Transmisje grupowe (dawniej ukryte transmisje).

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


nobody69 pisze:Możecie mi wytłumaczyć jedną rzecz? Zauważyłem, że niektóre laski ogłaszają ukrytą transmisję w swoim opisie (godzina, cena itp). Ale co komu po takiej transmisji, skoro wiedzą o niej setki osób? Co laski wtedy robią, wyrzucają z niej niechcianych gości? Bo albo nie rozumiem sensu takich ogłoszeń, albo jest jakiś patent który pozwala paniom łatwiej to ogarnąć.


Tak w skrócie. Te osoby, które wykupią bilet na taką ukrytą transmisję otrzymują na PW nazwę nicku, na którym dana dziewczyna bądź para będzie nadawać.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




te ukryte transmisje są bez sensu taka Caleyta18 coś tam siedzi pół dnia i tylko szuka chętnych na takie transmisje a w celu prawie pusto :laughingnew: potem i tak siedzi kolejna godzinę na tej ukrytej transmisji przecież jak by robili to na ogóle to by zarobili tyle samo albo i więcej :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Santeos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jest w tym jakis sens, proba obejscia ograniczen ShowUp.tv. Oczywiscie ma to sens w przypadku rozsadnej lczby ogladajacych na takiej ukrytej trans. No i dziewczyna organizujaca takie akcje tez musi byc na tyle znana ze w miare daje gwarancje ciekawego pokazu. Nie znam tej Caleyta18 ale podejrzewam ze jesli ma badziew na ogole to na te ukryte trans tez niema zbyt wielu chetnych.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Byłem u Caty na dwóch ukrytych. A może nawet trzech, nie pamiętam. Na pewno było warto, bo zabawa trwała zawsze ponad godzinę i była z buzią, głosem oraz całymi atrakcjami jakie może para zaproponować. Ogólnie dobrze wydane żety.

Ostatnio pojawiła się parka pod nickiem hornycoupe32 i też oferują ukryte transmisje. 300żet, ale jakość obrazu i dźwięku to topka ShowUp.tv. W dodatku laska ma świetne ciało i śliczną buzię. Pokaz też robią konkretny. Ale nie polecę parki, która pojawiła się niedługo przed nimi i zaczęli od wczoraj robić ukryte. SlodkaKotkaa15. Wielu widzów było niezadowolonych, nie było interakcji i praktycznie pół godziny bawili się sami ze sobą, a widzowie nie mogli się o nic doprosić. W porównaniu do Caty i Hornycoupe to słabizna była.

Transmisje ukryte (grupowe) mają wielki potencjał, ale też trzeba umieć to ogarnąć, bo ShowUp.tv w tym nie pomaga. A druga sprawa to trzeba oferować odpowiednie warunki, a nie pikseloza jak sprzed kilkunastu lat...
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Santeos pisze:te ukryte transmisje są bez sensu taka Caleyta18 coś tam siedzi pół dnia i tylko szuka chętnych na takie transmisje a w celu prawie pusto :laughingnew: potem i tak siedzi kolejna godzinę na tej ukrytej transmisji przecież jak by robili to na ogóle to by zarobili tyle samo albo i więcej :scratch_one-s_head:


Bez sensu ? Nie sądzę.
Coś co przynosi dochód raczej się opłaca. Wystarczy jedynie odpowiednia ilość widzów na takiej ukrytej grupowej transmisji. A z tego co wiadomo w większości przypadków cieszą się one sporym zainteresowaniem.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Santeos pisze:te ukryte transmisje są bez sensu taka Caleyta18 coś tam siedzi pół dnia i tylko szuka chętnych na takie transmisje a w celu prawie pusto :laughingnew: potem i tak siedzi kolejna godzinę na tej ukrytej transmisji przecież jak by robili to na ogóle to by zarobili tyle samo albo i więcej :scratch_one-s_head:

Są bez sensu jeśli ktoś nie ma pomysłu na taką transmisję. Wtedy faktycznie lepiej siedzieć na ogólnym i liczyć na co łaska

https://blogsu.pl
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney pisze:
Santeos pisze:te ukryte transmisje są bez sensu taka Caleyta18 coś tam siedzi pół dnia i tylko szuka chętnych na takie transmisje a w celu prawie pusto :laughingnew: potem i tak siedzi kolejna godzinę na tej ukrytej transmisji przecież jak by robili to na ogóle to by zarobili tyle samo albo i więcej :scratch_one-s_head:


Bez sensu ? Nie sądzę.
Coś co przynosi dochód raczej się opłaca. Wystarczy jedynie odpowiednia ilość widzów na takiej ukrytej grupowej transmisji. A z tego co wiadomo w większości przypadków cieszą się one sporym zainteresowaniem.


No w celu pusto bo życzy sobie by bilety wykupić poprzez napiwek na profilu. A pewnie chodzi o to by po prostu ci co nie zapłacili nie widzieli, bo jak zbierze się z 1000 osób na ogóle zobaczą pokaz to potem nie uda się uzbierać celu, a tak może jak inni będą ciekawi to może zapłacą za bilet i "interes" w dłuższej perspektywie będzie opłacalny.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Te ukryte transmisje to mogły by być uregulowane przez showup jako privy grupowe. Coś takiego chyba jest na CB ale głowy nie daje. Niemniej bardzo dobry pomysł z tym :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




michu123 pisze:Te ukryte transmisje to mogły by być uregulowane przez showup jako privy grupowe. Coś takiego chyba jest na CB ale głowy nie daje. Niemniej bardzo dobry pomysł z tym :D


Na MFC jest taka opcja, na CB z tego co wiem także.
Na naszym rodzimym ShowUp`ku dopóki szanowna administracja nie wprowadzi takiej opcji ludzie zmuszeni są radzić sobie w sposób opisany w tym wątku.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




dzisiaj ktoś wywalił jakieś parki login na innych trans na jakim robili ukrytą trans nie pamiętam co to za parka bilety były po 300 zet nick był ostreshow1 i szału nie było facet kwiszał jak prosiak kobieta z twarzy to szału nie było:fap: i moim zdaniem te tzw, "ukryte trans" to nic innego jak zerowanie już na resztkach bo na ogóle już nawet nie potrafią przyciągnąć do siebie widzów siedzą godzinami i jak czasami patrzę to ledwo co mają tych żetonów a tak to się zawsze jakaś grupa zbierze ale moim zdaniem jak ktoś umię robić fajne trans to na ogólnym zarobi więcej, ale fajna trans to nie siedzenie z wywaloną cipą pół dnia i czekanie na żetony :yes2:
Awatar użytkownika
Santeos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2017, 22:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




michu123 pisze:Te ukryte transmisje to mogły by być uregulowane przez showup jako privy grupowe. Coś takiego chyba jest na CB ale głowy nie daje. Niemniej bardzo dobry pomysł z tym :D

Dużo rzeczy mogliby dodać albo ulepszyć ale mają to głęboko gdzieś. Już nie raz były szumne zapowiedzi zmian i dalej nic, cisza i zero nowości

https://blogsu.pl/
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pusty_nick pisze:
michu123 pisze:Te ukryte transmisje to mogły by być uregulowane przez showup jako privy grupowe. Coś takiego chyba jest na CB ale głowy nie daje. Niemniej bardzo dobry pomysł z tym :D

Dużo rzeczy mogliby dodać albo ulepszyć ale mają to głęboko gdzieś. Już nie raz były szumne zapowiedzi zmian i dalej nic, cisza i zero nowości

https://blogsu.pl/

Może to czas na powstanie prawdziwej konkurencji dla Show'upa :D Teraz ktoś z pomysłem i funduszami mógłby w momencie przejąć ich użytkowników :D Może ktoś się zdecyduje :)
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 14:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192




pusty_nick pisze:
michu123 pisze:Te ukryte transmisje to mogły by być uregulowane przez showup jako privy grupowe. Coś takiego chyba jest na CB ale głowy nie daje. Niemniej bardzo dobry pomysł z tym :D

Dużo rzeczy mogliby dodać albo ulepszyć ale mają to głęboko gdzieś. Już nie raz były szumne zapowiedzi zmian i dalej nic, cisza i zero nowości

https://blogsu.pl/


Brak realnej konkurencji powoduje, że nie trzeba nic zmieniać i poprawiać. Użytkownicy też są przyzwyczajeni do portalu i nawet jak pojawia się jakaś konkurencja to nie ma szans się wybić.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jak mogę zrobić ukrytą transmisję?
Awatar użytkownika
sperma_schwester
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2018, 16:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: sperma_schwester




sperma_schwester pisze:jak mogę zrobić ukrytą transmisję?

Tak w skrócie. Dopóki nie zrobisz zdjęcia przed transmisją jest ona nieupubliczniona, niewidoczna na ogólnym, widzieć mogą tylko osoby które mają link do tej transmisji. Zakładasz konto z nowym nickiem, osobom, które mają uczestniczyć w tej imprezie wysyłasz na PW nazwę nicku na którym będziesz nadawać i po sprawie.

Jeśli coś pomyliłem to proszę bardziej zorientowanych w temacie o sprostowanie ;)
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




pusty_nick pisze:
sperma_schwester pisze:jak mogę zrobić ukrytą transmisję?

Tak w skrócie. Dopóki nie zrobisz zdjęcia przed transmisją jest ona nieupubliczniona, niewidoczna na ogólnym, widzieć mogą tylko osoby które mają link do tej transmisji. Zakładasz konto z nowym nickiem, osobom, które mają uczestniczyć w tej imprezie wysyłasz na PW nazwę nicku na którym będziesz nadawać i po sprawie.

Jeśli coś pomyliłem to proszę bardziej zorientowanych w temacie o sprostowanie ;)


Nic dodać, nic ująć. Wszystko dokładnie wyjaśnione.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:Taka opcja jest dobra, ale musi być zaufana grupa osób która nie poda innym "ukrytego" nicku. Tak było u Hahahahany (za czasów kiedy Janusze wierzyli że jest Jaśniepanną Marią Zawsze Dziewicą) ludzie płacili gruby pieniądz i dostali "pożegnalną" transmisje na której mogli liczyć na odrobinę więcej niż na zwykłym ogólnym. Opcja ciekawa ale trudna do wykonania logistycznie (musisz od X osób zebrać hajs wcześniej, potem tym X osobom każdej z osobna podać nick do "ukrytej" transmisji a potem jeszcze kontrolować ile osób jest na pokazie, czy przypadkiem nie sprzedałaś 10 biletów a ludzi jest w cudowny sposób 60 :) Przy takich transmisjach jest duża pokusa by sprzedać innym "bilet wstępu" jakim jest nick transmitującej a nie ma ona zbyt wielu narzędzi by przypilnować kto wchodzi na transmisje (i żadnych by złapać potencjalnego konika sprzedającego na lewo bilety, no chyba że ktoś uczciwy go sprzeda transmitującej)

Faktycznie była taka akcja ale wcześniej sama mówiła na transmisji ogólnej w jakich godzinach zamierza to zrobić, Na pytanie co z nieproszonymi gośćmi miały niby iść bany ale osób niezalogowanych chyba nie da się od tak wywalić. Może jak dziewczyny zaczną częściej robić takie transmisję to SU szybciej wpadnie aby udostępnić taka opcję.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Co raz więcej nadających decyduje się na tego typu transmisję, jak widać jest to opłacalne. Sam byłem 2 razy na takim pokazie i mi się podobało. Zastanawiam się czy na rękę by to było szołapowi wprowadzenie takiej opcji, nie wydaje mi się mimo wszystko.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ccataleya18, hornycoupe032, bogini_kaa (czy jak tam teraz mają) i pewnie jeszcze kilka innych parek/lasek solo robią dość regularnie ukryte transmisje. Sytuacja win-win dla dwóch stron. A czy dla trzeciej jakim jest showup? Chyba tak. Wydane żet to dla nich kasa więc im więcej ciekawych pokazów tym lepiej, a wiadomo, że ostatnimi czasy co raz większa bida. Jakość takich pokazów też często jest na dobry poziomie, chociaż nie zawsze transmitujący przykładają wagę do każdego aspektu. Kamerki laptopowe lub sprzed 10 lat, przerywający dźwięk, brak reakcji na to co piszą widzowie, złe kadrowanie. Jest kilka elementów do poprawy na niektórych transmisjach, ale jednak płacąc te 200-300 żet za bilet na pokaz, który na privie kosztowałby 5-10 razy tyle to i tak jest przystępnie.

Kasta może być z siebie dumna, bo po jej udanych ukrytych grupówkach zainteresowanie takimi pokazami znacznie wzrosło. Korzystają na tym najbardziej zainteresowani 8-)
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 233
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:55
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Hebanovva
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nie sadze żeby ShowUp.tv cokolwiek "wprowadzało" bo to przecież trzeba zapłacić jakiemuś programiście za prace a jakichkolwiek inwestycji to oni jak widać od lat unikają. Cale szczęście ze przynajmniej nie utrudniają procederu i raczej jest pełna zgoda po ich stronie, w końcu jest z tego dla nich uczciwy żeton. Osobiście zajrzałem na ukryta do Bogini_Kaa i jak zazwyczaj do parek nie chodzę to powiem ze całkiem fajnie było. Jedyna wada dla transmitujących to faktycznie ze ktoś poda linka do ukrytej innym oglądającym i wtedy z niezalogami nic nie da się zrobić.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości