lipa na show up czy wypalanie zawodowe?

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


miszmasz pisze:Moim skromnym zdaniem, wszystko skopal showup przez usuniecie tego konkursu na transmisje dnia. Od tego posuniecia i potem od problwmu z wyplatami portal zdechl i teraz kreci sie bo sie kreci ale cala tamta aura gdzies sie rozwiala i juz jak ktos wspomnial nie ma tego funu. Wszyscy lubia rywalizacje i kobiety i mezczyzni. Byl wiekszy " ruch" na portalu.



www.BlogSU.pl

Taka prawda.Juz pomijajac konkurs ,zjebali to do konca poprzez nie wyplacenie kasy ponad rok temu.
Od tego czasu tylko w dol coraz gorzej i mniej,brak facetow z kasa.
Taka prawda.
Teraz kazda pora niepewna.
Kiedys mozna bylo minimum 200 zl zarobić na sesji juz nie mowie ze nawet 1000 zl ,a teraz jakas masakra. :dontknow:
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Cleo pisze:
miszmasz pisze:Moim skromnym zdaniem, wszystko skopal showup przez usuniecie tego konkursu na transmisje dnia. Od tego posuniecia i potem od problwmu z wyplatami portal zdechl i teraz kreci sie bo sie kreci ale cala tamta aura gdzies sie rozwiala i juz jak ktos wspomnial nie ma tego funu. Wszyscy lubia rywalizacje i kobiety i mezczyzni. Byl wiekszy " ruch" na portalu.



www.BlogSU.pl

Taka prawda.Juz pomijajac konkurs ,zjebali to do konca poprzez nie wyplacenie kasy ponad rok temu.
Od tego czasu tylko w dol coraz gorzej i mniej,brak facetow z kasa.
Taka prawda.
Teraz kazda pora niepewna.
Kiedys mozna bylo minimum 200 zl zarobić na sesji juz nie mowie ze nawet 1000 zl ,a teraz jakas masakra. :dontknow:

Dokładnie najgorzej nie jest ale to co bylo dwa lata temu a teraz to jest jakas masakra ale i tak znajda sie "znawcy" ktorzy beda twierdzic ze przeciez lipy nie ma.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Elunia pisze:Dokładnie najgorzej nie jest ale to co bylo dwa lata temu a teraz to jest jakas masakra ale i tak znajda sie "znawcy" ktorzy beda twierdzic ze przeciez lipy nie ma.

Jako znany "znawca" twierdze ze nieliczne lipy nie maja :lol: Szolap sie trochę przejadł, fakt. Troszkę złośliwie dodam ze skoro i tak leżycie na szolapku czekając na dźwięk priva to może podczas leżenia poduczcie sie angielskiego i jazda na zachodnie portale tam kasa lepsza, no ale trzeba tam ryjek pokazać żeby zarobić... No i jak twierdze ze era świetności i kokosów juz minęła i jakimś sposobem na zwiększenie być może dochodów byłoby urealnienie cen do polskich warunków to nie, niema mowy. Zdaje sobie sprawę ze to ciut inna rozrywka ale nadal żadna odleżynka mi nie wyjaśniła czemu u co poniektórych baaaardzo przeciętnych "modelek" cena priva powiedzmy 20 minutowego jest wyższa niż godzina realnego ruchania całkiem fajnej dupy na żywo?
Żeby było jasne, nadal uważam ze są takie które sobie radzą całkiem niezle.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Potwierdzam to co napisał komin - są jeszcze takie, które sobie dobrze radzą. Rozmawiałem ostatnio z dziewczyną, która nadaje od 2 lat i powiedziała mi, że nie zauważyła żadnej różnicy między tym co było rok temu czy dwa lata temu. Dosłownie żadnej. Raczej wątpie żeby kłamała, to nie ten typ. Poza tym byłem u niej kilka dni temu na transmisji i rzeczywiście częściej była na privach niż na ogóle. Z tym, że ona:

1) jest dość rzadko, więc dla wielu pachnie jeszcze nowością
2) lubi się bawić
3) ma dość ciekawe i przystępne privy (porównując do standardu - są niezbyt drogie, nieco dłuższe i trochę się na nich dzieje)

Powyższa kombinacja jak widać zapewnia branie :ugeek:

I jeszcze coś z drugiej strony - mamy 2017 rok, a na szołapie są jeszcze dziewczyny, które nie potrafią zrobić stripu. I to takie, które już trochę nadają. To jest dopiero historia.
Awatar użytkownika
vth22
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 05 mar 2016, 22:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




vth22 pisze:
I jeszcze coś z drugiej strony - mamy 2017 rok, a na szołapie są jeszcze dziewczyny, które nie potrafią zrobić stripu. I to takie, które już trochę nadają. To jest dopiero historia.



2017 rok a na ShowUp.tv : kamery ze śniegiem , brak mikrofonu , brak doświetlenia ,często gęsto brak zabawek tylko warzywa :)

A później ,że lipa panuje :)

Ja zawsze staram się żeby wszystko było na najwyższym poziomie . Robie pokazy najlepiej jak potrafie , czesto cos zmieniam ,zamieniam,dokładam do privków ,żeby nudy nie bylo . Dbam o estetykę tło na jakim nadaje itd ,doświetlenie koniecznie, dobra kamera ,dobry mikrofon i jeszcze kilka innych rzeczy . Generalnie staram się , i w wiekszości przypadkow koncze transmisje zadowolona z wyniku . Jednak są takie dni ,że ręce opadajo... i zaczynam wierzyć ,że lipa na ShowUp.tv istnieje :D
milego dnia :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Jednak są takie dni ,że ręce opadajo... i zaczynam wierzyć ,że lipa na ShowUp.tv istnieje :D
milego dnia :)

Nigdy nie ma tak, że wszystko układa się idealnie po naszej myśli. Zawsze trafią się gorsze i lepsze chwile. Trzeba tylko umieć przeczekać, wyciągać wnioski i dostosować się do danej sytuacji. To jest trochę taka loteria, nigdy nie wiesz kto dziś zajrzy i jaki będzie bilans dnia czy nocki. ;)
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 266
Rejestracja: 27 paź 2019, 17:26
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




vth22 pisze:Potwierdzam to co napisał komin - są jeszcze takie, które sobie dobrze radzą. Rozmawiałem ostatnio z dziewczyną, która nadaje od 2 lat i powiedziała mi, że nie zauważyła żadnej różnicy między tym co było rok temu czy dwa lata temu. Dosłownie żadnej. Raczej wątpie żeby kłamała, to nie ten typ...


Chyba każdy facet oszukany przez kobietę na początku znajomości mówił o niej "Wątpie żeby kłamała, to nie ten typ kobiety..." a potem "Wydawało mi się, że ją dobrze znam, wtedy bym dał sobie za nią rękę uciąć... I wiesz co? Teraz bym kurwa nie miał ręki!" :)

To co kobiety mówią a to co jest naprawdę trzeba zawsze przefiltrować, mało która pani podpisze się własnym nickiem pod wypowiedzią "Spadły mi obroty o 70%, z trudem mam jednego klienta na godzinę a i to na najtańsze privy" bo to po prostu przyznanie "Jestem tak chujowa że nikt mnie nie chce i moja obecność tutaj jest bezcelowa bo nie zarabiam, łapie tylko grosz do grosza", większość woli udawać rozchwytywaną divę o której privy trzeba walczyć. Wiele razy przytaczaliśmy na forume przykłady nastoletnich div typu Kitka czy Słitka które mają niezmiennie od lat horrendalne ceny privów których nikt nie bierze i od lat niemal każde ich wejście na szołap to litania "wchodzi ktoś na priv bo idę" i w końcu wychodzenie po 2-3 godzinach bezczynnego siedzenia z zerową ilością privów na koncie. Ale cen privów nie obniżą, najtańsze za 500, masturbacja z 1000 (to prawie 200 zł po zakupie żetonów w sklepie, dobra pro tyle bierze za godzinkę spotkania real!) a tłumaczenie zawsze to samo "Za mniej nie bede robić bo mi się nie opłaca". A opłaca ci się tępa dzido siedzieć 2-3 godziny na próżno? Laski nic nie myślą, zamiast spojrzeć realnie że nikt nie zapłaci 200 zł za korpus bez głowy, głosu i ze śnieżącą kamerą stockową z lapka i obniżyć ceny to równają do najlepszych "bo inne mają za tyle to i ja musze mieć". A to ruch w złą stronę, tzreba się dostosować do wymagań klienta bo to już nie te czasy że my dostosowywaliśmy się do Was
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:A opłaca ci się tępa dzido siedzieć 2-3 godziny na próżno? Laski nic nie myślą....

No wiesz Ruger :roll: pomijam resztę wypowiedzi, ale ta tępa dzida to chyba odzwierciedla tylko tego co dzieje się na transmisjach na ogóle czyli dokładnie nic !!! Przez te epitety, jakby nie można było napisać to kulturalnie jak na dorosłych ludzi przystało. Wstydź się, a najlepiej idź do kąta klęczeć na grochu :lol:
Jestem ciekawa czy napisał byś w ten sposób o Twoich ulubionych modelkach, które na priv też za dużą kwotę nie pokazują buzi?
Tylko Ruger te kobiety nie lecą w chuja tak jak Ty, bo mają większe jaja od Twojego siusiaka.
Polecam Ci trochę więcej szacunku do ludzi dożylnie bo w ampułkach nie pomoże. Pamiętaj, że te panny to czytają i głupie wyzwiska nie są w żaden sposób zachęcające, ale zapomniałam o jednym dość ważnym- wyjmij kij z tyłka jaki będziesz to czytać.
Awatar użytkownika
Parka
SU-holik
SU-holik
Posty: 103
Rejestracja: 05 wrz 2016, 01:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Show Up
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: parka-zabawa-sex




ruger44 pisze:
vth22 pisze:Potwierdzam to co napisał komin - są jeszcze takie, które sobie dobrze radzą. Rozmawiałem ostatnio z dziewczyną, która nadaje od 2 lat i powiedziała mi, że nie zauważyła żadnej różnicy między tym co było rok temu czy dwa lata temu. Dosłownie żadnej. Raczej wątpie żeby kłamała, to nie ten typ...


Chyba każdy facet oszukany przez kobietę na początku znajomości mówił o niej "Wątpie żeby kłamała, to nie ten typ kobiety..." a potem "Wydawało mi się, że ją dobrze znam, wtedy bym dał sobie za nią rękę uciąć... I wiesz co? Teraz bym kurwa nie miał ręki!" :)

To co kobiety mówią a to co jest naprawdę trzeba zawsze przefiltrować, mało która pani podpisze się własnym nickiem pod wypowiedzią "Spadły mi obroty o 70%, z trudem mam jednego klienta na godzinę a i to na najtańsze privy" bo to po prostu przyznanie "Jestem tak chujowa że nikt mnie nie chce i moja obecność tutaj jest bezcelowa bo nie zarabiam, łapie tylko grosz do grosza", większość woli udawać rozchwytywaną divę o której privy trzeba walczyć. Wiele razy przytaczaliśmy na forume przykłady nastoletnich div typu Kitka czy Słitka które mają niezmiennie od lat horrendalne ceny privów których nikt nie bierze i od lat niemal każde ich wejście na szołap to litania "wchodzi ktoś na priv bo idę" i w końcu wychodzenie po 2-3 godzinach bezczynnego siedzenia z zerową ilością privów na koncie. Ale cen privów nie obniżą, najtańsze za 500, masturbacja z 1000 (to prawie 200 zł po zakupie żetonów w sklepie, dobra pro tyle bierze za godzinkę spotkania real!) a tłumaczenie zawsze to samo "Za mniej nie bede robić bo mi się nie opłaca". A opłaca ci się tępa dzido siedzieć 2-3 godziny na próżno? Laski nic nie myślą, zamiast spojrzeć realnie że nikt nie zapłaci 200 zł za korpus bez głowy, głosu i ze śnieżącą kamerą stockową z lapka i obniżyć ceny to równają do najlepszych "bo inne mają za tyle to i ja musze mieć". A to ruch w złą stronę, tzreba się dostosować do wymagań klienta bo to już nie te czasy że my dostosowywaliśmy się do Was


Najlepsze jest, gdy na forum wpadnie jakaś świeża modelka lub taka, co miała akurat dobry dzień i z rozwaloną cipką i tyłkiem po 30 privkach i całej dobie na kamerkach ogłasza pyrrusowe zwycięstwo: "zarobiłam dziś 1000 czy 1500 zł! kochany portal" :D , szczując pozostałe modelki. Jednak o tym, że kolejne dni ma już dużo słabsze, bo sie znudzi januszom albo będzie zbyt zajechana to już nie wspomni tutaj akurat :)
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 11:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




vth22 pisze:Potwierdzam to co napisał komin - są jeszcze takie, które sobie dobrze radzą. Rozmawiałem ostatnio z dziewczyną, która nadaje od 2 lat i powiedziała mi, że nie zauważyła żadnej różnicy między tym co było rok temu czy dwa lata temu. Dosłownie żadnej. Raczej wątpie żeby kłamała, to nie ten typ. Poza tym byłem u niej kilka dni temu na transmisji i rzeczywiście częściej była na privach niż na ogóle. Z tym, że ona:

1) jest dość rzadko, więc dla wielu pachnie jeszcze nowością
2) lubi się bawić
3) ma dość ciekawe i przystępne privy (porównując do standardu - są niezbyt drogie, nieco dłuższe i trochę się na nich dzieje)

Powyższa kombinacja jak widać zapewnia branie :ugeek:

I jeszcze coś z drugiej strony - mamy 2017 rok, a na szołapie są jeszcze dziewczyny, które nie potrafią zrobić stripu. I to takie, które już trochę nadają. To jest dopiero historia.


No i odezwali sie znawcy ,ktorzy nie transmituja.
A ta modelka to pieprzy od rzeczy ,albo ma problem z glowka jakis ,bo kazda, ktora nadaje na show doskonale wie,ze jest gorzej.

Ale pewnie ona chce uchodzic za taka,ze ona jest taka super ,ze u niej nic sie nie zmienilo ha ha.
Gdyby bylo tak extra to dlaczego duza ilosc z tych ladniejszych pan nie nadaje tak czesto jak kiedys?
Bo sie nie oplaca i taka prawda.
Zreszta strona notuje spadki liczby odwiedzajacych sprawdzajac ja w internecie.
Jednym slowem leci na ryj nic dodac nic ujac.
Tylko sprawdzajac wykres na alek
Awatar użytkownika
Cleo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2016, 16:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Cleo pisze:Gdyby bylo tak extra to dlaczego duza ilosc z tych ladniejszych pan nie nadaje tak czesto jak kiedys?


Najlepsze mogą rzadziej wchodzić - i tak zarobią swoje,
ale dają z siebie więcej i muszą odpocząć,
a towar reglamentowany jest więcej warty ;)
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2084
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Cleo pisze:
vth22 pisze:Potwierdzam to co napisał komin - są jeszcze takie, które sobie dobrze radzą. Rozmawiałem ostatnio z dziewczyną, która nadaje od 2 lat i powiedziała mi, że nie zauważyła żadnej różnicy między tym co było rok temu czy dwa lata temu. Dosłownie żadnej. Raczej wątpie żeby kłamała, to nie ten typ. Poza tym byłem u niej kilka dni temu na transmisji i rzeczywiście częściej była na privach niż na ogóle. Z tym, że ona:

1) jest dość rzadko, więc dla wielu pachnie jeszcze nowością
2) lubi się bawić
3) ma dość ciekawe i przystępne privy (porównując do standardu - są niezbyt drogie, nieco dłuższe i trochę się na nich dzieje)

Powyższa kombinacja jak widać zapewnia branie :ugeek:

I jeszcze coś z drugiej strony - mamy 2017 rok, a na szołapie są jeszcze dziewczyny, które nie potrafią zrobić stripu. I to takie, które już trochę nadają. To jest dopiero historia.


No i odezwali sie znawcy ,ktorzy nie transmituja.
A ta modelka to pieprzy od rzeczy ,albo ma problem z glowka jakis ,bo kazda, ktora nadaje na show doskonale wie,ze jest gorzej.

Ale pewnie ona chce uchodzic za taka,ze ona jest taka super ,ze u niej nic sie nie zmienilo ha ha.
Gdyby bylo tak extra to dlaczego duza ilosc z tych ladniejszych pan nie nadaje tak czesto jak kiedys?
Bo sie nie oplaca i taka prawda.
Zreszta strona notuje spadki liczby odwiedzajacych sprawdzajac ja w internecie.
Jednym slowem leci na ryj nic dodac nic ujac.
Tylko sprawdzajac wykres na alek

Nawet te ktore zarabiaja po kilka tysiecy miesiecznie to odczuwaja lipe ktora panuje ale niektorym sie nie da tego wytlumaczyc wiadomo ze taka modelka transmituje np 2 tyg a potem dwa odpoczywa.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Teraz już raczej większość tych, które nie mają stałej pracy poza ShowUp.tv , muszą być codziennie, gdyż przez fakt mniejszych zarobków niestać je aby transmitować tylko przez dwa tygodnie, a przez dwa sobie leżeć :D
Ziemia Mnie nie Chce, :dance3: Niebo nie Weźmie, :winkextra:
A Piekło boi się, że Nim zawładnę! :heart:
Awatar użytkownika
DirtyGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2017, 23:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nie będzie oglądających = nie będzie zarobków = nie będzie dziewczyn = koniec ShowUp.tv... proste jak lato z radiem ;)

Ale widocznie właścicielom nie zupełnie na tym zależy. Może dorobili się już tyle przez 5 lat, że mają wyjebane na to, co będzie :D
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jest skurwysynska lipa mozemy jedynie liczyc na to ze sie poprawi dirtygirl jak dziewczyny zarabiaja dobrze to maja odlozone pieniadze.



Nowy Blog ShowUp.tv
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Coraz bardziej zabawne się to robi, a w ogóle podawanie przykładów wykresów ruchu (pewnie o Alexę co nikt nie używa ich toolbarów chodzi i ona nic nie znaczy, bop łatwo ją manipulować? xd) to haha
Tak działa rynek, jeśli sprzedawcy nie idzie to obniża ceny, co się nie opłaca niby, za to, że za minutę wielce księżna sobie liczy 20zł i mówi, że lipa? Haha no tak, no to się już nie dziwię, że lipy nie ma. A skoro komuś taka praca za mniej nie odpowiada i nie chce podzielić cen na pół czy ileś to trudno, niech nie narzeka tylko zajmie się normalną pracą.
Drogie panie szukajcie u siebie również przyczyn, zresztą tu już było wymienionych kilkanaście. Fakt faktem era ciekawości erotycznymi kamerkami w Polsce przemija, to była nowość, każdy choćby z ciekawości wchodził, rzucał, próbował dziewczynę poderwać :? czy co tam jeszcze. Przecież nikt tu całe życie siedzieć nie będzie, a ludzi w końcu jest ograniczona ilość w tym kraju i ilość użytkowników ciągle rosnąć to nie będzie:P
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek




Caly temat to juz wirtualne pitupitu. Czasy kokosow sprzed 2-3 lat juz sie skonczyly. Z tego co widze, niezmiennie te ktore maja privy w rozsadnej cenie 100-200 zeta nadal jakos funkcjonuja pod warunkiem ze nie sa pasztetami ktorych nawet za darmo nikt nie chce.
Nadal istnieje nieliczna garstka tych ktore zarabiaja wiecej lecz te z zasady maja do zaoferowania "cos wiecej" niz tylko kolejna palcowke.
Po raz kolejny ponawiam pytanie drogie "modelki"... dlaczego u wielu z was 10-20 minut priva kosztuje wiecej niz godzina realnego ruchania z fajna dupa z roksy? ze o cichodajkach nie wspomne. Kuriozum z dzisiaj, 3000zet za "moja sliczna twarz" 5minut, pod warunkiem ze pokaze swoja... serio qrwa???!! kilka slicznych twarzy widzialem dzis na przystanku, calkiem gratis. Kuriozum z wczoraj, strip 5 min - 400zet, DO BIELIZNY!! to taniej bedzie isc na basen...
Zejdzcie na ziemie, realia sa np takie jak dzis rano, bodajze Dzikakotka czy jak jej tam, cel na ogole, 250zet reka w dupie, zebranie calej kwoty zajelo moze 5 minut... Wiem ze to przyklad ekstremalny ale...
Szczerze powiem ze ciesze sie ze narzekacie na "lipe" i ze ta lipa byc moze faktycznie jest. Bo moze to spowoduje ze wezmiecie sie do roboty?, urealnicie ceny?, wasze pokazy beda ciekawsze? Jesli nie to zawsze mozecie rzucic te robote, nawet w Tesco juz mozna zarobic ze dwa tysiace... za malo? fajna cichodajka bierze 800-1000 za noc... Swiat jest pelen mozliwosci... :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Powiem wam ze spędzając ten weekend w łóżku (razem z zapaleniem zatok) miałem zamiar umilić sobie czas jakimś privkiem, i co się okazało ? że w weekend posucha na ShowUp.tv .... Gdzie te czasy....
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20




lordfixu pisze:Powiem wam ze spędzając ten weekend w łóżku (razem z zapaleniem zatok) miałem zamiar umilić sobie czas jakimś privkiem, i co się okazało ? że w weekend posucha na ShowUp.tv .... Gdzie te czasy....

Niestety panowie slabo zetonuja to kobiety rezygnuja z SU a bedzie tylko gorzej a nie lepiej.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Elunia->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 14 paź 2017, 04:49
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wątek, który tutaj zapodajecie to bicie piany. Jestem na ShowUp.tv 4lata, na tym forum krótko. Nie zauważyłam różnicy, sa dni gdy w ciagu 3/4h zarobiw 300-400zł, a są takie, że zarobie 1000-1200zł (innym razem siedze na to cały dzień) takie mam rozstrzały. Zarobienie 100zł to zaledwie godzina, jak nie mniej. Powiedzcie mi gdzie zarobisz 100 dziennie i to ta lipa. Sa laski, ktore maja w mojej ocenie srednie ciała, a koszą kaske. Te lepsze to do tys w nocy widze i tylko na ogole. Bez przesady z ta lipa, ktos pisał tez ze malo widzow w weekend było w pewej chwili 17000!!! ShowUp.tv to duzo dobrych lasek i seks, a ten zawsze sie sprzedaje. Wiekszosc Januszy na Chaturbate czy Bonga sie zagubi, to wyzszy level w kwestii ogarniania :lol2: Poza tym nastolatek (19) dal mi 1500zet za 10min i...był happy. Taki lajf :smoke:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kate
SU-holik
SU-holik
Posty: 106
Rejestracja: 24 lip 2017, 11:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość