Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:27


Już nawet brak pocieszycielek mówiących NA 100%WYPŁACĄ PEWNE INFO
Awatar użytkownika
Przyjazna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 508
Rejestracja: 30 sie 2016, 07:16
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:28


kasia85 pisze:Totalna żenada z ich strony. Środa, a wypłat jak nie było tak nie ma. Nie róbcie transmisji, nie dawajcie im zarobić. Dopóki nie wypłacą niech modelki nie robią transmisji.

Jak dla mnie to była ściema od początku. Już od ich drugiego "komunikatu" wiedziałam, że będą przeciągać w nieskończoność. Wypłaty jak będą to pewnie dopiero w maju.

Dla nich to jest ogromna kasa. Wyobraźcie sobie, że kilkaset tysięcy złotych przetrzymujecie na lokacie przez ponad miesiąc. Efekt? Dobre dwie bańki do przodu na czysto.

Zapewne tak robią, a my jeszcze długo swoich pieniędzy nie zobaczymy.

3 lata temu była ta sama sytuacja...


Przestań pierdolic za przeproszeniem bo czytać tych twoich komentarzy już nie mogę. Sama transmitowalas i chwalilas się ile to tysięcy nie zrobiłaś przez ten martwy okres a teraz co wiadomość to drzesz pape że dziewczyny mają przestac transmitowac i okres buntu zadziała. Jak masz pisać co wiadomość to samo to się nie udzielaj bo już wystarczająco jestem wkirwio** przez brak wypłat a ty tylko mnie podburzasz jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
evalove
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: abcdeWpisz nick.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:28


Upadłość portalu jest odpisują na maila.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:31


ELIZABETH2, a żeby Ci kutasy na privie nie stawały :P
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:32


kasia85 pisze:kilkaset tysięcy złotych przetrzymujecie na lokacie przez ponad miesiąc. Efekt? Dobre dwie bańki do przodu na czysto.

jak Ty to przeliczyłaś, nawet jak znajdziesz lokatę na 4% w skali roku przez cały okres (przy założeniu że wpłacasz dużo środków)
To z 1000000 masz 40000 w rok (nie uwzględniając podatków i prowizji) , miesięcznie masz z tego 3333 złotych. Z całym szacunkiem, ale jak znasz system który z kilkuset tysięcy daje 2 bańki do przodu na czysto w miesiąc. to byś już miała nobla z ekonomii, rozwiązała problem, długu publicznego (nawet światowego) i tym samym finansowe problemy tego świata.
Jakby tak działał świat to by się opłacało brać kredyty i wpłacać to na lokatę , zysk kilkaset procent, oprocentowanie kredytu ok 8%, nie trzeba pracować.

kasia85 pisze:3 lata temu była ta sama sytuacja...


a ona właśnie nie byłą spowodowana przerejestrowaniem spółki na inny podmiot ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:35


tomoxx pisze:
kasia85 pisze:kilkaset tysięcy złotych przetrzymujecie na lokacie przez ponad miesiąc. Efekt? Dobre dwie bańki do przodu na czysto.

jak Ty to przeliczyłaś, nawet jak znajdziesz lokatę na 4% w skali roku przez cały okres (przy założeniu że wpłacasz dużo środków)
To z 1000000 masz 40000 w rok (nie uwzględniając podatków i prowizji) , miesięcznie masz z tego 3333 złotych. Z całym szacunkiem, ale jak znasz system który z kilkuset tysięcy daje 2 bańki do przodu na czysto w miesiąc. to byś już miała nobla z ekonomii, rozwiązała problem, długu publicznego (nawet światowego) i tym samym finansowe problemy tego świata.
Jakby tak działał świat to by się opłacało brać kredyty i wpłacać to na lokatę , zysk kilkaset procent, oprocentowanie kredytu ok 8%, nie trzeba pracować.

kasia85 pisze:3 lata temu była ta sama sytuacja...


a ona właśnie nie byłą spowodowana przerejestrowaniem spółki na inny podmiot ?

dokładnie tak...włącznie ze zmianą ich banku
Awatar użytkownika
KaFka
SU-holik
SU-holik
Posty: 98
Rejestracja: 28 gru 2017, 15:24
Podziękował: 27 razy
Podziękowano mu: 37 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:35


ELIZABETH2 pisze:Upadłość portalu jest odpisują na maila.


fake, wszyscy wiedzą że informację o upadłości roznoszą gołębie pocztowe, bo wtedy serwery już są powyłączane. Najpierw wyłączasz serwery potem upadasz, wstajesz wysyłasz gołębia. Nigdy na odwrót.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:36


kasia85 pisze: Dopóki nie wypłacą niech modelki nie robią transmisji.


Zapomnij o czymś takim.
Do tego potrzeba tutaj solidarności z tego co widzę to jej brak.
Może te laseczki które teraz nadają liczą że dzięki temu całemu zamieszania coś więcej dla siebie ugrają :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:37


KaFka pisze:dokładnie tak...włącznie ze zmianą ich banku

i to samo wg mnie ma miejsce teraz, nie zgrali tego ze zmianą panelu do wypłat, albo ktoś zawalił terminy, ale to jest najbardziej prawdopodobny powód wstrzymania wypłat.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:38


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:39


evalove pisze:
kasia85 pisze:Totalna żenada z ich strony. Środa, a wypłat jak nie było tak nie ma. Nie róbcie transmisji, nie dawajcie im zarobić. Dopóki nie wypłacą niech modelki nie robią transmisji.

Jak dla mnie to była ściema od początku. Już od ich drugiego "komunikatu" wiedziałam, że będą przeciągać w nieskończoność. Wypłaty jak będą to pewnie dopiero w maju.

Dla nich to jest ogromna kasa. Wyobraźcie sobie, że kilkaset tysięcy złotych przetrzymujecie na lokacie przez ponad miesiąc. Efekt? Dobre dwie bańki do przodu na czysto.

Zapewne tak robią, a my jeszcze długo swoich pieniędzy nie zobaczymy.

3 lata temu była ta sama sytuacja...


Przestań pierdolic za przeproszeniem bo czytać tych twoich komentarzy już nie mogę. Sama transmitowalas i chwalilas się ile to tysięcy nie zrobiłaś przez ten martwy okres a teraz co wiadomość to drzesz pape że dziewczyny mają przestac transmitowac i okres buntu zadziała. Jak masz pisać co wiadomość to samo to się nie udzielaj bo już wystarczająco jestem wkirwio** przez brak wypłat a ty tylko mnie podburzasz jeszcze bardziej.


To nie czytaj. Ja transmitowałam przed 20 marca. Zarobiłam 8 kawałków i od 23 nie robię już transmisji. Jak nie umiesz czytać to się nie udzielaj. Pewnie należysz do tych "mądrych" modelek, które dopiero teraz przyszły po rozum do głowy i obudziły się z palcem w dupie. Trzeba było przestać nadawać po komunikacie to gdybyście się wszystkie wypięły, to kasa by już dawno była. Ale lepiej transmitować, nabijać im kasę, a potem płakać, że nie płacą :laugh3: Żałosna jesteś
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:42


Skad wy wogole macie takie informacje ze jak przestsniecie trasmitowac to wam wyplaca :dontknow: jak beda mogli to wyplaca i to nic nie zrobi czy ktos bedzie robil trasmisje czy nie
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:42


Spokojna pisze:Zaobserwowałam wczoraj, że korzystając z formularza kontaktowego, nie pojawia się ten mail zwrotny z formułką "Twój e-mail został odebrany...".
Jeszcze pare dni temu, jak i zawsze wcześniej dostawałam takie powiadomienie.
Nie zakładam, żeby komuś odpisywali dziś. Ja czekam na odpowiedź od 3 dni.
Formułka pojawia się raz na trzy dni [?].
Oni też proszą by nie pisać, dopóki nie odpowiedzą... a na odpowiedź "mają" 72 godziny (3 dni). Jak do tego czasu nie odpowiedzą, to nie odpowiedzą już.
Odpowiadają wybiórczo, a czasami trzeba 5 razy się o jedną pierdołę dopytać, i to jeszcze by otrzymać odpowiedź-kłamstwo.
Przykład: O dźwiękach PW w poprzedniej wersji szołapa, bo na jednych przeglądarkach działało, na innych już nie XD To oni stwierdzili, że te dźwięki wyłączyli!

kasia85 pisze:Nie róbcie transmisji, nie dawajcie im zarobić. Dopóki nie wypłacą niech modelki nie robią transmisji.
A może powinny dziewczyny robić transmisje i zachęcić facetów do kupowania żydonów, by portal "stał się wypłacalny"? (Nadal jest, ale to argument przeciwko tym, co wierzą w niewypłacalność)

@Ted Bundy
Regulamin wygląda jak automatyczne tłumaczenie regulaminu z SU. Ogółem kolejna kopio-stronka z SU.

pureboomb pisze:
kf82 pisze:hmm ale jaką stronę miałaś testować??? co oni odpierdal....????


Jak wprowadzali nową wersję SU to testowałam.
Nie dali Ci, gdyż woleli dać 2k żet za testowanie Koko. Mnie to wkurwia, że tym najstarszym stażem rzucają dodatkowe żetony, choćby one dużo nie zarabiały. I to jeszcze na oczach widzów robią...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:43


kasia85 pisze:
evalove pisze:
kasia85 pisze:Totalna żenada z ich strony. Środa, a wypłat jak nie było tak nie ma. Nie róbcie transmisji, nie dawajcie im zarobić. Dopóki nie wypłacą niech modelki nie robią transmisji.

Jak dla mnie to była ściema od początku. Już od ich drugiego "komunikatu" wiedziałam, że będą przeciągać w nieskończoność. Wypłaty jak będą to pewnie dopiero w maju.

Dla nich to jest ogromna kasa. Wyobraźcie sobie, że kilkaset tysięcy złotych przetrzymujecie na lokacie przez ponad miesiąc. Efekt? Dobre dwie bańki do przodu na czysto.

Zapewne tak robią, a my jeszcze długo swoich pieniędzy nie zobaczymy.

3 lata temu była ta sama sytuacja...


Przestań pierdolic za przeproszeniem bo czytać tych twoich komentarzy już nie mogę. Sama transmitowalas i chwalilas się ile to tysięcy nie zrobiłaś przez ten martwy okres a teraz co wiadomość to drzesz pape że dziewczyny mają przestac transmitowac i okres buntu zadziała. Jak masz pisać co wiadomość to samo to się nie udzielaj bo już wystarczająco jestem wkirwio** przez brak wypłat a ty tylko mnie podburzasz jeszcze bardziej.


To nie czytaj. Ja transmitowałam przed 20 marca. Zarobiłam 8 kawałków i od 23 nie robię już transmisji. Jak nie umiesz czytać to się nie udzielaj. Pewnie należysz do tych "mądrych" modelek, które dopiero teraz przyszły po rozum do głowy i obudziły się z palcem w dupie. Trzeba było przestać nadawać po komunikacie to gdybyście się wszystkie wypięły, to kasa by już dawno była. Ale lepiej transmitować, nabijać im kasę, a potem płakać, że nie płacą :laugh3: Żałosna jesteś


Gowniaro jestem prawie 3 lata na SU i nie transmituje od 1 DNIA POJAWIENIA SIĘ KOMUNIKATU więc tak jak napisałam NIE DRZYJ PAPY bo gówno wiesz a najwięcej komentujesz
Awatar użytkownika
evalove
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: abcdeWpisz nick.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:44


Pierwsza połowa tygodnia mija o 12 w południe więc jest jeszcze nadzieja :cool3:
kamchm9578


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:46


kasia85 pisze:
evalove pisze:
kasia85 pisze:Totalna żenada z ich strony. Środa, a wypłat jak nie było tak nie ma. Nie róbcie transmisji, nie dawajcie im zarobić. Dopóki nie wypłacą niech modelki nie robią transmisji.

Jak dla mnie to była ściema od początku. Już od ich drugiego "komunikatu" wiedziałam, że będą przeciągać w nieskończoność. Wypłaty jak będą to pewnie dopiero w maju.

Dla nich to jest ogromna kasa. Wyobraźcie sobie, że kilkaset tysięcy złotych przetrzymujecie na lokacie przez ponad miesiąc. Efekt? Dobre dwie bańki do przodu na czysto.

Zapewne tak robią, a my jeszcze długo swoich pieniędzy nie zobaczymy.

3 lata temu była ta sama sytuacja...


Przestań pierdolic za przeproszeniem bo czytać tych twoich komentarzy już nie mogę. Sama transmitowalas i chwalilas się ile to tysięcy nie zrobiłaś przez ten martwy okres a teraz co wiadomość to drzesz pape że dziewczyny mają przestac transmitowac i okres buntu zadziała. Jak masz pisać co wiadomość to samo to się nie udzielaj bo już wystarczająco jestem wkirwio** przez brak wypłat a ty tylko mnie podburzasz jeszcze bardziej.


To nie czytaj. Ja transmitowałam przed 20 marca. Zarobiłam 8 kawałków i od 23 nie robię już transmisji. Jak nie umiesz czytać to się nie udzielaj. Pewnie należysz do tych "mądrych" modelek, które dopiero teraz przyszły po rozum do głowy i obudziły się z palcem w dupie. Trzeba było przestać nadawać po komunikacie to gdybyście się wszystkie wypięły, to kasa by już dawno była. Ale lepiej transmitować, nabijać im kasę, a potem płakać, że nie płacą :laugh3: Żałosna jesteś



Kto tu jest żałosny to nie będę wskazywała palcem. Zarejestrowałaś się tylko po to żeby się pochwalić jak to zarobiłaś 8tys. Tylko kogo to obchodzi? Idż wykrzyczeć to sąsiadom jaka jesteś bogata
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:46


To moze jeszcze jedna ekspercka analiza finansowa Showup.tv? Moze tym razem niech Hard zrobi? najlepiej na spolke z koleżanką malamala000? Nic grubego, jakies podstawy typu ROE, ROA, ROS... w obecnej sytuacji przydaloby sie tez napisac cos o CR i QR... Wszystko to znajdziecie w corocznym sprawozdaniu finansowym. Przeciez SU to powazna firma.

I niech mi ktos teraz powie ze to nie jest pozar w burdelu....
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:47


Jumpsuits pisze:Skad wy wogole macie takie informacje ze jak przestsniecie trasmitowac to wam wyplaca :dontknow: jak beda mogli to wyplaca i to nic nie zrobi czy ktos bedzie robil trasmisje czy nie


też mnie to zastanawia, skoro ktoś uważa ze jak się przestanie nadawać to wypłacą, nie bardzo wiem po co mieli by to robić, jeśli mogliby wypłacić a nie wypłacają to znaczy że nie chcą, i ze i tak nie wypłacą, a jeśli jednak nie mogą wypłacić przez jakieś wewnętrze sprawy, to jak przestaniesz nadawać to też Ci nie wypłacą.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:49


Drogie panie morał z tego wszystkiego jest taki.
Należy częściej może tak robić wypłaty a nie chomikować kasę jak uzbiera się jakaś większa sumka.
Może wtedy nie było by tego nie potrzebnego stresu który to mamy właśnie w tej chwili :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:51


Dziękuję Fapka, nie miałam pojęcia.
Nie jestem skłonna do panikowania z powodu braku wypłat, bo nie raz taka sytuacja miała już miejsce i zawsze w końcu pieniądze trafiały na konto. Troche jędynie to się irytujące zrobiło, że tak niepoważnie do tematu podchodzą.
Głowy do góry dziewczyny. :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: bezloginu, DaritkaMarusia i 92 gości