcie tym w temacie o podatkach, bo juz tu jest zdrowy chlew.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:02
beznadzieja pisze:Ja osobiście nie rozumiem tylko tego, dlaczego na siłe ktoś próbuje tlumaczyc coś na temat podatków osobom ,które nie chcą tego sluchac. Przecież to się mija z celem . Chcesz komus dawać rady ( w tym przypadku nawet złote rady ) to zaczekaj aż ktoś Cię o nie poprosi. Nie widzę sensu prowadzenia tutaj jakiejś krucjaty umoralniania, propagowania co powinnyśmy itd. Tutaj są same dorosłe osoby, UWAŻAM, ŻE KAŻDY WIE CO POWINIEN robić. Te wasze dyrdymały i przechwałki, jak mamy się rozliczać zostawcie dla siebie, albo chociaż spamujcie tym w temacie o podatkach, bo juz tu jest zdrowy chlew.


Mam nadzieje ze ten temat Armin zostawi na przyszlosc, bedzie do czego sie odnosic jak pojda pierwsze dramy od modelesek :D:D
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:02
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..


Czas oczekiwania od 1-7 dni roboczych tak jak to było wcześniej i pewnie się nic nie zmieni, przecież Oni nie robią bezposednio przelewów ze swojego banku! nie wiem na chuj dalej drążyć i spiskować przeciwko SU JPR! co za propaganda :lol:


Nikt nie spiskuje, to tylko zwykle swierdzenei faktow. Modelesy zapomnialy ze jak kazdy powinny placic , i uwazaja ze ich to nie dotyczy, ale patrzac na t co sie ostatnio dzieje tak mysle ze to kwestia czasu, a wiekszosc topki to juz tylko krwawymi lazami bedzie plakac na forumku. Naprawde jak czytam niektore komentarze to widze ze ludzie uwazaja ze sa nitykalni bo pokazuja cycki czy cipe ... No nie, tak to nie dziala ...


Nie wiem na chuj się wypowiadasz w temacie o ktorym nie masz bladego pojęcia? ale robisz z siebie posmiewisko.
Mało kiedy zdarzało się żeby przelew który zostal w czw wieczorem został zrealizowany następnego dnia XD
Transmituję pare dobrych lat i rzadko się zdarzyło żeby przelew został zrealizowany następnego dnia.
Jesli po 22:00 zostały zlecone to dopiero dzisiaj- mogą ruszyć na konta, a więc logiczne jest że najwczesniej dostaniemy pieniadze na pt.
idz się zajmij trzepaniem konia a nie wypowiadaniem w temacie który dotyczy camgirl bo robisz z siebie psomiewisko.


ja tam nic nie wiem, pieniadze dostaniecie i niegdy nie mowilem ze nie dostaniecie, kwestia kto jescze bedzie wiedziec ile i kiedy dostaniecie zeby miec podstawe do kontroli... czytaj ze zrozumieniem , bo dupe masz super, cialo mega, ale widze glowa dosc srednio pracuje( ale to nie grzech jak ktos ma takie cialo wiec masz wybaczone) W kwestii trzepania konia slabo trafilas bo ja za leniwy jestem :p. Ja nic nie pisze ze ktos czegos nei dostanie, ja mowie o tym ze jak dostanie to moze byc tylko poczatek jego PRAWDZIWYCH PROBLEMOW :p


TY TO SIĘ NADAJESZ dopiero MENELU, :D ja bym Ci powiedziała gdzie jest twoje miejsce, ale to już pewnie wiesz od swojej byłej żonki co ? która nie splunie nawet na Ciebie. Jakoś mnie to nie dziwi:) szkoda sobie strzepic język, na takiego smiecia jak ty :)na chuj znowu pajacujesz? za chwile przyjdziesz znowu na kolanach błagać o wybaczenie? co za chory pojeb z ciebie :D jaki nowy nick stworzysz po przedbokoju? mam_rozdwojenie_jazni? tak te wasze teorie mają sie tyle do faktów co że showup zwinie sie z nasza kasą!? :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 652
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:05
Kiniuś pisze:TY TO SIĘ NADAJESZ dopiero MENELU, ja bym Ci powiedziała gdzie jest twoje miejsce


hahhahhhah :laughingnew: :laughingnew: Kiniuś nie denerwuj się bo Ci sutki zmaleją i bedzie szkoda:P
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:07
maddie widze że tutaj mocna jesteś a z płaczem odnośnie podatków do golda i admina poleciałaś więc nie bądz taka ofensywna
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:08
Dobra ale to ja nie kumam, bo skoro po naprawie panela dzisiaj laski zlecały wypłaty to czemu nikt ich nie wypuścił po stronie Showupa? Uprzedzam pytania i nagonkę... TAK WIEM !! USTAWOWO MAJĄ NA 7 DNI tylko jedno ale...
....w świetle tego co się wydarzyło, tych opóźnień to skoro odpalili panel to mogli ruszyć dzisiaj z realizacją tych przelewów.. Trochę to dziwne. Spóźniliśmy się z wypłatami prawie miesiąc, mamy hajsy, panel działa ale jeszcze poczekacie sobie bo mamy na to 7 dni :sarcastic: WTF ?
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:09
gracjano pisze:
Kiniuś pisze:TY TO SIĘ NADAJESZ dopiero MENELU, ja bym Ci powiedziała gdzie jest twoje miejsce


hahhahhhah :laughingnew: :laughingnew: Kiniuś nie denerwuj się bo Ci sutki zmaleją i bedzie szkoda:P


Rozwala mnie taki imbezcyl co szuka atencji :D nie ma pojęcia o pewnych sprawach i opowiada bajki ludziom ze ma LWY I ZAMKI :laugh3: obraza wszytskie modelki, a za chwile wchodzi na priva i przeprasza, ze nie chcial ze to nie jego wina, po prostu za duzo wypil.. a po chwili prawi komplementy jaka ty to nie jestes doskonalam madra i piekna, co za zjeb to sie w glowie nie miesci :laugh3: ja juz z tym pajacem przerabiam takie akcji 10 raz przeciez? Nie wiem co ten pojeb tu robi skoro miał bana i zakaz wypowiadania sie w temacie?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 652
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:09
Kiniuś pisze:
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..


Czas oczekiwania od 1-7 dni roboczych tak jak to było wcześniej i pewnie się nic nie zmieni, przecież Oni nie robią bezposednio przelewów ze swojego banku! nie wiem na chuj dalej drążyć i spiskować przeciwko SU JPR! co za propaganda :lol:


Nikt nie spiskuje, to tylko zwykle swierdzenei faktow. Modelesy zapomnialy ze jak kazdy powinny placic , i uwazaja ze ich to nie dotyczy, ale patrzac na t co sie ostatnio dzieje tak mysle ze to kwestia czasu, a wiekszosc topki to juz tylko krwawymi lazami bedzie plakac na forumku. Naprawde jak czytam niektore komentarze to widze ze ludzie uwazaja ze sa nitykalni bo pokazuja cycki czy cipe ... No nie, tak to nie dziala ...


Nie wiem na chuj się wypowiadasz w temacie o ktorym nie masz bladego pojęcia? ale robisz z siebie posmiewisko.
Mało kiedy zdarzało się żeby przelew który zostal w czw wieczorem został zrealizowany następnego dnia XD
Transmituję pare dobrych lat i rzadko się zdarzyło żeby przelew został zrealizowany następnego dnia.
Jesli po 22:00 zostały zlecone to dopiero dzisiaj- mogą ruszyć na konta, a więc logiczne jest że najwczesniej dostaniemy pieniadze na pt.
idz się zajmij trzepaniem konia a nie wypowiadaniem w temacie który dotyczy camgirl bo robisz z siebie psomiewisko.


ja tam nic nie wiem, pieniadze dostaniecie i niegdy nie mowilem ze nie dostaniecie, kwestia kto jescze bedzie wiedziec ile i kiedy dostaniecie zeby miec podstawe do kontroli... czytaj ze zrozumieniem , bo dupe masz super, cialo mega, ale widze glowa dosc srednio pracuje( ale to nie grzech jak ktos ma takie cialo wiec masz wybaczone) W kwestii trzepania konia slabo trafilas bo ja za leniwy jestem :p. Ja nic nie pisze ze ktos czegos nei dostanie, ja mowie o tym ze jak dostanie to moze byc tylko poczatek jego PRAWDZIWYCH PROBLEMOW :p


TY TO SIĘ NADAJESZ dopiero MENELU, :D ja bym Ci powiedziała gdzie jest twoje miejsce, ale to już pewnie wiesz od swojej byłej żonki co ? która nie splunie nawet na Ciebie. Jakoś mnie to nie dziwi:) szkoda sobie strzepic język, na takiego smiecia jak ty :)na chuj znowu pajacujesz? za chwile przyjdziesz znowu na kolanach błagać o wybaczenie? co za chory pojeb z ciebie :D jaki nowy nick stworzysz po przedbokoju? mam_rozdwojenie_jazni? tak te wasze teorie mają sie tyle do faktów co że showup zwinie sie z nasza kasą!? :D

POjechalas :(, chyba do jaskini uciekne, a wiesz tyle co powinnas, i to chce zeby wszycy wiedzieli. Tak to wyglada, probojesz atakowac, ale doskonale zdajesz sobie sprawe ze slabo to wychodzi. Ja moge byc i zulem nie tylko menelem, dla takich atencjuszek jak ty moge byc nawet padlina bo nie zaslugujecie na normalnosc i wiesz o tym doskonale. W kwesti d oczego sie nadaje a do czego nie to kto mnie naprawde zna wie co i jak, a alter ego na forumku to odskocznia od nudnego zycia i ludzi takich jak ty miedzy innymi. Spokojnie zawsze mzoesz zrobic trans z " sasiadem" on nie jest zulem :D, ladnei cie wyrucha i pojdzie w swoja strone, czujesz sie bardziej kobieco z tego powodu? Czy moze nazwiemy rzeczy po imieniu ? Moze lepiej nie :P bo znowu bana dostane, wiec luzuj cipe bo swieta nie jestes i daleko ci do swietej , a probojesz oceniac innych ... No tak ,zamki i lwy i inne, i powiedz kiedy ja cie kurwa przepraszalem ? ja moge miec czasem jazdy ale po ostatnich zgrzytach w zyciu cein ie przepraszalem bo nie jestes tego warta wiec skoncz pisac bzdury.Masz swoich zakochancow i tego sie trzymaj, ja co mialem napisac napisalem na ogole i nie bardzo Ci sie spoobalo. Twoja przewaga jest taka ze armin sie w tobie zapeirdlil i zrobi o co poprosisz, ale jestes taka atencjuszka ze kurwa szkoda slow ..
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:10
Tymi pisze:Dobra ale to ja nie kumam, bo skoro po naprawie panela dzisiaj laski zlecały wypłaty to czemu nikt ich nie wypuścił po stronie Showupa? Uprzedzam pytania i nagonkę... TAK WIEM !! USTAWOWO MAJĄ NA 7 DNI tylko jedno ale...
....w świetle tego co się wydarzyło, tych opóźnień to skoro odpalili panel to mogli ruszyć dzisiaj z realizacją tych przelewów.. Trochę to dziwne. Spóźniliśmy się z wypłatami prawie miesiąc, mamy hajsy, panel działa ale jeszcze poczekacie sobie bo mamy na to 7 dni :sarcastic: WTF ?



to że dali dostęp do panelu wypłat nie znaczy że działa poprawnie może testują go tylko stąd opóźnienia w wypłatach i jakieś tam błędy że jest wypłacone
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:11
bomba122 pisze: pojda pierwsze dramy


dramy tu sa codziennie, prawie w każdej godzinie zależy kto z kim aktualnie prowadzi wojne :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:12
NoToTenTegoTen pisze:maddie widze że tutaj mocna jesteś a z płaczem odnośnie podatków do golda i admina poleciałaś więc nie bądz taka ofensywna

z jaim płaczem ? od paru lat radze sobie doskonale z podatkami i ani admin ani Goldie nie musiał mi w tym pomagac, nie wiem skad ty takie info bierzesz?
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 652
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:12
bomba122 pisze:
beznadzieja pisze:Ja osobiście nie rozumiem tylko tego, dlaczego na siłe ktoś próbuje tlumaczyc coś na temat podatków osobom ,które nie chcą tego sluchac. Przecież to się mija z celem . Chcesz komus dawać rady ( w tym przypadku nawet złote rady ) to zaczekaj aż ktoś Cię o nie poprosi. Nie widzę sensu prowadzenia tutaj jakiejś krucjaty umoralniania, propagowania co powinnyśmy itd. Tutaj są same dorosłe osoby, UWAŻAM, ŻE KAŻDY WIE CO POWINIEN robić. Te wasze dyrdymały i przechwałki, jak mamy się rozliczać zostawcie dla siebie, albo chociaż spamujcie tym w temacie o podatkach, bo juz tu jest zdrowy chlew.


Mam nadzieje ze ten temat Armin zostawi na przyszlosc, bedzie do czego sie odnosic jak pojda pierwsze dramy od modelesek :D:D


Sprawiacie wrazenia, jakby Was krecilo to sianie paniki. Serio, jak kogos udupią to bedzie dla Was takie szczescie? Mozna podpowiedziec, doradzic, zwrocic uwage, ale te posty, to juz szczucie. Napieprzanie post za postem o tym czy jest i kiedy bedzie przelew jest smieszne, ale wynika z obawy i frustracji. Macie z tego polew, szydzicie na czacie, a sami angazujecie sie w tym temacie na rowni, z dopierdalaniem "i tak Was dorwa", jaki macie w tym cel?
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:13
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
bomba122 pisze:
Kiniuś pisze:
Tymi pisze:Przecież jak niby macie zlecony przelew z wczoraj wieczora i dziś go nie otrzymaliście to nie ma mowy że ten przelew wyszedł. To nie te czasy że tyle to trwa. Niedawno, bo w te ferie jak jechałem z dzieciakami na narty do Tatrzańskiej Łomnicy musiałem wpłacić za kwaterkę 20% zadatku. Robiłem koło południa przelew zagraniczny, konkretnie walutowy e euro. Zwykły, żaden expres a już nastepnego dnia miałem ze Słowacji telefon że zaliczkę mają na koncie.. Tak że ten tego...chyba za szybko ta euforia..


Czas oczekiwania od 1-7 dni roboczych tak jak to było wcześniej i pewnie się nic nie zmieni, przecież Oni nie robią bezposednio przelewów ze swojego banku! nie wiem na chuj dalej drążyć i spiskować przeciwko SU JPR! co za propaganda :lol:


Nikt nie spiskuje, to tylko zwykle swierdzenei faktow. Modelesy zapomnialy ze jak kazdy powinny placic , i uwazaja ze ich to nie dotyczy, ale patrzac na t co sie ostatnio dzieje tak mysle ze to kwestia czasu, a wiekszosc topki to juz tylko krwawymi lazami bedzie plakac na forumku. Naprawde jak czytam niektore komentarze to widze ze ludzie uwazaja ze sa nitykalni bo pokazuja cycki czy cipe ... No nie, tak to nie dziala ...


Nie wiem na chuj się wypowiadasz w temacie o ktorym nie masz bladego pojęcia? ale robisz z siebie posmiewisko.
Mało kiedy zdarzało się żeby przelew który zostal w czw wieczorem został zrealizowany następnego dnia XD
Transmituję pare dobrych lat i rzadko się zdarzyło żeby przelew został zrealizowany następnego dnia.
Jesli po 22:00 zostały zlecone to dopiero dzisiaj- mogą ruszyć na konta, a więc logiczne jest że najwczesniej dostaniemy pieniadze na pt.
idz się zajmij trzepaniem konia a nie wypowiadaniem w temacie który dotyczy camgirl bo robisz z siebie psomiewisko.


ja tam nic nie wiem, pieniadze dostaniecie i niegdy nie mowilem ze nie dostaniecie, kwestia kto jescze bedzie wiedziec ile i kiedy dostaniecie zeby miec podstawe do kontroli... czytaj ze zrozumieniem , bo dupe masz super, cialo mega, ale widze glowa dosc srednio pracuje( ale to nie grzech jak ktos ma takie cialo wiec masz wybaczone) W kwestii trzepania konia slabo trafilas bo ja za leniwy jestem :p. Ja nic nie pisze ze ktos czegos nei dostanie, ja mowie o tym ze jak dostanie to moze byc tylko poczatek jego PRAWDZIWYCH PROBLEMOW :p


TY TO SIĘ NADAJESZ dopiero MENELU, :D ja bym Ci powiedziała gdzie jest twoje miejsce, ale to już pewnie wiesz od swojej byłej żonki co ? która nie splunie nawet na Ciebie. Jakoś mnie to nie dziwi:) szkoda sobie strzepic język, na takiego smiecia jak ty :)na chuj znowu pajacujesz? za chwile przyjdziesz znowu na kolanach błagać o wybaczenie? co za chory pojeb z ciebie :D jaki nowy nick stworzysz po przedbokoju? mam_rozdwojenie_jazni? tak te wasze teorie mają sie tyle do faktów co że showup zwinie sie z nasza kasą!? :D

POjechalas :(, chyba do jaskini uciekne, a wiesz tyle co powinnas, i to chce zeby wszycy wiedzieli. Tak to wyglada, probojesz atakowac, ale doskonale zdajesz sobie sprawe ze slabo to wychodzi. Ja moge byc i zulem nie tylko menelem, dla takich atencjuszek jak ty moge byc nawet padlina bo nie zaslugujecie na normalnosc i wiesz o tym doskonale. W kwesti d oczego sie nadaje a do czego nie to kto mnie naprawde zna wie co i jak, a alter ego na forumku to odskocznia od nudnego zycia i ludzi takich jak ty miedzy innymi. Spokojnie zawsze mzoesz zrobic trans z " sasiadem" on nie jest zulem :D, ladnei cie wyrucha i pojdzie w swoja strone, czujesz sie bardziej kobieco z tego powodu? Czy moze nazwiemy rzeczy po imieniu ? Moze lepiej nie :P bo znowu bana dostane, wiec luzuj cipe bo swieta nie jestes i daleko ci do swietej , a probojesz oceniac innych ...


maddie to adminka więc zawsze może zbanować niewygodnego przeciwnika :)
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 18:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:13
się uczepili akurat nie tej co trzeba
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:15
miszmasz pisze:
bomba122 pisze:
beznadzieja pisze:Ja osobiście nie rozumiem tylko tego, dlaczego na siłe ktoś próbuje tlumaczyc coś na temat podatków osobom ,które nie chcą tego sluchac. Przecież to się mija z celem . Chcesz komus dawać rady ( w tym przypadku nawet złote rady ) to zaczekaj aż ktoś Cię o nie poprosi. Nie widzę sensu prowadzenia tutaj jakiejś krucjaty umoralniania, propagowania co powinnyśmy itd. Tutaj są same dorosłe osoby, UWAŻAM, ŻE KAŻDY WIE CO POWINIEN robić. Te wasze dyrdymały i przechwałki, jak mamy się rozliczać zostawcie dla siebie, albo chociaż spamujcie tym w temacie o podatkach, bo juz tu jest zdrowy chlew.


Mam nadzieje ze ten temat Armin zostawi na przyszlosc, bedzie do czego sie odnosic jak pojda pierwsze dramy od modelesek :D:D


Sprawiacie wrazenia, jakby Was krecilo to sianie paniki. Serio, jak kogos udupią to bedzie dla Was takie szczescie? Mozna podpowiedziec, doradzic, zwrocic uwage, ale te posty, to juz szczucie. Napieprzanie post za postem o tym czy jest i kiedy bedzie przelew jest smieszne, ale wynika z obawy i frustracji. Macie z tego polew, szydzicie na czacie, a sami angazujecie sie w tym temacie na rowni, z dopierdalaniem "i tak Was dorwa", jaki macie w tym cel?



taka mala zemsta za to ze wiekszosc z was traktuje dajacych jak smieci i koniobijcow, Kto sieje wiatr zbiera burze ....
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:17
bomba122 pisze:
miszmasz pisze:
bomba122 pisze:
beznadzieja pisze:Ja osobiście nie rozumiem tylko tego, dlaczego na siłe ktoś próbuje tlumaczyc coś na temat podatków osobom ,które nie chcą tego sluchac. Przecież to się mija z celem . Chcesz komus dawać rady ( w tym przypadku nawet złote rady ) to zaczekaj aż ktoś Cię o nie poprosi. Nie widzę sensu prowadzenia tutaj jakiejś krucjaty umoralniania, propagowania co powinnyśmy itd. Tutaj są same dorosłe osoby, UWAŻAM, ŻE KAŻDY WIE CO POWINIEN robić. Te wasze dyrdymały i przechwałki, jak mamy się rozliczać zostawcie dla siebie, albo chociaż spamujcie tym w temacie o podatkach, bo juz tu jest zdrowy chlew.


Mam nadzieje ze ten temat Armin zostawi na przyszlosc, bedzie do czego sie odnosic jak pojda pierwsze dramy od modelesek :D:D


Sprawiacie wrazenia, jakby Was krecilo to sianie paniki. Serio, jak kogos udupią to bedzie dla Was takie szczescie? Mozna podpowiedziec, doradzic, zwrocic uwage, ale te posty, to juz szczucie. Napieprzanie post za postem o tym czy jest i kiedy bedzie przelew jest smieszne, ale wynika z obawy i frustracji. Macie z tego polew, szydzicie na czacie, a sami angazujecie sie w tym temacie na rowni, z dopierdalaniem "i tak Was dorwa", jaki macie w tym cel?



taka mala zemsta za to ze wiekszosc z was traktuje dajacych jak smieci i koniobijcow, Kto sieje wiatr zbiera burze ....

I WICE WERSA -Taka mała szpilka ze wiekszosc z was robi sobie z powaznych tematow smietnich zeby tylko narobic fermentu :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 652
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:19
Tymi pisze:Dobra ale to ja nie kumam, bo skoro po naprawie panela dzisiaj laski zlecały wypłaty to czemu nikt ich nie wypuścił po stronie Showupa? Uprzedzam pytania i nagonkę... TAK WIEM !! USTAWOWO MAJĄ NA 7 DNI tylko jedno ale...
....w świetle tego co się wydarzyło, tych opóźnień to skoro odpalili panel to mogli ruszyć dzisiaj z realizacją tych przelewów.. Trochę to dziwne. Spóźniliśmy się z wypłatami prawie miesiąc, mamy hajsy, panel działa ale jeszcze poczekacie sobie bo mamy na to 7 dni :sarcastic: WTF ?


Przelewy zlecone i oczekujace na realizacje - 7 dni.
Przelewy zrealizowane - ten sam dzien.
Taka różnica. Moj jest w zleconych i oczekujących wiec czekam . Ale dziewczyny niektóre maja juz jako zrealizowany wiec powinny dzis miec pieniadze na koncie.
Awatar użytkownika
ZmysłowaOna23
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 412
Rejestracja: 08 kwie 2019, 02:57
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Killa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:31
bomba122
Jechanie poKiniuś,świadczy o braku instynktu samozachowawczego....
Jechanie po @Adminie świadczy o głupocie...
:D
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:33
Ja mam pytanie z innej beczki, ten regulamin co się od razu wyświetla zaakceptowałam na telefonie i na operze a na głównej przeglądarce chrome nie mam możliwości akceptacji, ktoś spotkał się z czymś takim? Można jakoś temu zaradzić
Awatar użytkownika
IcoDalej
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 37
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:08
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
25 kwie 2019, 20:35
IcoDalej pisze:Ja mam pytanie z innej beczki, ten regulamin co się od razu wyświetla zaakceptowałam na telefonie i na operze a na głównej przeglądarce chrome nie mam możliwości akceptacji, ktoś spotkał się z czymś takim? Można jakoś temu zaradzić



wyczysć historie przegladarki od poczatku i wszystkie ciastka i powinno śmigać. Ja tak mialam , na operze spoko, a na chrome taki rozjebunt i nie wiadomo co z tym zrobić.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości