ogólny spadek oglądalności na show up

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Obserwatorka pisze:Raczej spadek privow a nie ogladalnosci a takich ktorzy tworza obieg powinno sie banowac a zetony zabierac jak to pisze w regulaminie.



http://www.ShowUp24.tv
nie powiedziałbym, że spadek privów, wczoraj albo przed wczoraj wszedłem na SU, odpaliłem kilka kamerek z zachęcającymi avatarkami i nic nie zobaczyłem, bo wszystkie od razu poszły na priv...
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 20:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Wiszu pisze:
Obserwatorka pisze:Raczej spadek privow a nie ogladalnosci a takich ktorzy tworza obieg powinno sie banowac a zetony zabierac jak to pisze w regulaminie.



http://www.ShowUp24.tv
nie powiedziałbym, że spadek privów, wczoraj albo przed wczoraj wszedłem na ShowUp.tv, odpaliłem kilka kamerek z zachęcającymi avatarkami i nic nie zobaczyłem, bo wszystkie od razu poszły na priv...


Panie, które są "sprawdzone" i mają przystępne ceny privów są rozchwytywane i to jest fakt, oglądających jest wielu większość z nich liczy na jakiegoś sponsora aby sobie popatrzeć za darmochę i oni raczej na privy nie chodzą bo ich nie stać lub są fapaczami, którym wystarczy przez 30 sek kawałek cycka.
jarexxqq




Ahoj :)

Powiem wam tak, przeglądam oprócz ShowUp.tv, zbiornik i niestety od jakieś miesiąca zauważyłem że dużo liczba dziewczyn przeniosła się tam. Czasami jest tak na ShowUp.tv że nie ma do kogo wejść, a jeszcze rok temu o tej samej porze dnia czy nocy, nie było wiadomo gdzie oko zawiesić. Więc chyba coś jednak jest na rzeczy.
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20




Ja już od prawie roku śledzę ilość transmitujących i oglądających i chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, przedstawiam wykres, jasno pokazujący że jest tendencja spadkowa.

Obrazek

Myślę, że gdyby showup się rozwijał i troszkę inaczej podchodził do użytkowników to by ich nie tracił.
Awatar użytkownika
daniel87
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lis 2016, 20:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: chloe_97
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Te dane dotyczą średniej oglądalności z całego dnia?


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Myślę, że tak długo póki wykres "zyski" utrzymuje się na w miarę rozsądnym poziomie właścicielom portalu wisi to jak prezentuje się wykres ilu jest widzów, poza tym ilość widzów nie generuje tak dużego zysku z reklam jak osoby kupujące żetony, formalnie może być choćby 30-40 dużych kupców-Januszy wydających żetony tysiącami miesięcznie i portal dalej będzie działał a kilka tysięcy widzów którzy "tylko paczą" i nigdy nawet nie planują kupić chocby 100 żet może sobie odchodzić, portal się utrzyma bez nich.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




daniel87 pisze:Ja już od prawie roku śledzę ilość transmitujących i oglądających i chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, przedstawiam wykres, jasno pokazujący że jest tendencja spadkowa.

Obrazek

Myślę, że gdyby showup się rozwijał i troszkę inaczej podchodził do użytkowników to by ich nie tracił.


Wykres zaiste zajebisty (jak dla gimnazjalisty), tylko może określ chłopie jakich danych używałeś na osi rzędnych i jakimi kryteriami się kierowałeś:
- czy są to wartości średnie z całego (dnia) miesiąca ( słusznie pytał o to Książe_showupa) ?;
choćbyś zrobił kupę na sufit takich danych nie posiadasz :laughingnew:

- czy są to wartości średnie miesięczne każdego dnia miesiąca o określonej godzinie ?;
gówno warte bo nie oddające rzeczywistych wartości oglądalności, a tylko te o określonej godzinie i nijak mające się do oglądalności w ciągu całego dnia. To tylko średnia wartości chwilowych :laughingnew:

- czy może są to wartości wedle innego widzimisię ?;
Żadnym tak prostym wykresikiem rodem z podstawówki nic nie udowodnisz.
Chyba chciałeś zabłysnąć, ale niestety nie popisałeś się, a wręcz ośmieszyłeś.
Jak czegoś nie umiesz i nie potrafisz to nie pchaj się na afisz bo się tylko zbłaźnisz. :nono:
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przecież ten wykres nie został zrobiony przez tą osobę bo chyba nikt nie może dysponować aż tak szczegółowymi danymi.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Może to nie należy do tego tematu, ale pisałam do nich emaila odnośnie tego, czy udoskonalą jakoś portal że słyszałam , że SU może upaść.
Odpisali :
Witam
"Planujemy udoskonalać portal i wprowadzać różne zmiany. A plotki zawsze pozostaną tylko plotkami
Pozdrawiam"

Myślicie, że to prawda. Mnie się wydaję że to kolejne ich puste słowa. I nie mają co innego napisać.
sensiGOLD




A pamietasz jak po tej akcji gdy przez miesiac nie wyplacali kasy, rzucili, ze planuja w jakis sposob wynagrodzic transmitujacym te niedogodnosci zwiazane ze wstrzymaniem przelewow? Wynagrodzili ? To takie puste gadanie. Kiedys, jak jeszcze prowadzili bloga, ta cala Marta tez ciagle o jakis pracach nad unowoczesnieniem pisala i jajo z tego wyszlo;p
Portal parl do przodu jak byky banery, imprezy ShowUp.tv, konkursy, teraz stoi w miejscu. Hajs sie zgadza, mimo wszystko.
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




miszmasz pisze:A pamietasz jak po tej akcji gdy przez miesiac nie wyplacali kasy, rzucili, ze planuja w jakis sposob wynagrodzic transmitujacym te niedogodnosci zwiazane ze wstrzymaniem przelewow? Wynagrodzili ? To takie puste gadanie. Kiedys, jak jeszcze prowadzili bloga, ta cala Marta tez ciagle o jakis pracach nad unowoczesnieniem pisala i jajo z tego wyszlo;p
Portal parl do przodu jak byky banery, imprezy ShowUp.tv, konkursy, teraz stoi w miejscu. Hajs sie zgadza, mimo wszystko.



Ja nie przypominam sobie, żeby coś takiego mówili.
sensiGOLD




mowili ze wynagrodzom i tez na to liczylam i nic nadal ani widu ani slychu o wynagrodzeniu nam a napewno na nas zarobili bo kasa poszla jak nie do nas to przez miesiac na jakies lokaty dziwne wlasnie ze to trwalo rowny miesiac
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 13:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




w okresie swiatecznym bylo branie jak cholera wszystie co obserwowlem od razu poszly na priv i jak tu mowic ze spada ogladalnosc czy privy ? nie da sie normalnie byly zniwa dla panien

www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
scatman
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 12 gru 2016, 11:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: QueenSCAT
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: scatman




W święta było tak mało topowych transmitujących, że te nieliczne ładniejsze które zdecydowały sie nadawać miały żniwa. Ale ogólnie jest spadek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




teraz jest najazd zolnierzy amerykanskich do polski ile ich przybylo 3 tysiace? i beda chcieli poogladac polki i napewno wejda na ShowUp.tv i sie ruszy oni maja dobre pensje :smoke:
Awatar użytkownika
sisis
SU-holik
SU-holik
Posty: 162
Rejestracja: 02 cze 2016, 08:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




heh dobra rozkmina :good3:
sie wjebałem w szok
Awatar użytkownika
2827
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 420
Rejestracja: 20 lis 2016, 08:38
Lokalizacja: jesteśmy w matrixie mała
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: all city borderline girls
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




sisis pisze:teraz jest najazd zolnierzy amerykanskich do polski ile ich przybylo 3 tysiace? i beda chcieli poogladac polki i napewno wejda na ShowUp.tv i sie ruszy oni maja dobre pensje :smoke:


Tylko ile tych dziewczyn zna angielski na poziomie komunikatywnym? Amerykanie jak się nie dogadają to pójdą na angielskojęzyczne strony.
jarexxqq




Amerykańce to pójdą w miasto zapładniać dziewki z czworaków i napierdalać się z młodzieżą wszechpolską. A spadki oglądalności są bo nikt nie będzie non stop oglądał jednego i tego samego i w dodatku za to płacił. Nałóżmy na to zerowy rozwój portalu i lekceważący stosunek Administracji do użytkowników i wyjdzie nam obecny stan.
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




98% lasek co umiało choćby kilka słów po angielsku poszło na Chaturbate bo tam lepsze pieniądze, te co tutaj siedzą to w większości ledwo po polsku zdania budują więc się nie dogadają z amerykańskimi soldatami :) No chyba, że ich "sąsiedzi" będą siedzieć i zza kamerki tłumaczyć tekst :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości