ogólny spadek oglądalności na show up

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Nie powiedziałbym, znam conajmniej 3 dziewczyny, które spokojnie sobie radzą po angielsku bo widziałem na czacie miały zagraniczych jakichs kolesi i spokojnie sie dogadywały

ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gtr pisze:Amerykańce to pójdą w miasto zapładniać dziewki z czworaków i napierdalać się z młodzieżą wszechpolską. A spadki oglądalności są bo nikt nie będzie non stop oglądał jednego i tego samego i w dodatku za to płacił. Nałóżmy na to zerowy rozwój portalu i lekceważący stosunek Administracji do użytkowników i wyjdzie nam obecny stan.


Rzeczowa analiza Panie Prezesie :takenotes:
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 17:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wunderbaum pisze:Nie powiedziałbym, znam conajmniej 3 dziewczyny, które spokojnie sobie radzą po angielsku bo widziałem na czacie miały zagraniczych jakichs kolesi i spokojnie sie dogadywały


Ale "dogadywały" czy "dopisywały" - bo wiesz, wrzucić tekst w google translatora i przetłumaczyć to każdy umie, zwłaszcza proste teksty typu "how much for orgasm", co innego MÓWIĆ
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:98% lasek co umiało choćby kilka słów po angielsku poszło na Chaturbate bo tam lepsze pieniądze, te co tutaj siedzą to w większości ledwo po polsku zdania budują więc się nie dogadają z amerykańskimi soldatami :) No chyba, że ich "sąsiedzi" będą siedzieć i zza kamerki tłumaczyć tekst :)

Podobno z tym CB to nie tak łatwo, nie wystarczy angielski ale też coś z przelewami trzeba inaczej ogarnąć. Ktoś tu kiedyś pisał że na polskie konto hajs nie przyjdzie a z paypalem to juz nie kazda zetoniara sobie poradzi :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Z CB to nie jest problem z ogarnięciem finansów, znajomość języka tez nie najważniejsza. Problem dla naszych gwiazdek na CB to zbyt duza konkurencja, nie dość ze trzeba wyglądać to bez pokazywania twarzy kariery tam nasze "korpusiki" nie zrobią.

www.ShowUp24.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




ruger44 pisze:
Wunderbaum pisze:Nie powiedziałbym, znam conajmniej 3 dziewczyny, które spokojnie sobie radzą po angielsku bo widziałem na czacie miały zagraniczych jakichs kolesi i spokojnie sie dogadywały


Ale "dogadywały" czy "dopisywały" - bo wiesz, wrzucić tekst w google translatora i przetłumaczyć to każdy umie, zwłaszcza proste teksty typu "how much for orgasm", co innego MÓWIĆ

Już nie róbmy z tych dziewczyn an ShowUp.tv takich umysłowych dziewic, naprawdę są tam laski z wyższym wykształceniem
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 00:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wunderbaum pisze:
ruger44 pisze:
Wunderbaum pisze:Nie powiedziałbym, znam conajmniej 3 dziewczyny, które spokojnie sobie radzą po angielsku bo widziałem na czacie miały zagraniczych jakichs kolesi i spokojnie sie dogadywały


Ale "dogadywały" czy "dopisywały" - bo wiesz, wrzucić tekst w google translatora i przetłumaczyć to każdy umie, zwłaszcza proste teksty typu "how much for orgasm", co innego MÓWIĆ

Już nie róbmy z tych dziewczyn an ShowUp.tv takich umysłowych dziewic, naprawdę są tam laski z wyższym wykształceniem


Laski z wyższym wykształceniem? :blink: Serio nabrałeś się na te teksty że studiują medycyne i inne trudne kierunki? :lol: A może na Showupie siedzą dziewczyny po świeżo ukończonym prawie :D Daj spokój, rusz troche głową ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




same dziwki bez szkoły też nie są na szołapie :)


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Szmata
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 14 sie 2016, 14:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ruger44
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SZ




Przy dzisiejszym poziomie niektórych polskich uczelni to niejedna "Pani Magister" w zasadzie nadaje się tylko na szolapa ew standardowy zmywak w Lądku. Zal tylko ze 5 lat kariery zmarnowane.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Uwierzcie mi, sam studiuję na jednej z "renomowanych" uczelni technicznych (nie będę podawał jej nazwy), i jak patrzę na moją grupę to sądzę że na studia i na tą jakże renomowaną uczelnie przyjmują be matury i większych wymagań...

Co do Pań, to wiele jest bardzo mądrych, i doświadczonych, czasami warto z nimi wejść na głębsze tematy.

ShowUp.tv
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20




Za dużo "gwiazd" odeszło
Sexyblondzia, keiitii, Dziewczynka17, rozpalona_angela...
szkoda, kiedyś było lepiej na tym portalu


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Nonkomformistka




Miałem przerwę ok rok czasu na ShowUp.tv nie wchodziłem. Jak wróciłem jest tragedia. duzo dziewczyn jakieś konkursy robi nie dokonca trzymają się " regulaminu"
Dużo bez twarzy! I dużo mniej się dzieje na ogólnym!
Ogólnie tragedia!!!! Czasami jakieś łaski na spontan wpadną i tyle.
Awatar użytkownika
marszs
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 22 wrz 2015, 22:22
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: sweetpussyy
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wiele dziewczyn zwyczajnie nudnych, nie potrafia zaciekawic, nie potrafia kusic albo im sie nie chce, ale wazne, ze jest kilka godnych uwagi, a reszta niech sobie w tle siedzi i męczy się jak nie potrafi zainteresować sobą, dlatego mniej osob siedzi, bo rzadko jest ciekawy pokaz, oprocz kilku wyjątków.
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 01:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




U wielu dziewczyn ewidentnie poprzewracało się w głowię, i trans tylko na kasę nastawiona a jakoś baardzo słaba...
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20




Spadek oglądalności jest już dosyć długi. Dawniej można było zobaczyć 30tys ludzi a teraz ledwo 20tys... - smutne.
To raczej nie przez to, że ludziom się to nudzi - NIE. Wszystko przez aferzystki, które nagłośniły akcję z brakiem wypłat,
o czym wspominałam kiedyś w innym temacie. WSTYD. Takie sprawy załatwia się bezpośrednio z portalem.
A druga sprawa jest taka, że oszustki się mnożą. Niedługo będzie ich coraz więcej.
Mój znajomy napisał mi ostatnio, że wydał parę tysięcy żetonów na modelkę, która celowo zawieszała kamerkę, a później czas się kończył i lipa.
Włączał kolejne privy, bo myślał, że coś to da, że faktycznie może się wiesza, a później sam zobaczył jak wyjmuje kabelek kamerki z gniazdka...
typowy ruch który idzie rozpoznać.
Mega ch*jowe ze strony dziewczyn są właśnie zachowania tego typu.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Panie sobie same strzelają w stopę takim zachowaniem, jak Janusz widzi takie CuteX, Aurelki i inne kombinatorki jak obrabiają innych Januszy to nawet do najbardziej zakutego móżdzku w końcu dojdzie myśl "kurde, może lepiej nie ryzykować i nie wchodzić, pójde na inny portal". Kilka tysięcy takich odstraszonych Januszy w skali roku, minimalna reklama w necie + zero reklam w realu więc nowi nie przychodzą i stąd spadek. Spadek ilości Januszy o 1/3 + wzrost ilości pań transmitujacych o, nie wiem, 2 może 3 razy? przenosi się na fatalne relacje zarobek/poświęcony czas które kiedyś, w 2014 i 2015 były może imponujące i pozwalały nawet "przeciętniarom" zarabiać po 6-8 tysięcy miesięcznie ale teraz zbliżają się coraz bardziej do średnich krajowych. Nie raz już widziałem wielkie gwiazdy SU które odchodziły ze skwaszoną miną po 2-3 godzinach bezczynnego, bezprivowego posiedzenia kiedy to jedynymi napiwkami były dychy żeby koleś mógł popisać, rzecz nie do pomyślenia w dawnych czasach kiedy to każde wejście to był PEWNIAK, ZAWSZE się zarabiało po 2-3 stówki
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:Panie sobie same strzelają w stopę takim zachowaniem, jak Janusz widzi takie CuteX, Aurelki i inne kombinatorki jak obrabiają innych Januszy to nawet do najbardziej zakutego móżdzku w końcu dojdzie myśl "kurde, może lepiej nie ryzykować i nie wchodzić, pójde na inny portal". Kilka tysięcy takich odstraszonych Januszy w skali roku, minimalna reklama w necie + zero reklam w realu więc nowi nie przychodzą i stąd spadek. Spadek ilości Januszy o 1/3 + wzrost ilości pań transmitujacych o, nie wiem, 2 może 3 razy? przenosi się na fatalne relacje zarobek/poświęcony czas które kiedyś, w 2014 i 2015 były może imponujące i pozwalały nawet "przeciętniarom" zarabiać po 6-8 tysięcy miesięcznie ale teraz zbliżają się coraz bardziej do średnich krajowych. Nie raz już widziałem wielkie gwiazdy ShowUp.tv które odchodziły ze skwaszoną miną po 2-3 godzinach bezczynnego, bezprivowego posiedzenia kiedy to jedynymi napiwkami były dychy żeby koleś mógł popisać, rzecz nie do pomyślenia w dawnych czasach kiedy to każde wejście to był PEWNIAK, ZAWSZE się zarabiało po 2-3 stówki



No niestety ... Tak bywa ostatnimi czasy. Natomiast uważam, że modelki, którym zawdzięczamy takowy 'biznes', powinny spadać stąd jak najszybciej.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Okazja czyni złodzieja. Gdyby zarządzający portalem pilnowali choć trochę tego kurwidołka to takich Aurelek by niebylo, ew. świeciłyby dupa uczciwie. Szkoda gadać...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Kobiety z topki, które mają co pokazac beda mialy privy a te gorsze beda czekac pare godzin na priv...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Annhel->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2016, 06:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




U mnie od dwóch tygodni jest troszkę słabiej niż dotychczas to wyglądało :) Faceci strasznie psioczą, sępią, chcieliby nie wiadomo czego za 50 zet :) Ogólnie kiedyś oglądalność była lepsza, dzisiaj jak jest 15 tysięcy to jest dużo. Kiedyś było nawet 30 tysięcy i privy szły jeden za drugim. Ja w ostatnim czasie siedzę po kilka godzin wieczorami, to max 400 zet uda się wyciągnąć. Dla porównania, kiedyś w kilka godzin czasami wpadło nawet 5000 zet :)

pozdrawiam


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
xnxx123
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 23 sie 2016, 12:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości