lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


tez zauwazylyscie jaka bieda na showup po tej aferze z zetonami? koniobijcy nie biora priow, a jesli juz to jakies najtansze, siedze na transmicji i nie mam co robic bo nikt nie wchodzi na priv, kazdy chce tylko zeby mu pokazywac za darmo ;/ ogladalam z ciekawosci taka jedna laske i siedziala ponad pol godziny przed monitorem i ani jednego zetonu. przed ta afera wrzesniowa bylo calkiem inaczej, ledwo weszlam i od razu priv priv priv



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 00:56


julkaja pisze:tez zauwazylyscie jaka bieda na showup po tej aferze z zetonami? koniobijcy nie biora priow (...)


Może kilku z tych najbardziej szczodrych (koniobijców), przeczytało wątek o wypłatach żetonów, doznało szoku i do dziś nie może wyjść z traumy. Twój post też nie poprawi im nastroju oraz na pewno nie zachęci do sypania żetonem. ;) :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 01:33


Ja jako widz nie zaobserwowałem "lipy" na szołapie. Owszem przez kilka dni, może nawet tydzień było kiepsko, ale teraz na transmisjach żeton hula jak wiatr w górach (ale mi się zrymowało:p ). A co wieczór obserwuję dość sporą ilość transmisji. I to nie tylko tych z "topki", ale także te z mniejszą ilością widzów. Najlepszy przykład to ostatnie dwie transmisje Alessii wraz z koleżanką - one pomimo dość drogich cen, na privy nie narzekały. Jedynie sępy (w tym i ja) narzekały, że za często znikają. Warto też dodać, że właśnie ich pierwsza transmisja odbyła się bardzo niedługo po "aferze żetonowej". To taki chyba najwyraźniejszy przykład, a mogę podać też sporo innych.

Twój nick często widywałem w wątku dotyczącym wypłat żetonów. I tak sobie myślę, że pewnie co niektórzy doszli kim jesteś na SU i teraz mają w dupie chodzenie do dziewczyny, która nazywa ich koniobijcami... A może po prostu się już znudziłaś "koniobicom" i wolą chodzić do innych dziewczyn?

julkaja pisze:siedze na transmisji i nie mam co robic

Za samo siedzenie na dupsku i nic nierobienie nikt Cię brał nie będzie. Tak dobrze mają tylko dziewczyny z "topki" szołapowej, które mają już wyrobioną swoją markę. Tak że tego, weź się do roboty, pomyśl co jest nie tak, zamiast siedzieć na dupie i zachęć "koniobijców" do brania privów.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 02:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 01:35


Sadistik jest lipa i to wszedzie zobacz po transmisjach zarabia sie o pół mniej tego co przed awarią, nie wiem czym to jest spowodowane.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 02:03


Sadistik pisze:Twój nick często widywałem w wątku dotyczącym wypłat żetonów. I tak sobie myślę, że pewnie co niektórzy doszli kim jesteś na ShowUp.tv i teraz mają w dupie chodzenie do dziewczyny, która nazywa ich koniobijcami... A może po prostu się już znudziłaś "koniobicom" i wolą chodzić do innych dziewczyn?


taa bardzo dziwne że akurat teraz i tak nagle się znudziłam, skoro tuz przed awarią wchodziłam sobie na godzinę i miałam od razu priv za privem i napiwki, a zaraz po awarii 10 razy mniej. i tu nie chodzi tylko o mnie, bo wlasnie powchodzilam sobie na inne trans z ciekawosci i u innych to samo (moze prócz tej wrednej pauli i tym podobnych ktore same nabijają sobie zetony bo nie wierze ze ktos jej daje 5000 zet co chwile kilka razy na wieczor za jakies kitowe cele), siedzą pół godziny i 10 żet xD
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 02:33


julkaja pisze:

taa bardzo dziwne że akurat teraz i tak nagle się znudziłam (...)


Wiesz jak to jest... łaska fana na pstrym koniu jeździ, że pozwolę sobie na lekką parafrazę tego jakże trafnego powiedzenia. ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 05:22


Również nie zauważyłem jakiegoś istotnego spadku na szołapie, z tego co rozmawiam z koleżankami to owszem, był mały "szok" w okresie kryzysu żetonowego i gdzieś koło tygodnia po nim ale większość wróciła już do poziomu zarobków sprzed kryzysu, więc problem z klientami jest indywidualny i na 99% jest zależny od tego, co pisałaś o "walikoniach" i "koniobijcach" - ludzie nie są głupi a na pewno nie ci którzy dysponują większą gotówką (bo jakoś do tej gotówki doszli), większość z nich czyta forum (nawet jeżeli ich nicków nie widzisz w tematach i na czacie bo siedzą na nielogu) dzięki czemu doskonale orientują się, która pani podchodzi do nich z szacunkiem a dla której są tylko "koniobijcami" i "dawcami żetonu". Ja również, od czasu "afery żeetonowej", zapisałem sobie Twój nick wielkimi literami na liście osób do których mam nie wchodzić obojętnie co by nie pokazywała, choćby był to nawet najlepszy pokaz za najniższą cenę, właśnie ze względu na brak szacunku dla klienta.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 07:03


Wszystko opiera się na szacunku i podejściu do klienta nawet jeśli jest ordynarnym "walikoniem". Panie, które potrafią na ogólnym czy na privie wywołać miłą atmosferę z reguły zarabiają więcej bo nie ma nic lepszego jak stały klient, który nawet tylko raz w miesiącu "po wypłacie" zostawi te kilkaset zł. Także lipa na szołapie odnośnie zarobków dotyczy tylko Pań o słabym podejściu do "dawców żetonów".
_boss_


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 08:29


ciekawe jak zapisales sb moj nick skoro nie podawalam xd
poza tym nie pytalam sie acetow bo co wy o tym mozecie wiedziec :lol: :roll:
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 08:39


Widać od razu, że jesteś świeża na SU...przecież z wcześniejszych postów już wiadomo kim jesteś-.- ale to tylko tak w kwestii informacji.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 09:51


Nie ma sie co dziwić, skoro dziewczyny - nasze zdolne modelki zrobiły awanturę, ze kazdy "słyszał" ...
Ja juz sie wypowiedziałam w tamtym temacie, ze nie warto raz, palić sobie mostów, a dwa ciagle napierać w kółko to samo, bo wszystko wroci do normy.
Jak mozna robic krzywe akcje przy klientach pisząc w opisie
" Moderator ! Oddajcie nam nasze pieniadze" wiecie co? Mi samej było wstyd za te dziewczyny,
kiedy to czytałam, bo nawet nie zdawałyście sobie sprawy, co myślą klienci w tym momencie.

Brak mi słow.
P.s ja nie zauważyłam "lipy", moze dlatego, ze miałam inne podejście do swoich fanów,
a nie użalanie sie nad sobą, ze ktos wisi mi kasę.

I jeszcze jedno...
Jak mozna klienta nazwać koniobijca ?! Bezczelność.
To jest portal erotyczny jak sama nazwa wskazuje.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 10:14


MyNameIsMystery pisze:Jak mozna klienta nazwać koniobijca ?! Bezczelność.


Otóż to jesteśmy tu dla sztuki :P a tak całkiem poważnie wszystko zależy od kultury osobistej.
_boss_


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 10:16


_boss_ pisze:
MyNameIsMystery pisze:Jak mozna klienta nazwać koniobijca ?! Bezczelność.


Otóż to jesteśmy tu dla sztuki :P a tak całkiem poważnie wszystko zależy od kultury osobistej.


Myślałam, że niektóre kobiety mają więcej kultury osobistej, niż niektórzy mężczyźni, ale chyba jednak się myliłam.
Nigdy nie przeszłoby mi przez gardło, napisać tutaj coś takiego widząc, że czytają to mężczyźni.
Można zostawić to dla siebie.
A potem dziwią się, że nie zarabiają. Zarazem psują zarobek innym, bo tak naprawdę nie wiadomo która to napisała.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: lipa na show up
04 paź 2016, 11:00


Konsumenci przed dokonaniem zakupu coraz częściej szukają opinii o produktach i usługach w sieci. Szybki obieg informacji w internecie oraz anonimowość użytkowników powodują, że w ciągu chwili wizerunek firmy może stanąć na włosku. Klient nazwany przez naszą bohaterkę 'koniobijcą' czytając ten potok pomyj w temacie o płynnościach, wystawia sobie opinie na temat modelek. Nie dziw się zatem, że po tym co odstawiłaś na forum, żaden 'koniobijca' nie chce się interesować Twoją ofertą.
Awatar użytkownika
tasmanx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 294
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Napalona_Nimfa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tasmanxx




przestancie juz ie wysilac bo to jest śmieszne :lol: ile razy tu wejde to widzę ciągle te same osoby :lol: to samo bylo z afera zet, codziennie tu wchodziloiscie tylko po to zeby napisac jak to my nie dostaniemy kasy :lol:
problem nie dotyczy tylko mnie, ale praktycznei wiekszosci dziewczyn, obserwuje transmisje i dzis rano widzialam jak dziewczyna sie wysilala z godzine i nikt nie wszedl na priv ani nie dolozyl sie do celu :yes4: wiec nie wymyslajcie ze 20 tys uzytkownikow weszlo nagle na to forum i przeczytalo co ja tu pisalam (wlasciwie nic zlego) i skojarzylo mnie z imieniem hahahah
Awatar użytkownika
julkaja
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 46
Rejestracja: 27 lip 2016, 18:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nicxxxk.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jasne akurat nagle wszyscy klienci przeczytali posty jednej transmiterki i nie wchodza na privy przeciez to smieszne i nie mydlcie ludziom oczu ze lipy nie zauwazyliscie bo u czolowki wystarczy zobaczyc ze siedzi 400 osob i moze jedna pisze a privow i napiwkow brak
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna




Slow kilka o wypaleniu..

Powiem Wam, ze nie moglabym wchodzic na SU codziennie i spedzac tam po kilka godzin. Wejde moze raz, moze dwa w tygodniu (ok, czasem czesciej)na dwie-trzy godziny i po tym czasie zazwyczaj szlag mnie trafia jak czytam teksty pisane przez Szanownych Ogladajacych. Tak, wiem, wiem, oni moga pluc nam w pysk, my mamy sie usmiechac i pisac o nich w samych superlatywach. Nie mowie, ze wszyscy, ale niestety znaczna wiekszosc zachowuje sie, jakby dysponowala inteligencja pierwotniaka. Te durnepytania, beznadziejne pseudokomplementy.. az prosza sie o pocisk. Kiedys z nich drwilam, ironia sie ze mnie lala prawie jak mokre orgazmy u Agness. Ale chyba lepiej sprzedaje sie glupiutki usmiech i pokorne odpowiadanie po raz 50 na pytanie 'jakiego kutasa lubisz najbardziej'.
;]
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dokładnie a teraz podczas lipy to zamiast iść na priv to tylko takie głupie pisanie z panów strony, albo jak najdłuższy priv za 100 żet.
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna




A co do 'lipy", o ktorej wspominacie, to, moze dlatego, ze jest przed 10tym ;)
Jesli o mnie chodzi nie zauwazylam zeby Panowie stracili ochote na zabawe, poza stalymi bywalcami odwiedzaja mnie tez nowe osoby, biora privki, zostawiaja napiwki," hajs sie zgadza".
Kiedy zauwazacie taki slaby czas, moze warto zrobic sobie kilka dni wolnego, wrocic z wiekszym entuzjazmem, zatesknia to tez im dobrze zrobi:) Albo zmienic godziny nadawania:)Pozdrawiam
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ochoty na zabawe nie stracili ale jest bardzo malo chetnych miejmy nadzieje ze jest tak przez to ze jest przed 10ym, choc przez ostatnie dwa tygodnie bylo tak samo.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Multikonto Emily !!!!!!!
Awatar użytkownika
Obserwatorka->Emily
SU-holik
SU-holik
Posty: 96
Rejestracja: 06 wrz 2016, 01:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NiebianskaOna


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości