ogólny spadek oglądalności na show up

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Typer pisze:
Sadistik pisze:Weźcie pod uwagę, że nie wszyscy oglądający muszą być akurat na jakiejś transmisji. Wielu może przecież w danej chwili przeglądać stronę główną w poszukiwaniu czegoś interesującego, do tego ludzie przebywający na grupowych oraz sami nadający i nadające, którzy też są zliczani jako widzowie.

masz rację ale weź też pod uwagę, że jakaś część z tych osób może siedzieć na kilku trans jednocześnie ;) moim zdaniem licznik jest przekręcony na korzyść SU, jako potwierdzenie dam przykład konkursu z największą widownią. Wtedy liczba oglądających zwłaszcza u niektórych dziewczyn była delikatnie mówiąc mocno podrasowana


Jak działa i co tak na prawdę pokazuje licznik widzów na stronie głównej najprawdopodobniej wiedzą jedynie programiści z web-anatomy a i tego bym do końca nie był pewny.
Co do konkursów na największą oglądalność i cyrków z nagłymi skokowymi zmianami liczby widzów na transmisjach było to spowodowane używaniem przez nieuczciwych transmitujących
i widzów skryptu pozwalającego sztucznie podbijać liczbę widzów. Najprawdopodobniej konkurs na największą liczbę widzów wyłączyli bo nie potrafili sobie poradzić ze sztucznym podbijaniem
widowni. Koniec końców skrypt po pewnym czasie przestał działać, a konkursów ponownie i tak nie uruchomiono bo najprawdopodobniej showup uznał, że i tak bez nich słupki im się zgadzają.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




:hi:
Awatar użytkownika
xDorisx1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 24 gru 2021, 09:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




xDorisx1 pisze: :hi:

Nie wiem czy doszły moje wiadomości, bo u mnie wiszą w 'Do wysłania' :roll: Tak, ten sam nick
Awatar użytkownika
lifecoach
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2021, 13:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: *
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Mały odkop, ale niedługo kamerki odżyją na nowo :winkextra:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny




Po tym jak SU ruszy z nowa strona to pewnie trochę tak
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:Po tym jak SU ruszy z nowa strona to pewnie trochę tak


Zdecydowanie szybciej ruszy kotquee z 7sky.cam niż SU zrobi stronę pewnie tak zrobi, że finalnie serwery wypali wszystkie bo są z kartonu chyba jak to możliwe, że po 800 osób na transmisji wiesza się bufor steamu i zacina obraz nawet transmitujcy o tym nie wie dopiero jak ktoś napiszę, a przede wszystkim nie wiem co zrobili zawsze gdy przechodzę do transmisji krótko ścina przez jakiś czas później ok. Do momentu gdy nie zacznie klatkować i sypać się steam oni chcą ponieść z 540p do 1080p ciekawe czemu nie dadzą 3080p albo 4K
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 15:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _




tomoxx pisze:Po tym jak SU ruszy z nowa strona to pewnie trochę tak

xD przez 10lat nie zmienili serwerów to teraz zmienia :lol2:.
Awatar użytkownika
kotquee
SU-holik
SU-holik
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:02
Lokalizacja: SU
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nie ma już takiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Co chwilę inny




kotquee pisze:
tomoxx pisze:Po tym jak SU ruszy z nowa strona to pewnie trochę tak

xD przez 10lat nie zmienili serwerów to teraz zmienia :lol2:.


Dawniej był Flash Player dawał radę :lol: :biggrin:
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 15:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _




Po co komu 4K? 90% lasek nie jest w stanie nadawać w takiej jakości… 4K z jakiegoś Brio to kupa…
7sraj jeśli wogole wystartuje to z wielu powodów padnie w max 3 miesiące… prawda jest taka ze realnie kamerki w takiej formule jak SU to temat który umiera naturalna śmiercią. Nie zmieni tego ani konkurencyjny portal ani „nowa” wersja SU. Oglądalność w peaku na maxie 10000 osób w 40 milionowym kraju to żart… napływ nowych modelek w skali miesiąca praktycznie pomijalny… ruskie tego nie uratują…
SU (i modeliny tez) chyba licza ze dodatkowe opcje jak sprzedaż video coś poprawi, ale mocno wątpię… od tego jest OF, zreszta znając szolapowe standardy większość nagrań i tak po chwili będzie dostępna w gratisie na różnych forach tak jak teraz nagrania z privow…
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




A po co 4K i po co 4K zaciąłeś się komin,a żeby było jak tylko będzie taka możliwość to czemu nie jak kogoś stać na taka kamerkę i ma dobrego neta to niech nadaję sobie w 4K.Kamerki w takiej formule jak SU umiera i będzie umierać i nie dlatego że walenie kity przed nadającymi się znudziło,ale dlatego że nie ma ogarniętej strony.Jak ktoś wydaję np.18zł za 100zet na grupową i nie ma obrazu albo go wywala co chwilę to wiadomo że ludzie sobie odpuszczają te kamerki.Nadającę też nie maja lekko jak im wywala stream co chwilę,a ludzie nie rozumieją że to nie ich wina,a SU i cisną nadających to nie ma co się dziwić że odpuszczają kamerki.Administracja to totalnie ma wyjebke na wszystko.Wiecznie jakieś problemy ze strony SU.Zobaczymy jak powstanie ta nowa wersja SU albo ruszy 7sky i nadal będzie tak mało chętnych na kamerki to wtedy uwierzę że umiera i oczywiście jeśli nowe SU albo 7sky będą mieć te portale ogarnięte.
Awatar użytkownika
Gumoleum
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2022, 21:02
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Gumoleum, oj tam...nie zacialem, tylko znow ktos wyskoczyl z tematem 4k jakby to cos zmienialo...
a co do "umierania" SU to takie jest po prostu moje zdanie...ze format sie wypalil jako taki i dlatego to juz rownia pochyla... kwestie techniczne to tylko malenki gwozdek do trumny, w sumie SU zawsze dzialalo mniej lub bardziej chujowo a ludzie jakos byli...kleli na zwiechy, kleli na przekrety ale siedzieli, nie wierze ze te spadki to wina problemow technicznych :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Gumoleum pisze:A po co 4K i po co 4K zaciąłeś się komin,a żeby było jak tylko będzie taka możliwość to czemu nie jak kogoś stać na taka kamerkę i ma dobrego neta to niech nadaję sobie w 4K.Kamerki w takiej formule jak SU umiera i będzie umierać i nie dlatego że walenie kity przed nadającymi się znudziło,ale dlatego że nie ma ogarniętej strony.Jak ktoś wydaję np.18zł za 100zet na grupową i nie ma obrazu albo go wywala co chwilę to wiadomo że ludzie sobie odpuszczają te kamerki.Nadającę też nie maja lekko jak im wywala stream co chwilę,a ludzie nie rozumieją że to nie ich wina,a SU i cisną nadających to nie ma co się dziwić że odpuszczają kamerki.Administracja to totalnie ma wyjebke na wszystko.Wiecznie jakieś problemy ze strony SU.Zobaczymy jak powstanie ta nowa wersja SU albo ruszy 7sky i nadal będzie tak mało chętnych na kamerki to wtedy uwierzę że umiera i oczywiście jeśli nowe SU albo 7sky będą mieć te portale ogarnięte.


Showup nie będzie 4K max 720p 1080p z 540p to już eureka Obrazek
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 15:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _




_-XeroX-_ pisze:Showup nie będzie 4K max 720p 1080p z 540p to już eureka


720p jest już od dawna na ShowUpie
i wg mnie ta jakość jest wystarczająca przy dobrej kamerce i przy dobrym oświetleniu,
a 1080p to już jest idealnie - na innych kamerkach albo na youtube zawsze obniżam sobie do 1080p albo nawet na 720p.
Warto zwrócić uwagę, że np. na chaturbate czasami przy rozdzielczości 1080p jakość wygląda tak jak 540p.
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2084
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




e-Laski pisze:
_-XeroX-_ pisze:Showup nie będzie 4K max 720p 1080p z 540p to już eureka


720p jest już od dawna na ShowUpie
i wg mnie ta jakość jest wystarczająca przy dobrej kamerce i przy dobrym oświetleniu,
a 1080p to już jest idealnie - na innych kamerkach albo na youtube zawsze obniżam sobie do 1080p albo nawet na 720p.
Warto zwrócić uwagę, że np. na chaturbate czasami przy rozdzielczości 1080p jakość wygląda tak jak 540p.


To Showup ,720p wygląda mi na 540p jeszcze jak tam się tnie klatkuje wiedza odświeżać trzeba no stop praktycznie chaturbate akurat nie zauważyłem tego tam był zmieniany steam 2 lata temu ale co do tego się nie wiesza ale przełącza rozdzielczość samoczynnie nawet gdy wybrane jest 1080p patrzę mam 480p błędy przy tworzeniu wersja mobilna lepiej działa
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 15:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _




Na co komu 4k, jak i tak większość ogląda na ekranach telefonów i taka wysoka jakość obrazu nikomu nie jest potrzebna, bo nie widać zbytniej różnicy na małym wyświetlaczu.
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zardzewiały_hydrant pisze:Na co komu 4k, jak i tak większość ogląda na ekranach telefonów i taka wysoka jakość obrazu nikomu nie jest potrzebna, bo nie widać zbytniej różnicy na małym wyświetlaczu.


Znalazł się znawca technologii nikogo nie chcę obrażać ale zobacz tablety i telefony mają od 5 lat niektóre 4K obraz normalnie jak lustro do tego aparaty fotograficzne już przebijają lustrzanki cyfrowe a upodobniają się do teleskopów zoomami :rofl:
Awatar użytkownika
_-XeroX-_
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 23 kwie 2023, 15:18
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: _




_-XeroX-_ pisze:
Zardzewiały_hydrant pisze:Na co komu 4k, jak i tak większość ogląda na ekranach telefonów i taka wysoka jakość obrazu nikomu nie jest potrzebna, bo nie widać zbytniej różnicy na małym wyświetlaczu.


Znalazł się znawca technologii nikogo nie chcę obrażać ale zobacz tablety i telefony mają od 5 lat niektóre 4K obraz normalnie jak lustro do tego aparaty fotograficzne już przebijają lustrzanki cyfrowe a upodobniają się do teleskopów zoomami :rofl:


Co to ma do rzeczy, że obraz jak lustro, jak obraz w telefonie w 4k nie ma najmniejszego sensu i tylko pożera baterię. Nie wiem po co dajesz tutaj przykłady aparatów fotograficznych, no chyba, że na nich transmisje oglądasz.
Awatar użytkownika
Zardzewiały_hydrant
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 43
Rejestracja: 11 mar 2023, 21:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




_-XeroX-_ pisze:Znalazł się znawca technologii nikogo nie chcę obrażać ale zobacz tablety i telefony mają od 5 lat niektóre 4K obraz normalnie jak lustro do tego aparaty fotograficzne już przebijają lustrzanki cyfrowe a upodobniają się do teleskopów zoomami :rofl:

Nie przebijają i nie przebija…. Jak na „znawcę technologii” to nie wiesz o czym mówisz… najdroższy telefon niema startu do kiepskiej lustrzanki czy bezlusterkowca z dobrym obiektywem… czysta fizyka o tym decyduje.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości