lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Odniose sie do cen...laski z dobrym cialem, niekoniecxnie sylikon, ale jednak wysportowana sylwetka ZAWSZE zarobi. Klienci kase maja tylko szkoda im. Ceny fakt powinny byc adekwatne, 5 min bez rozbierania za 400, facet za 50 moze miec realn laske (przepraszam za slowa). Wkurza mnie tez, ze faceci rzucaja pijanym laskom, sorki ale to juz oblesnie. Siedza fajne, swieze laski zarbiaj, ale 2x tyle ma nawalona patola, podoba sie bulgocaca coś lala ktora przysypia. Nie bede podawac nicku, tylko mowie.
Awatar użytkownika
Kate
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Dzieki szeroko pojetemu sepieniu panow o tej porze nie ma do kogo wejsc na priv bo same korpusy siedzą brawo panowie siedzcie na sepa dalej.



www.BlogSU.pl
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Elunia pisze:Dzieki szeroko pojetemu sepieniu panow o tej porze nie ma do kogo wejsc na priv bo same korpusy siedzą brawo panowie siedzcie na sepa dalej.


Mógłbym Ci wymienić z 30 nicków dziewczyn jak nie więcej, które nie mają żadnej lipy, nie narzekają jakoś specjalnie i zarabiają nawet o takich porach jak ta.
Może rozchmurz się trochę i zacznij coś zmieniać u siebie, bo z tego by wynikało, że po prostu najzwyczajniej w świecie nie masz brania, jest tylko kilka takich dziewczyn co mają wieczną lipę.
Sposobów żeby czymś zainteresować widza i tym samym zacząć zarabiać jest naprawde mnóstwo! rusz kalarepą narzekaczu Ty jeden!
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Szczerze mówiąc już chyba z pół roku trzymam na koncie ze 200 żetonów i nie mam nawet gdzie wydać. Ostatnio jak się zaloguje, to nawet jednej fajnej dupy nie widzę, tylko same laski z nadwagą, bez głowy albo takie po 40. Dla mnie showup jest teraz w ogóle nie atrakcyjny ze względu na brak fajnych modelek. Chcę pooglądać kamerki to idę na chaturbate.
Awatar użytkownika
Zidane
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2017, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kiedyś jakaś była...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Zidane pisze:Szczerze mówiąc już chyba z pół roku trzymam na koncie ze 200 żetonów i nie mam nawet gdzie wydać


byc może zrobiłeś się bardziej oszczędny a oszczędzanie też dobra rzecz.


Zidane pisze:Ostatnio jak się zaloguje, to nawet jednej fajnej dupy nie widzę



być może przyszedł taki czas w Twoim życiu, że powinieneś zacząć odwiedzać męską zakładkę? ;)
skoro żadnej ciekawej dziewczyny nie dostrzegasz. Ja tam zawsze chociażby jedną widzę.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Zidane pisze:Szczerze mówiąc już chyba z pół roku trzymam na koncie ze 200 żetonów i nie mam nawet gdzie wydać. Ostatnio jak się zaloguje, to nawet jednej fajnej dupy nie widzę, tylko same laski z nadwagą, bez głowy albo takie po 40. Dla mnie showup jest teraz w ogóle nie atrakcyjny ze względu na brak fajnych modelek. Chcę pooglądać kamerki to idę na chaturbate.

Masz rację przez oszczednosc panow wiele atrakcyjnych modelek duzo rzadziej sie pokazuję.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Przeciez on nie twierdzi ze oszczedza. Napisal ze niema na kogo wydac...Jak sie juz topke zaliczylo wielokrotnie to serio ostatnio jest kiepsko z wyborem. ShowUp.tv to jednak takie miejsce gdzie stali bywalcy oczekuja nowosci.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Komin przejdz się troche niżej i daj szansę innym modelkom ,serio ci mówię . Czasami mam wrażenie ,że ograniczacie się tylko do pierwszego max 2 rzędu bo tam beda najlepsze pokazy . EEE tam g.. prawda :) przejdz się troszke niżej zagadaj poobserwuj i znajdziesz jakąs ciekawą perełkę . Spotkasz fajne wygadane dziewczyny , które nie są napompowane jak dmuchane lale , bo nie zarabiają na tyle dużo żeby moc kogoś traktować źle .

mowisz ,że oczekujecie nowości , no to calkiem zrozumiale , ale nowe dziewczyny nie lądują od razu w topce , muszą się wykazać i postarać żeby was zaciekawić . Trzeba nauczyc się pracy z kamerką i przed kamerką . Jak zrobić dobrego privka albo ciekawe show też wcale dziewczyna nie rodzi się z taką umiejętnością ,chociaż...... moze :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




msn pisze:być może przyszedł taki czas w Twoim życiu, że powinieneś zacząć odwiedzać męską zakładkę? ;)
skoro żadnej ciekawej dziewczyny nie dostrzegasz. Ja tam zawsze chociażby jedną widzę.


Jak już mnie cytujesz, to nie rób tego tendencyjnie, wyrywając zdania z kontekstu. Napisałem wyraźne, że większość lasek jest poprostu brzydka i nie w moim guście. Ja zaliczam się do osobników wybrednych, ale zdaje sobie sprawę, że niektórzy mają niższe standardy i nawet kulawą się zadowolą. Jak to mówią na bezrybiu i rak ryba, ale nie dla mnie. Laska bez głowy jest odrazu skreślona. Ładna buzia to podstawa. A żeby było śmieszniej to logując się na chaturbate takich problemów nie mam. ;) Być może od kiedy zacząłem odwiedzać tamten portal showup zrobił się poprostu mało atrakcyjny.

Elunia pisze:Masz rację przez oszczednosc panow wiele atrakcyjnych modelek duzo rzadziej sie pokazuję.


To sprzedawca musi przekonać klienta, że jego towar jest najlepszy, a nie na odwrót.
Awatar użytkownika
Zidane
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2017, 14:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kiedyś jakaś była...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Komin przejdz się troche niżej i daj szansę innym modelkom ,serio ci mówię . Czasami mam wrażenie ,że ograniczacie się tylko do pierwszego max 2 rzędu bo tam beda najlepsze pokazy . EEE tam g.. prawda :) przejdz się troszke niżej zagadaj poobserwuj i znajdziesz jakąs ciekawą perełkę . Spotkasz fajne wygadane dziewczyny , które nie są napompowane jak dmuchane lale , bo nie zarabiają na tyle dużo żeby moc kogoś traktować źle .

Uogólniałem, przez "topke" rozumiejąc co bardziej atrakcyjne dziewczyny które są na ShowUp.tv od dawna a nie pierwszą 10. Uogólniałem pisząc z perspektywy przeciętnego stałego bywalca. Akurat osobiście u top10 bywam niezbyt często ale te "perełki" w dolnych rzędach o których piszesz to jeszcze większa rzadkość. "Doły" to niestety w tej chwili domena niezbyt atrakcyjnych, czesto delikatnie mowiac "puszystych" kobitek w okolicach 40stki... Fakt, niektore z nich sa wygadane i moze nawet sympatyczne, tylko... czy ja wchodze na portal erotyczny zeby ucinac sobie pogawedke z symatycznym pasztecikiem? Sorry ze tak troche brutalnie, ale nie kazda kobieta ma predyspozycje zeby byc na ShowUp.tv. Oczywiscie kazda ma prawo...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
beznadzieja pisze:Komin przejdz się troche niżej i daj szansę innym modelkom ,serio ci mówię . Czasami mam wrażenie ,że ograniczacie się tylko do pierwszego max 2 rzędu bo tam beda najlepsze pokazy . EEE tam g.. prawda :) przejdz się troszke niżej zagadaj poobserwuj i znajdziesz jakąs ciekawą perełkę . Spotkasz fajne wygadane dziewczyny , które nie są napompowane jak dmuchane lale , bo nie zarabiają na tyle dużo żeby moc kogoś traktować źle .

Uogólniałem, przez "topke" rozumiejąc co bardziej atrakcyjne dziewczyny które są na ShowUp.tv od dawna a nie pierwszą 10. Uogólniałem pisząc z perspektywy przeciętnego stałego bywalca. Akurat osobiście u top10 bywam niezbyt często ale te "perełki" w dolnych rzędach o których piszesz to jeszcze większa rzadkość. "Doły" to niestety w tej chwili domena niezbyt atrakcyjnych, czesto delikatnie mowiac "puszystych" kobitek w okolicach 40stki... Fakt, niektore z nich sa wygadane i moze nawet sympatyczne, tylko... czy ja wchodze na portal erotyczny zeby ucinac sobie pogawedke z symatycznym pasztecikiem? Sorry ze tak troche brutalnie, ale nie kazda kobieta ma predyspozycje zeby byc na ShowUp.tv. Oczywiscie kazda ma prawo...


A ja to co? :P
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




Kokus Sloneczko Ty moje... :air_kiss: Do Ciebie wchodzę bo jak juz na ShowUp.tv zagladam to wiadomo ze kulturalnie najpierw nalezy sie przywitac z gospodynia calego balaganu :D
Mam nadzieje ze nie wzięłaś sobie do serca gdy pisałem o pasztetach, nigdy bym nie śmiał Ciebie tak nazwać pomimo ze mamy ustalone ze ewentualny seks tylko od tylu i mam Cie czymś nakryć dla zwiększenia własnego komfortu... :lol: Wiesz ze masz idealne body, śliczną cipeczke a ja tylko czekam aż cycki wrócą Ci do rozmiaru jaki miałaś przed pierwsza komunia...także widzę przed nami świetlaną przyszłość... :winkextra: :air_kiss:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:Kokus Sloneczko Ty moje... :air_kiss: Do Ciebie wchodzę bo jak juz na ShowUp.tv zagladam to wiadomo ze kulturalnie najpierw nalezy sie przywitac z gospodynia calego balaganu :D
Mam nadzieje ze nie wzięłaś sobie do serca gdy pisałem o pasztetach, nigdy bym nie śmiał Ciebie tak nazwać pomimo ze mamy ustalone ze ewentualny seks tylko od tylu i mam Cie czymś nakryć dla zwiększenia własnego komfortu... :lol: Wiesz ze masz idealne body, śliczną cipeczke a ja tylko czekam aż cycki wrócą Ci do rozmiaru jaki miałaś przed pierwsza komunia...także widzę przed nami świetlaną przyszłość... :winkextra: :air_kiss:


kominku :heart: , znasz moje poczucie humoru, a ja Twoje i tak napisałam tylko :P. Ja juz Ci mówiłam, że dobrze tu ciśniesz, no dobra nie ciśniesz ale wypowiadasz się dosyć dosadnie ale i z kulturą :cool3: Zamówiłam już plandekę od żuka na ten seks od tyłu żebyś mnie okrył nią, powinna starczyć :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21




Showup sie konczy, modelki, ktore jeszcze 2 msc temu mialy priv za privem, obecnie od 40 minut siedzą i konają z nudów...



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie konczy ale jest lipa sa sepy
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Sępy były, są i będą a lipę z reguły mają te które są lipne... codziennie widzę takie które lipy nie mają. Serio, bez lipy :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Jest lipa i kto transmituje dobrze o tym wie i skonczice z ta BlackBitch30 bo kto napisze o lipie to twierdzicie ze to multikonto BlackBitch30 hahahah.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ja myślę Elunia ze Ty miałaś lipę jeszcze zanim wymyślili szolapa... Cóż.. niektórzy maja lipę cale życie.
Co zaś do multikonta to my nic nie twierdzimy, Admin stwierdził...a Admin nigdy sie nie myli... ewentualnie RTFM czyli regulamin.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Elunia pisze:Jest lipa i kto transmituje dobrze o tym wie i skonczice z ta BlackBitch30 bo kto napisze o lipie to twierdzicie ze to multikonto BlackBitch30 hahahah.


zyrek->BlackBitch30 pisze:Poniżej przykład opinii napisanej przez inną transmitującą podszywającą się pod mężczyznę.
Przestrzegamy przed takim zachowaniem - będziemy je piętnować!


Tytuł: perwersyjna30

Witam nie polecam tryskanka u tej pani jest to chwyt na zarobek ja dalem sie nabrac miala trysnac a skonczylo sie na palcowce i nic wiecej stracone żetony do tego małe cycki brzydka twarz i mało seksowne ciało ogolna ocena 2/10.

Elunia pisze:Pokusiłam się aby wejsc do niej na priv na tryskanie i siknęła prawie nie widocznie do miski i to nazwalo się tryskaniem nie polecam poza tym mega brzydka.

Panna 3/10
Jakość transmisji 6/10
Zgodność z opisem priva 2/10

:acute:
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto




Hue hue no i wyszła lipa:P



Nowy Blog ShowUp.tv
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości