Płynność wypłat z SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:18
Tomoxx jaki byłby sens doprowadzania spółki do upadłości żeby jej NIE zadłużać? Co Ty myślisz, że spółki-krzaki upadają bo są źle zarządzane albo zmienia się koniunktura? Chyba nie bardzo rozumiesz rynkowe zasady zakładania i likwidowania spółek...

KaFka pisze:3 lata temu podczas bliźniaczej sytuacji udzielał się w dyskusji @Moderator tego forum, kontaktował się w naszym imieniu z SU i troszkę dodał nam otuchy...
Tym razem go nie widać....i to zaczyna też mnie martwić :(


Przecież piszę tu cały czas z Wami, tylko nie bardzo Was mogę pocieszyć bo sam nie dostaje żadnych wiadomości od zarządu SU i nie bardzo mogę się kontaktować z administracją SU bo mi też przysyłają te same kopiuj-wklej komunikaty o tym, że wszystko będzie dobrze i że w NASTĘPNYM tygodniu już NA PEWNO będą wypłaty, NA PEWNO. Tak samo jak "na pewno" były w poprzednim...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:31
ruger44,

Coś tam o likwidacji i spólkach wiem, co innego spółka założona na słupa, a co innego duża spółka z kilkuletnią historią i gigantycznym obrotem.
Inna sprawa że ostatnio nawet i w Polsce zmieniło się prawo, na świecie tak było już dużo wcześniej, i teraz za działanie na szkodę spółki (czym też jest świadome zadłużanie) Prezes Spółki odpowiada własnym majątkiem do kwoty zadłużenia, a nie tak jak było kiedyś do kapitału spółki. Kiedyś mogłeś otworzyć spółkę za minimalne 5000 narobić długów i tylko te 5000 stracić.

W USA jak tam mieszkasz i masz coś nie tak z podatkami względem ich, to mogą Cię nawet na lotnisku nie wypuścić z kraju. I tak na prawdę to mu się nie opłaca, poza domysłami nie ma żadnych przesłanek mówiących o tym że portal finansowo jest w tarapatach. To takie wróżenie z fusów.

Spółki wbrew pozorom częściej upadają z bilansem na "zero" nie po to żeby wyciągać z nich kasę albo zadłużać, ale też po to żeby wykręcić się od umów których nie możesz zrealizować a które z racji niewykonania wiążą się z karami itp.
Ja tu poza "widzimisię właściciela bo mu się znudziła" nie widzę innego powodu aby zaorać portal.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:35
Jestem wykończona tym czekaniem na zmianę komunikatu chyba będziemy sobie robić całodobową zmianę warty kochane.
Awatar użytkownika
ELIZABETH2
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 11 sty 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ELIZABET


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:37
tomoxx pisze:ruger44,

Coś tam o likwidacji i spólkach wiem, co innego spółka założona na słupa, a co innego duża spółka z kilkuletnią historią i gigantycznym obrotem [...]
W USA jak tam mieszkasz i masz coś nie tak z podatkami względem ich, to mogą Cię nawet na lotnisku nie wypuścić z kraju. I tak na prawdę to mu się nie opłaca, poza domysłami nie ma żadnych przesłanek mówiących o tym że portal finansowo jest w tarapatach. To takie wróżenie z fusów.


Sugerujesz, że SU to nie jest spółka założona na słupa? Że właściciel SU kiedykolwiek był w USA w "siedzibie" i strach przed ewentualnym niewypuszczeniem go z kraju motywuje go do trzymania SU w stanie "nad kreską"? He he he
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:39
ruger44 pisze:Przecież piszę tu cały czas z Wami, tylko nie bardzo Was mogę pocieszyć bo sam nie dostaje żadnych wiadomości od zarządu SU i nie bardzo mogę się kontaktować z administracją SU

ale to nie jest żaden dowód że portal upada, równie dobrze może go prowadzić jedna osoba i 2-3 moderatorów i nie chce im się już odpowiadać. Bo tak jak pisałem wcześniej nic konkretnego nie mogą napisać. To że będą w "nowym" lub "przyszłym" tygodniu jest na tyle miękkim przekazem że nie potrzeba innego.

Dziwne jeszcze że nie ustawili autorespondera mówiącego że informacje aktualne są w zakładce "wypłata" na stronie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:45
ELIZABETH2 to niezly trol kochane...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:47
co nie zmienia faktu że kolejne zapewnienia przeszły do historii bo początek tygodnia to jest max środa czyli dzisiaj, to kolejny komunikat który okazał się bajeczką. Pytanie do kobit.. Ile było tych komunikatów?
Awatar użytkownika
Tymi
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 327
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:14
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 19 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VS
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:48
Tymi pisze:co nie zmienia faktu że kolejne zapewnienia przeszły do historii bo początek tygodnia to jest max środa czyli dzisiaj, to kolejny komunikat który okazał się bajeczką. Pytanie do kobit ile razy oni już tak to odkładają w czasie? Ile było tych komunikatów?



Ten jest 4
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:48
ruger44 pisze:Sugerujesz, że SU to nie jest spółka założona na słupa?


Nie wiem czy był w USA, ktoś mu tą firmę musiał tam założyć, nawet jak na adresie do rejestracji spółek, to musiał dać pełnomocnictwo, przy spółce z takim obrotem, i tak się rozwijającą nie ma potrzeby rejestrowania tego na słupa. Jestem pewny na 100% że SU nie jest założone na słupa. Spółki na słupy zakłada się na rok, albo i mniej. Co roku składasz sprawozdania z funkcjonowania spółki itp.
Nawet takie AmberGold które było wydmuszką i piramidą było zarejestrowane na kogoś kto to firmował. Podpisywał się pod tymi dokumentami itp. Nikt sobie naście lat temu nie wymyślił ze założy portal który da mu miliony ale po kilku latach go zamknie więc założy go na słupa. Większość spółek zakładanych w rajach podatkowych lub pod fikcyjnymi adresami wirtualnymi służą temu że zwiększać przychody a nie po to żeby je zadłużać i potem zakopywać. Demonizujesz trochę SU i właściciela, zakładasz z góry że nie płaci bo chce wszystkich okraść. I jaki sens ma zakładanie na słupa firmy która osiąga od lat sukces ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:52
Tymi pisze:co nie zmienia faktu że kolejne zapewnienia przeszły do historii bo początek tygodnia to jest max środa czyli dzisiaj, to kolejny komunikat który okazał się bajeczką. Pytanie do kobit.. Ile było tych komunikatów?


Pięć? w sumie już straciłam rachubę....Sytuacja jest kiepska niezależnie od tego czy ktoś ma z czego żyć czy nie...Faktycznie wielu dziewczyn dzięki którym SU zarabia nie ma na transmisjach. Przed chwilą wysłałam do nich formularz kontaktowy,ciekawa jestem odpowiedzi... :blush2: :blush2: :blush2:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:53
Never ending story...
Ahahah ahahah ahahah.... :heart:
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:57
Pieniędzy jak nie ma tak nie ma, zasrany komunikat będzie widniał w nieskończoność a naiwne kobiety nadal będą transmitować i udawać jakby nic a nic się nie stało. Nieźle. :biggrin:
Awatar użytkownika
coca-cola69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2019, 22:30
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Każda
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 09:58
Leila87 pisze:
Tymi pisze:co nie zmienia faktu że kolejne zapewnienia przeszły do historii bo początek tygodnia to jest max środa czyli dzisiaj, to kolejny komunikat który okazał się bajeczką. Pytanie do kobit.. Ile było tych komunikatów?


Pięć? w sumie już straciłam rachubę....Sytuacja jest kiepska niezależnie od tego czy ktoś ma z czego żyć czy nie...Faktycznie wielu dziewczyn dzięki którym SU zarabia nie ma na transmisjach. Przed chwilą wysłałam do nich formularz kontaktowy,ciekawa jestem odpowiedzi... :blush2: :blush2: :blush2:


pierwszy 31, drugi 7, trzeci 11, czwarty 14

edit faktycznie 5, bo pierwszy był 20
Awatar użytkownika
Ciekawa
SU-holik
SU-holik
Posty: 150
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:03
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:03
tomoxx pisze:
ruger44 pisze:Sugerujesz, że SU to nie jest spółka założona na słupa?


Nie wiem czy był w USA, ktoś mu tą firmę musiał tam założyć, nawet jak na adresie do rejestracji spółek, to musiał dać pełnomocnictwo, przy spółce z takim obrotem, i tak się rozwijającą nie ma potrzeby rejestrowania tego na słupa. Jestem pewny na 100% że SU nie jest założone na słupa. Spółki na słupy zakłada się na rok, albo i mniej. Co roku składasz sprawozdania z funkcjonowania spółki itp.
Nawet takie AmberGold które było wydmuszką i piramidą było zarejestrowane na kogoś kto to firmował. Podpisywał się pod tymi dokumentami itp. Nikt sobie naście lat temu nie wymyślił ze założy portal który da mu miliony ale po kilku latach go zamknie więc założy go na słupa. Większość spółek zakładanych w rajach podatkowych lub pod fikcyjnymi adresami wirtualnymi służą temu że zwiększać przychody a nie po to żeby je zadłużać i potem zakopywać. Demonizujesz trochę SU i właściciela, zakładasz z góry że nie płaci bo chce wszystkich okraść. I jaki sens ma zakładanie na słupa firmy która osiąga od lat sukces ?

Zgadzam sie z Tobą tomoxx. SU było wielkim sukcesem. Przez ten czas przewinęło się kilkadziesiąt stron z kamerkami na Pl rynku. Niektórzy utrzymali się nawet 2 lata, ale żadna ze stron nie miała tylu użytkowników co SU. O większości nawet tutaj nie słyszeliście. Na niektórych widywałem pojedyncze dziewczyny z SU. Zapotrzebowanie na rynku jest ogromne, konkurencji nie ma wśród polskich portali. Mają na swoją spółkę jakiś plan. Wiadome jest, że z nikim się nie będą dzielić swoimi zamiarami. Nie wiadomo z czego wynikają ich nieudolne działania wobec strony, pogorszenie jakości, przez c obroty mogły spaść. wcześniej pojawiały się czasem artykuły sponsorowane, teraz cicho sza. Może stwierdzili, że lepiej stworzyć nową stronę od podstaw, bliźniaczą, niż poprawiać kolejny raz SU. Użytkownicy i tak będą szukać alternatyw. Nie raz działało nawet 4-5 stron równocześnie z showupem i swojego czasu dobrze prosperowały.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:08
Biorąc pod uwagę Waszą przerwę w nadawaniu i oczekiwanie na wypłaty/nowe wieści proponuję przejrzeć inne działy i tematy na forum ;) Może któryś Was zainteresuje, pozwoli zabić czas a jednocześnie odciągnąć czarne myśli ;)

Nie wiem czy jest kącik kulinarny(zawsze można taki zrobić) w każdym razie do tematu "Płynność wypłat z SU" nijak tu nie pasuje
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:08
Nie no muszę tutaj napisać że strasznie mało profesjonalne jest podejście właściciela tego portalu do was miłe panie.
Ktoś dzięki komuś nieźle się zarabia na coś takiego nie zasługuje.
Po prostu... ŻENADA!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:14
Co by nie było i tak trzeba czekać... A czekamy już miesiąc... Jestem na SU raptem półtora roku i przyznam,że jest to pierwszy raz kiedy jest jaki kolwiek kłopot w tej kwestii więc prawdę mówiąc jestem w ciężkim szoku...No ale cóż nie ma mocnych... :blush2:
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:16
HardRockCaffe666, zgadzam się z Tobą w 100% (chyba pierwszy raz :) ), mamy tu zachowanie typowe dla monopolisty. Można się złościć, zaklinać wszechświat itp, ale nawet czy ktoś nadaje czy nie nic to nie zmieni w podejściu właścicieli, transmisji jakby mniej ale mimo to SU cały czas się nieźle kręci. Wszyscy Ci co mają coś do wypłaty nie mogą zrobić nic innego tylko czekać.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:21
Cześć.
Zaobserwowałam wczoraj, że korzystając z formularza kontaktowego, nie pojawia się ten mail zwrotny z formułką "Twój e-mail został odebrany...".
Jeszcze pare dni temu, jak i zawsze wcześniej dostawałam takie powiadomienie.
Nie zakładam, żeby komuś odpisywali dziś. Ja czekam na odpowiedź od 3 dni.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Płynność wypłat z SU
17 kwie 2019, 10:22
Totalna żenada z ich strony. Środa, a wypłat jak nie było tak nie ma. Nie róbcie transmisji, nie dawajcie im zarobić. Dopóki nie wypłacą niech modelki nie robią transmisji.

Jak dla mnie to była ściema od początku. Już od ich drugiego "komunikatu" wiedziałam, że będą przeciągać w nieskończoność. Wypłaty jak będą to pewnie dopiero w maju.

Dla nich to jest ogromna kasa. Wyobraźcie sobie, że kilkaset tysięcy złotych przetrzymujecie na lokacie przez ponad miesiąc. Efekt? Dobre dwie bańki do przodu na czysto.

Zapewne tak robią, a my jeszcze długo swoich pieniędzy nie zobaczymy.

3 lata temu była ta sama sytuacja...
Awatar użytkownika
kasia85
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 08 kwie 2019, 04:17
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości